Tulemused

11aug.20

Tallinna Teisipäevak

M12

1
Guido MAISTE
-0001
00:13:42
2
00:29:18 +15:36
4
Devor TIITSU
00:54:49 +41:07

M14

1
00:33:19
2
00:36:49 +03:30
3
00:55:21 +22:02

M16

1
01:01:44

M18RO

1
00:56:45
2
Siur WILLADSEN
2005 TON
TON
01:32:59 +36:14

M21A

1
00:55:07
2
Kristofer SOOP
1986 Tartu
Tartu
00:58:58 +03:51
3
01:00:54 +05:47
4
Reigo LEHTLA
1970 LSF PT
LSF PT
01:03:01 +07:54
5
Tanel TOOM
1976 PATIKA
PATIKA
01:03:34 +08:27
6
Ivo MILLER
1977 Koop
Koop
01:04:32 +09:25
7
01:05:02 +09:55
8
Mattis ALLIKSOO
1979 12,7 mm
12,7 mm
01:05:20 +10:13
9
Tauri VALK
1990 Logistikapataljon
Logistikapataljon
01:07:56 +12:49
11
Aivo KALJUMÄE
1972 Swedbank
Swedbank
01:10:19 +15:12
12
Andres BAUVALD
1975 Elioni SK
Elioni SK
01:10:32 +15:25
13
Taavi TAMBUR
1983 OKNõmme
OKNõmme
01:10:54 +15:47
14
01:23:15 +28:08
15
Veiko BUSCH
-0001
01:24:49 +29:42
16
01:25:04 +29:57
17
01:34:54 +39:47

M21B

1
Valdo HÄLVIN
1988 Milrem Robotics
Milrem Robotics
00:47:58
2
00:49:31 +01:33
3
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:50:02 +02:04
4
00:52:13 +04:15
5
Imre NEMVALTS
1988 KüVJ
KüVJ
00:52:54 +04:56
6
Marek ZAHKNA
1980 G4S Eesti
G4S Eesti
00:52:56 +04:58
7
Toomas LENTS
1981 Õhuvägi
Õhuvägi
00:55:31 +07:33
8
Oliver GRAUEN
2005 Spordisemu
Spordisemu
00:57:07 +09:09
9
Rainer PLASER
00:57:08 +09:10
10
00:57:43 +09:45
11
Davor TAMM
1997
01:00:05 +12:07
12
Karl PEHK
1988
01:00:20 +12:22
13
Andrus LEPP
1983 OÜ Bauest
OÜ Bauest
01:00:51 +12:53
14
01:06:33 +18:35
15
Urmo MÄEORG
1975 Puukool
Puukool
01:08:14 +20:16
16
01:11:44 +23:46
17
01:12:50 +24:52
18
Joel RILLO
1985
01:13:15 +25:17
19
Risto PÕLDSALU
1993 Tõrva
Tõrva
01:14:15 +26:17
20
01:17:14 +29:16
21
Kristjan JÄÄRATS
1992 34234
34234
01:20:45 +32:47
22
01:25:18 +37:20
23
Aivar OTS
1982
01:27:04 +39:06
24
Ilja OLLÕKAINEN
1986 ÜSP
ÜSP
01:29:23 +41:25
25
Lauri VILT
1989 Enima Trade OÜ
Enima Trade OÜ
01:42:26 +54:28
26
Sander SAU
01:45:11 +57:13
27
02:00:26 +12:28

M21BRO

1
Kalle GUTMANN
1991 Rae
Rae
01:01:25
2
Miko LIIVAMÄGI
1979 Enima
Enima
01:04:50 +03:25

M21C

1
Rain KAUGE
1994 Põrgupõh
Põrgupõh
00:29:16
2
00:30:11 +00:55
3
Aleksei SPIRIDONOV
1972 Gaasiekspert
Gaasiekspert
00:30:34 +01:18
4
00:33:04 +03:48
5
Juhan ERIK
1987
00:34:24 +05:08
6
Argo KAUGE
1964 Põrgupõh
Põrgupõh
00:37:05 +07:49
7
TON
00:38:02 +08:46
8
Mait BRATKA
1989
00:40:32 +11:16
9
Lauri PERV
1989
00:47:41 +18:25
10
00:55:07 +25:51
11
00:55:13 +25:57
12
Alar HEINRAND
1977 Norma
Norma
00:59:50 +30:34

M21RO

1
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:47:12
2
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:52:53 +05:41
3
Erik AIBAST
1973 Tammed
Tammed
00:59:34 +12:22
4
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
01:03:42 +16:30
5
Tanel KURS
x181
x181
01:24:57 +37:45
6
Ole RAUDSEPP
1978 x183
x183
01:25:12 +38:00
7
01:31:18 +44:06
8
Sten REISI
1984
01:34:29 +47:17

