Tulemused

Päevak

Kaberneeme

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: https://teisipaevakud.ee/

Rajameister: Kaido Nurja

251 osalejat

M12 7 KP 1,50km

1
Oskar SOOBERG
2015 TON
TON
00:15:18
2
00:18:10 +02:52
3
00:18:55 +03:37
4
00:20:05 +04:47
5
Thor PIISPEA
2012 Karukoerad
Karukoerad
00:20:38 +05:20
6
00:20:40 +05:22
7
00:20:57 +05:39
8
Karl Patrick JUHANI
2017 Tammed
Tammed
00:23:06 +07:48
9
Timo VÄHI
2016
00:23:44 +08:26
10
Roy LAIDLA
2017 SK100
SK100
00:24:36 +09:18
11
00:24:40 +09:22
12
Tanel LAAS
2013 Nõmme Põhikool
Nõmme Põhikool
00:29:56 +14:38
13
00:29:57 +14:39

M14 11 KP 2,60km

1
00:34:48
2
00:37:57 +03:09
3
Evan Villu PÕLDMÄE
2012 Kivimäe Põhikool
Kivimäe Põhikool
00:49:55 +15:07

M16 16 KP 4,30km

1
Oskar LOSSMANN
2009 Tammed
Tammed
00:36:48

M16RO 7 KP 4,30km

1
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
00:59:11

M19RO 10 KP 7,00km

1
Aksel Markus HALLIK
2009 Tammed
Tammed
00:59:18

M21A 24 KP 7,50km

1
Tarmo MAISTE
1975 Tammed
Tammed
00:44:11
2
00:47:40 +03:29
3
00:48:43 +04:32
4
Martin KAUP
1975 LSF PT
LSF PT
00:49:38 +05:27
5
Raido LAIDLA
1986 SK100
SK100
00:49:47 +05:36
6
00:51:41 +07:30
7
Enn JAAMA
1969 Peko
Peko
00:55:05 +10:54
8
Leonid MALIKOV
1979 CoxArt
CoxArt
00:55:06 +10:55
9
Tauri VALK
1990 Logistikapataljon
Logistikapataljon
00:56:21 +12:10
10
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
00:59:22 +15:11
11
01:03:33 +19:22
12
Ahti RABA
1986 LHV Pank
LHV Pank
01:07:03 +22:52
13
01:10:03 +25:52
14
Tanel TOOM
1976
01:13:56 +29:45
15
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
01:50:48 +06:37
16
Avo KUSLAP
1977
01:59:06 +14:55

M21B 22 KP 6,20km

1
Norma
00:41:32
2
Andres SEPPEL
1984 Scoutspataljon
Scoutspataljon
00:43:41 +02:09
3
Valdo HÄLVIN
1988 Milrem Robotics
Milrem Robotics
00:45:31 +03:59
4
00:46:47 +05:15
5
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
00:47:04 +05:32
6
Marti KALJUVE
1986 Mercury
Mercury
00:47:26 +05:54
7
00:56:22 +14:50
8
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:56:53 +15:21
9
00:56:57 +15:25
10
Margus HALLIK
1978 LUS
LUS
00:58:23 +16:51
11
Tanel KAUS
1989
01:02:22 +20:50
12
Andres TIKO
1984 KFV
KFV
01:03:38 +22:06
13
Lauri EHRENPREIS
1981 Liewenthal Electronics
Liewenthal Electronics
01:04:42 +23:10
14
01:05:49 +24:17
15
Andrus LEPP
1983 OÜ Bauest
OÜ Bauest
01:07:07 +25:35
16
Mait BRATKA
1989
01:08:29 +26:57
17
Taavi AUN
1995
01:19:19 +37:47
18
Joosep PAATS
-0001
01:20:22 +38:50

M21C 13 KP 3,80km

1
00:23:41
2
00:24:43 +01:02
3
00:27:03 +03:22
4
Erkki LAUR
1969 Certex
Certex
00:30:55 +07:14
5
00:31:51 +08:10
6
Otto TAMKIVI
2007 SK100
SK100
00:33:59 +10:18
7
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:34:17 +10:36
8
Tarmo TUULE
1974 SK Loom / Nuti Grupp OÜ
SK Loom / Nuti Grupp OÜ
00:35:53 +12:12
9
Urmas REIKOP
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
00:40:23 +16:42
10
Arvi TÜVI
1964
00:41:07 +17:26
11
Tõnu LAAS
1969
00:41:48 +18:07
12
Joel OTS
1975 Estonia teater
Estonia teater
00:42:53 +19:12
13
Tiit KÄGU
1973
00:43:04 +19:23
14
Eedi SEPP
1978
00:57:41 +34:00

M21RO 15 KP 13,50km

1
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:53:17
2
01:13:13 +19:56
3
Tenno ALAMAA
1966 JOKA
JOKA
01:14:26 +21:09
4
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:19:03 +25:46
5
Karin KRIIS
1985 A&T Sport
A&T Sport
01:33:08 +39:51

