Tulemused

01juuni21

Põlva 9. Teisipäevak

KUKI

1
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:19:23
2
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:24:46 +05:23
3
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:29:41 +10:18
4
Kirkeliis RANNALA
2017 Põlva
Põlva
00:33:42 +14:19
5
Selma KRIISK
2019 Tännassilma
Tännassilma
00:33:51 +14:28
6
00:34:11 +14:48
7
Kristian UUSEN
2016 Tartu
Tartu
00:37:31 +18:08
8
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:41:21 +21:58
9
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:41:23 +22:00

M08

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:25:10
2
Lars Päären KIVI
2014 Mammaste LA
Mammaste LA
00:26:32 +01:22

M10

1
Kuido PAJUMÄE
2011 Põlva
Põlva
00:25:04
2
Gregor UIBO
2010 Põlva Kool
Põlva Kool
00:50:02 +24:58

M12

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:14:14
2
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:20:29 +06:15
3
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:23:46 +09:32
4
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:26:01 +11:47
5
00:30:42 +16:28
6
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:32:33 +18:19
7
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
00:34:58 +20:44

M14

1
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:53:48
2
Rando JAAKSOO
2007 Kobras
Kobras
01:08:08 +14:20
3
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
01:09:17 +15:29
4
Andres KEERNIK
2009 Katoliku
Katoliku
01:11:20 +17:32
5
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:14:56 +21:08
6
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
01:23:03 +29:15
7
Lennart SEIN
2008 Tartu
Tartu
01:25:56 +32:08
8
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
01:37:42 +43:54

M16

1
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:38:37
2
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:44:42 +06:05
3
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:45:11 +06:34
4
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
00:46:50 +08:13
5
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
01:01:11 +22:34
6
Kaur KENK
2006 Kobras
Kobras
01:28:11 +49:34
7
Mihkel TALI
2006 Ilves
Ilves
01:28:18 +49:41
8
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
01:35:33 +56:56

M18

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:56:36
2
Renno MERENÄKK
2005 Katoliku
Katoliku
01:04:55 +08:19
3
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
01:14:52 +18:16
4
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
01:26:55 +30:19

M21A

1
Tõnis LAUGESAAR
1994 Rakv
Rakv
00:52:42
2
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
00:58:11 +05:29
3
Kaarel KURE
1987 Kobras
Kobras
01:06:01 +13:19
4
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
01:13:24 +20:42
5
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:14:06 +21:24
6
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
01:14:21 +21:39
7
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:23:07 +30:25
8
01:26:52 +34:10
9
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:27:27 +34:45
10
01:31:32 +38:50
11
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:34:39 +41:57
12
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:39:23 +46:41
13
Arlet RAHA
1996 Võru
Võru
01:46:54 +54:12
14
Urmo MÄEORG
1975 Puukool
Puukool
02:09:01 +16:19

M21B

1
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
00:50:33
2
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:54:03 +03:30
3
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:57:30 +06:57
4
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:57:59 +07:26
5
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
01:01:18 +10:45
6
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
01:01:22 +10:49
7
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
01:02:30 +11:57
8
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:08:46 +18:13
9
01:09:19 +18:46
10
Oskar SOOP
1997
01:09:24 +18:51

M21E

1
Alar KUME
1990 Võru
Võru
01:05:32
2
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:09:03 +03:31
3
Martin SIMPSON
1987 Kobras
Kobras
01:11:35 +06:03
4
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
01:12:01 +06:29
5
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:16:26 +10:54
6
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:18:03 +12:31
7
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:18:46 +13:14
8
Kaido LEPIK
1990 Ilves
Ilves
01:19:47 +14:15
9
Märt ROOSAARE
1987 Ilves
Ilves
01:23:57 +18:25
10
Tartu
01:24:37 +19:05
11
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
01:26:26 +20:54
12
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:26:47 +21:15
13
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Vagun
OK Vagun
01:29:21 +23:49
14
01:34:51 +29:19
15
Hannes KUSLAP
2000 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:37:36 +32:04
16
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:40:25 +34:53
17
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:45:14 +39:42
18
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:58:38 +53:06
19
Kalev LIIV
1956
02:31:29 +25:57

