Tulemused

20juuli21

Põlva 16.Teisipäevak

KUKI 6 KP 1,40km

1
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:25:32
2
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:31:17 +05:45
3
Annabel VESKE
Ülenurme
Ülenurme
00:31:39 +06:07
4
Hugo RILLO
2015
00:47:58 +22:26
5
Jakob RILLO
Otepää
Otepää
00:48:07 +22:35
6
Anete SEPPO
2019 Põlva
Põlva
00:49:57 +24:25
7
Annabel KARABELNIK
2018 Tartu
Tartu
00:58:32 +33:00

M08 6 KP 1,40km

1
Stig VEESAAR
2016 Parksepa LA
Parksepa LA
00:22:16
2
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:28:36 +06:20
3
Ekke-Karl KARABELNIK
2012 Tartumaa
Tartumaa
00:58:27 +36:11

M10 6 KP 1,40km

1
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:16:45

M12 11 KP 2,80km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:19:36
2
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:30:36 +11:00
3
Juhan MAHLA
2009 Peko
Peko
00:41:03 +21:27
4
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:42:37 +23:01
5
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:43:32 +23:56
6
Reno POLIKARPUS
Tartu
Tartu
01:09:24 +49:48
7
Peeter LIIVAMÄGI
2010 Kambja
Kambja
01:09:27 +49:51
8
Rasmus SUUR
Harjumaa
Harjumaa
01:09:59 +50:23

M14 11 KP 3,60km

1
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:33:16
2
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:36:15 +02:59
3
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:44:52 +11:36
4
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
00:58:52 +25:36

M16 13 KP 5,10km

1
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:46:18
2
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:47:10 +00:52
3
Paul PIIRIMÄE
2006 Kobras
Kobras
00:52:12 +05:54
4
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:58:48 +12:30
5
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:05:29 +19:11
6
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
01:36:33 +50:15

M18 16 KP 6,90km

1
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:53:50

M21A 16 KP 6,90km

1
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
00:57:07
2
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:02:14 +05:07
3
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:05:14 +08:07
4
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:14:14 +17:07
5
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:15:36 +18:29
DQ
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
 

M21B 13 KP 5,10km

1
Renee PRAKS
1973 Valgamaa
Valgamaa
00:51:38
2
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
00:55:29 +03:51
3
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:56:47 +05:09
4
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
01:04:08 +12:30
5
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
01:04:55 +13:17
6
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
01:08:22 +16:44
7
01:30:08 +38:30
8
Janek OJA
2001 Kaitseliit
Kaitseliit
01:48:01 +56:23

M21E 24 KP 9,50km

1
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:07:28
2
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
01:08:43 +01:15
3
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:09:10 +01:42
4
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:15:59 +08:31
5
Tartu
01:19:05 +11:37
6
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:23:37 +16:09
7
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:23:45 +16:17
8
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:24:59 +17:31
9
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:25:30 +18:02
10
Taavi TAMKIVI
1981 TAOK
TAOK
01:36:07 +28:39
11
Ragnar LEIMANN
1981 TAOK
TAOK
01:43:44 +36:16
12
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:49:35 +42:07
13
Kalev LIIV
1956
02:14:18 +06:50

M35 16 KP 6,90km

1
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:55:07
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:55:52 +00:45
3
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:56:01 +00:54
4
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:15:40 +20:33

M40 16 KP 6,90km

1
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:52:52
2
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:54:32 +01:40
3
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:58:09 +05:17
4
Priit POOPUU
1980 JOKA
JOKA
01:01:06 +08:14
5
Kaarel PIIRIMÄE
1979 Kobras
Kobras
01:01:54 +09:02
6
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:05:38 +12:46
7
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:07:31 +14:39
8
Janek RIIVES
1977
01:08:25 +15:33
9
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:10:18 +17:26
10
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:45:58 +53:06

M45 16 KP 6,90km

1
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
00:53:07
2
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:57:44 +04:37
3
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:57:59 +04:52
4
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:59:32 +06:25
5
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:00:46 +07:39
6
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
01:02:36 +09:29
7
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
01:02:41 +09:34
8
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:04:49 +11:42
9
Björn PUNA
1975 SK ProRunner
SK ProRunner
01:08:31 +15:24
10
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:17:27 +24:20
11
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:23:59 +30:52
12
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:30:20 +37:13

