Tulemused

01sept.20

Põlva 22.Teisipäevak

KUKI

1
Stig VEESAAR
2016 Parksepa LA
Parksepa LA
00:31:59
2
Teele UIBOUPIN
2010 Tartu
Tartu
00:40:48 +08:49
3
00:48:03 +16:04
4
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:49:19 +17:20
5
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:51:21 +19:22
6
Ellen JAAKSOO
2017 Tartu
Tartu
00:53:09 +21:10
7
Annabel KARABELNIK
2018 Tartu
Tartu
01:02:45 +30:46
8
01:55:25 +23:26
9
01:56:49 +24:50

M08

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:28:44
2
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:35:13 +06:29
3
Hendrik TOHV
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:35:19 +06:35
4
Eugen TÄNAV
2014 Viimsi/Pärnamäe küla
Viimsi/Pärnamäe küla
00:35:32 +06:48
5
Kasper KARABELNIK
2014 Tartumaa
Tartumaa
01:02:38 +33:54

M10

1
Sebastian VEESAAR
2011 Võru
Võru
00:17:04

M12

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:26:42
2
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
00:39:12 +12:30
3
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:44:25 +17:43
4
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:44:52 +18:10
5
Paul Aares FJODOROV
2007 Pühajärve põhikool
Pühajärve põhikool
00:47:10 +20:28
6
00:47:55 +21:13
7
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:05:09 +38:27
8
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
01:08:13 +41:31
9
Simmo Hendrik SISASK
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:15:21 +48:39

M14

1
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:32:01
2
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:32:37 +00:36
3
Rando JAAKSOO
2007 Kobras
Kobras
00:37:10 +05:09
4
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:44:24 +12:23
5
Henri PRILLOP
2007 Tartu Kivilinna kool
Tartu Kivilinna kool
00:44:48 +12:47
6
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:45:23 +13:22
7
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
01:09:51 +37:50
8
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:10:31 +38:30
9
Magnar MÕTTUS
2007 Otepää
Otepää
01:17:50 +45:49
10
Andris TOOMEL
2007 Tilsi kool
Tilsi kool
01:37:05 +05:04
11
Tilsi
01:37:07 +05:06

M16

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:49:01
2
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:50:30 +01:29
3
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:52:20 +03:19
4
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
00:54:02 +05:01
5
Toomas MATTUS
2005 Kobras
Kobras
01:13:00 +23:59
6
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
01:34:41 +45:40

M18

1
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:50:27
2
Karmo TISLER
2003 Võru
Võru
00:56:12 +05:45
3
Raiko MARRANDI
2001 JOKA
JOKA
00:56:26 +05:59

M21A

1
Kenny KIVIKAS
1991 Ilves
Ilves
00:48:16
2
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
00:54:54 +06:38
3
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
01:00:19 +12:03
4
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:05:30 +17:14
5
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:06:25 +18:09
6
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:09:13 +20:57
7
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:22:10 +33:54

M21B

1
Taavi KUHA
1983 Kape
Kape
00:44:00
2
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
01:01:50 +17:50
3
Juhan SEDMAN
1958
01:23:27 +39:27

M21E

1
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:02:04
2
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:03:20 +01:16
3
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
01:10:29 +08:25
4
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:13:22 +11:18
5
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:14:08 +12:04
6
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:14:37 +12:33
7
Taavi PALO
1987 Võru SuKL
Võru SuKL
01:18:26 +16:22
8
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:37:14 +35:10
9
01:44:31 +42:27
10
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
01:45:25 +43:21
11
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:48:17 +46:13
12
Indrek KAROLIN
1973 Kiidjärve
Kiidjärve
01:48:18 +46:14
13
Stanislav TOLMATSOV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:48:33 +46:29
14
Kalev LIIV
1956
03:12:09 +10:05

M35

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:45:16
2
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
00:52:43 +07:27
3
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
01:00:35 +15:19
4
Tõnis PIIRISILD
1973 Võru
Võru
01:03:45 +18:29

M40

1
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:50:34
2
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:57:22 +06:48
3
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
00:58:20 +07:46
4
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
01:07:41 +17:07
5
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:29:58 +39:24
6
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:47:04 +56:30

M45

1
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:53:36
2
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:53:44 +00:08
3
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:54:52 +01:16
4
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:56:55 +03:19
5
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:59:40 +06:04
6
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:06:54 +13:18
7
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:07:59 +14:23
8
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:18:36 +25:00
9
Ülar LEHISTE
1970 Valgamaa
Valgamaa
01:19:16 +25:40
10
Renee PRAKS
1973 Valgamaa
Valgamaa
01:19:17 +25:41
11
Andres HUMMAL
1968 KUNDA OK
KUNDA OK
01:22:02 +28:26
12
Riho MÄNNI
1951 Lehola
Lehola
01:22:24 +28:48
13
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:26:30 +32:54
14
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:31:54 +38:18

