Tulemused

08juuli21

Pärnumaa neljapäevak

1 26 KP 7,00km

1
Raio PIIROJA
1979 West
West
00:46:33
2
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:47:10 +00:37
3
Mehis MURU
1989 JOKA
JOKA
00:50:46 +04:13
4
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
00:53:58 +07:25
6
Mariann SULG
1987 West
West
00:56:12 +09:39
7
Joe LEPP
1967 West
West
00:56:16 +09:43
8
Risto KALJUND
1989 Tallinna SS Kalev
Tallinna SS Kalev
00:56:59 +10:26
9
Kaarel KALLAS
1982 JOKA
JOKA
00:57:24 +10:51
10
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
00:58:12 +11:39
11
00:59:19 +12:46
12
00:59:22 +12:49
13
Veiko LILLE
1983 West
West
01:02:30 +15:57
14
Mati TIKERPUU
1974 Sõjakool
Sõjakool
01:02:49 +16:16
15
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
01:03:55 +17:22
16
Merike HAUGAS
1979 West
West
01:04:47 +18:14
17
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
01:05:41 +19:08
18
Jaak KANNISTE
1960 West
West
01:06:04 +19:31
19
Romet SUTT
1995
01:07:20 +20:47
20
Margit BLEHNER
1972 West
West
01:09:16 +22:43
21
Terje VILBERG
1975 West
West
01:10:29 +23:56
22
Meelis MERENÄKK
1974 Rae
Rae
01:11:57 +25:24
23
01:13:53 +27:20
24
West
01:15:07 +28:34
25
Argo PAAVEL
1991 West
West
01:15:09 +28:36
26
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
01:16:47 +30:14
27
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
01:16:57 +30:24
28
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
01:18:31 +31:58
29
Sander BLEHNER
1972 West
West
01:18:37 +32:04
30
Mario MADDISON
1979 West
West
01:19:08 +32:35
31
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
01:23:31 +36:58
32
Raivo ARU
1976 West
West
01:26:43 +40:10
33
01:28:05 +41:32
34
01:32:11 +45:38
35
01:32:55 +46:22
36
West
01:35:35 +49:02
37
Helga KIVILA
1963 West
West
01:35:50 +49:17
38
Andi LINN
1970 Viljandi Staier
Viljandi Staier
01:41:26 +54:53
39
01:43:14 +56:41
40
01:44:20 +57:47
41
Sulev TUUDE
1955 West
West
01:45:38 +59:05
42
Peep ELMESTE
1970 West
West
01:51:22 +04:49
43
Saima RAND
1954 West
West
02:24:08 +37:35

2 22 KP 5,20km

1
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
00:38:26
2
Anders AXLING
1982 Sundsvalls OK
Sundsvalls OK
00:39:02 +00:36
3
Janek PINTA
1972 Piirivalve Spordi Keskklu
Piirivalve Spordi Keskklu
00:53:48 +15:22
4
Ülo VAINURA
1946 Tammed
Tammed
01:01:09 +22:43
5
01:03:13 +24:47
6
Toomas TEEKEL
1964 West
West
01:07:17 +28:51
7
Liina JÕGISU
1976 Mercury
Mercury
01:10:58 +32:32
8
Peeter KANGUR
1962 West
West
01:12:28 +34:02
9
Kardo KUTTI
2008 Harju OK
Harju OK
01:15:30 +37:04
10
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:19:19 +40:53
11
Kaie KODASMA
1970 West
West
01:21:48 +43:22
12
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:21:50 +43:24
13
Ülle TEEKEL
1968 West
West
01:24:46 +46:20
14
Kristo TIKERPUU
2006 Kuusalu keskkool
Kuusalu keskkool
01:25:34 +47:08
15
Mati PILT
1951 West
West
01:25:35 +47:09
16
Enn AEDNA
1944 West
West
01:25:58 +47:32
17
Imre LEPIK
1967
01:27:22 +48:56
18
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
01:28:35 +50:09
19
01:29:38 +51:12
20
01:32:39 +54:13
21
Kaja LEPP
1974 West
West
01:36:01 +57:35
22
01:39:02 +00:36
23
Ilmi NAEL
1942 West
West
01:50:31 +12:05

3 16 KP 3,10km

1
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
00:33:25
2
Paula TAMMI
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:33:45 +00:20
3
Indra JOHANSON
2008 West
West
00:34:02 +00:37
4
Edmond PENU
1968 West
West
00:36:27 +03:02
5
Kalev HUNT
1951 West
West
00:40:04 +06:39
6
00:42:51 +09:26
7
LSF PT
00:45:04 +11:39
8
00:47:18 +13:53
9
00:50:15 +16:50
10
Kaisa KALLAS
2009 JOKA
JOKA
00:51:58 +18:33
11
00:54:11 +20:46
12
Marika PILT
1952 West
West
00:54:17 +20:52
13
Viive SISASK
1948 West
West
01:00:00 +26:35
14
Märt KÜNNAPAS
1942 West
West
01:00:09 +26:44
15
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
01:01:52 +28:27
16
Urve KIBUR
1960
01:03:18 +29:53
17
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:03:42 +30:17
18
Melora MIKKO
2006 West
West
01:03:43 +30:18
19
01:03:55 +30:30
20
Heino PEETERSON
1937 West
West
01:04:03 +30:38
21
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
01:05:04 +31:39
22
Olivia VINTER
2009 West
West
01:06:03 +32:38
23
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu-Jaagupi põhikool
Pärnu-Jaagupi põhikool
01:31:41 +58:16
24
Valli TALU
1942
02:18:14 +44:49

4 7 KP 1,50km

1
Pärt LEINER
2011 Rääma Kool
Rääma Kool
00:18:32
2
00:19:06 +00:34
3
Henriko HALLISTE
2013 Rääma kool
Rääma kool
00:21:16 +02:44
4
Anders AIJA
2007 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:29:27 +10:55
5
Otto SEPPEL
2008 Pärnu Vanalinna pk
Pärnu Vanalinna pk
00:29:28 +10:56
6
Romet KALJUR
2015 Harju
Harju
00:34:20 +15:48
7
00:34:36 +16:04
8
Mirt KALJUR
2021 Harju OK
Harju OK
00:34:59 +16:27
9
Lisandra KARU
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:48:14 +29:42
10
Laura-Kristiin MEOS
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:48:32 +30:00
11
Tessa Lota VILBERG
2011 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:49:35 +31:03
12
Karl Johannes TEEARU
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:50:10 +31:38
13
Cristen-Brent MÄGER
2011 Pärnu Vanalinna Põhikoo
Pärnu Vanalinna Põhikoo
00:50:14 +31:42

5

1
Kadri KALVO
1986 Sundsvalls OK
Sundsvalls OK
00:23:36
2
Rianna Marii TEEARU
2017 Pärnu Kastani LA
Pärnu Kastani LA
00:25:31 +01:55
3
Ilme PALU
1944 West
West
00:25:43 +02:07
4
Marie Johanna TEEARU
2013 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:27:05 +03:29
5
Joosep LOOST
1983
00:55:07 +31:31
6
Mihkel KALMARU
1970 West
West
01:20:05 +56:29
7
Helve SUIK
1962 Linna Tantsustuudio
Linna Tantsustuudio
01:39:32 +15:56

Päevak

Korraldaja: West

Rajameister: Priit Talu

Uulu

109 osalejat