Tulemused

17juuni21

Tartu neljapäevak

RADA 1M 19 KP 6,90km

1
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
00:55:33
2
Timo PALO
1979 Võru
Võru
01:02:14 +06:41
3
Kaido LEPIK
1990 Ilves
Ilves
01:02:55 +07:22
4
01:04:06 +08:33
5
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:04:10 +08:37
6
Märt ROOSAARE
1987 Ilves
Ilves
01:05:11 +09:38
7
Nansen PALO
2005 Võru
Võru
01:05:55 +10:22
8
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:06:56 +11:23
9
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:07:08 +11:35
10
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:11:03 +15:30
11
Marko ANTON
1989 Lehola
Lehola
01:13:36 +18:03
12
Tartu
01:14:15 +18:42
13
Hannes KUSLAP
2000 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:14:38 +19:05
14
Jürjo LOKK
1982 OK Heering
OK Heering
01:14:42 +19:09
15
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Vagun
OK Vagun
01:17:42 +22:09
16
Tarmo ANTON
1985 Lehola
Lehola
01:22:09 +26:36
17
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:32:26 +36:53
18
Mikk PUUSTUSMAA
1989
01:35:25 +39:52
19
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:40:20 +44:47
20
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:44:52 +49:19
21
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
01:58:29 +02:56
22
Ando VIISPERT
1976 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
02:04:20 +08:47

RADA 1N 19 KP 6,90km

1
Marianne HAUG
1996 Võru
Võru
01:15:32

RADA 2M 14 KP 5,50km

1
Indrek ROOS
1978 Tartu
Tartu
00:50:43
2
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:52:01 +01:18
3
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
00:56:40 +05:57
4
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
01:00:19 +09:36
5
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
01:01:25 +10:42
6
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:01:51 +11:08
7
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
01:02:11 +11:28
8
Urmas KÄPA
-0001
01:02:33 +11:50
9
Tanel ESTA
1977 HOK
HOK
01:02:40 +11:57
10
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:03:26 +12:43
11
Rain JAAKSOO
1983 Kobras
Kobras
01:04:28 +13:45
12
Allar KIVIL
1976 LSF PT
LSF PT
01:07:15 +16:32
13
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
01:07:25 +16:42
14
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:08:54 +18:11
15
Peep NURM
1977 TKoG
TKoG
01:11:19 +20:36
16
Jaan AINELO
1958 Ilves
Ilves
01:12:04 +21:21
17
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:15:01 +24:18
18
01:15:36 +24:53
19
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:16:07 +25:24
20
Margus RAUD
1969 Suusahullud
Suusahullud
01:16:36 +25:53
21
Kunnar VAHI
1972 SK Puka
SK Puka
01:20:36 +29:53
22
Heiki TOMANN
1980 Ilves
Ilves
01:24:02 +33:19
23
Uku VIISPERT
2004 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
01:56:28 +05:45

RADA 2N 14 KP 5,50km

1
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
01:02:55
2
Madli-Johanna MAIDLA
1994 Kobras
Kobras
01:09:00 +06:05
3
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:26:16 +23:21

RADA 3M 11 KP 5,20km

1
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
00:56:35
2
Aleksander KEPLER
2001 Kobras
Kobras
00:56:38 +00:03
3
Peeter KARJA
1988 Puhja strohh
Puhja strohh
01:11:23 +14:48
4
Neeme NURM
1980
01:11:51 +15:16
5
Targo TENNISBERG
1978 Tartu
Tartu
01:12:49 +16:14
6
Ralf KIVIL
2005 LSF PT
LSF PT
01:18:34 +21:59
7
01:23:44 +27:09
8
Oliver TENNISBERG
2003 Katoliku
Katoliku
01:24:22 +27:47
9
Andi LINN
1970 Viljandi Staier
Viljandi Staier
01:24:56 +28:21
10
Toomas TENNISBERG
2000 Kesklinna Kool
Kesklinna Kool
01:30:29 +33:54
11
01:35:49 +39:14

RADA 3N 11 KP 5,20km

1
Gerda KIVIL
2007 LSF PT
LSF PT
01:18:28
2
Helve SUIK
1962 Linna Tantsustuudio
Linna Tantsustuudio
01:24:42 +06:14
3
Ulvi LOND
1967
01:56:11 +37:43

RADA 4M 11 KP 4,60km

1
Sven ORAS
1989 Ilves
Ilves
00:45:28
2
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:52:55 +07:27
3
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:57:33 +12:05
4
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
01:08:50 +23:22
6
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:26:21 +40:53
7
Mikk ROODEN
2003 MHG
MHG
01:30:36 +45:08
8
Börje ROSENBERG
1929 Rootsi
Rootsi
01:58:05 +12:37
9
Erkki LIBA
1975
02:17:55 +32:27

RADA 4N 11 KP 4,60km

1
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:52:10
2
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:05:45 +13:35
3
Marta OLVET
1992 Rakv
Rakv
01:07:07 +14:57
4
Kati VÕRK
1974
01:11:12 +19:02
5
Virve EINPAUL
1961 Ilves
Ilves
01:16:14 +24:04
6
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:25:55 +33:45
7
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:31:29 +39:19

RADA 5M 11 KP 4,10km

1
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
00:37:16
2
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
00:45:44 +08:28
3
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:47:32 +10:16
4
Tiit TATTER
1948 TON
TON
01:01:45 +24:29
5
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
01:03:22 +26:06
6
Henn RAST
1974 Rait
Rait
01:14:52 +37:36
7
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
01:22:27 +45:11
8
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:28:47 +51:31
9
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:29:18 +52:02

