Tulemused

18mai21

Põlva 7. Teisipäevak

KUKI

1
Elsa KRIISK
2017 Tännassilma
Tännassilma
00:28:28
2
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:30:36 +02:08
3
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:31:59 +03:31
4
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:43:11 +14:43
5
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:43:36 +15:08
6
Lennart KURE
Kanepi
Kanepi
00:53:35 +25:07

M08

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:27:38

M12

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:16:03
2
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:24:33 +08:30
3
Enriko LUTSAR
2009 Põlva Kool
Põlva Kool
00:26:16 +10:13
4
00:28:20 +12:17
5
August TRUUSALU
2013 Võru
Võru
00:28:26 +12:23
6
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:33:44 +17:41
7
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:34:12 +18:09

M14

1
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:26:03
2
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:29:06 +03:03
3
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:31:58 +05:55
4
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
00:33:30 +07:27
5
Mairo KÕOMÄGI
2007 Tilsi PK
Tilsi PK
00:33:35 +07:32
6
Andris TOOMEL
2007 Tilsi kool
Tilsi kool
00:33:50 +07:47
7
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:34:02 +07:59
8
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:35:39 +09:36
9
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:38:27 +12:24
10
Gregory Dariel BLAUHUT
2008 Tilsi PK
Tilsi PK
00:42:41 +16:38
11
Pätrick KAHAR
2008 Tilsi PK
Tilsi PK
00:42:43 +16:40
12
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:50:46 +24:43
13
Robi SERMAND
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:51:03 +25:00
14
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
00:51:06 +25:03
15
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
01:01:50 +35:47

M16

1
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:45:27
2
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
00:50:25 +04:58
3
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:59:22 +13:55
4
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:03:16 +17:49
5
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:04:48 +19:21
6
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
01:31:05 +45:38

M18

1
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
00:49:25
2
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:50:40 +01:15
3
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:52:29 +03:04
4
Uku VIISPERT
2004 Ants Piibu Brid?iklubi
Ants Piibu Brid?iklubi
01:50:28 +01:03

M21A

1
Kenny KIVIKAS
1991 Ilves
Ilves
00:39:28
2
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
00:47:56 +08:28
3
Martin MARGA
1988 Kobras
Kobras
00:49:15 +09:47
4
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
00:55:33 +16:05
5
Kaarel KURE
1987 Kobras
Kobras
00:55:49 +16:21
6
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
00:56:28 +17:00
7
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
00:56:33 +17:05
8
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:05:40 +26:12
9
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
01:06:49 +27:21
10
Hendrik MIKK
1992 Keskkonnaprojekt
Keskkonnaprojekt
01:08:08 +28:40
11
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:10:54 +31:26
12
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:14:49 +35:21
13
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:24:12 +44:44

M21B

1
Priit POOPUU
1980 JOKA
JOKA
00:44:44
2
Oskar SOOP
1997
00:50:29 +05:45
3
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:53:01 +08:17
4
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
00:55:24 +10:40
5
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:59:52 +15:08
6
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
01:04:45 +20:01
7
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
01:08:57 +24:13
8
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
01:17:32 +32:48
9
01:26:16 +41:32
10
Henri HUMMAL
-0001 Kunda
Kunda
01:31:00 +46:16

M21E

1
Jaagup TRUUSALU
1988 Võru
Võru
00:55:43
2
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
00:56:58 +01:15
3
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:57:09 +01:26
4
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
00:57:51 +02:08
5
00:59:40 +03:57
6
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
00:59:59 +04:16
7
Alar KUME
1990 Võru
Võru
01:00:00 +04:17
8
Märt ROOSAARE
1987 Ilves
Ilves
01:02:16 +06:33
9
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:05:23 +09:40
10
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Vagun
OK Vagun
01:08:29 +12:46
11
Kaido LEPIK
1990 Ilves
Ilves
01:08:39 +12:56
12
Hannes KUSLAP
2000 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:08:57 +13:14
13
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:10:06 +14:23
14
Karmo TISLER
2003 Võru
Võru
01:12:59 +17:16
15
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
01:17:15 +21:32
16
Indrek KAROLIN
1973 Kiidjärve
Kiidjärve
01:22:29 +26:46
17
Mikk PUUSTUSMAA
1989
01:23:56 +28:13
18
Kalev LIIV
1956
01:50:45 +55:02

