Tulemused

03juuni21

Pärnumaa neljapäevak

1

1
01:18:39
2
Raio PIIROJA
1979 West
West
01:24:59 +06:20
3
Priit TALU
1972 West
West
01:27:43 +09:04
4
Mariann SULG
1987 West
West
01:28:50 +10:11
5
Terje VILBERG
1975 West
West
01:43:11 +24:32
6
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
01:43:45 +25:06
7
West
01:47:00 +28:21
8
Mihkel KALMARU
1970 West
West
01:48:35 +29:56
9
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
01:53:30 +34:51
10
01:59:48 +41:09
11
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
01:59:54 +41:15
12
02:03:37 +44:58
13
Helga KIVILA
1963 West
West
02:06:16 +47:37
14
Romet SUTT
1995
02:08:30 +49:51
15
Veiko LILLE
1983 West
West
02:13:25 +54:46
16
Raivo ARU
1976 West
West
02:20:13 +01:34
17
02:31:36 +12:57
DQ
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
 
DQ
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
 

2

1
Merike HAUGAS
1979 West
West
01:03:11
2
01:08:26 +05:15
3
Juss LEINER
2006 West
West
01:10:18 +07:07
4
Maarius KOTSULIM
2005 JOKA
JOKA
01:11:33 +08:22
5
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
01:18:11 +15:00
6
Ülo VAINURA
1946 Tammed
Tammed
01:19:37 +16:26
7
01:21:42 +18:31
8
Siiri POOPUU
1957 JOKA
JOKA
01:23:01 +19:50
9
Merje HANSEN
1973 West
West
01:26:56 +23:45
10
Janek PINTA
1972 PV SKK
PV SKK
01:27:26 +24:15
11
Mati PILT
1951 West
West
01:33:41 +30:30
12
Kalev HUNT
1951 West
West
01:40:21 +37:10
13
Sulev TUUDE
1955 West
West
01:41:22 +38:11
14
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
01:42:24 +39:13
15
Paula TAMMI
2008 Pärnu Kuninga tn pk
Pärnu Kuninga tn pk
01:42:28 +39:17
16
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:44:16 +41:05
17
Kaspar AUS
2005 Pärnu Mai Kool
Pärnu Mai Kool
01:50:56 +47:45
18
Imbi KUKK
1970 West
West
01:52:49 +49:38
19
01:52:57 +49:46
20
Kaie KODASMA
1970 West
West
01:53:20 +50:09
21
01:59:40 +56:29
22
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
02:01:29 +58:18
23
02:16:42 +13:31
24
Mirell VÕSANURM
2010 Pärnu Tammsaare kool
Pärnu Tammsaare kool
02:21:27 +18:16
25
02:30:34 +27:23
26
Saima RAND
1954 West
West
02:35:29 +32:18
27
Ilmi NAEL
1942 West
West
02:42:00 +38:49
DQ
Peeter KANGUR
1962 West
West
 

