Tulemused

Päevak

Liiva

Korraldaja: Kobras

Lisainfo:

Rajameister: Maret Vaher

238 osalejat

KUKI 5 KP 1,07km

1
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:14:38
2
00:15:38 +01:00
3
00:16:35 +01:57
4
00:17:05 +02:27
5
Bruno KRIISK
2022 Tännassilma
Tännassilma
00:25:31 +10:53
6
Tartu
00:31:01 +16:23
7
00:31:31 +16:53
8
Elli SEPP
1898 Ülenurme
Ülenurme
01:36:31 +21:53
9
Dario TEPPAN
2019 Kambja
Kambja
01:36:33 +21:55
10
Iris TŠAUSOV
1898 Haaslava
Haaslava
01:36:47 +22:09

M08 5 KP 1,07km

1
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:11:34
2
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:14:38 +03:04

M10 5 KP 1,07km

1
Egert LAANJÕE
2014 Põlva linn
Põlva linn
00:10:15
2
Hendrik SIMPSON
2015 Kobras
Kobras
00:20:05 +09:50
3
Uno ESKOR
2015
00:27:08 +16:53

M12 7 KP 1,44km

1
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:14:23
2
Rudolf MÕTTUS
2014 Võru
Võru
00:19:12 +04:49
3
Pärtel LILLEMÄE
2014 Kobras
Kobras
00:26:54 +12:31
4
Tartu
00:31:18 +16:55

M14 10 KP 3,34km

1
Hugo Georg JÜRISON
2012 Serviti SK
Serviti SK
01:01:43
2
Oliver OJAVERE
2010 Kobras
Kobras
01:07:41 +05:58
3
Kuido PAJUMÄE
2011 Põlva Biathlon
Põlva Biathlon
01:07:42 +05:59
4
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
01:13:22 +11:39
5
Märt NUKK
2010 NK
NK
01:26:32 +24:49

M16 13 KP 5,49km

1
Peko
00:55:05
2
Märt VÄLI
2012 Kobras
Kobras
01:07:42 +12:37
3
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:32:56 +37:51

M21A 15 KP 6,69km

1
Jaak TEPPAN
1984 Suusahullud
Suusahullud
00:54:22
2
Hugo Johannes NURK
2001 Emajõe suusaklubi
Emajõe suusaklubi
01:01:09 +06:47
3
01:01:45 +07:23
4
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:01:46 +07:24
5
Joonas HALAPUU
2000 Võru
Võru
01:06:37 +12:15
6
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:17:06 +22:44
7
Kristjan LAHT
1997 OÜ Nihil Supernum
OÜ Nihil Supernum
01:19:04 +24:42
8
01:27:22 +33:00
9
01:35:39 +41:17

M21B 13 KP 5,49km

1
Jorma VALGE
1993 JOKA
JOKA
00:59:27
2
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:00:04 +00:37
3
Peep HELGAND
1983 Acino Eesti AS
Acino Eesti AS
01:06:41 +07:14
4
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
01:07:18 +07:51
5
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
01:11:33 +12:06
6
Georg ASTOK
1993 Tartu
Tartu
01:46:34 +47:07

M21E 19 KP 8,16km

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:55:25
2
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
00:59:02 +03:37
3
Alar KUME
1990 Võru
Võru
00:59:31 +04:06
4
01:00:31 +05:06
5
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
01:01:21 +05:56
6
Priit PIKK
1983 Tartu
Tartu
01:02:11 +06:46
7
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
01:03:22 +07:57
8
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:03:35 +08:10
9
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:04:03 +08:38
10
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:04:16 +08:51
11
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Laktaat
OK Laktaat
01:05:30 +10:05
12
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:09:29 +14:04
13
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:09:51 +14:26
14
Andres SAETALU
1995 Tammed
Tammed
01:10:42 +15:17
15
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:10:57 +15:32
16
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
01:12:36 +17:11
17
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
01:14:06 +18:41
18
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:17:53 +22:28
19
Ilo SUURMETS
1975 Kobras
Kobras
01:21:10 +25:45
20
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:22:25 +27:00
21
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
01:29:32 +34:07
22
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:42:32 +47:07
23
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
03:11:48 +16:23

M35 15 KP 6,69km

1
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:52:08
2
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
00:54:25 +02:17
3
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
01:08:36 +16:28
4
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
01:19:05 +26:57
5
Janno PALLOTEDDER
1984 Suusahullud
Suusahullud
01:20:31 +28:23
6
01:41:06 +48:58

