Tulemused

26aug.21

Tartu neljapäevak

RADA1M 15 KP 6,90km

1
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
00:47:32
2
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
00:49:23 +01:51
3
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
00:51:20 +03:48
4
Märt ROOSAARE
1987 Ilves
Ilves
00:54:04 +06:32
5
Hannes POOLAMETS
1994 Tammed
Tammed
00:58:04 +10:32
6
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:58:43 +11:11
7
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:00:34 +13:02
8
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:00:43 +13:11
9
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:00:49 +13:17
10
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
01:01:22 +13:50
11
Tartu
01:04:16 +16:44
12
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:13:37 +26:05
13
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:26:56 +39:24
14
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:28:52 +41:20
15
Priit PIKK
1983 TTÜ
TTÜ
02:09:45 +22:13
16
Martin PETTAI
1983
02:23:55 +36:23

RADA2M 12 KP 5,50km

1
Aleksandr SHVED
1992 SRD
SRD
00:44:09
2
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
00:46:11 +02:02
3
Indrek ROOS
1978 Tartu
Tartu
00:47:34 +03:25
4
Arno RUUSALEPP
1973 Ilves
Ilves
00:48:25 +04:16
5
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:49:36 +05:27
6
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:50:32 +06:23
7
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:51:08 +06:59
8
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:51:18 +07:09
9
Margus RAUD
1969 Suusahullud
Suusahullud
00:56:26 +12:17
10
Ülar LEHISTE
1970 Valgamaa
Valgamaa
00:57:43 +13:34
11
Aivar TIHANE
1978 Eesti Energia
Eesti Energia
00:57:51 +13:42
12
Renee PRAKS
1973 Valgamaa
Valgamaa
00:57:53 +13:44
13
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
00:58:06 +13:57
14
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:00:02 +15:53
15
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:03:00 +18:51
16
Peep NURM
1977 TKoG
TKoG
01:04:47 +20:38
17
Jaan AINELO
1958 Ilves
Ilves
01:06:17 +22:08
18
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
01:07:32 +23:23
19
Jaagup KÜMMEL
1995 VHK
VHK
01:08:30 +24:21
20
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:11:10 +27:01
21
Üllar TAIVERE
1970 Kape
Kape
01:13:28 +29:19
22
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
01:16:52 +32:43
23
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
02:34:58 +50:49

RADA2N 12 KP 5,50km

1
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
00:54:58
2
Jana KINK
1968 Kape
Kape
00:57:12 +02:14
3
Triin JAANISTE
1970 Ilves
Ilves
00:57:42 +02:44
4
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:06:32 +11:34
5
Mari PUNAB
1968 Suusahullud
Suusahullud
01:08:19 +13:21
6
Katrin LEMSALU
1978 Katoliku
Katoliku
01:21:01 +26:03
7
Kadri ROOS
1999 Tartu Tamme Gümnaasium
Tartu Tamme Gümnaasium
01:29:32 +34:34

RADA3M 10 KP 5,10km

1
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:43:35
2
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:47:43 +04:08
3
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:49:05 +05:30
4
Taavi KUHA
1983 Kape
Kape
00:50:51 +07:16
5
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
00:54:54 +11:19
6
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:01:36 +18:01
7
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
01:02:32 +18:57
8
Neeme NURM
1980
01:06:57 +23:22
9
01:09:09 +25:34
10
01:14:59 +31:24

RADA3N 10 KP 5,10km

1
Helin LUNG
1985
02:39:58

RADA4M 9 KP 4,50km

1
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
00:32:47
2
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:39:22 +06:35
3
Priit VISLAPUU
1992 LSF PT
LSF PT
00:43:07 +10:20
4
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:46:37 +13:50
5
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:51:56 +19:09
6
Paavo KAIMRE
-0001 EPMÜ
EPMÜ
00:59:35 +26:48
7
Andres KEERNIK
2009 Katoliku
Katoliku
00:59:59 +27:12
8
01:00:52 +28:05
9
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
01:03:34 +30:47
10
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
01:09:53 +37:06
11
Sander KALMUS
1982 TTÜ
TTÜ
01:10:53 +38:06
12
Erkki LIBA
1975
01:15:43 +42:56