RADA 5N 11 KP 4,10km

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:55:25
2
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:08:46 +13:21
3
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
01:10:39 +15:14
4
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
01:15:46 +20:21
5
Juta AINELO
1962 Ilves
Ilves
01:25:55 +30:30
6
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:30:30 +35:05
7
Tiina KARTAU
1967 Suusahullud
Suusahullud
01:34:42 +39:17
8
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
01:48:44 +53:19
9
Kersti JÄÄGER
1982
01:50:21 +54:56
10
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:53:04 +57:39
11
Ruth ESTA
1974 HOK
HOK
02:00:44 +05:19
12
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
02:06:46 +11:21

RADA 6M 9 KP 3,10km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:36:22
2
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:39:03 +02:41
3
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:43:37 +07:15
4
Rando JAAKSOO
2007 Kobras
Kobras
00:45:18 +08:56
5
Jaak JÕGI
1959
00:55:22 +19:00
6
Tõnu RAID
1939 Tammed
Tammed
00:55:41 +19:19
7
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
01:04:00 +27:38

RADA 6N 9 KP 3,10km

1
Minija PÄÄSLANE
1969 Ilves
Ilves
00:49:04
2
Maarja PUNAK
1984 Kobras
Kobras
00:52:36 +03:32
3
Mia ESTA
2010 HOK
HOK
00:56:48 +07:44
4
01:01:51 +12:47
5
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:02:54 +13:50
6
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:04:47 +15:43
7
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
01:11:48 +22:44
8
Marje ZERNANT
1974 Ilves
Ilves
01:25:46 +36:42
9
Marika VELLO
-0001
01:26:44 +37:40
10
Maire RAID
1938 Tammed
Tammed
01:30:48 +41:44
11
01:32:24 +43:20
12
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:34:55 +45:51

RADA 7M 7 KP 2,10km

1
Heigo ERS
1995
00:38:52
2
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:49:05 +10:13

RADA 7N 7 KP 2,10km

1
Mariethe-Piret NIGLAS
1996 Jõhvikas
Jõhvikas
00:38:55
2
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:42:39 +03:44
3
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:54:59 +16:04
4
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:55:17 +16:22
5
Kaisa KARJA
2010 Katoliku
Katoliku
01:06:15 +27:20
6
Loone NAPP
2014
01:13:19 +34:24
7
Maria OMELKOVA
2012 Lasteaed Annike
Lasteaed Annike
01:13:30 +34:35

RADA 8M 5 KP 1,10km

1
Armon ROOS
2015 Kambja LA
Kambja LA
00:23:19
2
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:28:14 +04:55
3
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:32:25 +09:06
4
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:48:29 +25:10
5
Teodor-Tobias VALK
00:51:34 +28:15

RADA 8N 5 KP 1,10km

1
Brita PÄÄSLANE
2018 Kõrveküla LA
Kõrveküla LA
00:27:22
2
Ellen JAAKSOO
2017 Tartu
Tartu
00:28:18 +00:56
3
00:48:51 +21:29
4
00:48:57 +21:35
5
00:49:02 +21:40

VALIK

2
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
00:34:15
3
Ilves
00:36:30 +02:15
4
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
00:38:33 +04:18
5
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
00:39:08 +04:53
6
Mati MÄGI
1978 HOK
HOK
00:39:59 +05:44
7
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
00:40:59 +06:44
8
Raiko MARRANDI
2001 JOKA
JOKA
00:41:12 +06:57
9
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:43:15 +09:00
10
Eliisabet VALK
2011 Tartu Luterlik Peetri Koo
Tartu Luterlik Peetri Koo
00:46:34 +12:19
11
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
00:47:02 +12:47
12
Alar KUME
1990 Võru
Võru
00:47:58 +13:43
13
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:52:20 +18:05
14
00:53:50 +19:35
15
Timo PIIRMANN
1989 Võru
Võru
00:55:27 +21:12
16
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:57:48 +23:33
17
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
01:00:38 +26:23
19
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
01:02:33 +28:18
20
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:02:40 +28:25
22
Kersti PÕLDSALU
2004 Käbi
Käbi
01:03:35 +29:20
23
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
01:03:52 +29:37
24
Eveli SAUE
1984 Ilves
Ilves
01:04:06 +29:51
25
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
01:05:49 +31:34
26
01:10:30 +36:15
27
Joosep ESTA
2010 HOK
HOK
01:19:38 +45:23
28
Aare AAN
1983 Ilves
Ilves
01:22:09 +47:54
29
Audun PALO
2008 Võru
Võru
01:23:11 +48:56
30
Matis OTTAN
1997 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:24:30 +50:15
31
Angelika AJA
01:24:48 +50:33
32
Stefan KIVIL
2009 LSF PT
LSF PT
01:27:04 +52:49
33
Mihkel RÄHN
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:27:38 +53:23
34
Greta KELVISTE
2014 Tartu
Tartu
01:28:04 +53:49
35
01:29:28 +55:13
37
Uko TALLO
2016
01:29:29 +55:14
38
Maite KALLO
01:29:40 +55:25
39
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:33:35 +59:20
40
Kerli PRANTS
1990 Tartu malev
Tartu malev
01:50:10 +15:55
41
01:50:13 +15:58
42
01:58:48 +24:33
43
Taivo PAABO
1977 AS Kroonpress
AS Kroonpress
02:02:53 +28:38
44
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
02:04:34 +30:19
45
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
02:55:20 +21:05
46
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
03:15:14 +40:59

Päevak

Korraldaja: Ilves

Rajameister: Madis Oras

Uniküla (N)

181 osalejat