M40 15 KP 6,69km

1
Rain JAAKSOO
1983 Kobras
Kobras
00:50:50
2
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
00:50:55 +00:05
3
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:51:46 +00:56
4
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:05:12 +14:22
5
Marko AVIKSON
1980 Kobras
Kobras
01:23:09 +32:19

M45 15 KP 6,69km

1
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:51:40
2
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:56:29 +04:49
3
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:58:58 +07:18
4
Priit NARUSK
1977 Võru
Võru
00:59:35 +07:55
5
Antti TAMM
1977 Tartu Observatoorium
Tartu Observatoorium
01:01:53 +10:13
6
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:04:09 +12:29
7
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:07:04 +15:24
8
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
01:08:05 +16:25
9
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:08:46 +17:06
10
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
01:09:53 +18:13
11
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:11:34 +19:54
12
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:14:34 +22:54
13
01:17:32 +25:52
14
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
01:29:00 +37:20
15
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:39:20 +47:40
16
Ando VIISPERT
1976 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
01:50:21 +58:41

M50 13 KP 5,49km

1
Ülo VÄLI
1974 EMÜ
EMÜ
00:56:03
2
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:56:14 +00:11
3
Mihkel MADALVEE
1972 Kanepi
Kanepi
01:07:00 +10:57
4
Jaanus SIBUL
1973 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
01:12:08 +16:05
5
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:34:30 +38:27

M55 13 KP 5,49km

1
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:50:19
2
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:53:24 +03:05
3
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:53:33 +03:14
4
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:58:38 +08:19
5
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:03:45 +13:26
6
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:17:08 +26:49

M60 13 KP 5,49km

1
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:55:04
2
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:02:55 +07:51
3
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:05:34 +10:30
4
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:05:51 +10:47
5
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
01:22:24 +27:20
6
Jaanus PULLES
1964 Taevaskoja
Taevaskoja
01:24:16 +29:12
7
Tõnu NURM
1947 Kobras
Kobras
01:26:12 +31:08
8
Jaanus TEPPAN
1962 Tartu suusaklubi
Tartu suusaklubi
01:34:04 +39:00

M65 10 KP 3,95km

1
Kalle OJASOO
1958 Kobras
Kobras
00:43:36
2
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:46:34 +02:58
3
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
01:47:08 +03:32

M70 10 KP 3,95km

1
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:44:33
2
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
00:48:53 +04:20
3
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:53:51 +09:18
4
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:00:13 +15:40
5
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
01:05:06 +20:33
6
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:06:11 +21:38

M75 10 KP 3,34km

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:49:07
2
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:18:22 +29:15

M80 10 KP 3,34km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:56:49
2
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
01:19:10 +22:21
3
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:20:16 +23:27

N08 5 KP 1,07km

1
Kirkeliis RANNALA
2017 Põlva
Põlva
00:12:28
2
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:12:59 +00:31
3
00:15:25 +02:57
4
Ellen JAAKSOO
2017 Tartu
Tartu
00:19:04 +06:36
5
Ita ESKOR
2017
00:27:17 +14:49

N10 5 KP 1,07km

1
Kulla KAASA
1898 Rosma kool
Rosma kool
00:12:58
2
Elisabeth JÜRISON
2015 Piigaste
Piigaste
00:12:59 +00:01

N12 7 KP 1,44km

1
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:12:34
2
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:25:22 +12:48
3
00:25:26 +12:52

N14 10 KP 3,34km

1
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:51:02
2
Veronika KRANTSIVEER
2010 Kobras
Kobras
01:02:49 +11:47
3
Mari Merili PILLIROOG
2010 Kobras
Kobras
01:04:38 +13:36

N16 10 KP 3,95km

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:41:04
2
Kirke JAAKMEES
2010 Kobras
Kobras
00:44:54 +03:50
3
Gerty-Ly LEBEDEV
2012 Otepää
Otepää
01:18:05 +37:01
4
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:19:27 +38:23

N18 13 KP 5,49km

1
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
01:03:52
2
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:06:02 +02:10

N21A 13 KP 5,49km

1
01:01:22
2
01:07:51 +06:29
3
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:14:32 +13:10
4
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:21:45 +20:23

N21E 15 KP 6,69km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:52:04
2
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
01:03:59 +11:55
3
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
01:06:54 +14:50
4
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:08:01 +15:57
5
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
01:08:34 +16:30
6
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:20:55 +28:51
7
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
01:26:27 +34:23
8
01:39:18 +47:14

