Tulemused

Päevak

Lajavangu lääs

Lajavangu I

Ava kaart: 2012006

Korraldaja: Kobras

Lisainfo:

Rajameister: Arti Albert

228 osalejat

KUKI 5 KP 0,95km

1
Iiris PARKSEPP
2021 Rosma LA
Rosma LA
00:25:03
2
Sireli PARKSEPP
2019 Rosma LA
Rosma LA
00:25:04 +00:01
3
Lumi SCOTT
2022
00:29:09 +04:06
4
Marta KIRIKMÄE
2019 Krootuse
Krootuse
00:32:50 +07:47
5
Iris KIRIKMÄE
2021 Krootuse
Krootuse
00:33:43 +08:40

M08 5 KP 0,95km

1
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:17:20
2
00:23:08 +05:48
3
Aleksander KIRIKMÄE
2017 Krootuse
Krootuse
00:32:36 +15:16

M12 8 KP 2,65km

1
Rudolf MÕTTUS
2014 Võru
Võru
00:46:22
2
Hendrik SIMPSON
2015 Kobras
Kobras
01:03:48 +17:26

M14 9 KP 3,72km

1
Hugo Georg JÜRISON
2012 Serviti SK
Serviti SK
00:41:28
2
Peeter LIIVAMÄGI
2010 Kambja
Kambja
00:49:08 +07:40
3
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
01:20:18 +38:50

M16 14 KP 4,68km

1
Peko
01:01:19
2
Märt VÄLI
2012 Kobras
Kobras
01:11:18 +09:59

M18 18 KP 6,54km

1
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
01:26:24

M21A 18 KP 6,54km

1
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
00:53:43
2
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:06:42 +12:59
3
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:29:17 +35:34
4
Oskar SOOP
1997
01:47:36 +53:53
5
Jüri AEDLA
1989 Tartu
Tartu
01:54:02 +00:19

M21B 14 KP 4,68km

1
Jaak TEPPAN
1984 Suusahullud
Suusahullud
00:58:27
2
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:59:35 +01:08
3
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
01:03:14 +04:47
4
Rauno KENK
1979 Tartu
Tartu
01:03:29 +05:02
5
Rauno RAIDMA
1987 Kaitsevägi
Kaitsevägi
01:06:07 +07:40
6
Jorma VALGE
1993 JOKA
JOKA
01:06:17 +07:50
7
Taavi PAE
1976 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:09:44 +11:17
8
Kristjan LAHT
1997 OÜ Nihil Supernum
OÜ Nihil Supernum
01:12:55 +14:28
9
Peep HELGAND
1983 Acino Eesti AS
Acino Eesti AS
01:16:45 +18:18

M21E 27 KP 8,27km

1
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
01:16:11
2
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
01:18:26 +02:15
3
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:25:40 +09:29
4
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
01:27:50 +11:39
5
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Laktaat
OK Laktaat
01:27:51 +11:40
6
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
01:28:57 +12:46
7
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:30:16 +14:05
8
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
01:30:51 +14:40
9
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:33:19 +17:08
10
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:43:46 +27:35
11
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
01:44:54 +28:43
12
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
01:47:35 +31:24
13
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:55:44 +39:33
14
Ilo SUURMETS
1975 Kobras
Kobras
01:58:14 +42:03
15
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
02:05:32 +49:21
16
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
02:39:54 +23:43
17
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
03:46:32 +30:21

M35 18 KP 6,54km

1
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
01:11:40
2
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
01:14:49 +03:09
3
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:15:29 +03:49
4
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
01:15:52 +04:12
5
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:19:37 +07:57
6
Janno PALLOTEDDER
1984 Suusahullud
Suusahullud
01:50:01 +38:21

M40 18 KP 6,54km

1
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
00:59:12
2
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
01:00:13 +01:01
3
Jürjo LOKK
1982 OK Heering
OK Heering
01:14:21 +15:09
4
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:25:42 +26:30

M45 18 KP 6,54km

1
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
01:05:51
2
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:08:05 +02:14
3
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
01:10:58 +05:07
4
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:15:03 +09:12
5
Vello SOLNA
1970 Peko
Peko
01:23:33 +17:42
6
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:27:56 +22:05
7
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:31:44 +25:53
8
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:31:56 +26:05
9
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:33:29 +27:38
10
Ülar LEHISTE
1970 Valgamaa
Valgamaa
01:40:21 +34:30
11
Renee PRAKS
1973 Valgamaa
Valgamaa
01:40:25 +34:34

