Tulemused

06juuli21

Põlva 14. Teisipäevak

KUKI 7 KP 1,80km

1
00:28:13
2
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:37:35 +09:22
3
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:39:55 +11:42
4
Rait AAVA
2015 Tallinn
Tallinn
00:40:08 +11:55
5
Anete SEPPO
2019 Põlva
Põlva
00:41:05 +12:52
6
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:45:51 +17:38
7
Valter VEEROJA
2016 Krootuse LA
Krootuse LA
00:58:42 +30:29

M08 7 KP 1,80km

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:28:22

M10 7 KP 1,80km

1
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
00:18:46
2
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:21:49 +03:03

M12 10 KP 3,00km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:34:19
2
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:35:05 +00:46
3
Juhan MAHLA
2009 Peko
Peko
00:49:31 +15:12
4
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:51:09 +16:50
5
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
00:53:33 +19:14

M14 10 KP 3,90km

1
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:34:21
2
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:35:11 +00:50
3
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:37:00 +02:39
4
Andres KEERNIK
2009 Katoliku
Katoliku
00:37:10 +02:49
5
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:43:17 +08:56
6
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:43:33 +09:12
7
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
00:50:46 +16:25
8
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
00:53:26 +19:05
9
Henri PRILLOP
2007 Tartu Kivilinna kool
Tartu Kivilinna kool
00:57:32 +23:11
10
Juhan PAE
2007 Tartu
Tartu
00:58:52 +24:31
11
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
01:01:10 +26:49
12
Henri VAINO
2007 Nõmme erakool
Nõmme erakool
01:04:39 +30:18

M16 12 KP 5,10km

1
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:57:32
2
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
00:59:22 +01:50
3
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
01:02:19 +04:47
4
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
01:09:16 +11:44
5
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:14:15 +16:43
6
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
01:22:38 +25:06

M18 18 KP 6,80km

1
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
00:54:51
2
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:56:24 +01:33
3
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
01:04:54 +10:03
4
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
01:38:43 +43:52

M21A 18 KP 6,80km

1
Kaarel KURE
1987 Kobras
Kobras
00:58:40
2
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
01:00:41 +02:01
3
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:03:29 +04:49
4
01:04:15 +05:35
5
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
01:04:57 +06:17
6
Georg RUTE
1990
01:09:32 +10:52
7
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:11:49 +13:09
8
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:22:42 +24:02
9
Aleksander KEPLER
2001 Kobras
Kobras
01:26:44 +28:04

M21B 12 KP 5,10km

1
Võru
00:51:27
2
Olavi OTTAS
1985 Kobras
Kobras
00:52:07 +00:40
3
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:52:20 +00:53
4
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:53:06 +01:39
5
Lauri ALLMANN
1975 Võru
Võru
00:56:40 +05:13
6
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:57:53 +06:26
7
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:04:27 +13:00
8
Mikk MEDIJAINEN
1984 Tartu
Tartu
01:07:28 +16:01
9
Marios TAMMES
2001 Kobras
Kobras
01:12:45 +21:18
10
Janek OJA
2001 Kaitseliit
Kaitseliit
01:44:54 +53:27

M21E 21 KP 8,70km

1
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:02:00
2
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
01:03:22 +01:22
3
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:07:51 +05:51
4
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:12:49 +10:49
5
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:14:26 +12:26
6
Martin VILISMÄE
1989 Tartumaa
Tartumaa
01:16:17 +14:17
7
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
01:19:11 +17:11
8
Tartu
01:19:28 +17:28
9
01:20:24 +18:24
10
Märt ROOSAARE
1987 Ilves
Ilves
01:20:49 +18:49
11
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:21:23 +19:23
12
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:25:15 +23:15
13
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:31:15 +29:15
14
Karmo TISLER
2003 Võru
Võru
01:44:03 +42:03
15
Kalev LIIV
1956
02:31:13 +29:13

