Tulemused

19aug.21

Pärnumaa neljapäevak

1 21 KP 8,60km

1
01:03:37
2
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
01:03:50 +00:13
3
Mariann SULG
1987 West
West
01:04:35 +00:58
4
Joe LEPP
1967 West
West
01:04:39 +01:02
5
Kaarel KALLAS
1982 JOKA
JOKA
01:05:03 +01:26
6
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
01:06:05 +02:28
7
Romet SUTT
1995
01:14:17 +10:40
8
Veiko LILLE
1983 West
West
01:17:06 +13:29
9
Jaak KANNISTE
1960 West
West
01:20:05 +16:28
10
Risto KALJUND
1989 Tallinna SS Kalev
Tallinna SS Kalev
01:20:34 +16:57
11
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
01:24:50 +21:13
12
Mihkel KALMARU
1970 West
West
01:25:13 +21:36
13
Kevin POLJANS
2002 Pärnu Aerutamisklubi
Pärnu Aerutamisklubi
01:27:56 +24:19
14
01:35:03 +31:26
15
Mattias BLEHNER
1995 West
West
01:35:33 +31:56
16
Martin KUUSKMANN
2010 Papsaare la
Papsaare la
01:37:26 +33:49
17
Argo PAAVEL
1991 West
West
01:40:07 +36:30
18
Raivo ARU
1976 West
West
01:44:47 +41:10
19
Helga KIVILA
1963 West
West
01:47:36 +43:59
20
01:54:01 +50:24
21
Peep ELMESTE
1970 West
West
01:57:08 +53:31
22
Sulev TUUDE
1955 West
West
02:10:12 +06:35

2 16 KP 6,50km

1
Martins GODINS
1976 B3
B3
00:50:20
2
Jaanus AUS
1974 A2K sport
A2K sport
00:52:02 +01:42
3
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
00:52:42 +02:22
4
Artur SOO
2003 JOKA
JOKA
00:54:52 +04:32
5
01:04:26 +14:06
6
01:06:07 +15:47
7
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
01:07:41 +17:21
8
01:08:03 +17:43
9
Merje HANSEN
1973 West
West
01:08:46 +18:26
10
Ahto KARU
1955 JOKA
JOKA
01:09:59 +19:39
11
Mari-Liis KALJUR
1985 Harju OK
Harju OK
01:10:04 +19:44
12
Merili PALU
1988 SK100
SK100
01:10:16 +19:56
13
Marie Anna BLEHNER
1999 West
West
01:11:33 +21:13
14
Sander BLEHNER
1972 West
West
01:13:42 +23:22
15
Ülo VAINURA
1946 Tammed
Tammed
01:16:08 +25:48
16
Peeter KANGUR
1962 West
West
01:18:19 +27:59
17
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
01:18:47 +28:27
18
Paula TAMMI
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:19:07 +28:47
19
Enn AEDNA
1944 West
West
01:19:57 +29:37
20
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:20:06 +29:46
21
Mati PILT
1951 West
West
01:29:36 +39:16
22
01:41:55 +51:35
23
Karin LEETSAR
1989 OÜ Kõneravi
OÜ Kõneravi
01:52:21 +02:01
24
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
01:53:06 +02:46

3 12 KP 4,40km

1
Ieva GODINA
1976 B3
B3
00:38:34
2
00:42:42 +04:08
3
Andreas AUS
2009 West
West
00:44:27 +05:53
4
00:47:53 +09:19
5
Margit BLEHNER
1972 West
West
00:48:58 +10:24
6
00:49:34 +11:00
7
Kaisa KALLAS
2009 JOKA
JOKA
00:54:20 +15:46
8
Edmond PENU
1968 West
West
00:55:24 +16:50
9
01:07:58 +29:24
10
Indra JOHANSON
2008 West
West
01:13:26 +34:52
11
Reigo LEPP
2007 Pärnu Sõudekeskus Kalev
Pärnu Sõudekeskus Kalev
01:22:24 +43:50
12
01:24:51 +46:17
13
Kaja LEPP
1974 West
West
01:24:53 +46:19
14
Saima RAND
1954 West
West
01:27:41 +49:07
15
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu-Jaagupi põhikool
Pärnu-Jaagupi põhikool
01:30:06 +51:32
16
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:30:38 +52:04
17
Urve KIBUR
1960
01:30:52 +52:18
18
Olivia VINTER
2009 West
West
01:45:17 +06:43
19
Valli TALU
1942
02:26:18 +47:44

4 7 KP 2,00km

1
00:23:43
2
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
00:25:31 +01:48
3
00:27:27 +03:44
4
Merike HAUGAS
1979 West
West
00:27:30 +03:47
5
Pärt LEINER
2011 Rääma Kool
Rääma Kool
00:27:37 +03:54
6
00:28:25 +04:42
7
00:30:39 +06:56
8
Romet KALJUR
2015 Harju
Harju
00:30:43 +07:00
9
Mirell VÕSANURM
2010 Pärnu Tammsaare kool
Pärnu Tammsaare kool
00:31:44 +08:01
10
Karl Johannes TEEARU
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:32:45 +09:02
11
Ilme PALU
1944 West
West
00:35:35 +11:52
12
Rianna Marii TEEARU
2017 Pärnu Kastani LA
Pärnu Kastani LA
00:35:43 +12:00
13
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:35:49 +12:06
14
Henriko HALLISTE
2013 Rääma kool
Rääma kool
00:36:14 +12:31

5

1
Marika PILT
1952 West
West
01:09:53
2
01:15:08 +05:15
3
Ilmi NAEL
1942 West
West
01:21:26 +11:33
4
Priit TALU
1972 West
West
01:28:31 +18:38
5
Fred KAHU
2008 Aerutamisklubi Pärnu
Aerutamisklubi Pärnu
01:29:40 +19:47
6
Birgit PÄRNA
2008 Aerutamisklubi Pärnu
Aerutamisklubi Pärnu
01:32:11 +22:18
7
Mihkel JÜRGENS
2008 Aerutamisklubi Pärnu
Aerutamisklubi Pärnu
01:33:07 +23:14
8
01:34:01 +24:08
9
Markus TUGEVUS
2006 Aerutamisklubi Pärnu
Aerutamisklubi Pärnu
01:34:24 +24:31
10
Martin EIER
2003 Aerutamisklubi Pärnu
Aerutamisklubi Pärnu
01:34:26 +24:33

Päevak

Korraldaja: West

Rajameister: Dag Kivila

Metsaküla

89 osalejat