Tulemused

23aug.23

Võrumaa kolmapäevak

Päevak

Krabi

Pähni-Krabi

Ava kaart: 2020026

Korraldaja: Võru

Lisainfo: https://www.okvoru.ee/orienteerumispaevakud/

Rajameister: Taavi Tatsi

53 osalejat

M12 8 KP 1,80km

1
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:38:53

M18 15 KP 8,20km

1
Nansen PALO
2005 Võru
Võru
01:12:57

M21 15 KP 8,20km

1
Lauri SILD
1990 Võru
Võru
00:51:53
2
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
01:03:14 +11:21
3
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
01:09:06 +17:13
4
Raido KISS
2000 Võru
Võru
01:27:13 +35:20
5
Olle Ilmar JAAMA
2004 Peko
Peko
01:37:33 +45:40

M35 15 KP 8,20km

1
Tanel MÕTTUS
1985 Võru
Võru
01:10:10
2
Tarmo TOLM
1979 Orvand
Orvand
01:22:54 +12:44
3
Kaspar RUSSAK
1987 Võru
Võru
01:29:40 +19:30
4
Raido VIKS
1986 Võru
Võru
01:31:58 +21:48

M45 10 KP 5,70km

1
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:57:36
2
Maris VABULNIEKS
Ape
Ape
01:00:25 +02:49
3
Sairos HÕRAK
1968 Võru
Võru
01:03:36 +06:00
4
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:07:43 +10:07

M60 8 KP 4,10km

1
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:39:01
2
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:43:00 +03:59
3
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:46:36 +07:35
4
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:46:47 +07:46
5
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
00:51:58 +12:57
6
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
00:52:38 +13:37
7
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:54:19 +15:18
8
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:05:21 +26:20

N35 10 KP 5,70km

1
Katre PALO
1978 Võru
Võru
01:08:37
2
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:24:27 +15:50
3
Küllike JAAMA
1969 Peko
Peko
01:44:33 +35:56

N45 8 KP 4,10km

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:47:42
2
Inge JOONAS
1971 Võru
Võru
00:50:05 +02:23
3
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:54:15 +06:33
4
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
01:07:21 +19:39
5
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:25:15 +37:33

N60 8 KP 1,80km

1
Lemmi PEHLAK
1963 Võru
Võru
00:42:50
2
Luule KUUS
1963 Võru
Võru
00:42:53 +00:03
3
Helle MÜRK
1943 Võru
Võru
00:44:53 +02:03
4
Marianne HERMANN
1952 Lasva KKS
Lasva KKS
00:49:24 +06:34

NR 4 KP 0,80km

1
Kristofer MÕTTUS
2020 Võru
Võru
00:23:32
2
Eedel SILD
2020 Võru
Võru
00:23:34 +00:02
3
Sixten SILD
1964 Võru
Võru
00:23:35 +00:03
4
Dolores RUSSAK
2018 Võru
Võru
00:28:21 +04:49
5
Ruuben RUSSAK
2021 Võru
Võru
00:31:49 +08:17

RADA2 10 KP 5,70km

1
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
00:58:45
2
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
01:06:56 +08:11

RADA4 8 KP 1,80km

1
Piret LILOVER
1971 Harno
Harno
00:50:45

VABA

1
Taavi TATSI
1978 LUS
LUS
00:55:36 22
2
Indrek OTS
1975 Võru
Võru
01:24:54 16
3
Hanna MOOR
1999
01:23:38 12
4
Maris MOOR
1973 Vastseliina SK
Vastseliina SK
01:24:06 12
5
Audun PALO
2008 Võru
Võru
01:12:34 11
6
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
00:37:29 10
7
Annika RIHMA
1984 Kobras
Kobras
00:43:41 10
8
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
00:48:23 8
9
Märt VIIDU
2007 Võru
Võru
01:14:42 7
10
Eke OTS
2009 Võru
Võru
01:31:55 4