Tulemused

22juuni21

Põlva 12. Teisipäevak

KUKI 7 KP 1,40km

1
Rait AAVA
2015
00:44:09
2
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:44:22 +00:13
3
00:44:25 +00:16
4
Albert VALVAS
2014 Maarjamõisa Lasteaed
Maarjamõisa Lasteaed
00:46:30 +02:21
5
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:56:28 +12:19
6
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:57:35 +13:26

M08 7 KP 1,40km

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:39:49
2
Mikk VAHER
2010
00:43:04 +03:15

M12 8 KP 2,40km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:41:59
2
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:42:49 +00:50
3
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
01:09:12 +27:13
4
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:10:07 +28:08

M14 7 KP 3,50km

1
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
00:47:07
2
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:47:27 +00:20
3
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:56:02 +08:55
4
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:58:20 +11:13
5
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
01:02:44 +15:37

M16 13 KP 4,40km

1
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
01:01:26
2
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru
Võru
01:04:29 +03:03
3
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
01:04:32 +03:06
4
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
01:33:35 +32:09
5
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:36:37 +35:11
6
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:59:01 +57:35

M18 17 KP 5,60km

1
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
01:13:45
2
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
01:13:50 +00:05

M21A 17 KP 5,60km

1
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
00:58:46
2
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:05:15 +06:29
3
Jüri JOONAS
1992 Võru
Võru
01:07:00 +08:14
4
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:20:15 +21:29
5
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
01:22:03 +23:17
6
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:34:21 +35:35

M21B 13 KP 4,40km

1
Taavi KUHA
1983 Kape
Kape
01:07:22
2
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
01:08:06 +00:44
3
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
01:34:38 +27:16
4
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
01:52:47 +45:25

M21E 22 KP 7,00km

1
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:10:18
2
Alar KUME
1990 Võru
Võru
01:12:25 +02:07
3
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:15:29 +05:11
4
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:16:45 +06:27
5
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:18:55 +08:37
6
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:20:32 +10:14
7
01:27:04 +16:46
8
Tartu
01:28:57 +18:39
9
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:31:48 +21:30
10
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:35:10 +24:52
11
Ragnar LEIMANN
1981 TAOK
TAOK
01:58:03 +47:45
12
Kalev LIIV
1956
03:20:39 +10:21

M35 17 KP 5,60km

1
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:55:35
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:58:39 +03:04
3
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:09:00 +13:25
4
01:27:27 +31:52

M40 17 KP 5,60km

1
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:51:35
2
Indrek ROOS
1978 Tartu
Tartu
00:55:11 +03:36
3
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:10:18 +18:43
4
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
01:14:24 +22:49
5
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:21:35 +30:00
6
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:29:46 +38:11
7
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:37:04 +45:29

M45 17 KP 5,60km

1
Raivo REIMAN
1969 West
West
00:55:05
2
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
01:02:26 +07:21
3
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
01:03:19 +08:14
4
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
01:03:49 +08:44
5
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:05:55 +10:50
6
Arno RUUSALEPP
1973 Ilves
Ilves
01:08:32 +13:27
7
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:11:29 +16:24
8
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:12:02 +16:57
9
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
01:18:46 +23:41
10
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
01:22:51 +27:46
11
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:36:10 +41:05
12
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
02:07:09 +12:04
13
Eero MÕTTUS
1974 Võru
Võru
02:07:40 +12:35
14
Ando VIISPERT
1976 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
02:39:42 +44:37

M50 13 KP 4,40km

1
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
00:47:54
2
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
01:04:21 +16:27
3
Toomas KIBENA
1968 Võru
Võru
01:04:54 +17:00
4
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
01:08:17 +20:23

M55 13 KP 4,40km

1
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
01:08:24
2
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:20:26 +12:02
3
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:35:10 +26:46

M60 13 KP 4,40km

1
Raul OLESK
1960 Kobras
Kobras
01:13:01
2
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:20:28 +07:27
3
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:31:34 +18:33

M65 12 KP 3,80km

1
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
01:13:10
2
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:22:45 +09:35
3
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
01:43:00 +29:50

M70 12 KP 3,80km

1
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
01:15:35
2
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:19:52 +04:17
3
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:20:24 +04:49
4
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:27:34 +11:59
5
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
01:31:23 +15:48
6
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:31:32 +15:57
7
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:32:11 +16:36

M75 7 KP 3,50km

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:01:35
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:03:02 +01:27
3
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:37:29 +35:54
4
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
01:53:41 +52:06

N08 7 KP 1,40km

1
Reti AAVA
2012
00:42:49

N10 7 KP 1,40km

1
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:40:33
2
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:49:57 +09:24
3
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:50:34 +10:01
4
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:53:43 +13:10
5
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:54:56 +14:23

N12 8 KP 2,40km

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
01:18:06

N14 7 KP 3,50km

1
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
01:01:23

N16 12 KP 3,80km

1
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:00:07
2
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:35:07 +35:00
3
Kerttu HALLIST
2008 Võru
Võru
01:36:21 +36:14

N18 13 KP 4,40km

1
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
00:56:12
2
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
01:22:49 +26:37
3
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:25:47 +29:35