M50 13 KP 5,10km

1
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
00:40:45
2
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:43:51 +03:06
3
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:46:29 +05:44
4
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:50:12 +09:27
5
Ülar LEHISTE
1970 Valgamaa
Valgamaa
00:51:44 +10:59

M55 13 KP 5,10km

1
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:50:37
2
Eerik LOSSMANN
1964 TTÜ SK
TTÜ SK
00:52:57 +02:20
3
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:53:00 +02:23
4
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:53:09 +02:32
5
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
01:00:19 +09:42
6
Tõnu JÄÄDMAA
1966 Võru
Võru
01:07:56 +17:19
7
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:09:16 +18:39
8
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:19:37 +29:00

M60 13 KP 5,10km

1
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:52:20
2
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:55:27 +03:07
3
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:09:54 +17:34
4
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:10:58 +18:38

M65 13 KP 4,10km

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:42:14
2
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:49:39 +07:25
3
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:07:43 +25:29

M70 13 KP 4,10km

1
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:45:15
2
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:46:25 +01:10
3
Riho MÄNNI
1951 Lehola
Lehola
00:51:15 +06:00
4
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:51:28 +06:13
5
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
00:55:07 +09:52
6
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:03:30 +18:15
7
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:03:59 +18:44
8
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:05:56 +20:41
9
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:13:49 +28:34

M75 11 KP 3,60km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:50:47
2
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:56:02 +05:15
3
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:00:44 +09:57
4
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:30:47 +40:00

N08 6 KP 1,40km

1
Roberta AIBAST
2012 Ilves
Ilves
00:21:14
2
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:24:17 +03:03
3
Kaisa OJASOO
2013 Põlva
Põlva
00:28:02 +06:48
4
Mirtel MUUGA
2013 Põlva kool
Põlva kool
00:28:09 +06:55

N10 6 KP 1,40km

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:12:55

N12 11 KP 2,80km

1
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:44:59
2
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:53:27 +08:28
3
Lilian POOPUU
2011 JOKA
JOKA
00:53:36 +08:37

N14 11 KP 3,60km

1
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:42:37
2
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:50:49 +08:12
3
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:57:41 +15:04
4
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:32:51 +50:14

N16 13 KP 4,10km

1
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:45:33
2
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:51:31 +05:58

N18 13 KP 5,10km

1
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
01:00:04

N21A 13 KP 5,10km

1
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:46:25
2
Birgit RUSSKA
1999 Kobras
Kobras
00:56:12 +09:47
3
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:04:26 +18:01
4
01:15:27 +29:02
5
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:18:33 +32:08

N21E 16 KP 6,90km

1
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:47:42
2
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:57:00 +09:18
3
Marianne HAUG
1996 Võru
Võru
00:58:26 +10:44
4
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:03:50 +16:08
5
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:05:48 +18:06
6
Britt JAASKA
1983 SK Serviti
SK Serviti
01:13:55 +26:13
7
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:16:27 +28:45

N35 13 KP 5,10km

1
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:02:45
2
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:19:27 +16:42

N40 13 KP 5,10km

1
Peko
00:50:34
2
Monika PIIRIMÄE
1978 Kobras
Kobras
00:52:28 +01:54
3
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:53:54 +03:20
4
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:00:36 +10:02
5
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:14:17 +23:43
6
Siiri RAAMETS
1975 Lüllemäe
Lüllemäe
01:40:21 +49:47

N45 13 KP 5,10km

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:49:33
2
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:55:35 +06:02
3
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:09:20 +19:47
4
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:10:26 +20:53
5
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:12:26 +22:53
6
Marje TOBRELUTS
1956 Kobras
Kobras
01:12:33 +23:00
7
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:16:00 +26:27
8
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:17:11 +27:38
9
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:26:48 +37:15
10
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:28:39 +39:06

N50 13 KP 4,10km

1
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:45:26
2
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:59:52 +14:26
3
Minija PÄÄSLANE
1969 Ilves
Ilves
01:06:30 +21:04
4
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:12:04 +26:38
5
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:20:35 +35:09

N55 13 KP 4,10km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:43:37
2
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
00:52:23 +08:46
3
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
00:53:11 +09:34
4
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:27:07 +43:30

N60 13 KP 4,10km

1
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:02:18
2
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:08:59 +06:41

N65 13 KP 4,10km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:58:10
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:59:58 +01:48
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:03:24 +05:14

N70 11 KP 3,60km

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:54:46
2
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:36:53 +42:07