M40

1
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
00:48:48
2
Tammo ESTA
1974 HOK
HOK
00:49:34 +00:46
3
Viktor KASSATKIN
1971 SRD
SRD
00:50:02 +01:14
4
Martin AUNIN
1971 Novarc
Novarc
00:50:57 +02:09
5
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
00:51:36 +02:48
6
Tõnu OTS
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:52:05 +03:17
7
Pearu KUUSK
1974 Tartu
Tartu
00:55:41 +06:53
8
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
00:56:03 +07:15
9
Taimo NELLIS
-0001
00:56:09 +07:21
10
00:57:04 +08:16
11
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
00:57:37 +08:49
12
01:02:57 +14:09
13
01:03:05 +14:17
14
01:03:32 +14:44
15
Rünno SULG
1973 LSF PT
LSF PT
01:04:21 +15:33
16
01:05:46 +16:58
17
01:06:20 +17:32
18
Tarmo MARGAT
1979 KitmanThulema
KitmanThulema
01:06:38 +17:50
19
01:09:14 +20:26
20
01:09:16 +20:28
21
Siim LIIVAND
1978 TTÜ/Korp Leola
TTÜ/Korp Leola
01:11:45 +22:57
22
01:13:04 +24:16
23
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
01:14:58 +26:10
24
01:18:01 +29:13
25
Rain AAVA
1972 27039
27039
01:20:52 +32:04
26
02:17:02 +28:14

M40RO

1
Indrek REITSAK
1977 Nõmme
Nõmme
00:59:02
2
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
01:00:40 +01:38
3
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
01:01:01 +01:59
4
Olavi LOO
1971 West
West
01:01:43 +02:41
5
Urmas SASSIAN
1975 Rae
Rae
01:02:17 +03:15
6
Joonas VAABEL
1978 Padriku pedaalijad
Padriku pedaalijad
01:04:20 +05:18
7
Erkki LUUK
1970
01:05:03 +06:01
8
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
01:06:01 +06:59
9
Kristjan MAADE
1973 LSF PT
LSF PT
01:08:52 +09:50
10
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
01:11:44 +12:42
11
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
01:12:37 +13:35
12
Margus SASSIAN
1973 VTO
VTO
01:13:35 +14:33
13
Tõnis HALDNA
1965 Rae
Rae
01:13:40 +14:38
14
Kaido GUTMANN
1964 Rae
Rae
01:14:44 +15:42
15
Toomas KREEK
1962 Nõmme
Nõmme
01:16:16 +17:14

M50

1
00:51:06
2
00:52:15 +01:09
3
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
00:52:35 +01:29
4
Herkki SUURMAN
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:58:12 +07:06
5
Vello SOLNA
1970 Peko
Peko
01:02:04 +10:58
6
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
01:02:29 +11:23
7
Tõnu KOPPEL
1969 Esvika
Esvika
01:03:58 +12:52
8
01:03:59 +12:53
9
Eerik LOSSMANN
1964 TTÜ SK
TTÜ SK
01:06:46 +15:40
10
Tarmo GEDE
-0001
01:08:35 +17:29
11
Meelis ATONEN
1966 Lehola
Lehola
01:09:42 +18:36
12
01:18:10 +27:04
13
Marko KALLASPOOLIK
1967 x195
x195
01:26:54 +35:48
14
Raul SÖÖT
1969 SOK
SOK
02:16:41 +25:35

M60

1
Kalev RUBERG
1959 JOKA
JOKA
00:45:06
2
Kai SAKSMAN
1950 TON
TON
00:46:20 +01:14
3
Urmas LIPS
1960
00:46:23 +01:17
4
Toivo LEISNER
-0001 Elioni SK
Elioni SK
00:54:21 +09:15
5
Endel KARP
1960 Norma
Norma
00:54:36 +09:30
6
Sulev KUIV
1956 TAOK
TAOK
00:56:02 +10:56
7
Jüri MELLIK
1953 AnalDesigni AS
AnalDesigni AS
00:56:49 +11:43
8
00:59:39 +14:33
9
01:15:42 +30:36
10
Peeter KAIN
-0001
01:22:06 +37:00
11
Vello LOORITS
1941 Orion
Orion
01:24:39 +39:33

M60RO

1
Kai WILLADSEN
1952 TON
TON
01:02:16

M70

1
00:37:13
2
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:37:32 +00:19
3
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:46:10 +08:57
4
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:46:20 +09:07
5
Mati POOM
1944 TON
TON
00:50:32 +13:19
6
00:59:59 +22:46
7
Jüri TÄHEMAA
1944 TON
TON
01:00:20 +23:07
8
01:01:17 +24:04
9
Jakob VINKEL
1941 Orion
Orion
01:12:52 +35:39
10
Kalle JÄRVEKÜLG
1947 9965
9965
01:21:43 +44:30