M35 18 KP 6,80km

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:54:24
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:59:47 +05:23
3
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:00:09 +05:45
4
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
01:02:07 +07:43
5
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
01:04:31 +10:07
6
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:10:56 +16:32
7
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
01:21:13 +26:49
8
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:27:11 +32:47

M40 18 KP 6,80km

1
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:55:06
2
Valdis JANOVS
Siguldas Takas
Siguldas Takas
01:01:30 +06:24
3
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:10:22 +15:16
5
Kaarel PIIRIMÄE
1979 Kobras
Kobras
01:11:42 +16:36
6
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:14:57 +19:51
7
Erkki MÄEORG
1978 Maaülikool
Maaülikool
01:16:28 +21:22
8
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:19:15 +24:09
9
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
02:00:34 +05:28

M45 18 KP 6,80km

1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
01:00:43
2
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
01:05:55 +05:12
3
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:06:28 +05:45
4
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
01:07:33 +06:50
5
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:09:35 +08:52
6
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:11:29 +10:46
7
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:12:12 +11:29
8
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:30:01 +29:18
9
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:34:17 +33:34

M50 12 KP 5,10km

1
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
00:39:23
2
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
00:41:26 +02:03
3
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:42:45 +03:22
4
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:43:55 +04:32
5
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:49:05 +09:42
6
Toomas KEERNIK
1970 OÜ Parem Käsi
OÜ Parem Käsi
00:52:14 +12:51
7
Väino ELLAMIK
1971 Suusahullud
Suusahullud
00:59:15 +19:52
8
Sander KOLLOM
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:03:17 +23:54
9
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
01:07:02 +27:39
10
Uko BLEIVE
-0001 Tartu
Tartu
01:09:18 +29:55

M55 12 KP 5,10km

1
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:52:51
2
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:56:47 +03:56
3
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:57:01 +04:10
4
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:57:24 +04:33
5
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:57:28 +04:37
6
Eerik LOSSMANN
1964 TTÜ SK
TTÜ SK
01:05:42 +12:51
7
Tõnu JÄÄDMAA
1966 Võru
Võru
01:22:51 +30:00
8
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:47:59 +55:08

M60 12 KP 5,10km

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:47:24
2
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:10:58 +23:34
3
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
01:19:34 +32:10
4
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
01:22:27 +35:03

M65 10 KP 4,20km

1
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:48:10
2
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:49:11 +01:01
3
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
00:52:21 +04:11
4
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:04:43 +16:33

M70 10 KP 4,20km

1
Tiit PLOOMPUU
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
00:53:39
2
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:56:32 +02:53
3
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:57:33 +03:54
4
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:05:05 +11:26
6
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:06:44 +13:05
7
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
01:16:08 +22:29
8
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:21:32 +27:53
9
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:24:51 +31:12
10
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:35:26 +41:47

M75 10 KP 3,90km

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:48:41
2
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:50:36 +01:55
3
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:52:49 +04:08

N08 7 KP 1,80km

1
Liisa PREI
2013 Põlva linn
Põlva linn
00:41:00

N10 7 KP 1,80km

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:16:46
2
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:17:01 +00:15
3
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:19:37 +02:51
4
Mari PAE
2011 Tartu
Tartu
00:28:10 +11:24
5
Johanna TINT
Põlva
Põlva
00:37:52 +21:06
6
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:43:43 +26:57

N12 10 KP 3,00km

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:38:19
2
Ingrid AASARU
2014 Tartu
Tartu
00:50:24 +12:05
3
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:54:36 +16:17

N14 10 KP 3,90km

1
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:47:12
2
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:48:43 +01:31
3
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
00:58:57 +11:45

N16 10 KP 4,20km

1
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
01:13:35

N18 12 KP 5,10km

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:50:46
2
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:02:33 +11:47