M40 22 KP 6,20km

1
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:38:51
2
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
00:43:16 +04:25
3
00:44:44 +05:53
4
Siim VALGEVÄLI
1980 Mercury
Mercury
00:46:38 +07:47
5
Tarmo PERTEL
1983 Nõmme
Nõmme
00:48:32 +09:41
6
Madis KIPPER
1975 Mira Ehitusmaterjalid
Mira Ehitusmaterjalid
00:50:53 +12:02
7
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
00:52:48 +13:57
8
00:54:38 +15:47
9
00:54:55 +16:04
10
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:59:16 +20:25
11
00:59:59 +21:08
12
Alvin VANN
1978 Telia SK
Telia SK
01:00:53 +22:02
13
Sergei MUIZNIEKS
1978 Saros Est
Saros Est
01:02:17 +23:26
14
01:15:07 +36:16
15
01:15:09 +36:18

M40RO 15 KP 13,50km

1
Indrek KOORT
1970 Veepisar
Veepisar
01:01:24
2
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
01:12:47 +11:23
3
Andres TALVER
1960 Mercury
Mercury
01:26:48 +25:24
4
Kaido GUTMANN
1964 Rae
Rae
01:27:21 +25:57
5
01:30:21 +28:57
6
Raivo PELLJA
1964 JOKA
JOKA
01:36:10 +34:46

M50 22 KP 6,20km

1
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:40:06
2
Peeter VÕRK
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
00:43:28 +03:22
3
00:43:51 +03:45
4
Tõnu KITS
1973
00:44:21 +04:15
5
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:45:49 +05:43
6
Ülo VIRU
1964 Orvand
Orvand
00:50:32 +10:26
7
00:50:43 +10:37
8
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:53:21 +13:15
9
Priit ÖVERUS
1966 Mercury
Mercury
00:55:28 +15:22
10
00:56:09 +16:03
11
Eero RAUN
1974
00:57:16 +17:10
12
Tarmo GEDE
1967
00:57:38 +17:32
13
Ülo REISNER
1971 TON
TON
00:58:53 +18:47
14
Aivo TRAKS
1972 Orvand
Orvand
00:59:30 +19:24
15
01:00:44 +20:38
16
TON
01:02:13 +22:07
17
Raivo MITT
1971
01:04:45 +24:39
18
Tõnu KOPPEL
1969 Esvika
Esvika
01:14:40 +34:34

M60 18 KP 5,00km

1
Urmas LIPS
1960 Koop
Koop
00:36:35
2
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
00:37:25 +00:50
3
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
00:41:30 +04:55
4
Eerik LOSSMANN
1964 Tammed
Tammed
00:42:51 +06:16
5
Andrus SIPSAKA
1961 Harju OK
Harju OK
00:44:32 +07:57
6
00:49:25 +12:50
7
Endel KARP
1960 Norma
Norma
00:49:52 +13:17
8
Sulev KUIV
1956 TAOK
TAOK
00:55:03 +18:28
9
Toivo LEISNER
-0001 Elioni SK
Elioni SK
00:59:25 +22:50
10
Peeter KAIN
-0001
01:03:18 +26:43

M60RO 10 KP 7,00km

1
Vallo VARJO
1961 Koop
Koop
00:44:38
2
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
00:50:26 +05:48

M70 13 KP 3,80km

1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:30:25
2
00:35:21 +04:56
3
Jüri MELLIK
1953 AnalDesigni AS
AnalDesigni AS
00:39:14 +08:49
4
Arne KOLK
1950 Jõhvikas
Jõhvikas
00:39:22 +08:57
5
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:40:37 +10:12
6
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:46:39 +16:14
7
Toomas KOPPEL
1953 Saku
Saku
00:47:58 +17:33
8
00:55:47 +25:22

M80 11 KP 2,60km

1
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:35:29
2
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:37:45 +02:16
3
Mati POOM
1944 TON
TON
00:38:53 +03:24
4
Tõnu RAID
1939 Tammed
Tammed
00:40:59 +05:30
5
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
00:53:45 +18:16

N12 7 KP 1,50km

1
00:16:57
2
00:18:46 +01:49
3
00:33:36 +16:39
4
Kaisa Kadi VIRU
2016 TON
TON
00:38:59 +22:02
5
Flo SOE
2016
00:39:02 +22:05

N14 11 KP 2,60km

1
Hanna ROOSIPUU
2011 TON
TON
00:24:56
2
00:26:21 +01:25
3
00:37:23 +12:27

N16 13 KP 3,80km

1
00:43:16
2
01:02:23 +19:07
3
01:02:27 +19:11
4
01:04:17 +21:01

N21A 22 KP 6,20km

1
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:46:16
2
Andra PUUSEPP
1973 Täppsportlased
Täppsportlased
00:58:29 +12:13
3
01:05:34 +19:18
4
Ülle PELLJA
1966 JOKA
JOKA
01:37:48 +51:32

