Tulemused

13juuni24

Pärnumaa neljapäevak

Päevak

Võidu

Võidu

Ava kaart: 2023078

Korraldaja: West

Lisainfo: https://www.okwest.ee

Rajameister: Marek Nõmm

93 osalejat

1 21 KP 5,90km

1
Andre NÕMM
1974 Tammed
Tammed
00:42:11
2
Priit TALU
1972 West
West
00:45:26 +03:15
3
Juss LEINER
2006 West
West
00:48:12 +06:01
4
Raio PIIROJA
1979 West
West
00:49:08 +06:57
5
Mariann SULG
1987 West
West
00:50:03 +07:52
6
00:51:29 +09:18
7
Merike HAUGAS
1979 West
West
00:52:38 +10:27
8
Romet Gregory SUBI
2003 JOKA
JOKA
00:54:24 +12:13
9
Eero SÄDE
1978 Õhuvägi
Õhuvägi
00:54:49 +12:38
10
Veiko LILLE
1983 West
West
00:55:31 +13:20
11
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
00:58:01 +15:50
12
Kevin POLJANS
2002 Pärnu Aerutamisklubi
Pärnu Aerutamisklubi
00:58:56 +16:45
13
Kaimo MAISTE
1980 JOKA
JOKA
00:59:00 +16:49
14
Romet SUTT
1995
00:59:19 +17:08
15
Erkki PENU
1971 West
West
01:00:10 +17:59
16
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
01:00:30 +18:19
17
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
01:00:32 +18:21
18
Terje VILBERG
1975 West
West
01:01:31 +19:20
19
Margit BLEHNER
1972 West
West
01:02:10 +19:59
20
Janek PINTA
1972 Piirivalve Spordi Keskklu
Piirivalve Spordi Keskklu
01:03:04 +20:53
21
01:04:22 +22:11
22
Joe LEPP
1967 West
West
01:04:27 +22:16
23
Mihkel KALMARU
1970 West
West
01:05:04 +22:53
24
01:05:17 +23:06
25
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
01:10:25 +28:14
26
Jaak KANNISTE
1960 West
West
01:14:26 +32:15
27
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
01:15:51 +33:40
28
Kevin LEPP
1996 West
West
01:17:58 +35:47
29
Helga KIVILA
1963 West
West
01:19:08 +36:57
30
Merje HANSEN
1973 West
West
01:21:28 +39:17
31
Janar RANDMAA
1982 Kaitseliit /Ketmas Grupp
Kaitseliit /Ketmas Grupp
01:21:43 +39:32
32
Raivo ARU
1976 West
West
01:22:14 +40:03
33
Kris Leander RANDMAA
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:22:25 +40:14
34
Sander NÕMM
2008 Tammed
Tammed
01:23:28 +41:17
35
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
01:24:55 +42:44
36
Imre LEPIK
1967
01:30:11 +48:00
37
Andi LINN
1970 Viljandi Staier
Viljandi Staier
01:42:48 +00:37
38
01:47:00 +04:49
39
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:47:16 +05:05
40
Kaja LEPP
1974 West
West
01:49:41 +07:30
41
Anu TALU
1965 West
West
02:09:25 +27:14

2 20 KP 4,60km

1
Pauli RAUTANEN
1950 Palo
Palo
01:01:36
2
Olavi LUMBERG
2006 Raeküla kool
Raeküla kool
01:03:28 +01:52
3
Imbi KUKK
1970 West
West
01:04:20 +02:44
4
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
01:06:59 +05:23
5
01:11:48 +10:12
6
Mari-Liis KALJUR
1985 Harju OK
Harju OK
01:19:05 +17:29
7
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
01:19:48 +18:12
8
01:21:55 +20:19
9
Kaie KODASMA
1970 West
West
01:22:47 +21:11
10
01:25:52 +24:16
11
Iida OLVISTE
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:28:13 +26:37
12
Alari UUSNA
1969 T.Ü.V Mauri OU
T.Ü.V Mauri OU
01:28:34 +26:58
13
Enn AEDNA
1944 West
West
01:29:27 +27:51
14
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
01:38:07 +36:31
15
Silvi POOL
1964 Tori SK
Tori SK
01:38:29 +36:53
16
01:40:03 +38:27
17
01:40:45 +39:09
18
01:40:48 +39:12
19
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu Koidula Gümnaasiu
Pärnu Koidula Gümnaasiu
01:41:14 +39:38
19
01:41:14 +39:38
21
01:43:05 +41:29
22
01:54:33 +52:57

3 15 KP 3,50km

1
Toomas TEEKEL
1964 West
West
00:52:38
2
Ülle TEEKEL
1968 West
West
00:52:43 +00:05
3
01:06:24 +13:46
4
Peeter KANGUR
1962 West
West
01:09:30 +16:52
5
Reigo LEPP
2007 Pärnu Sõudekeskus Kalev
Pärnu Sõudekeskus Kalev
01:10:54 +18:16
6
Markus DARKEVICS
2007 Pärnu Ühisgümnaasium
Pärnu Ühisgümnaasium
01:11:00 +18:22
7
01:11:35 +18:57
8
Tessa Lota VILBERG
2011 West
West
01:13:15 +20:37
9
01:14:44 +22:06
10
Henriko HALLISTE
2013 Rääma Kool
Rääma Kool
01:14:46 +22:08
11
Viive SISASK
1948 West
West
01:30:10 +37:32
12
Saima RAND
1954 West
West
01:34:40 +42:02
13
01:40:26 +47:48
14
Urve KIBUR
1960
01:50:00 +57:22
15
Ingrid APSALON
1985 Kaitseliit
Kaitseliit
01:50:56 +58:18

4 8 KP 2,10km

1
Uko-Pärt TALVIK
2015 Uulu PK
Uulu PK
00:26:36
2
Sander BLEHNER
1972 West
West
00:31:31 +04:55
3
Hendrik NIGLAS
2018 Pärnu LA Trall
Pärnu LA Trall
00:39:29 +12:53
4
00:42:14 +15:38
5
Mirt KALJUR
2021 Harju OK
Harju OK
00:42:15 +15:39
6
00:47:17 +20:41
7
01:23:24 +56:48
8
West
01:40:01 +13:25

5

1
Helve SUIK
1962 Linna Tantsustuudio
Linna Tantsustuudio
01:42:41 25
2
Mati PILT
1951 West
West
01:31:08 18
3
Toomas NÄÄR
1969 West
West
01:41:24 10
4
00:40:26 7
5
00:40:44 7
6
Anett LEHE
2018 Orvand
Orvand
00:40:44 7
7
Vello SOLNA
1970 Peko
Peko
00:12:17 4