Tulemused

19mai21

Võrumaa kolmapäevak

M10

1
Võru
00:34:16
2
Rasmus LUUKAS
2012 Võru
Võru
00:35:03 +00:47
3
Henri RÜÜTLI
2012 Haanja PK
Haanja PK
00:38:25 +04:09

M12

1
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:57:42
2
Severi EERIK
2007 Puiga PK
Puiga PK
01:31:20 +33:38

M14

1
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
01:07:34
2
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
01:09:17 +01:43

M16

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:41:43
2
Nansen PALO
2005 Võru
Võru
00:47:10 +05:27
3
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
01:30:08 +48:25
4
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
01:36:12 +54:29

M18

1
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
01:04:22
2
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
01:13:29 +09:07
3
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
01:27:11 +22:49
4
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru
Võru
01:42:15 +37:53

M21

1
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
00:58:55
2
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
01:03:04 +04:09

M35

1
Tanel MÕTTUS
1985 Võru
Võru
01:02:54
2
Tiit TOOTS
1979 Võru
Võru
01:13:15 +10:21
3
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
01:16:11 +13:17
4
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
01:18:49 +15:55
5
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
01:19:50 +16:56
6
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:20:11 +17:17
7
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:29:58 +27:04
8
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
02:18:25 +15:31

M45

1
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:53:52
2
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
00:59:27 +05:35
3
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:01:38 +07:46
4
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:08:02 +14:10
5
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
01:08:19 +14:27
6
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
01:10:58 +17:06
7
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:31:36 +37:44

M60

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:54:11
2
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:58:25 +04:14
3
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
01:00:28 +06:17
4
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:22:47 +28:36
5
Georg RUUDA
1959 Võru vald
Võru vald
01:43:24 +49:13

N10

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:20:15
2
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:31:55 +11:40
3
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:32:24 +12:09

N14

1
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:40:59
2
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:45:56 +04:57

N16

1
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:52:13

N21

1
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
01:09:38

N35

1
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
01:03:53
2
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:08:36 +04:43
3
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:17:34 +13:41
4
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:19:20 +15:27
5
Katre PALO
1978 Võru
Võru
01:24:45 +20:52
6
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:31:32 +27:39
7
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:50:24 +46:31
8
Alla TASSO
1979 Võru vald
Võru vald
01:51:14 +47:21

N45

1
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:01:48
2
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:17:11 +15:23
3
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:31:58 +30:10
4
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:39:36 +37:48
5
Karin TEPASKENT
1974 Võru
Võru
01:49:09 +47:21
6
Anne REILJAN
1964 Sõmerpalu
Sõmerpalu
01:49:11 +47:23
7
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
02:12:59 +11:11

N60

1
Marianne HERMANN
1952 Lasva KKS
Lasva KKS
01:29:43
2
Helle MÜRK
1943 Võru
Võru
01:37:39 +07:56

NR

4
Marten HANIMÄGI
2010 Võru
Võru
00:03:33
5
Stig VEESAAR
2016 Parksepa LA
Parksepa LA
00:03:43 +00:10
7
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:04:28 +00:55
8
Georg SOOBERG
1941 Võru
Võru
00:11:41 +08:08

RADA3

1
Aare RÄTSEPP
1966 Võru Gümn
Võru Gümn
01:36:30
2
Aimar PARVE
1979 Rauameister
Rauameister
01:49:49 +13:19

RADA4

1
Kristin KRINAL
1988 Navi
Navi
01:30:41

VABA

1
Sebastian VEESAAR
2011 Võru
Võru
00:31:10
2
Rico HANIMÄGI
2012 Võru
Võru
00:33:00 +01:50
3
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:41:05 +09:55
4
Hugo RÜÜTLI
2008 Võru
Võru
00:42:14 +11:04
5
Markel HANIMÄGI
2006 Võru
Võru
00:58:55 +27:45
6
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
00:59:05 +27:55
7
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:05:24 +34:14
8
Joosep LOOST
1983
01:07:16 +36:06
9
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
01:21:13 +50:03
10
Rando ERNITS
1997 Kuperjanovi ÜJP
Kuperjanovi ÜJP
01:27:18 +56:08
11
Kristo HÜTT
1980 Võru
Võru
01:27:23 +56:13
12
Toomas KIBENA
1968 Võru
Võru
01:28:42 +57:32
13
Kerttu HALLIST
2008 Võru
Võru
01:32:00 +00:50
14
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:40:15 +09:05
15
Jaan JOONAS
1969 Ideekodu OÜ
Ideekodu OÜ
01:49:22 +18:12
16
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:57:06 +25:56

Päevak

Korraldaja: Võru

Rajameister: Sixten Sild

Tilsipalo

84 osalejat