Tulemused

13nov.22

Põlva 3. Pühapäevak, Põlva keskväljak

Päevak

Põlva

Korraldaja: Kobras

Lisainfo: https://kobras.polvamaa.ee/

150 osalejat

RADA1 19 KP 3,78km

1
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
00:23:34
2
Renno MERENÄKK
2005 Katoliku
Katoliku
00:23:46 +00:12
3
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:24:01 +00:27
4
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
00:24:52 +01:18
5
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:24:53 +01:19
6
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:25:09 +01:35
7
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
00:27:04 +03:30
8
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
00:27:09 +03:35
9
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:27:18 +03:44
10
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:27:23 +03:49
11
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:28:16 +04:42
12
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:29:23 +05:49
13
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
00:29:39 +06:05
14
Sander LAINE
1996 Serviti SK
Serviti SK
00:29:44 +06:10
15
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:29:57 +06:23
16
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
00:30:36 +07:02
17
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
00:31:07 +07:33
18
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
00:31:11 +07:37
18
Tiit MELTS
1983
00:31:11 +07:37
20
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
00:31:17 +07:43
21
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
00:31:28 +07:54
22
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:31:58 +08:24
23
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:32:06 +08:32
24
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:32:12 +08:38
25
Peko
00:32:18 +08:44
26
Paul PIIRIMÄE
2006 Kobras
Kobras
00:32:40 +09:06
27
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:32:49 +09:15
28
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:32:55 +09:21
29
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
00:33:18 +09:44
30
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
00:33:19 +09:45
31
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
00:33:23 +09:49
32
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
00:33:25 +09:51
33
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:33:42 +10:08
34
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:33:53 +10:19
35
00:34:50 +11:16
36
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:35:18 +11:44
37
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:35:25 +11:51
38
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:35:32 +11:58
39
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:35:35 +12:01
40
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
00:36:21 +12:47
41
Kati VÕRK
1974
00:36:23 +12:49
42
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
00:36:47 +13:13
43
00:36:50 +13:16
44
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:37:08 +13:34
45
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:37:14 +13:40
46
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:37:16 +13:42
47
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:37:36 +14:02
48
00:37:45 +14:11
49
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:38:03 +14:29
50
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
00:38:23 +14:49
51
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
00:38:29 +14:55
52
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:38:45 +15:11
53
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:39:17 +15:43
54
00:39:45 +16:11
55
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:40:00 +16:26
56
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:40:03 +16:29
57
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:40:26 +16:52
58
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:40:39 +17:05
59
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
00:41:34 +18:00
60
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:41:40 +18:06
61
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:42:41 +19:07
62
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:43:01 +19:27
63
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:44:08 +20:34
64
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
00:44:25 +20:51
65
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
00:44:28 +20:54
66
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:44:55 +21:21
67
Ulvi LOND
1967
00:46:08 +22:34
68
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:47:22 +23:48
69
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:50:04 +26:30
70
Kevin PALLON
2012 Põlva Kool
Põlva Kool
00:50:36 +27:02
71
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
00:50:38 +27:04
71
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:50:38 +27:04
73
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
00:51:11 +27:37
74
Joosep LOOST
1983
00:52:25 +28:51
75
Jüri LUHA
1950 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:52:52 +29:18
76
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:52:59 +29:25
77
Kristine HAUKAMÄGI
1993 Võru
Võru
00:54:42 +31:08
78
Lauri LIIDER
2009 Rosma kool
Rosma kool
00:54:45 +31:11
79
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:55:13 +31:39
80
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:55:53 +32:19
81
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
00:56:14 +32:40
82
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:58:52 +35:18
83
00:59:21 +35:47
84
Kristina HAUG
2001 Võru
Võru
00:59:45 +36:11
85
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
01:01:09 +37:35
86
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
01:01:14 +37:40
87
Sten Rasmus MARK
2009 Põlva Kool
Põlva Kool
01:01:17 +37:43
88
01:01:29 +37:55
89
Kersti LILOSON
1959 Kobras
Kobras
01:02:43 +39:09
90
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:03:22 +39:48
91
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
01:03:23 +39:49
92
Michelle SUUR
1997 Kobras
Kobras
01:07:27 +43:53
92
Maichl SUUR
1976 Kobras
Kobras
01:07:27 +43:53
94
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:08:50 +45:16
95
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:10:12 +46:38
96
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:10:13 +46:39
97
Ruth SIMPSON
Tallinn
Tallinn
01:13:29 +49:55
98
Tiina SIMPSON
Tartu
Tartu
01:13:35 +50:01
99
Liina ARU
1982
01:13:45 +50:11
100
01:16:40 +53:06
100
Esti TAAL
1960
01:16:40 +53:06
102
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
01:49:00 +25:26
102
Joosep MÄNNISTE
01:49:00 +25:26

