Tulemused

Päevak

Paali

Korraldaja: Kobras

Lisainfo: https://kobras.polvamaa.ee/

Rajameister: Siim Vanahans

213 osalejat

KUKI 6 KP 1,48km

1
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:18:29
2
Astrid AVASTE
2018 Tammed
Tammed
00:28:51 +10:22
3
Oskar Toomas LEMBRA
2016 Võru
Võru
00:38:26 +19:57
4
Selma KRIISK
2019 Tännassilma
Tännassilma
00:42:37 +24:08
5
Luise KRIISK
2021 Tännassilma
Tännassilma
00:42:38 +24:09
6
Amanda KUURA
2020 Tartu
Tartu
00:52:00 +33:31
6
Matilda AYAL
2019 Tartu
Tartu
00:52:00 +33:31
8
Johann KIVISELG
2016 Tartu
Tartu
00:54:44 +36:15
9
Niklas KIVISELG
2016 Tartu
Tartu
00:56:06 +37:37
10
Tartu
01:04:10 +45:41
10
Lumi Lill LÕHMUS
2023 Tartu
Tartu
01:04:10 +45:41

M08 6 KP 1,48km

1
Rait AAVA
2015
00:24:59
2
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:26:17 +01:18

M10 6 KP 1,48km

1
Egert LAANJÕE
2014 Põlva linn
Põlva linn
00:18:03

M12 9 KP 2,20km

1
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:21:35
2
Hugo Georg JÜRISON
2012 Serviti SK
Serviti SK
00:22:38 +01:03
3
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:42:49 +21:14
4
Villu VAIKSAAR
1898
00:45:26 +23:51
5
Uku VAIKSAAR
2013 SK100
SK100
00:45:46 +24:11
6
Heiki VAIKSAAR
2015 SK100
SK100
00:46:41 +25:06
7
Rudolf MÕTTUS
2014 Võru
Võru
01:00:55 +39:20
8
Kuido PAJUMÄE
2011 Põlva Biathlon
Põlva Biathlon
01:17:38 +56:03

M14 12 KP 3,49km

1
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:50:33
2
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:53:49 +03:16
3
01:23:05 +32:32
4
Mihkel TALTS
2012 Tartu
Tartu
01:53:23 +02:50

M18 16 KP 6,84km

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:57:09
2
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
01:10:38 +13:29
3
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
01:12:45 +15:36
4
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:13:20 +16:11
5
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
01:14:06 +16:57
6
Paul PIIRIMÄE
2006 Kobras
Kobras
01:37:04 +39:55

M21A 16 KP 6,84km

1
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:07:44
2
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:13:47 +06:03
3
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:14:00 +06:16
4
Tõnis VAHER
1993 KL Tartu malev
KL Tartu malev
01:27:21 +19:37

M21B 13 KP 5,05km

1
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
00:57:39
2
Rauno KENK
1979 Tartu
Tartu
01:03:17 +05:38
3
01:03:55 +06:16
4
Mikk ROODEN
2003 Tartu
Tartu
01:07:40 +10:01
5
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
01:10:34 +12:55
6
Kape
01:11:53 +14:14
7
Peep HELGAND
1983 Acino Eesti AS
Acino Eesti AS
01:13:36 +15:57
8
Jorma VALGE
1993 JOKA
JOKA
01:16:53 +19:14
9
Janek RIIVES
1977
01:17:23 +19:44

M21E 20 KP 7,96km

1
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
01:09:38
2
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
01:09:56 +00:18
3
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
01:13:31 +03:53
4
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
01:18:33 +08:55
5
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:19:23 +09:45
6
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:19:29 +09:51
7
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:23:23 +13:45
8
Võru
01:24:43 +15:05
9
Tartu
01:25:43 +16:05
10
Andres PAE
1970 SK ProRunner
SK ProRunner
01:27:09 +17:31
11
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:27:33 +17:55
12
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
01:38:14 +28:36
13
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:39:55 +30:17
14
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
01:42:49 +33:11
15
Antti TAMM
1977 Tartu Observatoorium
Tartu Observatoorium
01:46:45 +37:07
16
Heiki TOMANN
1980 Ilves
Ilves
01:51:25 +41:47
17
Ülis RIISALU
1973 Jõgeva Majandusühistu
Jõgeva Majandusühistu
02:04:01 +54:23
18
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
02:11:09 +01:31
19
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
02:11:47 +02:09

