Tulemused

22juuli21

Pärnumaa neljapäevak

1 19 KP 8,30km

1
00:50:44
2
Andre NÕMM
1974 Tammed
Tammed
00:51:27 +00:43
3
Kaarel KALLAS
1982 JOKA
JOKA
00:51:37 +00:53
4
Raio PIIROJA
1979 West
West
00:52:47 +02:03
5
00:53:58 +03:14
6
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
00:54:09 +03:25
7
Mati MÄGI
1978 HOK
HOK
00:56:29 +05:45
8
Kevin POLJANS
2002 Pärnu Aerutamisklubi
Pärnu Aerutamisklubi
00:57:54 +07:10
9
Mariann SULG
1987 West
West
00:58:39 +07:55
10
Martins GODINS
1976 B3
B3
00:58:46 +08:02
11
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
01:00:31 +09:47
12
Veiko LILLE
1983 West
West
01:01:18 +10:34
13
01:02:35 +11:51
14
Marko KÜLAOTS
1978 Tammed
Tammed
01:03:24 +12:40
15
Merike HAUGAS
1979 West
West
01:04:43 +13:59
16
Argo PAAVEL
1991 West
West
01:05:23 +14:39
17
Terje VILBERG
1975 West
West
01:06:55 +16:11
18
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
01:09:10 +18:26
19
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
01:09:33 +18:49
20
West
01:11:36 +20:52
21
Mihkel KALMARU
1970 West
West
01:13:17 +22:33
22
Andrus LEPP
1983 OÜ Bauest
OÜ Bauest
01:16:33 +25:49
23
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
01:18:55 +28:11
24
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
01:26:14 +35:30
25
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
01:28:44 +38:00
26
01:30:38 +39:54
27
Raivo ARU
1976 West
West
01:36:14 +45:30
28
01:36:57 +46:13
29
Sulev TUUDE
1955 West
West
01:47:37 +56:53

2 18 KP 6,10km

1
Andres LAUBA
1977 TON
TON
00:55:06
2
Jaak KANNISTE
1960 West
West
00:56:35 +01:29
3
Ieva GODINA
1976 B3
B3
00:57:53 +02:47
4
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
01:04:18 +09:12
5
Ülo VAINURA
1946 Tammed
Tammed
01:06:04 +10:58
6
Merje HANSEN
1973 West
West
01:07:52 +12:46
7
Peeter KANGUR
1962 West
West
01:09:15 +14:09
8
01:10:12 +15:06
9
Mati PILT
1951 West
West
01:12:36 +17:30
10
01:12:46 +17:40
11
Kaie KODASMA
1970 West
West
01:13:08 +18:02
12
Imbi KUKK
1970 West
West
01:14:08 +19:02
13
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:19:57 +24:51
14
Ilme ROOSI
1958 Orvand
Orvand
01:20:46 +25:40
15
Enn AEDNA
1944 West
West
01:20:53 +25:47
16
Kaja LEPP
1974 West
West
01:26:04 +30:58
17
01:36:53 +41:47
18
Ilmi NAEL
1942 West
West
01:45:26 +50:20
19
Saima RAND
1954 West
West
02:01:04 +05:58

3 12 KP 4,30km

1
Andreas AUS
2009 West
West
00:44:34
2
Edmond PENU
1968 West
West
00:45:18 +00:44
3
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
00:45:28 +00:54
4
Paula TAMMI
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:46:02 +01:28
5
Melora MIKKO
2006 West
West
00:54:23 +09:49
6
Marika PILT
1952 West
West
00:59:50 +15:16
7
Indra JOHANSON
2008 West
West
01:00:14 +15:40
8
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
01:00:17 +15:43
9
Johanna LIBLIK
2010 Tallinna Sipsiku LA
Tallinna Sipsiku LA
01:07:09 +22:35
10
Raino LIBLIK
1977 Jõulu
Jõulu
01:07:12 +22:38
11
Viive SISASK
1948 West
West
01:08:18 +23:44
12
Märt KÜNNAPAS
1942 West
West
01:08:24 +23:50
13
Kaspar VAIKMAA
2005 K-Nõmme G.
K-Nõmme G.
01:08:34 +24:00
15
01:11:03 +26:29
16
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:13:08 +28:34
17
Heino PEETERSON
1937 West
West
01:16:43 +32:09
18
01:24:07 +39:33
19
Valli TALU
1942
01:48:04 +03:30

4 8 KP 2,10km

1
Olivia VINTER
2009 West
West
00:26:47
2
Tessa Lota VILBERG
2011 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:27:16 +00:29
3
Mirell VÕSANURM
2010 Pärnu Tammsaare kool
Pärnu Tammsaare kool
00:29:40 +02:53
4
00:35:01 +08:14
5
Marie Johanna TEEARU
2013 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:35:04 +08:17
6
Romet KALJUR
2015 Harju
Harju
00:35:12 +08:25
7
00:35:13 +08:26
8
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:35:36 +08:49
9
Pärt LEINER
2011 Rääma Kool
Rääma Kool
00:37:29 +10:42
10
Albert LIBLIK
2015 Tallinna Lasteaed Sipsik
Tallinna Lasteaed Sipsik
00:39:17 +12:30
11
Mirt KALJUR
2021 Harju OK
Harju OK
00:44:36 +17:49
12
00:44:39 +17:52

5

1
Kalev HUNT
1951 West
West
01:13:38
2
01:18:11 +04:33
3
01:31:13 +17:35
4
Helga KIVILA
1963 West
West
01:37:18 +23:40

Päevak

Korraldaja: West

Rajameister: Erkki Penu

Piirumi

83 osalejat