RADA4N 9 KP 4,50km

1
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:51:25
2
Selin VALK
1992 LSF PT
LSF PT
00:54:14 +02:49
3
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:55:17 +03:52
4
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:56:08 +04:43
5
Virve EINPAUL
1961 Ilves
Ilves
00:57:58 +06:33
6
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
00:59:56 +08:31
7
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:00:10 +08:45
8
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:00:58 +09:33
9
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:01:34 +10:09
10
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
01:01:39 +10:14
11
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:02:44 +11:19
12
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
01:09:54 +18:29

RADA5M 9 KP 3,80km

1
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:32:36
2
Ralf KIVIL
2005 LSF PT
LSF PT
00:34:22 +01:46
3
Hillar PETERSEN
1982 Katoliku
Katoliku
00:38:29 +05:53
4
Erik PETERSEN
2006 Katoliku
Katoliku
00:38:34 +05:58
5
Morten ULP
2004
00:43:40 +11:04
6
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:47:17 +14:41
7
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:47:31 +14:55
8
Ervin PEIK
1966
00:48:03 +15:27
9
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:54:21 +21:45
10
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
00:57:07 +24:31
11
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
01:02:31 +29:55
12
Mati MERILO
1942 TARBUS
TARBUS
01:03:56 +31:20
13
01:14:19 +41:43
14
Kalev TAMM
1988
02:03:15 +30:39

RADA5N 9 KP 3,80km

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:28:29
2
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
00:51:15 +22:46
3
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:51:20 +22:51
4
Juta AINELO
1962 Ilves
Ilves
00:58:50 +30:21
5
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:59:49 +31:20
6
Heili AAVOLA
2001 HTG
HTG
01:03:35 +35:06
7
Olga SHVED
1995 SRD
SRD
01:10:14 +41:45
8
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:37:29 +09:00
9
Kätlin KALVE
1993 OK Käbi
OK Käbi
02:02:19 +33:50
10
Terje KALVE
1968 SA TÜK
SA TÜK
02:03:25 +34:56

RADA6M 8 KP 3,20km

2
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:43:48
3
Jaak JÕGI
1959
00:49:42 +05:54
4
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
00:53:35 +09:47
5
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:11:38 +27:50
6
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
01:12:21 +28:33
7
Ekke-Karl KARABELNIK
2012 Tartumaa
Tartumaa
01:29:04 +45:16

RADA6N 8 KP 3,20km

1
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
00:40:43
2
Marju KELVISTE
1980 SA TÜK
SA TÜK
00:54:24 +13:41
3
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:10:28 +29:45

RADA7M 5 KP 2,30km

1
Peeter LIIVAMÄGI
2010 Kambja
Kambja
01:04:30

RADA8M 4 KP 1,50km

1
Matvei SHVED
2015 SRD
SRD
00:17:54
2
Armon ROOS
2015 Kambja LA
Kambja LA
00:33:07 +15:13

RADA8N 4 KP 1,50km

1
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:20:51
2
00:33:01 +12:10
3
00:33:12 +12:21
4
Loviisa VISLAPUU
2017 LSF PT
LSF PT
00:43:28 +22:37
5
00:43:43 +22:52
6
00:59:56 +39:05
7
01:00:05 +39:14

VALIK

1
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
00:15:21
2
Mari Ann MAHLA
2005 Tartu
Tartu
00:20:22 +05:01
3
Kaspar KÜLM
1995 SSE RIGA
SSE RIGA
00:44:11 +28:50
4
00:47:18 +31:57
5
Emil TEPPO
2019 Seiklushunt
Seiklushunt
00:52:33 +37:12
6
Teele TŠOBA
2000 Tammed
Tammed
00:59:46 +44:25
7
Alar VIRUMÄE
1973 Tartu
Tartu
01:01:21 +46:00
8
Janek RIIVES
1977
01:01:22 +46:01
9
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:02:42 +47:21
10
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
01:04:47 +49:26
11
01:12:19 +56:58
12
Artur TAIVERE
1972 OÜ ATNOBE
OÜ ATNOBE
01:13:51 +58:30
13
Kaarel KUSLAP
1997 TalTech
TalTech
01:16:35 +01:14
14
Tuuli RUUS
1971
01:30:54 +15:33
15
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:32:11 +16:50
16
Olari ORM
1987
01:49:08 +33:47
17
Kadri KELLAMÄE
1990 TTG
TTG
02:04:09 +48:48

Päevak

Korraldaja: Ilves

Rajameister:

Uniküla (S)

142 osalejat