Tulemused

28sept.23

Pärnumaa neljapäevak

Päevak

Niidupark

Korraldaja: West

Lisainfo: https://www.okwest.ee

Rajameister: Marek Leiner

115 osalejat

1 20 KP 4,30km

1
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:26:15
2
00:26:20 +00:05
3
Raio PIIROJA
1979 West
West
00:29:14 +02:59
4
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
00:29:30 +03:15
5
Merike HAUGAS
1979 West
West
00:33:44 +07:29
6
Terje VILBERG
1975 West
West
00:34:02 +07:47
7
Kaimo MAISTE
1980 JOKA
JOKA
00:34:12 +07:57
8
Margit BLEHNER
1972 West
West
00:34:53 +08:38
9
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
00:35:08 +08:53
10
Erkki PENU
1971 West
West
00:35:13 +08:58
11
Mihkel KALMARU
1970 West
West
00:35:57 +09:42
12
Joosep KARLSON
1995 Pärnu Koidula G
Pärnu Koidula G
00:36:51 +10:36
13
Janek PINTA
1972 Piirivalve Spordi Keskklu
Piirivalve Spordi Keskklu
00:37:31 +11:16
14
Merje HANSEN
1973 West
West
00:37:52 +11:37
15
Jaanus AUS
1974 A2K sport
A2K sport
00:38:05 +11:50
16
Veljo VASK
1974 West
West
00:38:17 +12:02
17
00:38:21 +12:06
18
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
00:39:30 +13:15
19
Romet Gregory SUBI
2003 JOKA
JOKA
00:40:02 +13:47
20
00:40:30 +14:15
21
Jaak KANNISTE
1960 West
West
00:41:48 +15:33
22
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
00:41:53 +15:38
23
00:42:10 +15:55
24
Raivo ARU
1976 West
West
00:42:30 +16:15
25
Sander BLEHNER
1972 West
West
00:45:05 +18:50
26
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
00:45:21 +19:06
27
00:45:49 +19:34
28
Mari-Liis KALJUR
1985 Harju OK
Harju OK
00:46:01 +19:46
29
00:46:45 +20:30
30
Vello SOLNA
1970 Peko
Peko
00:50:42 +24:27
31
Helga KIVILA
1963 West
West
00:50:47 +24:32
32
Andrus KAROTAMM
1962 SK Saarde
SK Saarde
00:51:30 +25:15
33
Kevin LEPP
1996 West
West
00:51:58 +25:43
34
00:52:02 +25:47
35
Peeter KANGUR
1962 West
West
00:52:15 +26:00
36
Ilme ROOSI
1958 Orvand
Orvand
00:52:22 +26:07
37
Imre LEPIK
1967
00:52:36 +26:21
38
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
00:52:49 +26:34
39
Kalev HUNT
1951 West
West
00:53:01 +26:46
40
00:54:18 +28:03
41
Kaja LEPP
1974 West
West
00:54:31 +28:16
42
00:55:43 +29:28
43
Alari UUSNA
1969 T.Ü.V Mauri OU
T.Ü.V Mauri OU
00:59:22 +33:07
44
Anne OTT
1973
01:09:58 +43:43
45
01:10:14 +43:59
46
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
01:10:19 +44:04
47
Urve KIBUR
1960
01:10:49 +44:34
48
01:13:41 +47:26
49
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:19:26 +53:11
50
Anders AIJA
2007 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:19:28 +53:13
51
Aire ARGE
1977
01:33:29 +07:14
52
Diana VATSFELDT
1970 Virtsu kool
Virtsu kool
01:33:32 +07:17
53
Tiina MARKUS
1960 Virtsu kool
Virtsu kool
01:33:36 +07:21
DQ
 
 