M35

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:57:47
2
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:06:30 +08:43
3
Martti MIKK
1981 seiklusporr
seiklusporr
01:16:18 +18:31
4
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
01:18:50 +21:03
5
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:29:27 +31:40
6
01:35:20 +37:33
7
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:38:32 +40:45
8
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:48:40 +50:53

M40

1
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
00:57:26
2
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
00:58:30 +01:04
3
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:59:49 +02:23
4
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
01:00:55 +03:29
5
Meelis MERENÄKK
1974 Rae
Rae
01:05:48 +08:22
6
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:12:43 +15:17
7
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
01:26:53 +29:27
8
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:28:22 +30:56
9
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:31:00 +33:34
10
Riho MÕTLEP
1980 OK Laktaat
OK Laktaat
01:31:59 +34:33
11
Janek RIIVES
1977
01:32:29 +35:03
12
Indrek ROOS
1978 Tartu
Tartu
01:36:27 +39:01
13
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:38:15 +40:49
14
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:54:55 +57:29
15
Kristjan VASSIL
1977
01:57:40 +00:14

M45

1
Alar ABRAM
1972 Tammed
Tammed
00:56:31
2
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
01:08:43 +12:12
3
Kaupo JÄRVE
1974 LSF PT
LSF PT
01:09:27 +12:56
4
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:10:26 +13:55
5
Arno RUUSALEPP
1973 Ilves
Ilves
01:10:28 +13:57
6
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
01:14:07 +17:36
7
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
01:15:07 +18:36
8
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
01:16:11 +19:40
9
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
01:19:42 +23:11
10
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:20:09 +23:38
11
Inno LING
1965 Lehola
Lehola
01:20:58 +24:27
12
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:21:44 +25:13
13
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
01:22:14 +25:43
14
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:30:46 +34:15
15
Janoš NIKOPENSIUS
1973 AARAIN
AARAIN
01:31:27 +34:56
16
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:37:33 +41:02
17
Aarne TIIT
1976
01:51:07 +54:36
18
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:57:32 +01:01
19
Mait METSPALU
1989
01:58:02 +01:31
20
Ando VIISPERT
1976 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
02:04:31 +08:00

M50

1
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:41:55
2
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:44:33 +02:38
3
Margus KIROTAR
1971 Peko
Peko
00:44:49 +02:54
4
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:47:37 +05:42
5
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
00:56:13 +14:18
6
Mihkel MADALVEE
-0001 Logistikapataljon
Logistikapataljon
01:08:33 +26:38
7
Margus RAUD
1969 Suusahullud
Suusahullud
01:11:28 +29:33
8
Toomas KEERNIK
1970 OÜ Parem Käsi
OÜ Parem Käsi
01:17:16 +35:21
9
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:32:26 +50:31

M55

1
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:43:19
2
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:47:41 +04:22
3
Tõnu JÄÄDMAA
1966 Võru
Võru
00:54:59 +11:40
4
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:59:02 +15:43
5
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:00:27 +17:08
6
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:13:17 +29:58
7
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:16:18 +32:59
8
01:20:40 +37:21

M60

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:53:22
2
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
00:56:00 +02:38
3
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
00:59:40 +06:18
4
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
01:02:51 +09:29
5
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
01:06:25 +13:03

M65

1
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
01:05:42
2
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:11:38 +05:56
3
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
01:13:30 +07:48
4
Tiit TATTER
1948 TON
TON
01:17:42 +12:00

M70

1
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:57:46
2
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:04:27 +06:41
3
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
01:19:11 +21:25
4
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:25:35 +27:49
5
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:29:43 +31:57
6
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:33:51 +36:05
7
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:34:20 +36:34

M75

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:18:49
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:26:25 +07:36
3
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:39:29 +20:40
4
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
01:41:48 +22:59

N10

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:14:33
2
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:15:49 +01:16
3
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:33:13 +18:40

N12

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:25:23
2
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:28:01 +02:38
3
Railis MERENÄKK
2009 Tartu Veeriku kool
Tartu Veeriku kool
00:39:45 +14:22

N14

1
Mariann ZERNANT
2007 Ilves
Ilves
01:00:32
2
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
01:05:50 +05:18
3
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
01:06:32 +06:00
4
Iris PETERSEN
2007 Tartu Katoliku Hariduskes
Tartu Katoliku Hariduskes
01:15:46 +15:14
5
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
02:20:03 +19:31