3

1
Edmond PENU
1968 West
West
00:35:26
2
Toomas TEEKEL
1964 West
West
00:38:58 +03:32
3
00:39:50 +04:24
4
Andreas AUS
2009 Pärnu Mai pk
Pärnu Mai pk
00:39:53 +04:27
5
SRD
00:43:42 +08:16
6
Ülle TEEKEL
1968 West
West
00:43:51 +08:25
7
00:48:55 +13:29
8
00:48:56 +13:30
9
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
00:48:58 +13:32
10
Grete LUME
2009
00:49:15 +13:49
11
Jane KASAK
1984
00:49:17 +13:51
12
Lenna LUME
2011
00:49:33 +14:07
13
00:49:36 +14:10
14
Emma LUME
2011 Kilingi-Nõmme G
Kilingi-Nõmme G
00:49:51 +14:25
15
Marika PILT
1952 West
West
00:54:08 +18:42
16
Indra JOHANSON
2008 West
West
00:54:31 +19:05
17
Viive SISASK
1948 West
West
00:54:40 +19:14
18
00:55:09 +19:43
19
Märt KÜNNAPAS
1942 West
West
00:55:11 +19:45
20
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:55:52 +20:26
21
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Vanalinna Põhikoo
Pärnu Vanalinna Põhikoo
00:56:19 +20:53
22
00:58:30 +23:04
23
Olavi LUMBERG
2006 Raeküla kool
Raeküla kool
01:06:30 +31:04
24
Urve KIBUR
1960
01:09:00 +33:34
25
Heino PEETERSON
1937 West
West
01:14:59 +39:33
26
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu-Jaagupi põhikool
Pärnu-Jaagupi põhikool
01:19:53 +44:27
27
Roland KIVVIT
2011 Audru kool
Audru kool
01:20:03 +44:37
28
Marje ORAV
1964 Vana-Vigala pk
Vana-Vigala pk
01:30:03 +54:37
29
Krista TÕLDMAKER
1969 Vana-Vigala pk
Vana-Vigala pk
01:30:08 +54:42
30
Valli TALU
1942
01:34:04 +58:38

4

1
Pärt LEINER
2011 Rääma Kool
Rääma Kool
00:12:42
2
00:15:24 +02:42
5
Pääsu LILLE
2012 Pärnu Waldorf kool
Pärnu Waldorf kool
00:15:44 +03:02
7
00:18:07 +05:25
8
Maron MADDISON
2014 Häädemeeste KK
Häädemeeste KK
00:21:20 +08:38
9
00:22:56 +10:14
10
00:23:38 +10:56
11
Marian MADDISON
2012 Häädemeeste KK
Häädemeeste KK
00:27:49 +15:07
12
Romet KALJUR
2015 Harju
Harju
00:28:34 +15:52
13
00:28:46 +16:04
14
Marie Johanna TEEARU
2013 Pärnu Kastani LA
Pärnu Kastani LA
00:31:02 +18:20
15
Rianna Marii TEEARU
2017 Pärnu Kastani LA
Pärnu Kastani LA
00:31:03 +18:21
16
Ilme PALU
1944 West
West
00:31:15 +18:33
17
Anett LEHE
2018 Orvand
Orvand
00:31:46 +19:04
18
Marie KIVVIT
2014 Mai LA
Mai LA
00:33:36 +20:54
20
00:36:39 +23:57
21
00:44:47 +32:05
22
00:45:05 +32:23
23
Mirt KALJUR
2021 Harju OK
Harju OK
00:53:10 +40:28
24
Mari-Liis KALJUR
1985 Harju OK
Harju OK
00:53:45 +41:03

5

1
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
00:47:44
2
Sander BLEHNER
1972 West
West
00:48:51 +01:07
3
Taavi TAMMIK
1993 SUKL Jõulu
SUKL Jõulu
00:56:03 +08:19
4
Veljo VASK
1974 West
West
01:02:16 +14:32
5
Margit BLEHNER
1972 West
West
01:12:30 +24:46
6
Enn AEDNA
1944 West
West
01:34:11 +46:27
7
01:35:11 +47:27
8
01:38:15 +50:31
9
Jaanus AUS
1974 A2K sport
A2K sport
01:41:57 +54:13
10
01:45:44 +58:00
11
Lisette BAUM
2004 Tootsi LAPK
Tootsi LAPK
01:47:53 +00:09
12
Riin LEAS
1990 Audru kool
Audru kool
01:54:02 +06:18
13
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
01:54:04 +06:20
14
Mario MADDISON
1979 West
West
02:01:06 +13:22
15
Tiina MARKUS
1960 Virtsu kool
Virtsu kool
02:30:46 +43:02
16
Diana VATSFELDT
1970 Virtsu kool
Virtsu kool
02:30:46 +43:02

Päevak

Korraldaja: West

Rajameister: Joe ja Kaja Lepp

Raeküla

117 osalejat