M50 14 KP 4,68km

1
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
00:44:52
2
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:54:22 +09:30
3
Tõnu NURM
1947 Kobras
Kobras
01:08:12 +23:20
4
Sulev NÕMMISTE
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:19:42 +34:50
5
Jaanus SIBUL
1973 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
01:28:45 +43:53
6
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
02:03:30 +18:38

M55 14 KP 4,68km

1
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:53:40
2
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:57:50 +04:10
3
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
01:01:27 +07:47
4
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:05:23 +11:43
5
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:15:04 +21:24
6
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:19:27 +25:47
7
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
01:20:25 +26:45

M60 14 KP 4,68km

1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:49:33
2
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:52:21 +02:48
3
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:10:15 +20:42
4
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:11:34 +22:01
5
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:11:36 +22:03
6
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
01:35:37 +46:04

M65 12 KP 4,06km

1
Kalle OJASOO
1958 Kobras
Kobras
01:00:05
2
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
01:04:34 +04:29
3
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
01:13:36 +13:31
4
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
01:27:55 +27:50

M70 12 KP 4,06km

1
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:02:59 37

M75 9 KP 3,72km

1
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:05:53
2
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:13:08 +07:15
3
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:18:19 +12:26

M80 9 KP 3,72km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:01:07
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:02:50 +01:43
3
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:56:18 +55:11

N08 5 KP 0,95km

1
Kirkeliis RANNALA
2017 Põlva
Põlva
00:25:45 4

N10 5 KP 0,95km

1
Elisabeth JÜRISON
2015 Piigaste
Piigaste
00:15:59
2
Kulla KAASA
2014 Põlva
Põlva
00:16:03 +00:04

N12 8 KP 2,65km

1
Ele PRUUL
2015 Kobras
Kobras
01:04:02
2
Nora JUNG
2013 Kobras
Kobras
01:04:19 +00:17

N14 9 KP 3,72km

1
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:51:03

N16 12 KP 4,06km

1
Mariann ZERNANT
2007 Ilves
Ilves
01:07:02
2
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
01:09:52 +02:50
3
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
01:10:47 +03:45
4
Kirke JAAKMEES
2010 Kobras
Kobras
01:11:20 +04:18
5
Gerty-Ly LEBEDEV
2012 Otepää
Otepää
01:45:27 +38:25

N18 14 KP 4,68km

1
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
01:04:38
2
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:20:32 +15:54

N21A 14 KP 4,68km

1
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:20:17
2
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:31:45 +11:28

N21E 18 KP 6,54km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:59:39
2
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
01:15:09 +15:30
3
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:18:49 +19:10
4
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:25:55 +26:16
5
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
01:32:09 +32:30
6
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:41:13 +41:34
7
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
02:02:15 +02:36

N35 14 KP 4,68km

1
Inga SIEGERT
1983 Võru
Võru
00:55:11
2
Helena KUUSK
1989 Kobras
Kobras
01:19:35 +24:24

N40 14 KP 4,68km

1
Ester PARKSEPP
1982 Põlva Matkaklubi
Põlva Matkaklubi
01:06:59

N45 14 KP 4,68km

1
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
01:03:45
2
Jana KINK
1968 Kape
Kape
01:06:46 +03:01
3
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
01:12:31 +08:46
4
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
01:17:16 +13:31
5
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
01:23:56 +20:11
6
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:28:27 +24:42
7
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:33:25 +29:40
8
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:36:40 +32:55
9
01:38:28 +34:43
10
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
01:50:35 +46:50

N50 12 KP 4,06km

1
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:16:43
2
Aira LÕHMUS
1972 Tartu
Tartu
01:37:00 +20:17
3
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
01:40:50 +24:07
4
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:41:03 +24:20

N55 12 KP 4,06km

1
Minija PÄÄSLANE
1969 Ilves
Ilves
01:09:44
2
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:34:32 +24:48
3
Tiia URM
1967 Kanepi
Kanepi
01:37:34 +27:50
4
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:40:53 +31:09
5
Tiina KARTAU
1967 Suusahullud
Suusahullud
01:42:53 +33:09