M50

1
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:39:52
2
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:44:39 +04:47
3
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:45:20 +05:28
4
Raul GESCHEIMER
1969 Koop
Koop
01:02:09 +22:17
5
Jaanus TEPPAN
-0001 Ilves
Ilves
01:09:07 +29:15
6
01:27:29 +47:37
7
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:30:56 +51:04

M55

1
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:43:14
2
Vello UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
00:43:22 +00:08
3
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:56:30 +13:16
4
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
00:59:56 +16:42
5
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:03:48 +20:34

M60

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:49:30
2
Jaan AINELO
1958 Ilves
Ilves
00:50:06 +00:36
3
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
00:52:07 +02:37
4
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:52:11 +02:41
5
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:57:08 +07:38
6
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
01:28:59 +39:29

M65

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
01:05:12
2
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
01:14:30 +09:18

M70

1
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:59:26
2
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
01:04:12 +04:46
3
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:09:24 +09:58
4
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:14:13 +14:47
5
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:24:24 +24:58
6
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:26:14 +26:48
7
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:54:04 +54:38

M75

1
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:49:13
2
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:09:34 +20:21

N08

1
Elli TOHV
2013 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:35:27

N10

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:22:48
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:28:43 +05:55
3
Eleanor LUTSAR
2010 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:30:35 +07:47
4
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:59:49 +37:01

N12

1
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:42:49
2
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
00:47:46 +04:57
3
Helena HAKK
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:48:03 +05:14
4
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:08:08 +25:19

N16

1
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
00:49:07
2
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
00:58:34 +09:27
3
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
01:05:49 +16:42
4
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:08:46 +19:39
5
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
01:14:28 +25:21

N18

1
Eliise KESKÜLA
2003 HOK
HOK
00:43:21
2
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
00:45:38 +02:17
3
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
00:46:17 +02:56
4
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
00:48:47 +05:26
5
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:53:57 +10:36
6
Evelin ARULEPP
2002 SK Serviti
SK Serviti
01:13:18 +29:57

N21A

1
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
00:49:57
2
Karoliina SIKKAL
1995 Kobras
Kobras
01:00:04 +10:07
3
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:03:49 +13:52
4
Liisa KUUSK
1989 Tartu
Tartu
01:03:58 +14:01
5
Liis UUSKÜLA
-0001 Rakv
Rakv
01:33:20 +43:23

N21E

1
Liisa VISTER
1991 Võru
Võru
01:06:12
2
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:11:27 +05:15
3
Kersti JÄÄGER
1982
01:14:27 +08:15
4
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:27:53 +21:41
5
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:37:29 +31:17

N35

1
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:41:59
2
Mari AROLD
1982
00:46:46 +04:47
3
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:51:39 +09:40
4
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
00:54:26 +12:27

N40

1
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:43:24
2
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:51:32 +08:08
3
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:53:11 +09:47
4
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:07:54 +24:30
5
Katrin ARULEPP
1977 Põlva linn
Põlva linn
01:13:36 +30:12

N45

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:43:31
2
Jana KINK
1968 Kape
Kape
00:45:49 +02:18
3
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
00:50:21 +06:50
4
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
00:54:58 +11:27
5
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
00:58:09 +14:38
6
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:08:47 +25:16
7
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:09:13 +25:42
8
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:11:41 +28:10
9
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:30:33 +47:02
10
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:36:36 +53:05
11
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
01:56:53 +13:22

N50

1
Krista KÕLLI
1968 Võru
Võru
01:23:45
2
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:33:15 +09:30
3
Tiina KARTAU
1967 Suusahullud
Suusahullud
01:47:12 +23:27

N55

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:50:17
2
Reet JOHANSON
1959 Kobras
Kobras
00:54:00 +03:43
3
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
00:58:40 +08:23
4
Virve EINPAUL
1961 Ilves
Ilves
01:09:38 +19:21
5
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
02:28:43 +38:26

N60

1
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:20:56
2
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:35:09 +14:13
3
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
01:42:46 +21:50

N65

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:01:39
2
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:22:00 +20:21
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:26:22 +24:43

N70

1
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:03:30

N75

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:12:44
2
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:21:12 +08:28

