Tulemused

17aug.21

Põlva 20.Teisipäevak

KUKI 6 KP 1,60km

1
Selma KRIISK
2019 Tännassilma
Tännassilma
00:28:10
2
Valter VEEROJA
2016 Krootuse LA
Krootuse LA
00:50:37 +22:27

M08 6 KP 1,60km

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:27:22

M10 6 KP 1,60km

1
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:25:01

M12 9 KP 2,70km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:23:26
2
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:33:04 +09:38
3
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:53:12 +29:46

M14 11 KP 3,50km

1
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:36:21
2
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:38:06 +01:45
3
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:40:03 +03:42
4
Andres KEERNIK
2009 Katoliku
Katoliku
00:40:05 +03:44
5
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
00:44:12 +07:51
6
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:44:59 +08:38
7
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:58:26 +22:05
8
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:27:04 +50:43
9
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
01:27:11 +50:50
10
Robi SERMAND
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:27:18 +50:57

M16 18 KP 4,60km

1
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:43:37
2
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:58:39 +15:02
3
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
01:02:45 +19:08
4
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:13:24 +29:47

M18 23 KP 6,40km

1
Chris Marcus KRAHV
2005 Katoliku
Katoliku
01:07:32
2
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
01:11:51 +04:19
3
Nansen PALO
2005 Võru
Võru
01:12:21 +04:49

M21A 23 KP 6,40km

1
Kaarel KURE
1987 Kobras
Kobras
01:05:51
2
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:15:54 +10:03
3
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:17:18 +11:27
4
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
01:20:40 +14:49

M21B 18 KP 4,60km

1
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
00:44:13
2
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:49:21 +05:08
3
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
00:52:07 +07:54
4
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:52:17 +08:04
5
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
01:16:07 +31:54
6
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
02:02:19 +18:06

M21E 25 KP 8,10km

1
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:03:11
2
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:10:52 +07:41
3
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:11:32 +08:21
4
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:11:41 +08:30
5
Timo PALO
1979 Võru
Võru
01:14:26 +11:15
6
Tartu
01:22:34 +19:23
7
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:24:39 +21:28
8
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:33:33 +30:22
9
01:39:06 +35:55
10
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:41:02 +37:51
11
Kalev LIIV
1956
03:31:29 +28:18

M35 23 KP 6,40km

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:56:14
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
01:03:27 +07:13
3
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:07:08 +10:54
4
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
01:25:30 +29:16

M40 23 KP 6,40km

1
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
00:58:05
2
Indrek ROOS
1978 Tartu
Tartu
01:03:28 +05:23
3
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:06:11 +08:06
4
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
01:07:24 +09:19
5
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:11:54 +13:49
6
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
01:26:20 +28:15
7
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:28:59 +30:54

M45 23 KP 6,40km

1
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
01:05:18
2
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
01:09:24 +04:06
3
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:10:30 +05:12
4
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:12:54 +07:36
5
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
01:13:52 +08:34
6
Arno RUUSALEPP
1973 Ilves
Ilves
01:18:55 +13:37
7
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
01:19:52 +14:34
8
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:25:52 +20:34
9
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:41:53 +36:35
10
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
02:07:34 +02:16

M50 18 KP 4,60km

1
Väino ELLAMIK
1971 Suusahullud
Suusahullud
00:53:46
2
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:55:59 +02:13

M55 18 KP 4,60km

1
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
01:03:52
2
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:04:38 +00:46
3
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:21:05 +17:13
4
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:22:08 +18:16

M60 18 KP 4,60km

1
01:16:34
2
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
01:23:13 +06:39
3
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:37:52 +21:18

M65 15 KP 3,80km

1
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:48:01
2
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:52:49 +04:48
3
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
00:53:06 +05:05
4
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
01:13:21 +25:20

M70 15 KP 3,80km

1
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:04:41
2
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:08:50 +04:09
3
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
01:20:16 +15:35

M75 11 KP 3,50km

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:47:33
2
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:51:10 +03:37
3
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:03:40 +16:07
4
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:16:10 +28:37

N08 6 KP 1,60km

1
Ingrid AASARU
2014 Tartu
Tartu
00:31:11

N10 6 KP 1,60km

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:15:38
2
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:35:55 +20:17
3
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:46:30 +30:52

N12 9 KP 2,70km

1
Kaisa KARJA
2010 Katoliku
Katoliku
00:35:30
2
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:37:40 +02:10

N14 11 KP 3,50km

1
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:48:56
2
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:06:22 +17:26

N16 15 KP 3,80km

1
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:10:21

N18 18 KP 4,60km

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:52:05
2
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
00:55:45 +03:40

N21A 18 KP 4,60km

1
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:51:09
2
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:25:03 +33:54

N21E 23 KP 6,40km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:59:18
2
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:10:28 +11:10
3
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:17:55 +18:37
4
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
01:28:04 +28:46
5
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:30:02 +30:44

