Tulemused

Päevak

Meremõisa

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: https://www.teisipaevakud.ee

Rajameister: Rain Vellerind

170 osalejat

M12 5 KP 1,30km

3
Oskar SOOBERG
2015 TON
TON
00:25:43 +08:23
3
00:17:25 +00:05
3
Karl Patrick JUHANI
2017 Tammed
Tammed
00:18:21 +01:01
3
00:17:20

M14 10 KP 2,60km

5
01:18:55 +31:32
5
Roland BRASCHINSKY
2008 Maarjamõisa Lasteaed
Maarjamõisa Lasteaed
00:47:23

M16 12 KP 4,50km

2
Guido MAISTE
2009 Tammed
Tammed
00:45:39

M16RO 6 KP 4,90km

2
01:08:45

M21A 28 KP 7,50km

2
01:46:25 +47:16
2
01:26:55 +27:46
2
Priit TALU
1972 West
West
01:27:24 +28:15
2
01:20:36 +21:27
2
01:22:12 +23:03
2
Mattis ALLIKSOO
1979 12,7 mm
12,7 mm
01:19:01 +19:52
2
01:09:39 +10:30
2
Tarmo MAISTE
1975 Tammed
Tammed
01:07:01 +07:52
2
01:02:58 +03:49
2
00:59:09

M21B 22 KP 6,50km

2
Mait BRATKA
1989
01:50:52 +57:14
2
Joel RILLO
1985
01:28:51 +35:13
2
01:31:09 +37:31
2
Andres TIKO
1984 KFV
KFV
01:19:05 +25:27
2
Joosep PAATS
-0001
01:21:56 +28:18
2
Andres SEPPEL
1984 Scoutspataljon
Scoutspataljon
01:10:51 +17:13
2
01:12:07 +18:29
2
Tauri VALK
1990 Logistikapataljon
Logistikapataljon
01:04:05 +10:27
2
Janno VEEORG
1994 8481
8481
01:10:11 +16:33
2
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
01:04:02 +10:24
2
Marti KALJUVE
1986 Mercury
Mercury
00:58:23 +04:45
2
Norma
00:57:15 +03:37
2
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
00:56:22 +02:44
2
Siim VALGEVÄLI
1980 Mercury
Mercury
00:53:38

M21C 14 KP 3,90km

2
Andres KUNINGAS
1974 Tammed
Tammed
01:32:32 +02:53
2
Erich VAIN
1998 x143
x143
01:04:26 +34:47
2
01:18:06 +48:27
2
01:02:01 +32:22
2
Mart TIMUSKA
1997 Rae
Rae
01:03:55 +34:16
2
Tarmo TIISLER
1969 Eesti Raadio
Eesti Raadio
00:50:35 +20:56
2
00:57:49 +28:10
2
Oskar LOSSMANN
2009 Harjumaa
Harjumaa
00:47:04 +17:25
2
Meelis ATONEN
1966 Lehola
Lehola
00:47:58 +18:19
2
00:40:12 +10:33
2
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:42:02 +12:23
2
Erkki LAUR
1969 Certex
Certex
00:38:27 +08:48
2
00:36:48 +07:09
2
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:35:52 +06:13
2
00:33:03 +03:24
2
Karl PEHK
1988
00:29:39

M21RO 17 KP 13,20km

2
Karin KRIIS
1985 MTÜ Tervise Valem
MTÜ Tervise Valem
01:33:19 +48:15
2
Tanel MERIGAN
1989 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
00:53:01 +07:57
2
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:57:55 +12:51
2
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:45:04

M40 22 KP 6,50km

1
01:24:52 23

M40RO 17 KP 13,20km

3
Indrek KOORT
1970 Veepisar
Veepisar
01:16:11 +18:08
3
Alan VASK
1981 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
00:59:31 +01:28
3
Jan-Erik NÕMTAK
1981 25195
25195
01:15:53 +17:50
3
00:58:03

M50 22 KP 6,50km

4
Juhan IDNURM
1972 Orion
Orion
02:08:18 +19:15
4
Eerik LOSSMANN
1964 Harjumaa
Harjumaa
01:21:59 +32:56
4
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
01:25:20 +36:17
4
Kuno ROOBA
1972 Rakv
Rakv
01:06:02 +16:59
4
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
01:06:28 +17:25
4
Aivo TRAKS
1972 Orvand
Orvand
01:04:18 +15:15
4
Martin AUNIN
1971 TON
TON
01:03:39 +14:36
4
Peeter VÕRK
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
01:00:53 +11:50
4
Tõnu KITS
1973
00:58:41 +09:38
4
Andrei NIKITIN
1968 SRD
SRD
00:49:03

