Tulemused

28juuli20

Põlva 17.Teisipäevak

KUKI

1
Armon ROOS
2015 Kambja LA
Kambja LA
00:19:41
2
Noora ROOS
Tartu
Tartu
00:21:17 +01:36
3
Karl KUUSK
2016 Karoliine LA
Karoliine LA
00:29:53 +10:12
4
Elsa KRIISK
2017 Tännassilma
Tännassilma
00:40:09 +20:28
5
Selma KRIISK
2019 Tännassilma
Tännassilma
00:41:06 +21:25
6
Lauri RUUL
2015
00:43:39 +23:58

M08

1
Henri RÜÜTLI
2012 Haanja PK
Haanja PK
00:21:16
2
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:21:17 +00:01
3
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:23:16 +02:00

M10

1
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:24:53
2
00:30:28 +05:35

M12

1
Paul Aares FJODOROV
2007 Pühajärve põhikool
Pühajärve põhikool
00:20:38
2
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:24:00 +03:22
3
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:24:40 +04:02
4
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:25:30 +04:52
5
Rihard KIVISELG
2009 SASS
SASS
00:28:45 +08:07
6
Hugo RÜÜTLI
2008 Haanja PK
Haanja PK
00:30:45 +10:07
7
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:31:28 +10:50
8
Sander LEPP
2008 Võru
Võru
00:35:54 +15:16
9
Simmo Hendrik SISASK
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:42:24 +21:46
10
00:47:27 +26:49

M14

1
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:37:50
2
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:43:05 +05:15
3
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:43:10 +05:20
4
Märt VIIDU
2007 Haanja PK
Haanja PK
00:47:56 +10:06
5
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
00:49:07 +11:17
6
Rando JAAKSOO
2007 Kobras
Kobras
00:58:44 +20:54
7
Magnar MÕTTUS
2007 Otepää
Otepää
01:00:11 +22:21
8
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
01:17:53 +40:03
9
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:18:00 +40:10

M16

1
Renno MERENÄKK
2005 Katoliku
Katoliku
00:41:43
2
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:42:26 +00:43
3
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:46:31 +04:48
4
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
00:47:21 +05:38
5
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:55:56 +14:13
6
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
01:01:29 +19:46
7
Andri KEPLER
2004 Kobras
Kobras
01:02:15 +20:32
8
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:14:55 +33:12
9
Tauri VIJAR
2004 Kobras
Kobras
01:16:17 +34:34
10
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
01:22:05 +40:22
11
Toomas MATTUS
2005 Kobras
Kobras
01:22:36 +40:53
12
Uku VIISPERT
2004 MHG
MHG
01:47:56 +06:13

M18

1
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:57:18

M21A

1
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:50:08
2
Oliver JÕGEVA
1994 Kobras
Kobras
00:59:09 +09:01
3
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:03:35 +13:27
4
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:11:14 +21:06
5
Georg RUTE
1990
01:15:18 +25:10
6
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:18:43 +28:35
7
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:35:00 +44:52
8
Kaarel KUSLAP
1997 TalTech
TalTech
01:36:19 +46:11

M21B

1
Kristo SIRK
1999 Kobras
Kobras
00:44:58
2
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
00:45:05 +00:07
3
Janno PALLOTEDDER
1984 Suusahullud
Suusahullud
00:53:43 +08:45
4
00:56:36 +11:38
5
Alar VIRUMÄE
1973 Tartu
Tartu
00:57:25 +12:27
6
Tarmo ZERNANT
1971 Ilves
Ilves
00:58:47 +13:49
7
Lauri VESNENKO
1975 Tartu
Tartu
00:59:11 +14:13
8
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
01:01:37 +16:39
9
Mihkel TAMMARU
1983 Harjumaa
Harjumaa
01:06:02 +21:04
10
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
01:10:21 +25:23
11
Hannes KÜÜN
Tallinn
Tallinn
02:02:42 +17:44

M21E

1
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
00:59:59
2
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:00:16 +00:17
3
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
01:00:23 +00:24
4
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
01:02:17 +02:18
5
Tartu
01:03:22 +03:23
6
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:04:11 +04:12
7
Taavi PALO
1987 Võru SuKL
Võru SuKL
01:04:43 +04:44
8
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:06:54 +06:55
9
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:11:06 +11:07
10
Sixten SILD
1964 Võru
Võru
01:13:35 +13:36
11
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:13:55 +13:56
12
Indrek KAROLIN
1973 Kiidjärve
Kiidjärve
01:27:32 +27:33
13
Kalev LIIV
1956
03:20:09 +20:10

