Tulemused

06aug.20

Saaremaa Neljapäevak

M10

1
Ott Peeter TUISK
2011 SOK
SOK
00:25:03

M12

1
Georg LAUR
2012
00:22:02

M21

1
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:41:24
2
Mihkel JÄRVEOJA
1986 Kobras
Kobras
00:43:28 +02:04
3
Kirill KLENSKI
1978 CoxArt
CoxArt
00:47:42 +06:18
4
Jürgen EINPAUL
1983 Tammed
Tammed
00:48:09 +06:45
5
Frisis SPEEKTORS
Auseklis
Auseklis
00:52:42 +11:18
6
Heljus SAKS
1989 SOK
SOK
00:59:49 +18:25
7
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:10:55 +29:31
8
Raivo VIPS
1987 SOK
SOK
01:39:33 +58:09

M40

1
Meelis MERENÄKK
1974 Rae
Rae
00:46:26
2
Mart ARU
1974 SOK
SOK
00:48:38 +02:12
3
Tiit PEKK
1970 Team Nike
Team Nike
00:53:25 +06:59
4
Kaido EICHFUS
1975 SOK
SOK
00:56:59 +10:33
5
Taavi TUISK
1977 SOK
SOK
00:58:24 +11:58
6
Jüri LINDE
1971 SOK
SOK
01:02:34 +16:08
7
Arvo EENSAAR
1956 SOK
SOK
01:18:28 +32:02

M50

1
Mati METSANURK
1962 SOK
SOK
00:55:54
2
Vallo KASK
1972 Tartu
Tartu
00:56:05 +00:11
3
Raimond NAU
1966 SOK
SOK
01:13:30 +17:36
4
Urmas SAAR
1966 SOK
SOK
01:21:03 +25:09

M60

1
Toivo LEMPU
1953 SOK
SOK
00:37:42
2
Heikki SUSIMAA
1956 HS
HS
00:48:51 +11:09

M70

1
Vello ARU
1939 SOK
SOK
00:53:12

N10

1
SOK
00:25:15
2
00:28:48 +03:33
3
Käre PEHK
2018
00:56:24 +31:09

N21

1
Laura BERKE
Auseklis
Auseklis
00:56:41
2
Tiiu NAAGEL
1988 SOK
SOK
00:59:38 +02:57
3
Ulvi MOKS
1978
01:09:09 +12:28
4
Geivi LEMBER
1995 SOK
SOK
01:12:28 +15:47
5
Jaanika TIITSON
1979 SOK
SOK
01:13:30 +16:49

N40

1
00:59:06
2
Kirre PALMI
1961 SOK
SOK
01:11:02 +11:56
3
Vaige AAV
1972 SOK
SOK
01:15:55 +16:49
4
Kaie JÄRVELAID
1974 SOK
SOK
01:28:23 +29:17
5
Anu TANILA
1968 SOK
SOK
01:35:09 +36:03
6
01:58:27 +59:21
7
Raili NÕGU
1966 SOK
SOK
02:03:33 +04:27

N50

1
Maarika SAKS
1966 SOK
SOK
00:37:19
2
Anne KEERBERG
1956 SOK
SOK
00:44:25 +07:06

N60

1
Külli MÜÜR
1955 SOK
SOK
00:41:56

R3

1
Oskar WEINMEISTER
00:36:13
2
Ain ANGER
1971
00:36:15 +00:02
3
Anu POOPUU
1978 Rae
Rae
00:47:36 +11:23
4
Gabriel WEINMEISTER
00:48:28 +12:15
5
Bruno WEINMEISTER
00:48:38 +12:25
6
Maido SELBERG
1958 SOK
SOK
00:48:49 +12:36
7
Kati KOIDO
1975
00:58:39 +22:26
8
Elina MATVEJEVA
1982 Codeborne OÜ
Codeborne OÜ
01:24:11 +47:58

R4

1
Aige EENSAAR
1979 SOK
SOK
00:21:29

VABA

1
00:29:44
2
01:06:49 +37:05
3
Priit JÕELAID
1978 SOK
SOK
01:23:35 +53:51
4
Väino VAHA
1939 SOK
SOK
01:35:54 +06:10
5
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
01:43:25 +13:41
6
Aadu RAND
1984
01:48:00 +18:16

Päevak

Korraldaja: SOK

Rajameister: Jakob Naagel

Kihelkonna maalinn

57 osalejat