M35

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:47:02
2
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:50:58 +03:56
3
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:51:20 +04:18
4
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
00:55:40 +08:38
5
01:06:57 +19:55
6
01:13:35 +26:33
7
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:14:47 +27:45
8
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:32:53 +45:51
9
Tambet VODI
1983 Päästeamet
Päästeamet
01:33:28 +46:26
11
Marek PRAGI
1985 Okas
Okas
01:36:02 +49:00

M40

1
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
00:47:47
2
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:49:04 +01:17
3
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:57:07 +09:20
4
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:02:37 +14:50
5
Janek RIIVES
1977
01:04:46 +16:59
6
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
01:05:09 +17:22
7
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:06:09 +18:22
8
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:06:57 +19:10
9
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:12:17 +24:30

M45

1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:53:11
2
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:54:04 +00:53
3
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
00:56:15 +03:04
4
Arno RUUSALEPP
1973 Ilves
Ilves
00:56:35 +03:24
5
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:56:41 +03:30
6
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:57:26 +04:15
7
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:57:37 +04:26
8
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
00:58:36 +05:25
9
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:58:37 +05:26
10
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
00:59:17 +06:06
11
Kaupo JÄRVE
1974 LSF PT
LSF PT
00:59:46 +06:35
12
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
01:00:50 +07:39
13
Inno LING
1965 Lehola
Lehola
01:03:21 +10:10
14
Magnar ALEV
1972 Otepää
Otepää
01:04:23 +11:12
15
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:21:00 +27:49
16
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:22:52 +29:41
17
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:25:00 +31:49
18
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:31:07 +37:56
19
Ando VIISPERT
1976 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
01:38:34 +45:23

M50

1
Margus KIROTAR
1971 Peko
Peko
00:44:07
2
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:45:57 +01:50
3
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:46:59 +02:52
4
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:51:21 +07:14
5
Andres HUMMAL
1968 KUNDA OK
KUNDA OK
00:51:51 +07:44

M55

1
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:43:01
2
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
00:54:07 +11:06
3
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:56:01 +13:00
4
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:59:07 +16:06
5
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
01:00:39 +17:38
6
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:04:00 +20:59
7
Jaanus TEPPAN
-0001 Tartu suusaklubi
Tartu suusaklubi
01:05:00 +21:59
8
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:05:21 +22:20
9
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:16:37 +33:36

M60

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:54:53
2
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
00:59:09 +04:16
3
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
01:02:08 +07:15
4
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
01:04:09 +09:16
5
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
01:04:55 +10:02
6
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
01:13:27 +18:34

M65

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:37:42
2
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:10:02 +32:20

M70

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:40:17
2
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:43:30 +03:13
3
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:45:46 +05:29
4
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
00:57:09 +16:52
5
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
00:58:28 +18:11
6
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
00:59:30 +19:13
7
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:20:15 +39:58

M75

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:35:19
2
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:39:10 +03:51
3
Ants TAMM
1943 TON
TON
00:45:11 +09:52
4
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:08:37 +33:18

N10

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:17:28
2
Lilian POOPUU
2011 JOKA
JOKA
00:22:53 +05:25
3
Marleen PUUSTUS
Tartu
Tartu
00:23:22 +05:54
4
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:25:32 +08:04
5
Eleanor LUTSAR
2010 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:26:23 +08:55
6
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:34:43 +17:15
7
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:57:57 +40:29

N12

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:23:49
2
Kaisa KARJA
2010 Katoliku
Katoliku
00:30:05 +06:16
3
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:43:02 +19:13

N14

1
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:34:12
2
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:37:36 +03:24
3
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:41:45 +07:33
4
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:01:26 +27:14

N16

1
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:45:11
2
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:45:33 +00:22
3
Mia Mai HUIK
2006 Võru
Võru
00:52:31 +07:20
4
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
01:12:18 +27:07

N18

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:41:27
2
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
00:50:59 +09:32
3
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
00:55:12 +13:45
4
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:56:39 +15:12
5
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
01:04:39 +23:12