M35

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:52:50
2
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:58:37 +05:47
3
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
01:09:32 +16:42
4
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
01:13:55 +21:05
5
Peep TEPPO
1984 Seiklushunt
Seiklushunt
01:13:58 +21:08
6
Tõnis PIIRISILD
1973 Võru
Võru
01:20:18 +27:28
7
02:20:17 +27:27

M40

1
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:57:30
2
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:05:50 +08:20
3
Meelis MERENÄKK
1974 Rae
Rae
01:07:41 +10:11
4
Indrek ROOS
1978 Tartu
Tartu
01:08:05 +10:35
5
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:10:02 +12:32
6
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:10:43 +13:13
7
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
01:12:40 +15:10
8
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:17:20 +19:50
9
Janek RIIVES
1977
01:24:51 +27:21
10
Ando VIISPERT
1976 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
01:55:05 +57:35

M45

1
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:57:13
2
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:58:41 +01:28
3
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:05:13 +08:00
4
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:06:41 +09:28
5
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:07:24 +10:11
6
Ülar LEHISTE
1970 Valgamaa
Valgamaa
01:09:26 +12:13
7
Renee PRAKS
1973 Valgamaa
Valgamaa
01:09:30 +12:17
8
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:09:42 +12:29
9
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:12:57 +15:44
10
Margus KIROTAR
1971 Peko
Peko
01:16:58 +19:45
11
Margus RAUD
1969 Suusahullud
Suusahullud
01:18:55 +21:42
12
Andres HUMMAL
1968 KUNDA OK
KUNDA OK
01:23:00 +25:47
13
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:30:36 +33:23
14
Lauri ALLMANN
1975 Võru
Võru
01:31:13 +34:00
15
Sander KOLLOM
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:31:14 +34:01
16
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:34:29 +37:16

M50

1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:38:05
2
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:41:15 +03:10
3
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:42:16 +04:11
4
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:47:51 +09:46
5
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
00:53:48 +15:43
6
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:53:53 +15:48
7
Alo RULL
1970 SA Tartu Ülikooli Kliini
SA Tartu Ülikooli Kliini
01:11:43 +33:38
8
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:19:09 +41:04
9
Riho MÄNNI
1951 Lehola
Lehola
01:20:13 +42:08
10
01:37:05 +59:00

M55

1
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:45:32
2
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:48:57 +03:25
3
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:49:58 +04:26
4
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:51:13 +05:41
5
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:55:21 +09:49
6
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
00:58:25 +12:53
7
Eerik LOSSMANN
1964 TTÜ SK
TTÜ SK
01:02:44 +17:12
8
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:06:07 +20:35

M60

1
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:40:54
2
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:42:57 +02:03
3
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:51:25 +10:31
4
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
00:54:37 +13:43
5
Jaan AINELO
1958 Ilves
Ilves
00:55:29 +14:35
6
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
01:01:40 +20:46
7
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
01:03:41 +22:47

M65

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:48:21
2
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:51:23 +03:02
3
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:54:42 +06:21
4
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:04:41 +16:20

M70

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:43:37
2
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:49:40 +06:03
3
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:52:11 +08:34
4
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
00:56:05 +12:28
5
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:00:10 +16:33
6
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:01:25 +17:48
7
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:02:21 +18:44
8
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:10:13 +26:36

M75

1
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:53:12
2
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:02:33 +09:21
3
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:03:15 +10:03

N08

1
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:21:56
2
Emma SALF
Pahtpää
Pahtpää
00:22:15 +00:19

N10

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:18:01
2
Lemme SALF
2010 Viluste Põhikool
Viluste Põhikool
00:26:08 +08:07
3
Heidi PIIR
Põlvamaa
Põlvamaa
00:26:12 +08:11
4
Emilie VALVAS
2010 Nõo
Nõo
00:48:44 +30:43

N12

1
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:23:25
2
Helena HAKK
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:24:48 +01:23
3
Ingrid AASARU
2014 Tartu
Tartu
00:31:51 +08:26
4
Mirjam AASARU
2009 Tartu
Tartu
00:31:59 +08:34
5
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:44:17 +20:52
6
Kerttu HALLIST
2008 Võru
Võru
00:44:34 +21:09
7
Ebe HALLIK
2008 Tartu
Tartu
00:57:16 +33:51
8
Maria KURVITS
2008 Midrimaa
Midrimaa
01:16:03 +52:38

N14

1
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:40:03

N16

1
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
00:43:54
2
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:50:58 +07:04

N18

1
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
00:46:11

N21A

1
00:55:57
2
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:58:27 +02:30
3
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
01:04:11 +08:14
4
Liisa KUUSK
1989 Tartu
Tartu
01:05:30 +09:33
5
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:11:29 +15:32
6
Maarika VASK
1995 Ilves
Ilves
01:26:39 +30:42
7
Anna-Maria TUISK
1988 Tallinn
Tallinn
02:02:46 +06:49