VALIK

1
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
00:24:02
2
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:29:16 +05:14
3
Kerten MATTO
2002 Kobras
Kobras
00:29:50 +05:48
4
Enriko LUTSAR
2009 Põlva Kool
Põlva Kool
00:30:37 +06:35
5
Mihkel LIIVAGO
2003 Kobras
Kobras
00:31:02 +07:00
6
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:35:34 +11:32
7
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:44:49 +20:47
8
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:45:43 +21:41
9
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:49:03 +25:01
10
Katrin VIILU
1960 Kobras
Kobras
00:53:04 +29:02
11
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
00:53:39 +29:37
12
Ragnar LUSTJA
Tilsi kool
Tilsi kool
00:55:39 +31:37
13
Ainika MÄGI
1971 KT Laheda juht
KT Laheda juht
00:55:42 +31:40
14
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:55:51 +31:49
15
Avo VEERMÄE
1950 Ilves
Ilves
00:59:09 +35:07
16
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
01:00:02 +36:00
17
Joosep LOOST
1983
01:01:01 +36:59
18
Juta AINELO
1962 Ilves
Ilves
01:02:30 +38:28
19
Margus RAUD
1969 Suusahullud
Suusahullud
01:07:50 +43:48
20
Arne TILK
1969 SK Serviti
SK Serviti
01:12:33 +48:31
21
Angelika VUMBA
2005 Tilsi PK
Tilsi PK
01:14:22 +50:20
22
Desiree KOSTÕGOV
2007 Tilsi PK
Tilsi PK
01:15:15 +51:13
23
Arlet RAHA
1996 Võru
Võru
01:15:22 +51:20
24
Hannalii RAUDSEPP
Tilsi
Tilsi
01:15:32 +51:30
25
Angeli TURBA
Tilsi
Tilsi
01:15:34 +51:32
26
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
01:16:11 +52:09
27
Lauri ALLMANN
1975 Võru
Võru
01:18:06 +54:04
28
Marge ALLMANN
1975 Võru
Võru
01:18:06 +54:04
29
Kaisa KURAGIN
2006 Võru
Võru
01:20:36 +56:34
30
Kersti ILVES
1971 Võru
Võru
01:20:43 +56:41
31
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:21:22 +57:20
32
01:21:42 +57:40
33
Eliisabeth MESIPUU
2006 Tartu
Tartu
01:22:28 +58:26
34
Mairo KÕOMÄGI
2007 Tilsi PK
Tilsi PK
01:26:48 +02:46
35
Egert AALDE
1999 SK Serviti
SK Serviti
01:30:43 +06:41
36
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
01:31:57 +07:55
37
Ain PIIRIMAA
Tilsi
Tilsi
01:33:00 +08:58
38
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:40:16 +16:14
39
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:48:05 +24:03

VIPL

1
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:32:39
2
Oliver LÄTT
2005 Serviti SK
Serviti SK
00:36:42 +04:03
3
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:37:31 +04:52
4
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:39:31 +06:52
5
Andrus TAUL
1980 Valgamaa
Valgamaa
00:42:27 +09:48
6
00:44:55 +12:16
7
Eliisa VILLAKO
2007 Serviti SK
Serviti SK
00:50:36 +17:57
8
00:53:07 +20:28
9
Ülar KÕRGE
1962 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:55:01 +22:22
10
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:55:31 +22:52
11
Kersti KÕRGE
1966 Põlva
Põlva
00:56:33 +23:54
12
Aleksandra KLOKOVA
1991 Valio
Valio
00:57:23 +24:44
13
Liis LUTTER
Tartu
Tartu
00:57:24 +24:45
14
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:59:44 +27:05
15
Lisanne NÄÄB
1998 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:06:40 +34:01
16
Sirje SALUNDI
1956 NKK Kanepi jsk
NKK Kanepi jsk
01:07:27 +34:48
17
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:11:39 +39:00

VIPP

1
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
01:01:04
2
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:07:06 +06:02
3
01:07:26 +06:22
4
Tanel KINGSEPP
1988 Põlva
Põlva
01:09:19 +08:15
5
01:09:22 +08:18
6
01:11:14 +10:10
7
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
01:14:24 +13:20
8
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
01:21:49 +20:45
9
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
01:28:43 +27:39
10
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
01:28:48 +27:44
11
01:28:54 +27:50
12
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:42:32 +41:28
13
01:43:54 +42:50
14
Heiki HANNI
1972 Põlva
Põlva
03:07:53 +06:49

VIPT

1
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:37:06
2
Kaur KENK
2006 Kobras
Kobras
00:48:56 +11:50
3
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:48:58 +11:52
4
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
00:49:41 +12:35
5
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:51:01 +13:55
6
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:53:33 +16:27
7
Ardi KALJUVEE
1983 Kobras
Kobras
00:56:29 +19:23
8
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:56:42 +19:36
9
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:56:57 +19:51
10
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:59:51 +22:45
11
Karel KURAGIN
2001 Võru
Võru
01:37:35 +00:29
12
01:43:50 +06:44
13
Peeter VOOVERE
Tartu
Tartu
01:43:59 +06:53

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Martin Simpson

Aarna org

272 osalejat