N21A 13 KP 4,40km

1
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:12:25

N21E 17 KP 5,60km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:52:16
2
Laura JOONAS
1994 Võru
Võru
01:05:16 +13:00
3
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:14:02 +21:46
4
Silja OLESK
1994 Kobras
Kobras
01:21:16 +29:00
5
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
01:38:07 +45:51
6
Britt JAASKA
1983 SK Serviti
SK Serviti
01:54:49 +02:33

N40 13 KP 4,40km

1
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
01:10:51
2
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
01:21:35 +10:44
3
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:34:47 +23:56
4
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:38:51 +28:00

N45 13 KP 4,40km

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
01:00:14
2
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:16:20 +16:06
3
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:16:57 +16:43
4
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:30:46 +30:32
5
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:36:29 +36:15
6
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
02:45:40 +45:26

N50 12 KP 3,80km

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:54:40
2
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:28:56 +34:16
3
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:47:29 +52:49

N55 12 KP 3,80km

1
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:58:29
2
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:08:29 +10:00
3
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
01:09:30 +11:01
4
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:33:49 +35:20
5
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:47:42 +49:13
6
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
02:47:38 +49:09

N60 12 KP 3,80km

1
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:46:54

N65 12 KP 3,80km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:13:49
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:14:45 +00:56
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:38:45 +24:56

N70 7 KP 3,50km

1
Kirsti KATTILAKOSKI
1954 Aronhaka
Aronhaka
01:11:53
2
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:18:25 +06:32
3
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:33:11 +21:18

VALIK

1
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
00:21:51
2
Noora ROOS
2018
00:23:33 +01:42
3
Marios TAMMES
2001 Kobras
Kobras
00:25:21 +03:30
4
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:44:01 +22:10
5
Maimu TORNBERG
1940 Koop
Koop
00:45:13 +23:22
6
Kaido LEPIK
1990 Ilves
Ilves
00:46:13 +24:22
7
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:46:58 +25:07
8
00:48:28 +26:37
9
Maarja PUNAK
1984 Kobras
Kobras
00:50:44 +28:53
10
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
00:51:15 +29:24
11
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:53:28 +31:37
12
Arlet RAHA
1996 Võru
Võru
00:57:01 +35:10
13
Raivo PANKER
1965 Mercury
Mercury
00:58:21 +36:30
14
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
00:59:31 +37:40
15
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
01:00:46 +38:55
16
01:01:30 +39:39
17
Jaakko TEPPO
1944 Soome
Soome
01:02:40 +40:49
18
01:08:07 +46:16
19
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
01:08:21 +46:30
20
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
01:09:19 +47:28
21
Piret UURIMÄE
1974 Telia SK
Telia SK
01:11:26 +49:35
22
Maris PALOPÄÄL
1989 Kobras
Kobras
01:13:33 +51:42
23
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
01:16:57 +55:06
24
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
01:17:26 +55:35
25
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
01:17:56 +56:05
26
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:18:10 +56:19
27
Markel HANIMÄGI
2006 Võru
Võru
01:21:23 +59:32
28
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:23:20 +01:29
29
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
01:25:42 +03:51
30
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:29:16 +07:25
31
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:30:03 +08:12
32
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:30:31 +08:40
33
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:32:36 +10:45
34
01:35:37 +13:46
35
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
01:41:04 +19:13
36
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:42:24 +20:33
37
Denis UKSOV
1984 Kape
Kape
02:02:50 +40:59
38
Uku VIISPERT
2004 Ants Piibu Brid?iklubi
Ants Piibu Brid?iklubi
02:08:51 +47:00
39
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
02:09:50 +47:59

VIPL 7 KP 3,50km

1
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:52:56
2
00:58:35 +05:39
3
00:58:58 +06:02
4
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:59:35 +06:39
6
01:05:12 +12:16
7
01:10:28 +17:32

VIPP 11 KP 4,80km

1
Janek RIIVES
1977
00:55:37
2
Arno BACHAUS
1978 Team 30+
Team 30+
01:09:14 +13:37
3
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
01:10:12 +14:35
4
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:13:43 +18:06
5
Kristo KÄO
1980 Eesti Muusikaakadeemis
Eesti Muusikaakadeemis
01:28:32 +32:55
6
Aarne TIIT
1976
01:31:14 +35:37
7
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
01:34:13 +38:36
8
01:41:28 +45:51
9
Keidi KÄIS
1992 Põlva
Põlva
01:46:05 +50:28

VIPT 12 KP 3,80km

1
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:57:30
2
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
01:01:30 +04:00
3
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
01:05:00 +07:30
4
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
01:10:57 +13:27
5
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
01:10:58 +13:28
6
Mait BRATKA
1989
01:13:10 +15:40
7
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
01:18:30 +21:00
8
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:23:54 +26:24
9
01:25:36 +28:06
10
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
01:28:46 +31:16
11
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
01:28:47 +31:17
12
Mikk PRESMANN
Tallinn
Tallinn
01:34:32 +37:02
13
Kaisa KAHRE
2000 Võru
Võru
01:37:00 +39:30

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Piigandi

211 osalejat