N21A

1
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:39:35
2
Triinu ROONI
1995 SK100
SK100
00:43:15 +03:40
3
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:55:43 +16:08
4
Melanie OLESK
1996 Kobras
Kobras
01:03:53 +24:18

N21E

1
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:50:17
2
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
00:51:02 +00:45
3
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:53:17 +03:00
4
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
00:58:17 +08:00
5
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:01:15 +10:58
6
Liisa VISTER
1991 Võru
Võru
01:04:12 +13:55
7
Madli-Johanna MAIDLA
1994 Kobras
Kobras
01:04:20 +14:03
8
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:05:23 +15:06
9
Silja OLESK
1994 Kobras
Kobras
01:06:41 +16:24
10
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:09:48 +19:31
11
Triin JAANISTE
1970 Ilves
Ilves
01:10:51 +20:34
12
Kristiina MARK
1987
01:14:59 +24:42
13
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
01:15:12 +24:55
14
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
01:16:34 +26:17

N35

1
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:54:52
2
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
00:59:52 +05:00
3
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:15:09 +20:17
4
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
01:19:49 +24:57
5
Kersti JÄÄGER
1982
01:26:32 +31:40

N40

1
Kristine TAMM
1980 Põlva
Põlva
00:47:45
2
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:48:35 +00:50
3
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:54:32 +06:47
4
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:09:48 +22:03
5
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:10:26 +22:41

N45

1
Jana KINK
1968 Kape
Kape
00:48:44
2
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:52:17 +03:33
3
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
00:57:59 +09:15
4
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:59:51 +11:07
5
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:00:51 +12:07
6
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:03:00 +14:16
7
Ehtel TAEVERE
1969 Kape
Kape
01:05:07 +16:23
8
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:09:21 +20:37
9
Maichl SUUR
1976 Kobras
Kobras
01:10:09 +21:25
10
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:11:28 +22:44
11
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:13:05 +24:21

N50

1
Minija PÄÄSLANE
1969 Ilves
Ilves
00:44:53
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:47:06 +02:13
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:53:01 +08:08
4
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:20:18 +35:25

N55

1
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
00:48:00
2
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:54:27 +06:27
3
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:00:31 +12:31
4
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:20:37 +32:37
5
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:39:01 +51:01

N60

1
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:03:20
2
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:12:55 +09:35

N65

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:49:28
2
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:51:55 +02:27
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:03:28 +14:00
4
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:06:23 +16:55
5
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:09:14 +19:46
6
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
01:12:50 +23:22

N70

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:43:45

N80

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
00:58:21

VALIK

1
00:14:38
2
00:16:25 +01:47
3
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:28:32 +13:54
4
Sigrid LUTSAR
1989 Põlva
Põlva
00:28:44 +14:06
5
Mihkel LIIVAGO
2003 Kobras
Kobras
00:32:01 +17:23
6
Triinu KIVISELG
1980 Tartu
Tartu
00:32:03 +17:25
7
Tarmo ZERNANT
1971 Ilves
Ilves
00:36:58 +22:20
8
Kerten MATTO
2002 Kobras
Kobras
00:39:09 +24:31
9
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:43:56 +29:18
10
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:44:39 +30:01
11
Marek MÄOMA
1986 Kape
Kape
00:47:42 +33:04
12
Erik PETERSEN
2006 Katoliku
Katoliku
00:50:17 +35:39
13
Mait ASSER
Põlva
Põlva
00:52:19 +37:41
14
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:52:32 +37:54
15
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:52:41 +38:03
16
Keitiliis MICHELSON
KT
KT
00:54:44 +40:06
17
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
00:54:44 +40:06
18
Kristo KÄO
2008 NK
NK
00:54:48 +40:10
19
Brita PÄÄSLANE
2018 Tartu
Tartu
00:58:15 +43:37
20
Tuulike MÖLDER
1970 NKK
NKK
00:59:21 +44:43
21
Annelle HÕLST
2010 KT
KT
00:59:33 +44:55
22
Timmo PÕRK
2010 NK
NK
00:59:35 +44:57
23
Erkki MÄEORG
1978 Maaülikool
Maaülikool
01:03:26 +48:48
24
Kersti LILOSON
1959 Kobras
Kobras
01:07:15 +52:37
25
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:08:18 +53:40
26
Maria OMELKOVA
2012 Lasteaed Annike
Lasteaed Annike
01:08:54 +54:16
27
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
01:10:23 +55:45
28
Joosep LOOST
1983
01:12:09 +57:31
29
Tõnis ORG
1979 Otepää
Otepää
01:12:32 +57:54
30
Mait METSPALU
1989
01:13:16 +58:38
31
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
01:13:41 +59:03
32
Märt NUKK
2010 NK
NK
01:16:51 +02:13
33
01:16:58 +02:20
34
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:17:53 +03:15
35
Oskar RAMMUL
2011 NK
NK
01:29:36 +14:58
36
Sven UFFERT
NK
NK
01:29:39 +15:01
37
NK
01:29:40 +15:02
38
Ragnar LUSTJA
2009 Tilsi PK
Tilsi PK
01:35:21 +20:43
39
Tauri-Sulev PIIRIMAA
2008 Tilsi PK
Tilsi PK
01:35:23 +20:45
40
Harry-Larion KALLAS
2006 Tilsi PK
Tilsi PK
01:53:54 +39:16
41
Angelika VUMBA
2005 Tilsi PK
Tilsi PK
01:53:57 +39:19
42
Tõnu LOOG
1960 Kobras
Kobras
02:05:59 +51:21