N21B 13 KP 3,80km

1
Mari-Ann SAAR
1985 TON
TON
00:26:01
2
Raili KALA
1985
00:29:02 +03:01
3
00:29:12 +03:11
4
Terje OTS
1982 Swedbank SK
Swedbank SK
00:32:56 +06:55
5
00:33:24 +07:23
6
Evelyn NURJA
2004 Nõmme
Nõmme
00:34:38 +08:37
7
00:37:04 +11:03
8
Aade DÜÜNA
1995 Orvand
Orvand
00:38:06 +12:05
9
00:38:14 +12:13
10
Ene TÜVI
1965
00:40:53 +14:52
11
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
00:41:33 +15:32
12
Maarja KIPPER
1981 Äripäev
Äripäev
00:44:03 +18:02
13
00:50:13 +24:12
14
Lembe LUTTERUS
1954 Tammed
Tammed
00:57:40 +31:39
15
Mare BEILMANN
1949 LUS
LUS
01:03:29 +37:28
16
Riina LAIGO
1898 x126
x126
01:14:24 +48:23
16
Linda TAKLAJA
1898 x125
x125
01:14:24 +48:23
18
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
01:18:41 +52:40

N21RO 10 KP 7,00km

1
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
01:02:54

N40 18 KP 5,00km

1
Karin REISNER
1976 TON
TON
00:39:59
2
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:42:03 +02:04
3
Merike MUMME
1975 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:42:45 +02:46
4
Varvara GULJAJEVA
1984 Tallinn
Tallinn
00:44:34 +04:35
5
Airi KASK
1976
00:47:09 +07:10
6
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:49:53 +09:54
7
00:50:03 +10:04
8
00:51:34 +11:35
9
00:54:44 +14:45
10
00:55:14 +15:15
11
Monica JAAGO
-0001
00:56:00 +16:01
12
Piret UURIMÄE
1974 Telia SK
Telia SK
00:58:57 +18:58
13
Mari SUKK
1974
00:59:33 +19:34
14
Anu ISBERG
1971
00:59:54 +19:55
15
-
01:18:24 +38:25

N50 16 KP 4,30km

1
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:38:46
2
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
00:40:17 +01:31
3
Age VALGEPEA
1968 Swedbank SK
Swedbank SK
00:42:47 +04:01
4
TON
00:43:44 +04:58
5
00:44:56 +06:10
6
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:45:29 +06:43
7
00:45:39 +06:53
8
01:00:46 +22:00
9
01:00:50 +22:04
10
01:04:10 +25:24
11
Janne KARU
1974 Tallinna Rahumäe Põhiko
Tallinna Rahumäe Põhiko
01:13:13 +34:27
12
Piret GROSSTHAL
1969 Sunorek
Sunorek
01:13:14 +34:28

N60 16 KP 4,30km

1
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
00:39:39
2
Pille RASK
1963
00:43:44 +04:05
3
00:44:29 +04:50
4
00:49:33 +09:54
5
TON
00:50:53 +11:14
6
Ülle KADAK
1956 Lehola
Lehola
00:54:21 +14:42
7
00:59:13 +19:34
8
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
01:00:51 +21:12
9
Heli KAIN
-0001
01:01:03 +21:24
10
Tiia LAUL
1963
01:01:22 +21:43

N70 11 KP 2,60km

1
00:30:12
2
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:32:03 +01:51
3
Maire RAID
1938 Tammed
Tammed
00:43:06 +12:54
4
Anne RAADLA
1948 Jõhvikas
Jõhvikas
00:44:29 +14:17
5
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
01:14:37 +44:25

RADA3 18 KP 5,00km

1
01:13:03

RADA4 16 KP 4,30km

1
00:39:30
2
01:03:51 +24:21
3
Epp ISOK
1982
01:24:31 +45:01
4
01:24:38 +45:08

RADA7 7 KP 1,50km

1
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:22:08

TILLU 5 KP 0,00km

2
PLDM
00:03:44
7
00:05:32 +01:48
8
Erik GUTMANN
2019 SK100
SK100
00:05:49 +02:05
9
Paul VÄHI
2020
00:07:02 +03:18
10
Mikk VÄHI
2020
00:07:03 +03:19
11
Virginia TAMBUR
2023 Nõmme
Nõmme
00:07:38 +03:54
14
00:11:51 +08:07
14
00:11:51 +08:07

VALIK

1
Tiia MÕEK
1974
01:02:59 28
2
Egon MÕEK
1974
01:03:03 28
3
01:01:28 26
4
Tõnu OTS
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
01:06:45 26
5
01:19:34 26
6
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:57:18 25
7
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
01:19:04 25
8
Taavi TAMKIVI
1981 TAOK
TAOK
00:59:43 24
9
01:03:09 24
10
00:54:43 22
11
Tauno TRALLMANN
1975 Jooksupartner
Jooksupartner
01:01:04 21
12
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
01:20:23 19
13
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:59:04 18
14
01:02:07 14
15
Jan-Erik NÕMTAK
1981 25195
25195
01:21:35 14
16
Rünno SULG
1973 LSF PT
LSF PT
00:40:14 11
17
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
00:57:34 11
18
Sander PRITSIK
2001 Otepää
Otepää
00:35:41 10
19
00:56:05 10
20
00:57:00 10
21
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
00:20:55 7
22
00:29:36 6
23
Kalev RAADLA
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
01:10:11 5
24
01:33:36 4