N21E

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:49:38
2
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:07:04 +17:26
3
Triin JAANISTE
1970 Ilves
Ilves
01:11:07 +21:29
4
Liisa VISTER
1991 Võru
Võru
01:17:48 +28:10
5
Agnes VASK
1991 Ilves
Ilves
01:17:57 +28:19
6
Küllike JAAMA
1969 Peko
Peko
01:21:57 +32:19
7
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:28:00 +38:22
8
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:29:42 +40:04
9
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
01:36:33 +46:55
10
Mari PUNAB
1968 Suusahullud
Suusahullud
01:38:40 +49:02

N35

1
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:50:33
2
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:54:03 +03:30
3
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:54:04 +03:31
4
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
00:57:59 +07:26
5
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
01:14:12 +23:39

N40

1
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:47:26
2
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:50:25 +02:59
3
Monika PIIRIMÄE
1978 Kobras
Kobras
00:51:33 +04:07
4
01:04:30 +17:04
5
Eliko SAKS
1979 Võru
Võru
01:07:16 +19:50

N45

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:45:50
2
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:54:00 +08:10
3
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:55:10 +09:20
4
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
00:55:54 +10:04
5
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
00:56:30 +10:40
6
Kersti VENNIK
1975 KVÜÕA
KVÜÕA
00:57:26 +11:36
7
Virve EINPAUL
1961 Ilves
Ilves
00:58:46 +12:56
8
Katrin VERNIK
1975 Tartu
Tartu
00:58:54 +13:04
9
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
01:07:51 +22:01
10
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:12:29 +26:39
11
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
01:15:49 +29:59
12
Helve KANSI
1965 Lehola
Lehola
01:35:26 +49:36
13
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:39:19 +53:29
14
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
01:40:24 +54:34

N50

1
Ene LAHT
1967 Tartu
Tartu
01:03:41
2
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:07:11 +03:30
3
Krista KÕLLI
1968 Võru
Võru
01:43:40 +39:59

N55

1
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:43:36
2
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
00:57:10 +13:34
3
Juta AINELO
1962 Ilves
Ilves
01:03:48 +20:12
4
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:11:59 +28:23
5
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:26:12 +42:36

N60

1
Ülle KADAK
1956 Lehola
Lehola
00:56:50
2
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:11:39 +14:49
3
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:22:36 +25:46
4
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
01:25:58 +29:08
5
Tiina SAAGO
1957 Põlva Kool/SK Serviti
Põlva Kool/SK Serviti
01:32:00 +35:10

N65

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:51:01
2
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
01:12:56 +21:55
3
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:14:11 +23:10
4
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:29:22 +38:21

N70

1
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:01:05
2
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:13:12 +12:07
3
Viive LÄTT
1950 SK Serviti
SK Serviti
01:32:01 +30:56

N75

1
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
00:51:57
2
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:03:03 +11:06

VALIK

1
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:06:54
2
Jüri SISASK
Põlvamaa
Põlvamaa
00:15:57 +09:03
3
Birgit RUSSKA
1999 Kobras
Kobras
00:17:27 +10:33
4
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:18:01 +11:07
5
00:21:00 +14:06
6
Igmar MATTO
1971 Kobras
Kobras
00:25:10 +18:16
7
Vilve LIISKMANN
1958 Kobras
Kobras
00:26:39 +19:45
8
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:27:07 +20:13
9
Relvo VÄRTON
1953 Kobras
Kobras
00:28:53 +21:59
10
Jaana AEDMÄE
1980 Kobras
Kobras
00:29:55 +23:01
11
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
00:35:20 +28:26
12
Nele TABA
1989 Ilves
Ilves
00:35:57 +29:03
13
Manouk SINNEMA
Holland
Holland
00:36:21 +29:27
14
Kaur KENK
2006 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:36:36 +29:42
15
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:40:05 +33:11
16
Sarmite SILD
1962 Võru
Võru
00:45:03 +38:09
17
Kiur Erik EENSAAR
1999 Kobras
Kobras
00:45:16 +38:22
18
Maarja MERIOJA
1982 Tartu
Tartu
00:45:48 +38:54
19
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:45:55 +39:01
20
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
00:51:03 +44:09
21
Marje ZERNANT
1974 Ilves
Ilves
00:52:55 +46:01
22
Eugen TÄNAV
2014 Viimsi/Pärnamäe küla
Viimsi/Pärnamäe küla
00:57:02 +50:08
23
Sille KENK
2011 Tartumaa
Tartumaa
00:58:51 +51:57
24
Kaspar KENK
2010 Tartumaa
Tartumaa
00:58:56 +52:02
25
01:00:22 +53:28
26
Kaido LEPIK
1990 Ilves
Ilves
01:00:29 +53:35
27
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
01:00:34 +53:40
28
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:00:36 +53:42
29
Rauno KENK
1979 Tartu
Tartu
01:01:04 +54:10
30
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
01:01:58 +55:04
31
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:02:07 +55:13
32
Raivo KREUTZWALD
1966 Tartu
Tartu
01:02:54 +56:00
33
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:02:56 +56:02
34
01:02:56 +56:02
35
Kristiina MARK
1987
01:05:56 +59:02
36
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
01:06:22 +59:28
37
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
01:11:51 +04:57
38
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
01:13:20 +06:26
39
Mait LUIDALEPP
1983 AS REGIO
AS REGIO
01:15:12 +08:18
40
Helle JAANISTE
1943 Ilves
Ilves
01:15:57 +09:03
41
Ingrid RANNA
1963 Ilves
Ilves
01:16:57 +10:03
42
Matis OTTAN
1997 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:18:34 +11:40
43
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Vagun
OK Vagun
01:19:31 +12:37
44
Tõnu LOOG
1960 Kobras
Kobras
01:23:18 +16:24
45
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
01:25:17 +18:23
46
01:27:04 +20:10
47
Kersti JÄÄGER
1982 HOK
HOK
01:30:38 +23:44
48
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:38:15 +31:21
49
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
01:44:48 +37:54

