Tulemused

Päevak

Noblessneri kvartal

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: https://www.pargijooksud.ee

Rajameister: Olga Andrejeva

85 osalejat

M21RO

1
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
00:22:19

ORM16

1
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
00:31:42
2
00:33:22 +01:40

ORM21A

1
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:22:07
2
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:24:02 +01:55
3
Tauri HUNT
1990 Maja
Maja
00:25:42 +03:35
4
Tanel MERIGAN
1989 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
00:25:44 +03:37
5
Petri VÄÄNÄNEN
1975 SK100
SK100
00:26:15 +04:08
6
Michael RAER
1983 SRD
SRD
00:26:48 +04:41
7
Aimar LIIVER
1974 Telia SK
Telia SK
00:33:56 +11:49
8
00:35:50 +13:43
9
00:39:27 +17:20
10
Aron PUNA
2009 RAM
RAM
00:41:53 +19:46
11
00:56:45 +34:38

ORM21B

1
Aivaras NARBUTAITIS
1994 Klubi otsimine
Klubi otsimine
00:16:54
2
00:21:39 +04:45
3
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
00:25:39 +08:45
4
Valdis JOMANTS
1991 x45
x45
00:29:52 +12:58

ORM40

1
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:21:22
2
Randy KORB
1971 Peko
Peko
00:24:12 +02:50
3
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
00:26:16 +04:54
4
Ülo VIRU
1964 Orvand
Orvand
00:26:19 +04:57
5
Toomas LENTS
1981 Õhuvägi
Õhuvägi
00:27:07 +05:45
6
00:27:13 +05:51
7
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:28:21 +06:59
8
Fred VIIDUL
1976 Microsoft
Microsoft
00:28:31 +07:09
9
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:29:24 +08:02
10
00:29:33 +08:11
11
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:30:06 +08:44
12
Aivar LEHT
1971 Okas
Okas
00:31:34 +10:12
13
00:32:26 +11:04
14
-
00:39:27 +18:05

ORM65

1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:23:43
2
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:29:09 +05:26
3
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:34:15 +10:32

ORN14

1
00:20:27

ORN16

1
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
00:13:31
2
Doris MALSROOS
2020 SK Tammed
SK Tammed
00:33:34 +20:03

ORN21A

1
Susan PIHELGAS
1987 Tammed
Tammed
00:27:25
2
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:31:57 +04:32
3
Heleri KIRSS
1983 Koop
Koop
00:32:40 +05:15
4
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:32:49 +05:24
5
Helen ALLIKSOO
1982 12,7 mm
12,7 mm
00:33:16 +05:51
6
00:41:38 +14:13
7
Kadi KUUSK
1985
00:42:34 +15:09
8
00:52:10 +24:45

ORN21B

1
Nele JUNTSON
1990 SK100
SK100
00:18:39
2
00:19:58 +01:19
3
Olga KULINICH
1984 SRD
SRD
00:28:27 +09:48
4
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
00:30:53 +12:14
5
Paula MERISALU
1992 ABC Grupp
ABC Grupp
00:38:47 +20:08

ORN21C

1
Edith MADALIK
1975 Peko
Peko
00:14:48
2
Maris EGLIT
x7
x7
00:20:31 +05:43
3
00:29:55 +15:07
4
Maimu TORNBERG
1940 Koop
Koop
00:44:00 +29:12
5
Kristi RAHU
x96
x96
00:59:01 +44:13
6
Kristina VALNER
x98
x98
00:59:30 +44:42
7
Piibe VILISMÄE
x88
x88
01:09:27 +54:39

ORN40

1
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
00:27:22
2
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
00:33:21 +05:59
3
Katrin NURJA
1973 Nõmme
Nõmme
00:38:21 +10:59
4
Karin LAURIK
1976 35808
35808
00:53:12 +25:50

ORN50

1
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:20:47
2
Pille RASK
1963
00:24:45 +03:58
3
00:26:14 +05:27
4
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:31:09 +10:22

ORN65

1
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:26:19
2
Niina KARNIT
1952 SRD
SRD
00:30:00 +03:41
3
Kai VALGE
1956
00:39:13 +12:54

RADA3

1
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:33:32
2
Vladislav DEMENTJEV
x73
x73
00:33:35 +00:03
3
Valdo PUNA
1976 Hekotek
Hekotek
00:45:58 +12:26

RADA4

1
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
00:20:44

TILLU

1
Isabel Marii VÄNDRIK
2015 Mercury
Mercury
00:00:40
2
Kimbra SÖÖT
2015 Meelespea lasteaed
Meelespea lasteaed
00:00:44 +00:04
3
Johanna Mia VÄNDRIK
2017 Mercury
Mercury
00:00:50 +00:10
4
00:00:51 +00:11
5
Kigor SÖÖT
2018 Meelespea lasteaed
Meelespea lasteaed
00:00:59 +00:19

VALIK

1
00:23:50 28
2
00:31:25 25
3
00:31:27 25
4
00:57:38 24
5
Susanna RAIEND
x87
x87
00:32:02 19
6
00:32:01 14
7
00:32:02 14