N35 13 KP 5,49km

1
Maigi KÄHR
1986 Kobras
Kobras
01:01:59

N40 13 KP 5,49km

1
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:55:06
2
Margit AVIKSON
-0001 Kobras
Kobras
01:04:36 +09:30
3
Kristine TAMM
1980 Põlva
Põlva
01:06:22 +11:16
4
Ester PARKSEPP
1982 Põlva Matkaklubi
Põlva Matkaklubi
01:22:33 +27:27

N45 13 KP 5,49km

1
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:55:53
2
Triin JAANISTE
1970 Ilves
Ilves
01:01:15 +05:22
3
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
01:04:47 +08:54
4
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:06:45 +10:52
5
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
01:09:17 +13:24
6
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:12:19 +16:26
7
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:18:37 +22:44
8
Mari PUNAB
1968 Suusahullud
Suusahullud
01:28:35 +32:42
9
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
01:36:05 +40:12
10
Kati RIIVE
1898
02:08:58 +13:05
11
02:09:02 +13:09

N50 10 KP 3,95km

1
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
00:55:27
2
Aira LÕHMUS
1972 Tartu
Tartu
01:03:29 +08:02

N55 10 KP 3,95km

1
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:45:24
2
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:04:00 +18:36
3
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:11:35 +26:11
4
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:33:30 +48:06
5
Tiia URM
1967 Kanepi
Kanepi
01:42:24 +57:00

N60 10 KP 3,95km

1
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
00:46:41
2
Ellen LEMBRA
1964 Võru
Võru
00:51:57 +05:16
3
Mare JENTSON
1963 Kape
Kape
00:53:46 +07:05
4
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:54:13 +07:32
5
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
01:05:39 +18:58
6
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:17:00 +30:19

N65 10 KP 3,95km

1
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:47:21
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:02:56 +15:35
3
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:10:08 +22:47
4
Reet JOHANSON
1959 Kobras
Kobras
01:12:45 +25:24
5
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:32:22 +45:01

N70 10 KP 3,34km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:47:37
2
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:55:49 +08:12
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:59:49 +12:12
4
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:25:29 +37:52
5
Viive LÄTT
1950 SK Serviti
SK Serviti
01:37:12 +49:35

N75 10 KP 3,34km

1
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
01:10:46
2
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:23:18 +12:32

N80 10 KP 3,34km

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:43:32

VALIK

1
01:32:53 12
2
Külli SAMUEL
1960 Tartu
Tartu
01:30:29 10
3
Avo VEERMÄE
1950 Ilves
Ilves
00:54:25 9
4
NK
00:33:12 8
5
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
01:03:34 7
6
Ruti ENN
1995
01:08:31 7
7
Külli HANSEN
1965 Kape
Kape
01:16:44 7
8
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:14:31 6
9
Helena KUUSK
1989 Kobras
Kobras
00:12:42 5
10
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:25:23 5

VIPL 10 KP 3,34km

1
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:46:52
2
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
00:52:53 +06:01
3
00:56:40 +09:48
4
00:58:36 +11:44
5
Jaan KONSIN
1898 Tartu
Tartu
01:25:32 +38:40
6
Piret KONSIN
1970 Tartu NKK
Tartu NKK
01:25:44 +38:52
7
Tiina SAAGO
1957 Põlva Kool/SK Serviti
Põlva Kool/SK Serviti
01:37:03 +50:11
8
Annegrete PALU
1991 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:38:03 +51:11

VIPP 11 KP 6,48km

1
Martin MARGA
1988 Kobras
Kobras
00:43:49
2
Arno BACHAUS
1978 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:57:41 +13:52
3
Targo TENNISBERG
1978 Tartu
Tartu
00:57:57 +14:08
4
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
00:58:15 +14:26
5
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
00:58:43 +14:54
6
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:03:00 +19:11
7
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
01:06:55 +23:06
8
Andre SALUMETS
1984 Põlva
Põlva
01:13:06 +29:17
9
Kristo KÄO
1980 Eesti Muusikaakadeemia
Eesti Muusikaakadeemia
01:14:46 +30:57
10
01:23:21 +39:32
11
Janek RIIVES
1977
01:24:28 +40:39

VIPT 10 KP 3,95km

1
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:40:19
2
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:43:26 +03:07
3
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:45:00 +04:41
4
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
00:45:58 +05:39
5
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:47:32 +07:13
6
Anne SERV
1994 Põlva linn
Põlva linn
00:55:27 +15:08
7
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:56:55 +16:36
8
00:57:52 +17:33
9
Taavi SEPP
1982 Suusahullud
Suusahullud
01:12:50 +32:31
10
Marit ATTONEN-SIBUL
1991 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
01:14:56 +34:37
11
Kermo KIRPU
2013 Otepää
Otepää
01:17:52 +37:33