M60 18 KP 4,70km

2
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
01:10:14 +23:15
2
Rein HANSTEIN
1949 Okas
Okas
01:27:21 +40:22
2
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
01:08:13 +21:14
2
Kalev RUBERG
1959 JOKA
JOKA
00:58:03 +11:04
2
Urmas LIPS
1960 Koop
Koop
00:49:33 +02:34
2
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
00:49:29 +02:30
2
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
00:46:59

M60RO 14 KP 9,00km

3
01:15:06 +16:27
3
Jüri MÄRTMAA
1959 Tammed
Tammed
00:58:39

M70 14 KP 3,90km

3
01:12:18 +30:37
3
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
01:03:04 +21:23
3
Jüri MELLIK
1953 AnalDesigni AS
AnalDesigni AS
00:41:43 +00:02
3
00:46:17 +04:36
3
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:41:41

M80 10 KP 2,60km

3
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
00:40:12 +07:51
3
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:40:22 +08:01
3
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:32:21

N12 5 KP 1,30km

2
00:25:58 +02:07
2
00:27:28 +03:37
2
00:23:51

N14 10 KP 2,60km

4
Sandra VALGEVÄLI
2008 Mercury
Mercury
00:29:35

N16 14 KP 3,90km

4
Tammed
00:52:42 +17:18
4
Mirell VALGMA
2010 Tammed
Tammed
00:52:47 +17:23
4
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
00:35:24

N21A 22 KP 6,50km

5
Signe RAIDMETS
1969 TON
TON
01:10:50

N21B 14 KP 3,90km

5
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
01:09:50 +38:59
5
Tiina RAHE
1984
01:29:17 +58:26
5
00:56:24 +25:33
5
01:01:55 +31:04
5
Helen ALLIKSOO
1982 12,7 mm
12,7 mm
00:48:40 +17:49
5
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
00:51:38 +20:47
5
00:46:23 +15:32
5
00:42:45 +11:54
5
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:35:41 +04:50
5
Liina PEHK
1988
00:34:56 +04:05
5
00:30:51

N21RO 14 KP 9,00km

4
Rita OJALA
1967 JOKA
JOKA
01:13:38 +21:50
4
Karin KOPPEL
1977 Tammed
Tammed
01:25:41 +33:53
4
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
00:51:48

N40 18 KP 4,70km

3
01:45:52 +59:38
3
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
01:19:42 +33:28
3
01:25:49 +39:35
3
01:10:08 +23:54
3
Raili ROOBA
1974 Rakv
Rakv
01:11:54 +25:40
3
Monica JAAGO
-0001
01:00:22 +14:08
3
Airi KASK
1976
01:05:09 +18:55
3
Maari IDNURM
1970 TON
TON
00:59:08 +12:54
3
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:50:48 +04:34
3
Inga LIPS
1974 Koop
Koop
00:49:31 +03:17
3
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:47:14 +01:00
3
Tammed
00:46:14

N50 12 KP 4,50km

3
01:09:33 +24:35
3
01:05:47 +20:49
3
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
00:45:11 +00:13
3
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
01:03:43 +18:45
3
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:44:58

N60 12 KP 4,50km

4
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
01:21:13 +31:31
4
Hille TASA
1951 Tammed
Tammed
00:49:42

N70 10 KP 2,60km

2
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
01:15:31 +38:27
2
00:43:32 +06:28
2
Anne RAADLA
1948 Jõhvikas
Jõhvikas
00:47:12 +10:08
2
Niina KARNIT
1952 SRD
SRD
00:37:04

RADA3 18 KP 4,70km

1
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
00:45:17 +03:44
1
Mati KIISLER
2001 SRD
SRD
01:02:13 +20:40
1
Siiri MERE
1984 SK100
SK100
00:41:33

RADA6 10 KP 2,60km

1
Ralf BRASCHINSKY
2007 Poku lasteaed
Poku lasteaed
00:47:22 +11:42
1
Anneli TEDER-BRASCHINSKY
1973 TÜ Kliinikum
TÜ Kliinikum
00:47:24 +11:44
1
Mati POOM
1944 TON
TON
00:35:40

TILLU 4 KP 0,00km

1
00:04:06 +01:01
1
00:03:05

VALIK

1
Tiiu MÄGI
1959 Kape
Kape
01:57:03 38
2
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
01:06:58 28
3
Johannes TASA
1950 Tammed
Tammed
01:08:08 26
4
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
01:14:01 23
5
01:08:02 21
6
Jaak KÕIV
1977
01:27:12 21
7
Tenno ALAMAA
1966 JOKA
JOKA
01:10:17 17
8
Margus SASSIAN
1973 VTO
VTO
01:51:27 16
9
01:24:33 15
10
Tiit PLOOMPUU
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
00:55:25 14
11
Tõnu KARP
1957
01:13:02 14
12
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:51:52 13
13
Pille RASK
1963
01:15:15 13
14
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
00:50:44 11
15
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:47:14 11
16
Kalev RAADLA
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
00:54:06 7
17
00:31:22 6
18
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:03:12 1