VIPL

1
00:28:27
2
00:31:31 +03:04
3
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:33:02 +04:35
4
00:33:32 +05:05
5
Allan REHEMETS
1978 Põlva
Põlva
00:33:43 +05:16
6
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:34:04 +05:37
7
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:36:48 +08:21
8
00:43:01 +14:34
9
Merilin ARUOTS
1984 Põlva
Põlva
00:43:25 +14:58
10
Christiine LEPP
1982 Kobras
Kobras
00:47:04 +18:37
11
Raili KLEE
1977 Põlva
Põlva
00:48:16 +19:49
12
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
00:49:56 +21:29
13
Sigrid PAAVLE
1997 Tarru
Tarru
00:56:36 +28:09
14
Aire KOKMAN
Võru
Võru
01:25:05 +56:38
15
Reimo ROOSI
2006 Võru Kesklinna kool
Võru Kesklinna kool
01:25:22 +56:55
16
01:39:23 +10:56

VIPP

1
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
00:57:42
2
00:57:43 +00:01
3
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
01:01:31 +03:49
4
Arne TILK
1969 SK Serviti
SK Serviti
01:10:26 +12:44
6
01:11:14 +13:32
7
Kristo KÄO
1980 Eesti Muusikaakadeemis
Eesti Muusikaakadeemis
01:17:34 +19:52
8
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
01:27:43 +30:01
9
Keidi KÄIS
1992 Põlva
Põlva
01:27:47 +30:05
10
01:33:16 +35:34
11
Kristjan VASSIL
1977
01:37:00 +39:18

VIPT

1
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:32:44
2
Erkki KÄO
1982 Kambja
Kambja
00:35:09 +02:25
3
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:37:33 +04:49
4
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
00:37:52 +05:08
5
Kaur KENK
2006 Kobras
Kobras
00:37:57 +05:13
6
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:41:25 +08:41
7
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:41:32 +08:48
8
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:43:37 +10:53
9
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:45:23 +12:39
10
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:45:57 +13:13
11
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:48:36 +15:52
12
Hedi PETERSON
1982 FIRN
FIRN
00:50:22 +17:38
13
00:52:14 +19:30
14
Eliko SAKS
1979 Võru
Võru
00:52:44 +20:00
15
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:55:08 +22:24
16
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:57:46 +25:02
17
00:59:23 +26:39
18
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
01:03:05 +30:21
19
01:03:09 +30:25
20
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
01:11:53 +39:09
21
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
01:13:43 +40:59
22
01:14:35 +41:51
23
01:14:42 +41:58
24
Monika ADAMSON
1977 Paar OÜ
Paar OÜ
01:14:52 +42:08

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Karaski

326 osalejat