Tulemused

20mai24

Linnaorienteerumine

Päevak

Järve asum

Korraldaja: SK100

Lisainfo: https://linnaorienteerumine.ee

253 osalejat

ORANZ 23 KP 3,90km

1
Kalev VIIDEMANN
1975 TON
TON
00:21:57
2
00:22:17 +00:20
3
Margus MÄLL
1985 Tammed
Tammed
00:22:55 +00:58
4
Toomas LENTS
1981 Kaitsevägi
Kaitsevägi
00:24:39 +02:42
5
00:25:45 +03:48
6
Ülo VIRU
1964 Orvand
Orvand
00:26:29 +04:32
7
00:27:17 +05:20
8
00:27:30 +05:33
9
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:29:39 +07:42
10
Ragnar ILP
1979
00:29:49 +07:52
11
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:29:52 +07:55
12
00:30:50 +08:53
13
00:31:23 +09:26
14
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:31:34 +09:37
15
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:31:45 +09:48
16
00:32:10 +10:13
17
Margus JAANUS
1962 Koop
Koop
00:33:58 +12:01
18
00:34:04 +12:07
19
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:34:19 +12:22
20
Pille RASK
1963
00:34:32 +12:35
21
Mart Albert MUSTKIVI
1997 Mercury
Mercury
00:34:43 +12:46
22
Martin KONTUS
1986 Roofit.Solar
Roofit.Solar
00:35:17 +13:20
23
Liisi VILJALO
1981 Tammed
Tammed
00:35:25 +13:28
24
Inger JALAKAS
1965 Harju OK
Harju OK
00:35:47 +13:50
25
Liina VESILIND
1998 SRD
SRD
00:36:16 +14:19
26
00:36:43 +14:46
27
Tanel SAAR
1999 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
00:37:01 +15:04
28
00:38:02 +16:05
29
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
00:38:06 +16:09
30
Martin BORKMANN
1983 Norma
Norma
00:38:25 +16:28
31
Kirsi PÄÄRSOO
1984 Norma
Norma
00:38:51 +16:54
32
Kelly PRUUL
1992 Norma
Norma
00:38:55 +16:58
33
Mariliis HÄÄLME
1995 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
00:39:35 +17:38
34
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
00:40:20 +18:23
35
00:40:36 +18:39
36
00:41:02 +19:05
37
Reimo NEUMANN
2008 Audentes
Audentes
00:41:06 +19:09
38
Kai NIINEPUU
1965 Jõhvikas
Jõhvikas
00:41:51 +19:54
39
00:42:17 +20:20
39
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:42:17 +20:20
41
00:42:35 +20:38
42
Aarne AKERBERG
1898
00:42:51 +20:54
43
00:43:27 +21:30
44
Marge LILLE
1971 Harju OK
Harju OK
00:44:30 +22:33
45
00:45:31 +23:34
46
00:47:02 +25:05
47
GAG
00:47:29 +25:32
48
Piret RAHE
1972
00:48:41 +26:44
49
Eha ARB
1951
00:51:48 +29:51
50
00:51:50 +29:53
51
Kristiina SEKLJUTSKAJA
1991 Kaitsevägi
Kaitsevägi
00:52:41 +30:44
52
Kaspar SALVET
2002 TTG
TTG
00:53:44 +31:47
53
Kai PERTEL
1974
00:54:49 +32:52
54
Krista ESTER
1898
00:54:52 +32:55
55
00:55:55 +33:58
56
Mare AIBAST
1949 Harju OK
Harju OK
00:57:06 +35:09
57
Marko URVA
1898
00:59:03 +37:06
58
00:59:04 +37:07
59
Kätlin KÄÄPARIN
2008 Sparta
Sparta
01:12:09 +50:12
59
01:12:09 +50:12
61
Juta VIRKEPUU
1948 Harju OK
Harju OK
01:16:27 +54:30
62
01:19:51 +57:54