M35 16 KP 6,84km

1
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:57:35
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
01:00:17 +02:42
3
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:00:56 +03:21

M40 16 KP 6,84km

1
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
00:51:05
2
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:05:39 +14:34
3
Mait VAIKSAAR
1983 SK100
SK100
01:06:52 +15:47
4
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
01:06:55 +15:50
5
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:08:36 +17:31
6
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:10:44 +19:39
7
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
01:22:21 +31:16

M45 16 KP 6,84km

1
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:59:09
2
Väino ELLAMIK
1971 Suusahullud
Suusahullud
01:00:41 +01:32
3
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:09:21 +10:12
4
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:10:41 +11:32
5
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:11:35 +12:26
6
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:13:03 +13:54
7
Ülar LEHISTE
1970 Valgamaa
Valgamaa
01:19:02 +19:53
8
Renee PRAKS
1973 Valgamaa
Valgamaa
01:19:07 +19:58
9
Björn PUNA
1975 SK ProRunner
SK ProRunner
01:19:58 +20:49
10
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:21:23 +22:14
11
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:24:39 +25:30
12
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
01:29:37 +30:28
13
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:33:43 +34:34
14
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:34:34 +35:25
15
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:41:52 +42:43

M50 13 KP 5,05km

1
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
00:46:14
2
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
01:04:22 +18:08
3
Jaanus SIBUL
1973 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
01:09:42 +23:28

M55 13 KP 5,05km

1
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:55:56
2
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
01:02:11 +06:15
3
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:14:26 +18:30
4
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:17:02 +21:06
5
Ervin PEIK
1966 Valga vald
Valga vald
01:20:50 +24:54
6
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:26:16 +30:20
7
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:31:12 +35:16

M60 13 KP 5,05km

1
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
01:00:34
2
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
01:01:45 +01:11
3
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:07:10 +06:36
4
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:19:32 +18:58
5
Raul OLESK
1960 Kobras
Kobras
01:22:09 +21:35
6
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
01:25:19 +24:45
7
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:26:29 +25:55

M65 9 KP 3,82km

1
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:51:52
2
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:17:11 +25:19

M70 9 KP 3,82km

1
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:44:53
2
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:47:16 +02:23
3
Jüri LUHA
1950 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:50:09 +05:16
4
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:52:34 +07:41
5
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
01:05:19 +20:26

M75 12 KP 3,49km

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:57:48

M80 12 KP 3,49km

1
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:15:08
2
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
01:19:05 +03:57

N08 6 KP 1,48km

1
Elsa KRIISK
2017 Tännassilma
Tännassilma
00:41:12
2
Elsi NÕMMISTE
2014 Kape
Kape
00:55:20 +14:08

N10 6 KP 1,48km

1
Emma SALF
2014 Pahtpää
Pahtpää
00:23:17

N12 9 KP 2,20km

1
Gerty-Ly LEBEDEV
2012 Otepää
Otepää
00:52:26

N14 12 KP 3,49km

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:41:22
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
01:10:21 +28:59
3
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
01:14:55 +33:33

N16 9 KP 3,82km

1
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:51:24
2
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:54:09 +02:45
3
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:54:35 +03:11
4
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
01:00:53 +09:29

N18 13 KP 5,05km

1
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
01:09:45

N21A 13 KP 5,05km

1
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:58:07
2
Kelli NURM
2000 Kobras
Kobras
01:01:17 +03:10
3
01:13:36 +15:29

N21E 16 KP 6,84km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
01:00:04
2
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
01:15:43 +15:39
3
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:18:08 +18:04
4
Silja OLESK
1994 Kobras
Kobras
01:21:31 +21:27