N16

1
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:16:00
2
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:26:14 +10:14

N18

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:42:03
2
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
00:57:12 +15:09
3
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
01:32:24 +50:21

N21A

1
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:40:06
2
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:44:06 +04:00
3
Triinu ROONI
1995 SK100
SK100
00:46:16 +06:10
4
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:54:21 +14:15
5
Helena LIIV
1989 Kobras
Kobras
00:59:58 +19:52
6
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:14:07 +34:01
7
Maarika VASK
1995 Ilves
Ilves
01:28:26 +48:20

N21E

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:58:56
2
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
01:09:10 +10:14
3
Liisa VISTER
1991 Võru
Võru
01:19:43 +20:47
4
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:20:05 +21:09
5
Triin JAANISTE
1970 Ilves
Ilves
01:23:55 +24:59
6
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
01:28:49 +29:53
7
Madli-Johanna MAIDLA
1994 Kobras
Kobras
01:31:31 +32:35
8
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:37:04 +38:08
9
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:38:28 +39:32
10
Kristiina MARK
1987
01:48:53 +49:57
11
Kelli NURM
2000 Kobras
Kobras
01:50:16 +51:20
12
01:57:29 +58:33
13
Aune VALK
1972 HTM
HTM
01:58:23 +59:27

N35

1
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
00:45:50
2
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
01:02:52 +17:02
3
Kersti JÄÄGER
1982
01:32:18 +46:28

N40

1
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:48:01
2
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:54:43 +06:42
3
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:10:26 +22:25
4
Katrin LEMSALU
1978 EMÜ
EMÜ
01:17:52 +29:51
5
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:48:24 +00:23

N45

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:51:09
2
Jana KINK
1968 Kape
Kape
00:54:13 +03:04
3
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
00:59:08 +07:59
4
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:00:51 +09:42
5
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:03:31 +12:22
6
Ehtel TAEVERE
1969 Kape
Kape
01:16:36 +25:27
7
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:19:00 +27:51
8
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
01:22:48 +31:39
9
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:30:37 +39:28

N50

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
01:16:07
2
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:21:23 +05:16
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:34:52 +18:45
4
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
02:17:40 +01:33
5
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
02:44:02 +27:55

N55

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:02:06
2
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
01:27:46 +25:40
3
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
02:10:37 +08:31
4
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
02:17:49 +15:43

N60

1
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:26:39
2
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
02:01:02 +34:23

N65

1
Ülle KADAK
1956 Lehola
Lehola
01:03:37
2
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:11:55 +08:18
3
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:20:38 +17:01
4
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
01:22:08 +18:31
5
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:39:38 +36:01
6
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
01:42:11 +38:34

N70

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:04:28
2
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:32:54 +28:26

