Tulemused

23sept.21

Pärnumaa neljapäevak

1 24 KP 4,20km

1
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:25:35
2
Priit TALU
1972 West
West
00:27:19 +01:44
3
00:29:18 +03:43
4
Risto KALJUND
1989 Tallinna SS Kalev
Tallinna SS Kalev
00:30:08 +04:33
5
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
00:30:23 +04:48
6
Mariann SULG
1987 West
West
00:30:24 +04:49
7
Veiko LILLE
1983 West
West
00:31:31 +05:56
8
Merike HAUGAS
1979 West
West
00:31:44 +06:09
9
Veljo VASK
1974 West
West
00:32:15 +06:40
10
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
00:34:07 +08:32
11
Romet Gregory SUBI
2003 JOKA
JOKA
00:34:10 +08:35
12
Terje VILBERG
1975 West
West
00:34:51 +09:16
13
Margit BLEHNER
1972 West
West
00:35:10 +09:35
14
Jaak KANNISTE
1960 West
West
00:35:39 +10:04
15
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
00:35:43 +10:08
16
Romet SUTT
1995
00:36:06 +10:31
17
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
00:36:23 +10:48
18
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
00:37:03 +11:28
19
Janek PINTA
1972 Piirivalve Spordi Keskklu
Piirivalve Spordi Keskklu
00:37:27 +11:52
20
Mihkel KALMARU
1970 West
West
00:37:52 +12:17
21
00:38:22 +12:47
22
Joe LEPP
1967 West
West
00:38:41 +13:06
23
00:38:46 +13:11
24
00:39:40 +14:05
25
00:41:43 +16:08
26
Andreas AUS
2009 West
West
00:42:23 +16:48
27
Mati PILT
1951 West
West
00:43:10 +17:35
28
00:43:55 +18:20
29
Kaspar KOOVIT
1981 EKJ
EKJ
00:44:15 +18:40
30
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
00:44:25 +18:50
31
Paula TAMMI
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:45:11 +19:36
32
Indra JOHANSON
2008 West
West
00:45:52 +20:17
33
Kaie KODASMA
1970 West
West
00:45:59 +20:24
34
Imbi KUKK
1970 West
West
00:46:37 +21:02
35
Kaja LEPP
1974 West
West
00:49:52 +24:17
36
00:50:18 +24:43
37
Imre LEPIK
1967
00:51:00 +25:25
38
Kalev HUNT
1951 West
West
00:51:26 +25:51
39
Raivo ARU
1976 West
West
00:51:33 +25:58
40
00:53:24 +27:49
41
Helga KIVILA
1963 West
West
00:54:17 +28:42
42
00:55:15 +29:40
43
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:04:25 +38:50
44
01:10:37 +45:02
45
01:11:29 +45:54
46
01:12:24 +46:49
47
Saima RAND
1954 West
West
01:16:03 +50:28
48
Aire ARGE
1977
01:22:54 +57:19
49
Diana VATSFELDT
1970 Virtsu kool
Virtsu kool
01:22:57 +57:22

2 23 KP 3,70km

1
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
00:30:32
2
Mari-Liis KALJUR
1985 Harju OK
Harju OK
00:32:18 +01:46
3
Edmond PENU
1968 West
West
00:33:52 +03:20
4
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
00:37:25 +06:53
5
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
00:38:59 +08:27
6
00:41:04 +10:32
7
Peeter KANGUR
1962 West
West
00:42:12 +11:40
8
Ülo VAINURA
1946 Tammed
Tammed
00:42:29 +11:57
9
Enn AEDNA
1944 West
West
00:46:40 +16:08
10
00:47:12 +16:40
11
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
00:59:29 +28:57
13
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu-Jaagupi põhikool
Pärnu-Jaagupi põhikool
01:01:22 +30:50
14
Urve KIBUR
1960
01:01:38 +31:06

3 15 KP 2,50km

1
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
00:27:50
2
SRD
00:27:55 +00:05
3
Markus TUGEVUS
2006 Aerutamisklubi Pärnu
Aerutamisklubi Pärnu
00:27:58 +00:08
4
00:28:29 +00:39
5
Emma LUME
2011 Kilingi-Nõmme G
Kilingi-Nõmme G
00:30:30 +02:40
6
Grete LUME
2009
00:30:31 +02:41
7
00:30:32 +02:42
8
Lenna LUME
2011
00:30:35 +02:45
9
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:33:45 +05:55
10
Mirell VÕSANURM
2010 Pärnu Tammsaare kool
Pärnu Tammsaare kool
00:34:49 +06:59
11
Marika PILT
1952 West
West
00:36:44 +08:54
12
Olivia VINTER
2009 West
West
00:42:57 +15:07
13
Sten ARTLA
2009 Pärnu Mai Kool
Pärnu Mai Kool
00:43:28 +15:38
14
Valli TALU
1942
00:51:44 +23:54
15
Lili KILUMETS
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:12:43 +44:53

4 8 KP 1,20km

1
Pärt LEINER
2011 Rääma Kool
Rääma Kool
00:09:41
2
Karl Johannes TEEARU
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:10:37 +00:56
3
Henriko HALLISTE
2013 Rääma kool
Rääma kool
00:10:43 +01:02
4
Miina LANNO
2009 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:11:18 +01:37
5
00:12:09 +02:28
6
Romet KALJUR
2015 Harju
Harju
00:12:10 +02:29
7
Oliver JÜRGENSON
2009 K-N Gümnaasium
K-N Gümnaasium
00:12:14 +02:33
8
Tessa Lota VILBERG
2011 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:12:58 +03:17
9
Jonas AUS
2015
00:14:34 +04:53
10
Rianna Marii TEEARU
2017 Pärnu Kastani LA
Pärnu Kastani LA
00:15:14 +05:33
11
Marie Johanna TEEARU
2013 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:16:11 +06:30
12
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:16:42 +07:01
13
00:17:40 +07:59
14
Ilme PALU
1944 West
West
00:23:33 +13:52

5

1
Sander BLEHNER
1972 West
West
00:03:58
2
Veiko AASMA
2009 Pärnu Aerutamisklubi
Pärnu Aerutamisklubi
00:26:08 +22:10
3
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:27:32 +23:34
4
Greta-Maria PISAREV
2002 Kobras
Kobras
00:41:59 +38:01
5
Ilmi NAEL
1942 West
West
01:06:48 +02:50

Päevak

Korraldaja: West

Rajameister: Hendri Parrol

Niidupark

97 osalejat