2 15 KP 3,00km

1
00:26:47
2
Jüri LEESMÄE
1946 West
West
00:27:56 +01:09
3
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
00:28:56 +02:09
4
00:29:00 +02:13
5
Kaie KODASMA
1970 West
West
00:32:52 +06:05
6
Imbi KUKK
1970 West
West
00:33:51 +07:04
7
Mati PILT
1951 West
West
00:34:48 +08:01
8
00:36:05 +09:18
9
Silvi POOL
1964 Tori SK
Tori SK
00:36:19 +09:32
10
Reno REINHOLD
2011 Kilingi-N mme G
Kilingi-N mme G
00:37:52 +11:05
11
00:38:20 +11:33
12
00:41:37 +14:50
13
Saima RAND
1954 West
West
00:46:39 +19:52
14
Olivia VINTER
2009 West
West
00:50:49 +24:02
15
Lisandra KARU
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:51:47 +25:00
16
Iida OLVISTE
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:52:14 +25:27
17
00:55:39 +28:52
18
Krista TÕLDMAKER
1969 Vana-Vigala pk
Vana-Vigala pk
01:29:51 +03:04
18
Marje ORAV
1964 Vana-Vigala pk
Vana-Vigala pk
01:29:51 +03:04
20
Valli TALU
1942
01:38:11 +11:24

3 12 KP 2,20km

1
Tessa Lota VILBERG
2011 West
West
00:24:07
2
SRD
00:24:53 +00:46
3
Henriko HALLISTE
2013 Rääma kool
Rääma kool
00:25:58 +01:51
4
Elle PAULBERG
1958 Pärnu Kastani lasteaed
Pärnu Kastani lasteaed
00:36:44 +12:37
5
Ilme PALU
1944 West
West
00:40:21 +16:14
6
Urve KASEVÄLI
1945 SOK
SOK
00:41:31 +17:24
7
Estel-Mari TAHMAZ
2012 Waldorf Kool
Waldorf Kool
00:51:04 +26:57
8
Maimo ARU
1944 SOK
SOK
00:51:54 +27:47

4 7 KP 1,30km

1
00:15:02
2
Anett LEHE
2018 Orvand
Orvand
00:16:40 +01:38
3
00:17:07 +02:05
4
Jonas AUS
2015
00:18:46 +03:44
5
00:19:01 +03:59
6
Annabel ELEND
2014 Sauga Põhikool
Sauga Põhikool
00:21:26 +06:24
7
Sofi Anette ELISSAAR
2013 Sauga Põhikool
Sauga Põhikool
00:21:43 +06:41
8
00:21:46 +06:44
9
Eliisabeth GUFF
2013 Sauga Põhikool
Sauga Põhikool
00:21:49 +06:47
10
Raiko VIIRMAA
2014 Sauga Põhikool
Sauga Põhikool
00:21:58 +06:56
10
Loore GRANDBERG
2014 Sauga Põhikool
Sauga Põhikool
00:21:58 +06:56
12
Eliise AIA
2014 Sauga põhikool
Sauga põhikool
00:22:11 +07:09
13
Raien RANDMAA
2014 Sauga Põhikool
Sauga Põhikool
00:22:12 +07:10
14
Mirtel USLOV
2014 Sauga Põhikool
Sauga Põhikool
00:22:13 +07:11
15
Marten KASK
2023 Sauga Põhikool
Sauga Põhikool
00:22:28 +07:26
16
Rianna Marii TEEARU
2017 Pärnu Kastani LA
Pärnu Kastani LA
00:22:36 +07:34
17
Elisabeth PONN
2014 Sauga Põhikool
Sauga Põhikool
00:22:38 +07:36
18
Sebastian TAMSALU
2014 Sauga põhikool
Sauga põhikool
00:22:46 +07:44
19
Illi-Sofia VLASSENKO
2014 Pärnu Mai kool
Pärnu Mai kool
00:22:49 +07:47
20
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:22:52 +07:50
21
00:23:57 +08:55
22
00:24:43 +09:41
23
Mirt KALJUR
2021 Harju OK
Harju OK
00:25:36 +10:34

5

1
00:49:00 25
2
Mariann SULG
1987 West
West
00:32:22 20
3
00:54:51 20
4
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
01:00:02 20
5
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
01:13:58 19
6
Markus KALJUR
2006 K-Nõmme-11-P
K-Nõmme-11-P
00:17:15 18
7
05:04:07 16
8
00:39:54 15
9
Marika PILT
1952 West
West
00:46:15 11
10
Anu RAID
1970
01:05:07 10