N80

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:35:50

VALIK

1
00:08:55
2
00:09:08 +00:13
3
Triinu KIVISELG
1980 Tartu
Tartu
00:21:24 +12:29
4
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:26:15 +17:20
5
Katrin VIILU
1960 Kobras
Kobras
00:26:48 +17:53
6
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:33:53 +24:58
7
00:34:48 +25:53
8
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
00:35:32 +26:37
9
Kerten MATTO
2002 Kobras
Kobras
00:35:32 +26:37
10
Tiina SAAGO
1957 Põlva Kool/SK Serviti
Põlva Kool/SK Serviti
00:36:13 +27:18
11
Viive LÄTT
1950 SK Serviti
SK Serviti
00:36:14 +27:19
12
Joakim ALBERT
2009 Tartu
Tartu
00:36:39 +27:44
13
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:36:51 +27:56
14
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
00:42:58 +34:03
15
Märt NUKK
2010 NK
NK
00:43:05 +34:10
16
Grete-Liis OJASOO
Põlva
Põlva
00:43:10 +34:15
17
Merilin ARUOTS
1984 Põlva
Põlva
00:43:10 +34:15
18
Kaisa OJASOO
2013 Põlva
Põlva
00:43:59 +35:04
19
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
00:44:27 +35:32
20
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
00:47:37 +38:42
21
Maichl SUUR
1976 Kobras
Kobras
00:50:02 +41:07
22
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:50:53 +41:58
23
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:52:11 +43:16
24
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:54:30 +45:35
25
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
00:55:47 +46:52
26
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:55:51 +46:56
27
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:57:15 +48:20
28
Valter VEEROJA
2016 Krootuse LA
Krootuse LA
00:57:17 +48:22
29
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:00:51 +51:56
30
Joosep LOOST
1983
01:01:47 +52:52
31
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:03:43 +54:48
32
01:04:32 +55:37
33
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
01:07:21 +58:26
34
Liina SILM
1970 Tartu
Tartu
01:07:50 +58:55
35
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
01:08:07 +59:12
36
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
01:11:20 +02:25
37
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:11:26 +02:31
38
Erkki MÄEORG
1978 Maaülikool
Maaülikool
01:11:39 +02:44
39
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:12:32 +03:37
40
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
01:13:44 +04:49
41
Toomas MATTUS
2005 Kobras
Kobras
01:17:59 +09:04
42
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
01:18:12 +09:17
43
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
01:20:55 +12:00
44
Andres HUMMAL
1968 KUNDA OK
KUNDA OK
01:23:23 +14:28
45
Tarmo ZERNANT
1971 Ilves
Ilves
01:24:08 +15:13
46
Kristo KÄO
1980 Eesti Muusikaakadeemis
Eesti Muusikaakadeemis
01:25:31 +16:36
47
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:26:05 +17:10
48
01:27:31 +18:36
49
Sirje LIND
1965 Kape
Kape
01:27:38 +18:43
50
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:32:22 +23:27
51
Lauri VESNENKO
1975 Tartu
Tartu
01:34:11 +25:16
52
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
01:36:15 +27:20
53
Tõnu LOOG
1960 Kobras
Kobras
01:38:57 +30:02
54
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
01:40:42 +31:47
55
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:42:25 +33:30
56
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
01:42:46 +33:51
57
Annelle HÕLST
2010 KT
KT
01:45:13 +36:18
58
Tuulike MÖLDER
1970 NKK
NKK
01:46:34 +37:39
59
Joosep POKK
2005 Kanepi NK
Kanepi NK
01:46:47 +37:52
60
Diana PATRAEL
1977 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:46:56 +38:01
61
01:49:04 +40:09
62
Monika ADAMSON
1977 Paar OÜ
Paar OÜ
01:49:07 +40:12
63
Uku VIISPERT
2004 Ants Piibu Brid?iklubi
Ants Piibu Brid?iklubi
02:09:35 +00:40
64
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
02:09:37 +00:42
65
Henri HUMMAL
-0001 Kunda
Kunda
02:10:55 +02:00

VIPL

1
00:47:05
2
Tarmo TÜÜR
1977 Tartu
Tartu
00:54:08 +07:03
3
Marje ZERNANT
1974 Ilves
Ilves
01:11:10 +24:05
4
01:11:56 +24:51
5
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:14:25 +27:20
6
01:15:42 +28:37
7
01:18:42 +31:37
8
01:19:49 +32:44
9
01:27:17 +40:12
10
Aira LÕHMUS
1972 Tartu TKK
Tartu TKK
01:56:12 +09:07
11
Kadri ISAKAR
1982 LSF PT
LSF PT
01:56:14 +09:09
12
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
02:22:11 +35:06

VIPP

1
Arno BACHAUS
1978 Team 30+
Team 30+
01:17:59
2
01:22:42 +04:43
3
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:27:18 +09:19
4
01:52:02 +34:03
5
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
02:01:40 +43:41

VIPT

1
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:43:51
2
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:51:38 +07:47
3
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
00:59:00 +15:09
4
Andres NÖPS
1996 TÜ ASK
TÜ ASK
01:01:19 +17:28
5
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
01:13:51 +30:00
6
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
01:14:32 +30:41
7
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
01:16:27 +32:36
8
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
01:16:34 +32:43
9
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
01:17:01 +33:10
10
01:17:12 +33:21
11
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
01:18:41 +34:50
12
Christiine LEPP
1982 Kobras
Kobras
01:36:20 +52:29
13
Raili KLEE
1977 Põlva
Põlva
01:36:30 +52:39
14
01:47:57 +04:06
15
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
01:51:08 +07:17
16
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
02:11:28 +27:37

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Veskimõisa

335 osalejat