VIPL

1
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:34:00
2
Morten ULP
2004
00:38:57 +04:57
3
00:39:48 +05:48
4
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:40:04 +06:04
5
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
00:41:31 +07:31
6
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
00:41:34 +07:34
7
Andreas TIIT
2004 Ilves
Ilves
00:43:32 +09:32
8
00:51:37 +17:37
9
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:52:01 +18:01
10
Ülar KÕRGE
1962 Kanepi vallavalitsus
Kanepi vallavalitsus
00:52:40 +18:40
11
Tiia URM
1967 Kanepi vallavalitsus
Kanepi vallavalitsus
00:52:45 +18:45
12
Kersti KÕRGE
1966 Põlva
Põlva
00:53:45 +19:45
13
Melani METSALUIK
1994 Tartu KHK
Tartu KHK
00:56:12 +22:12
14
00:56:14 +22:14
15
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:57:17 +23:17
16
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:57:25 +23:25
17
Elisabeth JENTSON
2005 Kivimäe põhikool
Kivimäe põhikool
00:58:17 +24:17
18
Sirje SALUNDI
1956 NKK Kanepi jsk
NKK Kanepi jsk
01:02:42 +28:42
19
Vambola KISAND
1972 Tartu
Tartu
01:16:01 +42:01
20
Annegrete PALU
1991 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:32:31 +58:31
21
Terje LIHTSA
1968 Kanepi vald
Kanepi vald
02:08:28 +34:28
22
Elen HEIDOK
1980 Kanepi vallavalitsus
Kanepi vallavalitsus
02:08:33 +34:33
23
Joel RANDVEER
Lääne-Virumaa
Lääne-Virumaa
02:09:50 +35:50
24
Margit RANDVEER
Lääne-Virumaa
Lääne-Virumaa
02:09:51 +35:51

VIPP

1
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:01:35
2
01:05:10 +03:35
3
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
01:14:02 +12:27
4
Rene KASE
1973
01:14:17 +12:42
5
01:18:25 +16:50
6
Kristiina RULL
1972 SA TÜ Naistekliinik
SA TÜ Naistekliinik
01:29:14 +27:39
7
Paavo KROON
1985 Ilves
Ilves
01:32:05 +30:30
8
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:32:27 +30:52
9
01:53:33 +51:58

VIPT

1
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
00:34:27
2
Erkki KÄO
1982 Kambja
Kambja
00:37:48 +03:21
3
Ardi KALJUVEE
1983 Kobras
Kobras
00:39:40 +05:13
4
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:39:42 +05:15
5
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:41:31 +07:04
6
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:43:48 +09:21
7
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:45:35 +11:08
8
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:48:10 +13:43
9
Marili ZIMMERMANN
1993 Kape
Kape
00:48:35 +14:08
11
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:51:00 +16:33
12
Karel KURAGIN
2001 Võru
Võru
00:51:18 +16:51
13
Kairiin MÄRTSON
2001 Kobras
Kobras
00:52:00 +17:33
14
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:56:27 +22:00
15
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
01:00:20 +25:53
16
Paul PIIRIMÄE
2006 Kobras
Kobras
01:06:26 +31:59
17
Eliisa SAKSING
1990 Seiklushunt
Seiklushunt
01:07:26 +32:59
18
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
01:12:10 +37:43

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Silver Rebenits

Palojärve

329 osalejat