N35 18 KP 4,60km

1
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:14:43

N40 18 KP 4,60km

1
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
01:00:49
2
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:23:30 +22:41
3
Katre PALO
1978 Võru
Võru
01:43:15 +42:26
4
Piret TINT
Põlva
Põlva
02:02:19 +01:30

N45 18 KP 4,60km

1
Jana KINK
1968 Kape
Kape
01:20:05
2
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
01:21:24 +01:19
3
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:26:21 +06:16
4
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:30:30 +10:25

N50 15 KP 3,80km

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:48:05
2
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:05:20 +17:15
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:20:24 +32:19
4
Piret NIGLAS
1968 Jõhvikas
Jõhvikas
01:26:09 +38:04

N55 15 KP 3,80km

1
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
00:55:17
2
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:59:17 +04:00
3
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:21:41 +26:24

N60 15 KP 3,80km

1
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:11:13
2
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
01:11:41 +00:28
3
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:37:32 +26:19

N65 15 KP 3,80km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:05:44
2
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:12:18 +06:34
3
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:18:43 +12:59

N70 11 KP 3,50km

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:49:59
2
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:04:26 +14:27
3
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:12:40 +22:41

N75 11 KP 3,50km

1
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:08:17

VALIK

1
Oliver LÄTT
2005 Serviti SK
Serviti SK
00:15:54
2
Kaivar KÕOMÄGI
1991 Tartu
Tartu
00:16:20 +00:26
3
Kristian UUSEN
2016 Tõrvandi
Tõrvandi
00:16:24 +00:30
4
00:21:15 +05:21
5
Stephan William PETERSEN
2012 Tartu Katoliku Hariduskes
Tartu Katoliku Hariduskes
00:21:18 +05:24
6
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:22:10 +06:16
7
Eva RUUTOPÕLD
Ameerika
Ameerika
00:22:26 +06:32
8
Tarmo ZERNANT
1971 Ilves
Ilves
00:22:48 +06:54
9
Mariann ZERNANT
2007 Ilves
Ilves
00:26:56 +11:02
10
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:27:14 +11:20
11
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:28:10 +12:16
12
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:40:06 +24:12
13
00:41:11 +25:17
14
Gerda KIVIL
2007 LSF PT
LSF PT
00:46:08 +30:14
15
Adeliine LAIL
2006 Tartu Suusaklubi
Tartu Suusaklubi
00:46:57 +31:03
16
00:47:23 +31:29
17
00:47:24 +31:30
18
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:50:59 +35:05
19
Allar KIVIL
1976 LSF PT
LSF PT
00:51:19 +35:25
20
00:54:32 +38:38
21
Katrin LEMSALU
1978 Katoliku
Katoliku
00:54:48 +38:54
22
Aleksander TAMM
2001 Hugo Treffneri Gümnaasiu
Hugo Treffneri Gümnaasiu
00:55:07 +39:13
23
00:55:12 +39:18
25
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
00:57:34 +41:40
26
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:57:43 +41:49
27
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:00:57 +45:03
28
01:02:18 +46:24
29
Tõnu LOOG
1960 Kobras
Kobras
01:05:17 +49:23
31
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:07:45 +51:51
32
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
01:08:27 +52:33
33
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
01:10:04 +54:10
34
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:12:25 +56:31
35
Mari AROLD
1982
01:13:17 +57:23
36
Tõnis KANN
Ülenurme
Ülenurme
01:16:11 +00:17
38
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:19:25 +03:31
39
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
01:19:40 +03:46
40
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:44:30 +28:36
41
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
01:46:46 +30:52
42
Emil MÄEORG
02:27:59 +12:05

VIPL 11 KP 3,50km

1
00:38:04
2
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:41:07 +03:03
3
Kätlin KUKK
2003 Luunja KK
Luunja KK
00:42:22 +04:18
4
Hugo Johannes NURK
2001 Tartu Raatuse Gümnaasium
Tartu Raatuse Gümnaasium
00:43:06 +05:02
5
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:44:30 +06:26
6
Allan REHEMETS
1978 Põlva
Põlva
00:44:34 +06:30
7
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:46:02 +07:58
8
00:49:24 +11:20
9
00:51:22 +13:18
10
00:58:20 +20:16

VIPP 18 KP 6,10km

1
00:59:45
2
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
00:59:51 +00:06
3
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:03:02 +03:17
4
01:07:28 +07:43
5
01:46:16 +46:31

VIPT 15 KP 3,80km

1
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:39:42
2
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:42:53 +03:11
3
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:43:22 +03:40
4
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:44:10 +04:28
6
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:51:33 +11:51
7
Hillar PETERSEN
1982 Katoliku
Katoliku
00:55:27 +15:45
8
Ralf KIVIL
2005 LSF PT
LSF PT
00:56:58 +17:16
9
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:59:10 +19:28
10
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:59:39 +19:57
11
Lauri VESNENKO
1975 Tartu
Tartu
01:12:13 +32:31

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Villu Serv

Krootuse

198 osalejat