N21A 12 KP 5,10km

1
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
00:49:29
2
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:53:36 +04:07
3
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:54:36 +05:07
4
Kristiina LAHT
1992 Kape
Kape
00:58:16 +08:47
5
TAOK
01:02:30 +13:01
6
Kairiin MÄRTSON
2001 Kobras
Kobras
01:06:35 +17:06
7
01:31:51 +42:22
8
Evelin ARULEPP
2002 SK Serviti
SK Serviti
01:52:15 +02:46

N21E 18 KP 6,80km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:59:24
2
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
01:04:08 +04:44
3
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:09:59 +10:35
4
Triin JÄÄDMAA
1992 Võru
Võru
01:11:52 +12:28
5
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
01:12:21 +12:57
6
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
01:12:22 +12:58
7
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
01:21:01 +21:37
8
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
01:25:23 +25:59

N35 12 KP 5,10km

1
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:40:18

N40 12 KP 5,10km

1
Karina JANOVA
Siguldas Takas
Siguldas Takas
00:49:03
2
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:50:34 +01:31
3
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
00:53:44 +04:41
4
Age POOM
1979 TON
TON
00:56:06 +07:03
5
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
01:02:20 +13:17
6
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
01:06:36 +17:33
7
Katrin LEMSALU
1978 Katoliku
Katoliku
01:07:00 +17:57
8
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
01:07:48 +18:45
9
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:17:44 +28:41
10
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:28:47 +39:44
11
Piret TINT
Põlva
Põlva
01:40:29 +51:26
12
Katrin ARULEPP
1977 Põlva linn
Põlva linn
01:53:16 +04:13

N45 12 KP 5,10km

1
Jana KINK
1968 Kape
Kape
00:48:57
2
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:53:31 +04:34
3
Kirsten NIGUL
1975 Kape
Kape
00:54:37 +05:40
4
Marge ALLMANN
1975 Võru
Võru
00:56:40 +07:43
5
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
00:57:14 +08:17
6
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:00:39 +11:42
7
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:00:58 +12:01
8
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:03:00 +14:03
9
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:15:06 +26:09
10
Mari PUNAB
1968 Suusahullud
Suusahullud
01:18:28 +29:31
11
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:19:23 +30:26
12
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:31:07 +42:10

N50 10 KP 4,20km

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:46:00
2
Minija PÄÄSLANE
1969 Ilves
Ilves
00:55:04 +09:04
3
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:59:00 +13:00
4
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:18:36 +32:36
5
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:18:51 +32:51

N55 10 KP 4,20km

1
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
00:54:52
2
Maive TÕEMÄE
1964 Peko
Peko
00:55:43 +00:51
3
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:55:52 +01:00
4
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
00:59:47 +04:55
5
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:11:16 +16:24
6
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:30:30 +35:38
7
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:30:33 +35:41

N60 10 KP 4,20km

1
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
00:48:41
2
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:05:52 +17:11
3
Kersti LILOSON
1959 Kobras
Kobras
01:11:07 +22:26
4
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:11:32 +22:51
5
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:24:14 +35:33

N65 10 KP 4,20km

1
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
01:03:18
2
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:11:54 +08:36
3
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:18:14 +14:56
4
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:19:46 +16:28

N70 10 KP 3,90km

1
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:53:17
2
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:54:06 +00:49
3
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:12:54 +19:37
4
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:30:56 +37:39