PUNANE 25 KP 5,40km

1
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:25:46
2
00:26:59 +01:13
3
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:27:30 +01:44
4
Tarmo MAISTE
1975 Tammed
Tammed
00:28:36 +02:50
4
Kadri KADAKAS
1988 Tammed
Tammed
00:28:36 +02:50
6
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
00:29:19 +03:33
7
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
00:29:21 +03:35
8
Mairolt KAKKO
1968 TON
TON
00:30:28 +04:42
9
Marko KÜLAOTS
1978 Tammed
Tammed
00:30:48 +05:02
10
Norma
00:30:59 +05:13
11
Alvin VANN
1978 Telia SK
Telia SK
00:31:12 +05:26
12
Kristian PILBAS
1977 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
00:31:20 +05:34
13
00:31:32 +05:46
14
Heimar STEINPILM
1976 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
00:32:00 +06:14
15
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:32:16 +06:30
16
Riho KIIMAN
1985 Norma
Norma
00:32:23 +06:37
17
Kaspar ANNUS
2006 Mercury
Mercury
00:32:48 +07:02
18
00:32:54 +07:08
19
00:33:15 +07:29
20
Erko VIRGEPUU
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:33:17 +07:31
21
Kasper TAFENAU
2003 Tallinna ülikool
Tallinna ülikool
00:33:37 +07:51
22
00:33:48 +08:02
23
Aleksei ROOMET
1985 Loginet
Loginet
00:34:09 +08:23
24
Toomas ROOSMA
2002 Tartu
Tartu
00:34:48 +09:02
25
Aivar LEHT
1971 Okas
Okas
00:34:58 +09:12
26
00:35:18 +09:32
27
00:35:38 +09:52
28
Mikhail RAER
1983 SRD
SRD
00:35:39 +09:53
29
Madis LOIT
1984
00:35:50 +10:04
30
00:36:19 +10:33
31
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:36:33 +10:47
32
00:36:42 +10:56
33
00:37:04 +11:18
34
Kaarel BARINOV
1985 OK Composter
OK Composter
00:37:13 +11:27
35
Urmo MÄEORG
1975 Puukool
Puukool
00:37:35 +11:49
36
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
00:37:48 +12:02
37
00:38:02 +12:16
38
Mikk TALI
1988
00:38:05 +12:19
39
Alar TERAS
1974 Rakv
Rakv
00:38:18 +12:32
40
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
00:38:19 +12:33
41
Tiit RIISALO
1967 EROK
EROK
00:38:39 +12:53
42
00:38:59 +13:13
43
Aivo KALJUMÄE
1972 Elisa
Elisa
00:39:01 +13:15
44
00:39:32 +13:46
45
00:39:39 +13:53
46
00:39:55 +14:09
47
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:40:01 +14:15
48
00:40:20 +14:34
49
Helen ALLIKSOO
1982 Tammed
Tammed
00:40:24 +14:38
50
Eero MÕTTUS
1974 Võru
Võru
00:40:39 +14:53
51
Lisbeth LIIV
2002 Tammed
Tammed
00:40:43 +14:57
52
00:41:13 +15:27
53
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:41:19 +15:33
54
Karl Andreas NURME
2006 Sparta
Sparta
00:41:36 +15:50
55
Indrek LILLO
1977 www.advokaat.ee
www.advokaat.ee
00:41:39 +15:53
56
00:41:53 +16:07
57
00:42:10 +16:24
58
Kristjan KIVIPALU
1973 LSF PT
LSF PT
00:42:14 +16:28
59
00:42:24 +16:38
60
Tõnu OTS
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:43:29 +17:43
61
00:44:25 +18:39
62
00:45:11 +19:25
63
00:45:57 +20:11
64
Indrek VOLENS
1973 TV3
TV3
00:46:01 +20:15
65
Birgit TOOME
1980 Swedbank SK
Swedbank SK
00:46:59 +21:13
66
Laura KIVI
1992
00:49:38 +23:52
67
00:51:00 +25:14
68
Georg KALME
2005 Sparta
Sparta
00:51:02 +25:16
69
00:51:40 +25:54
70
Riho LAANOJA
1963 Laomaailm
Laomaailm
00:51:58 +26:12
71
Tarmo KOOR
1981
00:52:52 +27:06
71
Madli KALJULA
1993 TKoG
TKoG
00:52:52 +27:06
73
August ALBERT
1964 JOKA
JOKA
00:54:32 +28:46
74
Merle SIIBAK
1898
00:54:41 +28:55
74
00:54:41 +28:55
76
00:56:08 +30:22
77
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
00:57:57 +32:11
78
Erkki SEINRE
1984 BuildingLabel
BuildingLabel
00:58:38 +32:52
79
Evelin KOOR
1982 Kiili Lasteaed
Kiili Lasteaed
00:59:21 +33:35
80
Avo KUSLAP
1977
01:15:16 +49:30
81
Hendrik LARETEI
1898
01:21:26 +55:40
82
Ingerliis JÜRIADO
1898
01:21:27 +55:41

ROHELINE 19 KP 3,00km

1
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
00:26:39
2
Urmo ROSPIK
1986 Team Kaitsevägi
Team Kaitsevägi
00:27:10 +00:31
3
00:32:07 +05:28
4
Ruti ENN
1995
00:32:23 +05:44
5
Triin METS
1985
00:33:58 +07:19
6
Janno KASE
1978
00:36:33 +09:54
7
Inessa UUS
1898
00:39:28 +12:49
8
Herta ELLAM
2018 Sparta
Sparta
00:41:18 +14:39
9
Griff ELLAM
2018 Sparta
Sparta
00:41:21 +14:42
10
00:42:58 +16:19
11
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:43:37 +16:58
12
HOK
00:44:54 +18:15
13
00:45:24 +18:45
14
00:46:54 +20:15
15
Lauren HEILO
2011 Audentese SK
Audentese SK
00:47:20 +20:41
16
Maryna KOBLYK
1988 Norma
Norma
00:49:26 +22:47
17
Henri LIND
1997
00:49:31 +22:52
18
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
00:51:35 +24:56
19
Rocco MÕTT
2001 Tallinna ülikool
Tallinna ülikool
00:53:34 +26:55
20
Anete Kirke KADARIK
2004 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
00:53:35 +26:56
21
Kaie Riin MAGNUS
2004 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
00:53:53 +27:14
22
Triinu ARB
-0001
00:54:09 +27:30
23
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
00:56:05 +29:26
24
Lu WANG
1988
00:56:07 +29:28
25
00:58:29 +31:50
26
00:58:31 +31:52
27
01:01:02 +34:23
28
Boris KIRT
1942
01:01:10 +34:31
29
Ilse UUS
1938 TON
TON
01:03:38 +36:59
30
Grete USIN
1981
01:07:54 +41:15
31
Anton MERITS
1898
01:08:03 +41:24
32
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
01:12:15 +45:36
33
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
01:19:47 +53:08
34
01:22:26 +55:47
35
07:16:53 +50:14

