Tulemused

05aug.21

Pärnumaa neljapäevak

1 19 KP 7,80km

1
Timmo TAMMEMÄE
1984 SK100
SK100
00:43:46
2
Raio PIIROJA
1979 West
West
00:46:46 +03:00
3
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:48:57 +05:11
4
Laura JOONAS
1994 Võru
Võru
00:54:39 +10:53
5
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
00:55:52 +12:06
6
Joe LEPP
1967 West
West
00:56:19 +12:33
7
Priit TALU
1972 West
West
00:59:40 +15:54
8
Veljo VASK
1974 West
West
01:00:45 +16:59
9
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
01:02:25 +18:39
10
Terje VILBERG
1975 West
West
01:05:14 +21:28
11
01:05:37 +21:51
12
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
01:06:00 +22:14
13
Inno LING
1965 Lehola
Lehola
01:08:45 +24:59
14
West
01:08:57 +25:11
15
Ivo MILLER
1977 Koop
Koop
01:10:07 +26:21
16
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
01:12:06 +28:20
17
Erkki PENU
1971 West
West
01:13:58 +30:12
18
Mario MADDISON
1979 West
West
01:16:46 +33:00
19
01:21:06 +37:20
20
Argo PAAVEL
1991 West
West
01:21:40 +37:54
21
Mihkel KALMARU
1970 West
West
01:22:18 +38:32
22
Jaak KANNISTE
1960 West
West
01:32:08 +48:22
23
Greta-Maria PISAREV
2002 Kobras
Kobras
01:35:02 +51:16
24
Raivo ARU
1976 West
West
01:35:58 +52:12
25
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
01:40:04 +56:18
26
Helga KIVILA
1963 West
West
01:40:59 +57:13
27
Sulev TUUDE
1955 West
West
01:42:24 +58:38
29
West
01:57:19 +13:33
30
Aire ARGE
1977
02:31:08 +47:22
31
Tiina MARKUS
1960 Virtsu kool
Virtsu kool
02:31:11 +47:25
32
Diana VATSFELDT
1970 Virtsu kool
Virtsu kool
02:31:16 +47:30

2 15 KP 6,10km

1
Merike HAUGAS
1979 West
West
00:49:14
2
Artur SOO
2003 JOKA
JOKA
00:53:16 +04:02
3
00:56:23 +07:09
4
Epp PAALBERG
1998 Rakv
Rakv
00:57:23 +08:09
5
Eerik LOSSMANN
1964 TTÜ SK
TTÜ SK
00:59:42 +10:28
6
Ülo VAINURA
1946 Tammed
Tammed
01:02:44 +13:30
7
01:03:15 +14:01
8
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
01:03:32 +14:18
9
01:09:32 +20:18
10
Tarmo SAARE
1964 JOKA
JOKA
01:09:33 +20:19
11
Mati PILT
1951 West
West
01:11:43 +22:29
12
Kalev HUNT
1951 West
West
01:11:46 +22:32
13
Kaie KODASMA
1970 West
West
01:13:16 +24:02
14
Imbi KUKK
1970 West
West
01:13:29 +24:15
15
Ahto KARU
1955 JOKA
JOKA
01:14:24 +25:10
16
Peeter KANGUR
1962 West
West
01:14:38 +25:24
17
Kaja LEPP
1974 West
West
01:19:28 +30:14
18
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:24:14 +35:00
19
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
01:25:05 +35:51
20
Lisette BAUM
2004 Tootsi LAPK
Tootsi LAPK
01:28:45 +39:31
21
01:31:15 +42:01
22
01:45:28 +56:14
23
Ilmi NAEL
1942 West
West
01:48:26 +59:12
24
01:51:15 +02:01

3 9 KP 3,80km

1
Jaanus AUS
1974 A2K sport
A2K sport
00:32:05
2
Andreas AUS
2009 West
West
00:35:04 +02:59
3
Edmond PENU
1968 West
West
00:41:06 +09:01
4
Karin LEETSAR
1989 OÜ Kõneravi
OÜ Kõneravi
00:58:47 +26:42
5
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
00:59:07 +27:02
6
Indra JOHANSON
2008 West
West
01:01:08 +29:03
7
Saima RAND
1954 West
West
01:04:41 +32:36
8
Marika PILT
1952 West
West
01:07:29 +35:24
9
Paula TAMMI
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:07:49 +35:44
10
Melora MIKKO
2006 West
West
01:19:28 +47:23
11
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:32:10 +00:05
12
Valli TALU
1942
01:59:09 +27:04

4 5 KP 1,90km

1
Uku NÕMM
2009 Pärnu Vanalinna Põhikoo
Pärnu Vanalinna Põhikoo
00:19:46
2
00:23:53 +04:07
3
Tessa Lota VILBERG
2011 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:26:45 +06:59
4
00:27:55 +08:09
5
Mirell VÕSANURM
2010 Pärnu Tammsaare kool
Pärnu Tammsaare kool
00:29:35 +09:49
6
Tanel LUIDALEPP
2011 x99
x99
00:30:18 +10:32
7
00:30:24 +10:38
8
Pärt LEINER
2011 Rääma Kool
Rääma Kool
00:37:33 +17:47
9
Karl Johannes TEEARU
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:47:32 +27:46
10
Henriko HALLISTE
2013 Rääma kool
Rääma kool
00:47:56 +28:10
11
Ilme PALU
1944 West
West
00:50:01 +30:15
12
Marie Johanna TEEARU
2013 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:56:12 +36:26
13
Rianna Marii TEEARU
2017 Pärnu Kastani LA
Pärnu Kastani LA
00:56:19 +36:33
14
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:56:22 +36:36

5

1
00:32:02
2
Veiko LILLE
1983 West
West
00:39:58 +07:56
3
00:52:55 +20:53
5
00:54:10 +22:08
6
01:01:06 +29:04
7
Olivia VINTER
2009 West
West
01:13:25 +41:23
8
Terje TAMM
1990
01:26:51 +54:49
9
Marek TREI
1996 Kobras
Kobras
01:35:06 +03:04

Päevak

Korraldaja: West

Rajameister: Toomas Teekel

Võiste

91 osalejat