M80

1
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:25:23
2
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:35:14 +09:51

N12

1
00:13:52
2
00:26:10 +12:18

N21A

1
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
00:53:38
2
Olga KOMISSAROVA
1976 31544
31544
01:20:59 +27:21
3
01:42:44 +49:06
4
01:45:11 +51:33

N21B

1
Terje URGARD
1982 Swedpank SK
Swedpank SK
00:37:34
2
00:39:58 +02:24
3
00:40:04 +02:30
4
00:43:14 +05:40
5
Karmen Eveli KAUGE
2003 Põrgupõh
Põrgupõh
00:43:45 +06:11
6
00:51:40 +14:06
7
Kristi PLOOM
1979 SOK
SOK
00:53:33 +15:59
8
00:54:55 +17:21
9
00:55:13 +17:39
10
00:59:20 +21:46
11
Liisi KASK
2003
01:15:00 +37:26

N21BRO

1
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:27:05

N21RO

1
Ruth GUTMANN
1961 Rae
Rae
00:58:46
2
Helen ALLIKSOO
1982 12,7 mm
12,7 mm
00:59:43 +00:57

N40

1
Kirsten NIGUL
1975 Kape
Kape
00:46:46
2
Inga LIPS
1974
00:48:12 +01:26
3
Maari IDNURM
1970 TON
TON
00:48:23 +01:37
4
00:49:35 +02:49
5
00:53:26 +06:40
6
Kai TREIER
1969
00:53:54 +07:08
7
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:54:19 +07:33
8
00:56:49 +10:03
10
Ave TOOMINGAS
1974 SEB Eesti Ühispank
SEB Eesti Ühispank
00:57:25 +10:39
11
Tammed
01:00:28 +13:42
12
Monica JAAGO
-0001
01:01:53 +15:07
14
Airi KASK
1976
01:12:16 +25:30
15
Maret LAAS
1972
01:37:09 +50:23

N50

1
Ave JANU
1965 Koop
Koop
00:40:40
2
00:50:28 +09:48
3
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:58:31 +17:51
4
01:09:50 +29:10
5
01:20:17 +39:37
6
01:23:44 +43:04

N60

1
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:47:24
2
Viktoria TRASANOV
-0001 JOKA
JOKA
00:54:26 +07:02
3
Niina KARNIT
1952 SRD
SRD
01:07:05 +19:41
4
01:11:58 +24:34

N70

1
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:44:21

RADA3

1
Kairi JÄRVETAR
1987 TLÜ
TLÜ
00:50:00

RADA4

1
Anu ISBERG
1971
01:33:36

RADA6

1
Pille VAIT
1984
00:41:23

TILLU

2
x3
00:03:57
3
00:04:19 +00:22
4
00:04:24 +00:27
5
00:04:32 +00:35
6
Samuel ALENIUS MÕTTUS
2016 IFK Lidingö
IFK Lidingö
00:06:55 +02:58
7
00:08:10 +04:13
8
Lauri RUUL
2015
00:09:27 +05:30
10
00:13:40 +09:43
11
00:26:33 +22:36
12
01:27:37 +23:40

VALIK

1
00:45:19
2
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:49:36 +04:17
3
Danver LEPIK
SRD
SRD
00:56:03 +10:44
4
00:57:30 +12:11
5
Marti KALJUVE
1986 Mercury
Mercury
00:58:38 +13:19
6
Peeter VÕRK
1965 F-Klubi
F-Klubi
00:58:41 +13:22
7
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:58:49 +13:30
8
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:05:22 +20:03
9
Heldur VÄLJAMÄE
1948 Orvand
Orvand
01:06:46 +21:27
10
Kairi HUNT
1982
01:09:15 +23:56
11
Aivo TRAKS
1972 Orvand
Orvand
01:11:27 +26:08
12
01:11:55 +26:36
13
Epp SULG
1944
01:12:58 +27:39
14
01:15:14 +29:55
15
Malle VIILMA
1945 TON
TON
01:15:58 +30:39
16
01:19:38 +34:19
17
Ester MARJAPUU
1965 JOKA
JOKA
01:20:43 +35:24
18
Marge ANIJÄRV
1973 Mercury
Mercury
01:23:10 +37:51
19
01:30:11 +44:52
20
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:36:55 +51:36
21
01:42:23 +57:04

Päevak

Korraldaja: Nõmme

Rajameister: Kaido Nurja

Kloostrimetsa

234 osalejat