N40 13 KP 5,05km

1
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:58:38
2
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:01:43 +03:05
3
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:01:44 +03:06
4
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
01:02:27 +03:49
5
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
01:13:34 +14:56
6
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:15:32 +16:54
7
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:28:15 +29:37

N45 13 KP 5,05km

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
01:04:21
2
Kati VÕRK
1974
01:12:58 +08:37
3
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
01:15:00 +10:39
4
Pilvi-Heli VETTIK
1964 JOKA
JOKA
01:23:25 +19:04
5
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:29:42 +25:21
6
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
01:31:16 +26:55
7
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
01:36:17 +31:56

N50 9 KP 3,82km

1
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
00:59:40
2
Aira LÕHMUS
1972 Tartu
Tartu
01:15:20 +15:40
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:21:02 +21:22
4
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
01:48:09 +48:29

N55 9 KP 3,82km

1
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:51:02
2
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
01:04:25 +13:23
3
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:14:34 +23:32

N60 9 KP 3,82km

1
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:14:46
2
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:22:41 +07:55

N65 9 KP 3,82km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:11:51

N70 12 KP 3,49km

1
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:15:20
2
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:29:25 +14:05

VALIK

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:56:55 14
2
Avo VEERMÄE
1950 Ilves
Ilves
01:23:05 14
3
Age POOM
1979 TON
TON
00:59:33 12
4
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:30:32 10
5
Kaspar KENK
2010 Tartumaa
Tartumaa
00:35:33 9
6
Külli SAMUEL
1960 Tartu
Tartu
00:50:16 9
7
Ilves
00:36:16 8
8
Matis PÄÄSLANE
1993 Ilves
Ilves
01:10:46 8
9
01:12:38 8
10
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:27:58 8
11
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:42:15 7
12
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:42:23 7
13
Esta TAMM
1964 Võru
Võru
01:02:36 7
14
Lauri LIIDER
2009 Rosma kool
Rosma kool
01:11:32 7
15
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:11:43 7
16
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:26:13 6
17
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:42:30 6
18
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
00:48:14 6
19
Elisabeth JÜRISON
2015 Piigaste
Piigaste
00:16:57 5
20
Brita PÄÄSLANE
2018 Kõrveküla LA
Kõrveküla LA
00:25:43 5
21
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
01:20:01 5
22
Rait AAVA
2015
01:04:43 4
23
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
01:04:49 4
24
Marit ATTONEN-SIBUL
1991 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
01:20:09 4
25
Nimeta MEES
1898
01:19:30 2
26
Katrin VIILU
1960 Kobras
Kobras
00:05:22 1

VIPL 12 KP 3,49km

1
Alice ELLAMIK
1977 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:54:51
2
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:56:25 +01:34
3
Ene LAHT
1967 Kape
Kape
01:00:24 +05:33
4
Vivika VÄLI
1978 Põlva
Põlva
01:08:06 +13:15
5
Kadri PUNA
1975 16070
16070
01:12:16 +17:25
6
Karin VEERMÄE
1981 Ilves
Ilves
01:23:04 +28:13
7
01:33:25 +38:34
8
Eero TALTS
1981
01:53:23 +58:32

VIPP 16 KP 6,52km

1
Georg ASTOK
1993 Tartu
Tartu
01:58:50

VIPT 9 KP 3,82km

1
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:34:35
2
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:42:48 +08:13
3
Ülo VÄLI
1974 EMÜ
EMÜ
00:44:15 +09:40
4
Yoann REGE
1976 Prantsusmaa
Prantsusmaa
00:47:53 +13:18
5
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:48:00 +13:25
6
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:56:08 +21:33
7
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
00:56:45 +22:10
8
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
00:59:09 +24:34
9
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:59:38 +25:03
10
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:03:37 +29:02
11
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
01:04:16 +29:41
12
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
01:04:52 +30:17
13
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
01:06:14 +31:39
14
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
01:07:26 +32:51
15
Kadri ISAKAR
1982 LSF PT
LSF PT
01:24:22 +49:47