N75 10 KP 3,90km

1
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
00:57:08

VALIK

1
Mirjam AASARU
2009 Tartu
Tartu
00:22:48
2
00:23:02 +00:14
3
Hendrik AVASTE
2012 Tammed
Tammed
00:23:56 +01:08
4
Birgit RÕÕM
2004 Ilves
Ilves
00:24:12 +01:24
5
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
00:28:16 +05:28
6
Mattias RENNEL
1987 Harju OK
Harju OK
00:29:03 +06:15
7
Brita PÄÄSLANE
2018 Kõrveküla LA
Kõrveküla LA
00:36:58 +14:10
8
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:39:02 +16:14
9
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
00:41:25 +18:37
10
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
00:41:40 +18:52
11
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
00:42:55 +20:07
12
Peeter LIIVAMÄGI
2010 Kambja
Kambja
00:43:29 +20:41
13
Taavi TOMSON
2016 Kuuste lasteaed
Kuuste lasteaed
00:43:37 +20:49
14
Tekla LIIVAMÄGI
2015 Lalli küla
Lalli küla
00:43:40 +20:52
15
Chris Marcus KRAHV
2005 Katoliku
Katoliku
00:47:20 +24:32
16
Maria ELLER
2005 HOK
HOK
00:49:19 +26:31
17
Ott ROOS
Tallinn
Tallinn
00:50:48 +28:00
19
Monika PIIRIMÄE
1978 Kobras
Kobras
00:51:43 +28:55
20
Peeter PÕDER
1965 Põlva
Põlva
00:51:50 +29:02
21
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
00:54:59 +32:11
22
Maarja MERIOJA
1982 Tartu
Tartu
00:55:18 +32:30
23
Vallo VAHER
1976 Katoliku
Katoliku
00:55:31 +32:43
24
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
00:56:14 +33:26
25
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:56:26 +33:38
26
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:58:39 +35:51
27
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:00:30 +37:42
28
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
01:01:41 +38:53
29
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:02:51 +40:03
30
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:06:01 +43:13
31
Birgit RUSSKA
1999 Kobras
Kobras
01:08:43 +45:55
32
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
01:11:20 +48:32
33
Tarmo ZERNANT
1971 Ilves
Ilves
01:11:48 +49:00
34
01:12:31 +49:43
35
Stephan William PETERSEN
2012 Tartu Katoliku Hariduskes
Tartu Katoliku Hariduskes
01:13:23 +50:35
36
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
01:18:04 +55:16
37
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:19:45 +56:57
38
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
01:26:11 +03:23
39
Mikk PUUSTUSMAA
1989
01:41:17 +18:29
40
Tõnu LOOG
1960 Kobras
Kobras
01:49:51 +27:03
41
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
01:54:16 +31:28

VIPL 10 KP 3,90km

1
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:36:59
2
00:37:54 +00:55
3
00:38:56 +01:57
4
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:41:30 +04:31
5
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:44:08 +07:09
6
Allan REHEMETS
1978 Põlva
Põlva
00:44:14 +07:15
7
Kaivar KÕOMÄGI
1991 Tartu
Tartu
00:46:58 +09:59
8
00:48:26 +11:27
9
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
00:50:41 +13:42
10
Kadri ISAKAR
1982 LSF PT
LSF PT
00:52:12 +15:13
11
00:53:21 +16:22
12
Christiine LEPP
1982 Kobras
Kobras
01:10:10 +33:11
13
Raili KLEE
1977 Põlva
Põlva
01:12:23 +35:24
14
01:15:25 +38:26

VIPP 14 KP 6,00km

1
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
00:45:23
2
Janek RIIVES
1977
00:48:38 +03:15
3
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:55:03 +09:40
4
Renee PRAKS
1973 Valgamaa
Valgamaa
01:00:34 +15:11
5
Ülar LEHISTE
1970 Valgamaa
Valgamaa
01:00:36 +15:13
6
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
01:01:40 +16:17
7
01:11:36 +26:13
8
01:14:02 +28:39

VIPT 10 KP 4,20km

1
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
00:32:14
2
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:40:06 +07:52
3
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:43:20 +11:06
4
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:49:51 +17:37
5
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:50:09 +17:55
6
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
00:51:04 +18:50
7
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:54:02 +21:48
8
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:54:42 +22:28
9
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:56:04 +23:50
10
00:58:12 +25:58
11
Hillar PETERSEN
1982 Katoliku
Katoliku
01:00:21 +28:07
12
Erik PETERSEN
2006 Katoliku
Katoliku
01:00:31 +28:17
13
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
01:09:00 +36:46
14
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
01:12:16 +40:02

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Palojärve

296 osalejat