SEIKLUS 24 KP 4,10km

1
00:24:55
2
Kalev VIIDEMANN
1975 TON
TON
00:27:07 +02:12
3
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:29:02 +04:07
4
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
00:29:34 +04:39
5
00:29:44 +04:49
6
Leonid MALIKOV
1979 CoxArt
CoxArt
00:30:08 +05:13
7
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:30:23 +05:28
8
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
00:30:42 +05:47
9
Oskar LIIVER
2009 SK100
SK100
00:30:57 +06:02
10
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
00:32:21 +07:26
11
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
00:32:46 +07:51
12
Siim DÜÜNA
1996 KL Rapla Malev
KL Rapla Malev
00:33:09 +08:14
13
Marko UNT
2012 SK100
SK100
00:34:21 +09:26
14
00:34:37 +09:42
15
Jaron KUUSK
2009 SK100
SK100
00:35:30 +10:35
16
00:36:38 +11:43
17
00:39:25 +14:30
18
Arti Tanel KIISLER
2009 SK100
SK100
00:40:43 +15:48
19
Maari IDNURM
1970 TON
TON
00:41:16 +16:21
20
Anu ISBERG
1971
00:42:01 +17:06
21
Rasmus OLLI
2009 LSF PT
LSF PT
00:49:47 +24:52
22
Hanna-Brit PIHT
2012 Mercury
Mercury
00:51:20 +26:25
23
Grete Liis KELDER
2009 SK100
SK100
00:51:21 +26:26
24
Mati KARU
1981 JOKA
JOKA
01:07:03 +42:08

SININE 8 KP 1,40km

1
Roden Markus MÄLL
2016 Otepää
Otepää
00:16:21
2
Matvei SHVED
2015 SRD
SRD
00:17:34 +01:13
3
00:18:20 +01:59
4
Kaspar ALLIKSOO
2015 Tammed
Tammed
00:18:40 +02:19
5
Kert ALLIKSOO
2018 Tammed
Tammed
00:18:46 +02:25
6
Lorely TAMMEMÄE
2017 SK100
SK100
00:19:24 +03:03
7
Aigar Elias ASKU
2013 Pikavere
Pikavere
00:19:26 +03:05
8
Devon TAMMEMÄE
2020 SK100
SK100
00:19:27 +03:06
9
00:24:18 +07:57
10
00:24:34 +08:13
11
00:25:20 +08:59
12
Henri RAKKASELG
2021 Tallinn
Tallinn
00:30:52 +14:31
13
Henrik SÜVARI
2021 SK Mercury
SK Mercury
00:36:53 +20:32
14
00:40:36 +24:15
15
00:41:56 +25:35

VALIK

1
Mait BALITSKI
1971 B4SK
B4SK
00:38:17 30
2
00:39:44 30
3
Merike MÄNDSOO
1960 TON
TON
00:50:14 30
4
Meeli KEREM
1965 TON
TON
00:50:42 30
5
00:50:42 30
6
00:54:38 30
7
Kadri KADAK
1981 Sparta
Sparta
01:00:58 30
8
Janne AAS
1981
01:22:54 30
9
Helin PUKSAND
1970 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
01:22:59 30
10
02:00:38 30
11
Urmas LAEV
1962 Mercury
Mercury
00:33:27 29
12
Kirsti KADAKAS
1958 Tammed
Tammed
00:43:48 29
13
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:46:03 29
14
Tiiu MÄGI
1959 Kape
Kape
00:34:40 28
15
Tiit PLOOMPUU
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
00:49:29 28
16
Tarmo LÕO
1955
01:49:48 28
17
00:46:58 25
18
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
00:37:48 24
19
00:41:11 24
20
00:59:59 24
21
01:00:02 24
22
Liis TALTS
1991
01:08:04 24
23
01:20:02 24
24
07:50:11 23
25
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
00:29:04 21
26
Urvi SARV
1939 Orion
Orion
01:42:23 20
27
00:33:20 19
28
Kert AHU
1898
00:36:16 18
29
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:45:12 18
30
00:46:06 17
31
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:29:18 17
32
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
00:47:16 11
33
Eve MALSROOS
1960 Tammed
Tammed
00:47:25 11
34
Nils PALO
2020 Rõuge vald
Rõuge vald
00:47:51 10
35
Taavi KAINEL
-0001
00:21:22 7