RADA2 11 KP 1,80km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:20:41
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:21:53 +01:12
3
Marin DUDAREV
1984 Põlva
Põlva
00:23:59 +03:18
4
Andrei DUDAREV
1977 Põlva
Põlva
00:24:05 +03:24
5
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:24:29 +03:48
6
Hendrik SIMPSON
2015 Rosma LA
Rosma LA
00:24:54 +04:13
7
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
00:24:58 +04:17
8
Liisa ARU
-0001
00:25:34 +04:53
9
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:28:35 +07:54
10
Juhan ROOTSMA
1989 Otepäe
Otepäe
00:29:09 +08:28
11
Rolf-Otto ROOTSMA
1990 Otepäe
Otepäe
00:29:12 +08:31
12
Valdur ROOTSMA
1969 Engeros Otepää
Engeros Otepää
00:29:16 +08:35
13
Tiia ROOTSMA
1969 Engeros Otepää
Engeros Otepää
00:29:24 +08:43
14
Emma SALF
2014 Pahtpää
Pahtpää
00:29:47 +09:06
15
Lemme SALF
2010 Viluste Põhikool
Viluste Põhikool
00:30:03 +09:22
16
Helmi SIMPSON
2017 Rosma LA
Rosma LA
00:30:38 +09:57
17
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:31:06 +10:25
18
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:31:53 +11:12
19
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:32:26 +11:45
20
Kuido PAJUMÄE
2011 Põlva
Põlva
00:35:16 +14:35
21
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:37:46 +17:05
22
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:37:48 +17:07
23
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
00:37:56 +17:15
24
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:38:23 +17:42
25
Anelle KUKK
Põlva
Põlva
00:51:18 +30:37
26
Mirtel TALV
Põlva
Põlva
00:51:19 +30:38
27
Liisi LIISKMANN
1987 Kobras
Kobras
00:53:24 +32:43
28
Viljo RANDOJA
1964 Põlva
Põlva
00:59:23 +38:42

VALIK

1
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:31:19
2
Kirkeliis RANNALA
2017 Põlva
Põlva
00:31:22 +00:03
3
Arabella KOLSAR
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:36:47 +05:28
4
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:37:30 +06:11
5
Urmo VIDDER
2019 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:39:27 +08:08
6
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:39:36 +08:17
7
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:39:43 +08:24
8
Olavi TOMSON
1951 Kobras
Kobras
00:45:02 +13:43
9
Uku Laur PAI
2011 Tartu
Tartu
00:46:42 +15:23
10
Tuule PAI
2014
00:46:43 +15:24
11
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
00:47:08 +15:49
12
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:49:07 +17:48
13
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:51:18 +19:59
14
Kaspar TÜHIS
Põlva
Põlva
00:51:19 +20:00
15
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
00:52:06 +20:47
16
Peeter PÕDER
1965 Põlva
Põlva
00:52:59 +21:40
17
Urmas VAHI
1961
00:58:02 +26:43
18
Arabela TIGAS
Tallinn
Tallinn
01:01:03 +29:44
19
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:16:27 +45:08