Tulemused

15nov.20

Põlva 3.Pühapäevak

R1

1
00:21:30
2
Kiur Erik EENSAAR
1999 Kobras
Kobras
00:21:49 +00:19
3
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:22:18 +00:48
4
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
00:23:56 +02:26
5
Indrek KAROLIN
1973 Kiidjärve
Kiidjärve
00:25:30 +04:00
6
Peep TEPPO
1984 Seiklushunt
Seiklushunt
00:25:31 +04:01
7
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
00:25:43 +04:13
8
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Vagun
OK Vagun
00:27:00 +05:30
9
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
00:27:13 +05:43
10
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:27:35 +06:05
11
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
00:27:50 +06:20
12
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:27:57 +06:27
14
Kersti JÄÄGER
1982
00:28:10 +06:40
15
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:28:12 +06:42
16
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:28:17 +06:47
17
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:28:22 +06:52
18
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
00:28:58 +07:28
20
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
00:29:06 +07:36
21
Kaur KENK
2006 Kobras
Kobras
00:29:16 +07:46
22
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:29:23 +07:53
23
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:29:24 +07:54
24
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
00:29:50 +08:20
25
Priit VISLAPUU
1992 LSF PT
LSF PT
00:30:40 +09:10
26
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
00:30:59 +09:29
27
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:31:15 +09:45
29
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
00:32:04 +10:34
30
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:32:36 +11:06
31
Tarmo PÄRNAKU
1988 VPG
VPG
00:32:40 +11:10
32
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
00:32:54 +11:24
33
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:33:09 +11:39
34
Mikk ROODEN
2003 MHG
MHG
00:33:39 +12:09
35
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:34:03 +12:33
36
Mari PUNAB
1968 Suusahullud
Suusahullud
00:34:14 +12:44
37
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
00:34:15 +12:45
39
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:34:34 +13:04
40
Tauri VIJAR
2004 Kobras
Kobras
00:35:03 +13:33
42
Kati VÕRK
1974
00:35:05 +13:35
43
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
00:35:12 +13:42
44
Selin VALK
1992 LSF PT
LSF PT
00:35:16 +13:46
45
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:35:24 +13:54
46
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:35:28 +13:58
47
Tiia ROOTSMA
1969 Otepää
Otepää
00:35:33 +14:03
49
Valdur ROOTSMA
1969 Otepää
Otepää
00:35:35 +14:05
50
00:35:50 +14:20
51
Toomas MATTUS
2005 Kobras
Kobras
00:35:54 +14:24
52
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:36:05 +14:35
53
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
00:36:27 +14:57
54
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:37:14 +15:44
55
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:37:29 +15:59
56
Richard UIBO
2004 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:37:30 +16:00
57
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
00:38:09 +16:39
58
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:39:10 +17:40
59
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
00:39:11 +17:41
60
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
00:39:13 +17:43
61
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
00:39:21 +17:51
62
Reet JOHANSON
1959 Kobras
Kobras
00:39:23 +17:53
63
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
00:39:28 +17:58
64
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:39:44 +18:14
65
Tõnis KURE
2003 Kape
Kape
00:39:50 +18:20
66
Tauno KURE
1957 Kape
Kape
00:39:51 +18:21
67
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:39:58 +18:28
68
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:40:11 +18:41
69
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:40:25 +18:55
70
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:41:10 +19:40
71
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:41:20 +19:50
72
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
00:41:22 +19:52
73
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
00:41:38 +20:08
75
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:42:47 +21:17
76
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
00:43:46 +22:16
77
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:43:59 +22:29
78
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:44:34 +23:04
79
Gertrud TÕRRA
2003 Kobras
Kobras
00:44:37 +23:07
80
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
00:45:17 +23:47
81
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:47:34 +26:04
82
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:47:38 +26:08
83
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:47:48 +26:18
84
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
00:52:16 +30:46
85
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
00:53:11 +31:41
86
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
00:53:13 +31:43
87
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
00:53:32 +32:02
88
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:53:34 +32:04
89
Kersti KÕRGE
1966 Põlva
Põlva
00:53:35 +32:05
90
Ülar KÕRGE
1962 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:53:39 +32:09
91
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
00:57:50 +36:20
92
Terje LIHTSA
1968 Kanepi vald
Kanepi vald
01:02:04 +40:34
94
Helle LEIS
1999 Kobras
Kobras
01:03:13 +41:43
95
Eva LEIS
1972 Põlva
Põlva
01:03:39 +42:09
96
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
01:03:41 +42:11
97
Põlva
01:10:28 +48:58
98
Kairi KIROTOSK
Põlva
Põlva
01:24:29 +02:59