N60 12 KP 4,06km

1
Ellen LEMBRA
1964 Võru
Võru
01:04:28
2
Ingrid RANNA
1963 Ilves
Ilves
01:10:19 +05:51
3
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:14:15 +09:47
4
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:45:33 +41:05

N65 12 KP 4,06km

1
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:22:03
2
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:28:25 +06:22
3
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:30:07 +08:04

N70 9 KP 3,72km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:47:46
2
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:56:16 +08:30
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:12:22 +24:36
4
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:16:19 +28:33

N75 9 KP 3,72km

1
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
01:12:31
2
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:58:11 +45:40

N80 9 KP 3,72km

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:44:43

VALIK

1
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
02:15:02 22
2
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
01:36:33 17
3
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
01:10:40 15
4
Reimo LIIV
1994 Tammed
Tammed
01:12:08 15
5
Imre KIRIKMÄE
1993 Krootuse
Krootuse
02:02:12 15
6
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:05:00 14
7
Kati VÕRK
1974 Tartu
Tartu
01:20:10 14
8
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
00:47:51 13
9
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
01:12:23 13
10
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
01:39:58 13
11
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:44:48 12
12
02:21:05 12
13
Maie TALI
1968 Ilves
Ilves
00:59:23 11
14
01:29:04 11
15
Külli SAMUEL
1960 Tartu
Tartu
01:33:19 11
16
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
01:08:05 10
17
Margus JUHKAM
1983 Kobras
Kobras
01:20:05 10
18
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
03:02:31 10
19
Märt NUKK
2010 NK
NK
01:28:32 9
20
Rihard RAMMUL
2009 NK, Krootuse
NK, Krootuse
01:28:32 9
21
01:39:20 9
22
Heli LEPIKU
1964 RTK
RTK
02:52:15 9
23
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:42:58 8
24
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:18:32 8
25
Triin KARIS
1998 Tartu
Tartu
01:22:39 8
26
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
01:35:39 8
27
Jaanus TEPPAN
1962 Tartu suusaklubi
Tartu suusaklubi
01:19:13 7
28
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
01:59:28 7
29
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
01:07:12 6
30
00:15:09 5
31
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:04:28 4
32
Liisi ROOS
1986 Tartu Malve
Tartu Malve
01:19:03 1

VIPL 9 KP 3,72km

1
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
00:30:33
2
Mari AROLD
1982
00:34:47 +04:14
3
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:50:55 +20:22
4
Eeva KÄRNER
1994 Tuudako PEJ
Tuudako PEJ
01:00:19 +29:46
5
Vivika VÄLI
1978 Põlva
Põlva
01:01:39 +31:06
6
Taavi SEPP
1982 Suusahullud
Suusahullud
01:02:16 +31:43
7
Kerli LIIV
1993 SK100
SK100
01:11:47 +41:14
8
Piret LILOVER
1971 Harno
Harno
01:12:21 +41:48
9
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:19:49 +49:16
10
01:40:02 +09:29
11
Jaan KONSIN
1968 Põlva
Põlva
01:40:04 +09:31

VIPP 15 KP 6,15km

1
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
01:00:39
2
Aarne TIIT
1976 1368
1368
01:06:22 +05:43
3
Lauri ESKOR
1980 Tartu
Tartu
01:19:03 +18:24
4
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
01:25:15 +24:36
5
Tarmo TASUJA
1973 Tartu
Tartu
01:31:36 +30:57
6
Jüri LEMBER
1968
01:38:45 +38:06
7
Markel MAHLA
1968 Mammaste
Mammaste
01:50:04 +49:25

VIPT 12 KP 4,06km

1
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:48:48
2
Eva-Maria TRUUSALU
1988 Võru
Võru
00:50:53 +02:05
3
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:55:06 +06:18
4
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:58:06 +09:18
5
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
01:00:12 +11:24
6
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
01:02:21 +13:33
7
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
01:10:56 +22:08
8
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
01:13:34 +24:46
9
Maive TÕEMÄE
1964 Peko
Peko
01:25:36 +36:48
10
Katrin KRAAV
1987 Põlva
Põlva
01:34:06 +45:18
11
01:34:10 +45:22
12
Marit ATTONEN-SIBUL
1991 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
01:39:26 +50:38