VALIK

1
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:34:36
2
Laura KÕRVEN
Tallinn
Tallinn
00:36:30 +01:54
3
Kaisa KÕRVEN
Tallinn
Tallinn
00:36:43 +02:07
4
Martin SIMPSON
1987 Kobras
Kobras
00:40:05 +05:29
5
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:42:47 +08:11
6
Johanna VESKE
Ülenurme
Ülenurme
00:43:32 +08:56
7
Eliis VESKE
Ülenurme
Ülenurme
00:43:35 +08:59
8
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:46:20 +11:44
9
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:49:00 +14:24
10
Ats OTS
2011 Võru
Võru
00:50:55 +16:19
11
Marios TAMMES
2001 Kobras
Kobras
00:51:09 +16:33
12
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
00:52:21 +17:45
13
Kaili TROSSMANN
1984 tartu
tartu
00:53:49 +19:13
14
Eke OTS
2009 Võru
Võru
00:54:17 +19:41
15
Joosep LOOST
1983
00:56:43 +22:07
16
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
00:59:04 +24:28
18
Tekla LIIVAMÄGI
2015 Lalli küla
Lalli küla
00:59:24 +24:48
19
Julia POLIKARPUS
1981 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:59:30 +24:54
20
Tarmo ZERNANT
1971 Ilves
Ilves
01:00:03 +25:27
21
Sarmite SILD
1962 Võru
Võru
01:05:18 +30:42
22
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
01:06:39 +32:03
23
Robi SERMAND
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:06:53 +32:17
24
Rico HANIMÄGI
2012 Võru
Võru
01:10:53 +36:17
25
Karina KIVIKAS
1994 Ilves
Ilves
01:10:57 +36:21
26
Marten HANIMÄGI
2010 Võru
Võru
01:11:02 +36:26
27
Meelis MAIDLA
1968 Põlva Matkaklubi
Põlva Matkaklubi
01:12:58 +38:22
28
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
01:16:07 +41:31
29
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:19:33 +44:57
30
Valter VEEROJA
2016 Krootuse LA
Krootuse LA
01:19:35 +44:59
31
Triin JÄÄDMAA
1992 Võru
Võru
01:25:49 +51:13
32
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:26:49 +52:13
33
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
01:33:35 +58:59
34
Sander LAINE
1996 Serviti SK
Serviti SK
01:51:45 +17:09
35
Lenne KUKK
Võru
Võru
01:57:50 +23:14
36
Kerttu HALLIST
2008 Võru
Võru
01:57:51 +23:15
37
Emil MÄEORG
Maaülikool
Maaülikool
02:16:14 +41:38

VIPL 11 KP 3,60km

1
00:42:11
2
00:42:59 +00:48
3
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:51:08 +08:57
4
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:51:16 +09:05
5
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
00:51:36 +09:25
6
Kaivar KÕOMÄGI
1991 Tartu
Tartu
00:55:42 +13:31
7
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:57:11 +15:00
8
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:01:51 +19:40
9
Merilin ARUOTS
1984 Põlva
Põlva
01:03:02 +20:51
10
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
01:24:02 +41:51
11
Kadri ISAKAR
1982 LSF PT
LSF PT
01:24:26 +42:15

VIPP 15 KP 6,30km

1
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:50:37
2
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:05:11 +14:34
3
Keidi KÄIS
1992 Põlva
Põlva
01:10:14 +19:37
4
Piret UURIMÄE
1974 Telia SK
Telia SK
01:12:34 +21:57
5
01:17:15 +26:38
6
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
01:33:18 +42:41
7
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
01:58:41 +08:04

VIPT 13 KP 4,10km

1
Kuldar KALJURAND
1967 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:38:09
2
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:39:00 +00:51
3
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:40:19 +02:10
4
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:40:57 +02:48
5
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
00:42:23 +04:14
6
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:43:44 +05:35
7
00:44:57 +06:48
8
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:47:33 +09:24
9
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:48:11 +10:02
10
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:48:20 +10:11
11
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:50:43 +12:34
12
Herje AIBAST
1975 Ilves
Ilves
00:50:45 +12:36
13
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:52:43 +14:34
14
00:55:53 +17:44
15
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
00:56:39 +18:30
16
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
00:56:48 +18:39
17
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
01:03:06 +24:57
18
Siim AINSAAR
1986 Tartu
Tartu
01:06:01 +27:52
19
Markel HANIMÄGI
2006 Võru
Võru
01:34:58 +56:49

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Anete Saar ja Karoliina Kets

Kuulmajärve

253 osalejat