R2

1
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:16:48
2
00:20:46 +03:58
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:20:58 +04:10
4
Eliisa SAKSING
1990 Seiklushunt
Seiklushunt
00:21:20 +04:32
5
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
00:21:56 +05:08
6
00:23:13 +06:25
7
Helen JUHKAM
1976 Mooste
Mooste
00:23:16 +06:28
8
Hanna JUHKAM
2007 Mooste
Mooste
00:23:39 +06:51
9
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
00:23:49 +07:01
10
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:24:48 +08:00
11
Simon KALM
2012
00:26:50 +10:02
12
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:28:30 +11:42
13
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
00:29:02 +12:14
14
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:29:38 +12:50
15
Emil TEPPO
2019 Tartu
Tartu
00:29:47 +12:59
16
Peeter MADISSON
Mosste
Mosste
00:29:55 +13:07
17
Kärt MADISSON
Mooste
Mooste
00:30:00 +13:12
18
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:33:04 +16:16
19
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:33:20 +16:32
20
Tambet NEEDO
2011 Mooste
Mooste
00:33:23 +16:35
21
Madli ÕUNAP
Mooste
Mooste
00:33:26 +16:38
22
Valter PLOOM
1941 Jõhvikas
Jõhvikas
00:33:35 +16:47
23
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:33:49 +17:01
24
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:33:53 +17:05
25
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:34:13 +17:25
26
Kersti PLOOM
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
00:35:12 +18:24
27
Hillar NIKKARI
1963 SK RT
SK RT
00:36:28 +19:40
28
Aire KOKMAN
Võru
Võru
00:36:40 +19:52
29
Emma Liisa KÄHR
Mooste
Mooste
00:36:49 +20:01
30
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
00:36:56 +20:08
31
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:37:30 +20:42
32
Triin SASI
1983 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:38:22 +21:34
33
Paul Olle OJASOO
2014 Luunja
Luunja
00:38:24 +21:36
34
Igmar MATTO
1971 Kobras
Kobras
00:39:35 +22:47
35
Robi SERMAND
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:40:07 +23:19
36
Simmo Hendrik SISASK
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:40:33 +23:45
37
Karoliine OJA
2012 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:42:17 +25:29
38
00:46:07 +29:19
40
Reet NEEDO
Mooste
Mooste
01:03:22 +46:34
41
Kirke ÕUNAP
Mooste
Mooste
01:03:26 +46:38

VALIK

1
00:21:15
2
Märt KULD
2000 Tallinna Tehnikaülikool
Tallinna Tehnikaülikool
00:23:41 +02:26
3
Joosep LOOST
1983
00:26:27 +05:12
4
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
00:30:21 +09:06
5
Mari VÄLI
00:32:13 +10:58
6
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
00:34:55 +13:40
7
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:38:01 +16:46
8
Lenna SAARNIIT
2009 Põlva Kool
Põlva Kool
00:40:53 +19:38
9
Silvia SAARNIIT
1955 Põlva linn
Põlva linn
00:40:54 +19:39
10
Andrus SIPSAKA
1961 Harju OK
Harju OK
00:44:06 +22:51
11
Loviisa VISLAPUU
2017 LSF PT
LSF PT
00:45:38 +24:23
12
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:48:24 +27:09
13
Matthias NEEROT
Mooste
Mooste
00:49:46 +28:31
14
Enelin MIIL
2010 Tilsi Põhikool
Tilsi Põhikool
00:52:39 +31:24
15
Triinu LAAN
1975 Aigu Om
Aigu Om
00:52:53 +31:38
16
Ilo LAAN
2012 Tilsi Põhikool
Tilsi Põhikool
00:52:57 +31:42
17
Anni LAAN
2014 Tilsi Põhikool
Tilsi Põhikool
00:53:02 +31:47
18
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
00:53:32 +32:17
19
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:55:20 +34:05
20
Klarika KOPÕTIN
1986 Põlva
Põlva
00:59:35 +38:20
21
Kim DUONG
1991 Tartu Observatoorium
Tartu Observatoorium
01:06:51 +45:36
22
Ilmar ANSKO
1973 Tartu Observatoorium
Tartu Observatoorium
01:06:51 +45:36
23
Olivia KREUTZWALD
2011 Raatuse kool
Raatuse kool
01:07:29 +46:14
24
Karoliine KREUTZWALD
2010 Raatuse kool
Raatuse kool
01:07:52 +46:37
25
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:08:10 +46:55
26
Piret RAMMUL
1976 Kanepi vald
Kanepi vald
01:14:51 +53:36
27
Harald RAMMUL
2015 Krootuse LA
Krootuse LA
01:14:53 +53:38
28
Rihard RAMMUL
2009 Krootuse Põhikool
Krootuse Põhikool
01:15:02 +53:47

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Reet Johanson

Mooste alevik

168 osalejat