Tulemused

10juuni24

Linnaorienteerumine

Päevak

Kalda

Korraldaja: SK100

Lisainfo: https://linnaorienteerumine.ee

Rajameister: Marek Karm

209 osalejat

MTBO 18 KP 7,60km

1
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:22:22
2
Tõnis ERM
1982 TAOK
TAOK
00:25:29 +03:07
3
Sander PRITSIK
2001 Otepää
Otepää
00:26:06 +03:44
4
Timmo TAMMEMÄE
1984 SK100
SK100
00:27:01 +04:39
5
Indrek REITSAK
1977 Mercury
Mercury
00:30:26 +08:04
6
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
00:34:40 +12:18
7
Margus VENELAINE
1970 LSF PT
LSF PT
00:35:43 +13:21
8
Jan-Erik NÕMTAK
1981 25195
25195
00:37:53 +15:31
9
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
00:39:33 +17:11
10
Oskar KIVISIV
1989 Kaitsevägi/RedBike
Kaitsevägi/RedBike
00:42:12 +19:50
11
00:42:26 +20:04
12
Leila MALVA
1982 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
00:43:46 +21:24
13
Marge SARGMA
1975 Tammed
Tammed
00:54:48 +32:26
14
SK100
00:56:56 +34:34
15
Mare PARVE
1968 Peko
Peko
01:01:57 +39:35

ORANZ 23 KP 4,00km

1
Kairi TUULMÄGI
1984 Mercury
Mercury
00:30:56
2
Mihkel NAHKUR
1959 Jõhvikas
Jõhvikas
00:32:32 +01:36
3
Pearu KUUSK
1974 Tartu
Tartu
00:33:02 +02:06
4
00:33:17 +02:21
5
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:35:06 +04:10
6
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:35:28 +04:32
7
00:35:34 +04:38
8
Martin BORKMANN
1983 Norma
Norma
00:36:37 +05:41
9
Merili KRIISA
1983
00:37:10 +06:14
10
Karin REISNER
1976 TON
TON
00:37:26 +06:30
11
Martin KONTUS
1986 Roofit.Solar
Roofit.Solar
00:38:10 +07:14
12
00:38:50 +07:54
13
Margus JAANUS
1962 Koop
Koop
00:38:51 +07:55
14
00:38:53 +07:57
15
Kai NIINEPUU
1965 Jõhvikas
Jõhvikas
00:40:41 +09:45
16
00:40:55 +09:59
17
00:44:32 +13:36
18
00:44:48 +13:52
19
Pille RASK
1963
00:46:25 +15:29
20
Kaspar SALVET
2002 TTG
TTG
00:46:53 +15:57
21
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:49:14 +18:18
22
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
00:49:31 +18:35
23
Marta MÄLBERG
2011 Peko
Peko
00:50:52 +19:56
24
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
00:51:37 +20:41
25
Katrin KRIISKA
1954 Jõhvikas
Jõhvikas
00:55:33 +24:37
26
Sirli TÄNAV
1898 x270
x270
00:55:56 +25:00
27
Eha ARB
1951
00:57:18 +26:22
28
Ingrid NIELSEN
1983 Nõmme
Nõmme
00:57:20 +26:24
29
Piret RAHE
1972
00:58:48 +27:52
30
00:59:54 +28:58
31
Aarne AKERBERG
1898 x247
x247
01:01:24 +30:28
32
Tiia LAUL
1963
01:05:08 +34:12
33
Mare AIBAST
1949 Harju OK
Harju OK
01:06:14 +35:18
34
01:11:30 +40:34
35
Mike VAN DER VALK
1990 Pipedrive
Pipedrive
01:11:53 +40:57
36
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
01:12:10 +41:14
37
01:12:29 +41:33
38
Kai PERTEL
1974
01:16:31 +45:35
39
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
01:17:16 +46:20
40
Tarmo LATTU
1898 x260
x260
01:20:19 +49:23
41
Georg MOÕOZOILOL
1898 x257
x257
01:20:28 +49:32
42
Jarmo LATTU
2014 Tallinna Ühisgümnaasium
Tallinna Ühisgümnaasium
01:20:36 +49:40
43
Triinu ARB
-0001
01:20:39 +49:43
44
Anna MEOS
1898 x224
x224
01:24:36 +53:40
44
Anni LAANE
2008 Tallinna Nõmme Põhikool
Tallinna Nõmme Põhikool
01:24:36 +53:40
46
01:27:50 +56:54

PUNANE 27 KP 5,30km

1
Erko VIRGEPUU
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:33:50
2
00:34:48 +00:58
3
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
00:35:36 +01:46
4
00:36:05 +02:15
5
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
00:36:21 +02:31
6
00:37:17 +03:27
7
00:38:05 +04:15
8
Norma
00:38:17 +04:27
9
Alvin VANN
1978 Telia SK
Telia SK
00:38:44 +04:54
10
00:39:16 +05:26
11
Aksel Markus HALLIK
2009 Tammed
Tammed
00:39:49 +05:59
12
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:40:45 +06:55
13
Kalle METSOJA
1974 Mercury
Mercury
00:41:17 +07:27
14
Andero ARAK
1981 SK100
SK100
00:41:53 +08:03
15
Meelis MÄLBERG
1970 Peko
Peko
00:42:17 +08:27
16
00:42:43 +08:53
17
Tiit RIISALO
1967 EROK
EROK
00:42:57 +09:07
18
00:43:32 +09:42
19
Tarvi OLLI
1978 LSF PT
LSF PT
00:46:16 +12:26
20
Urmo MÄEORG
1975 Puukool
Puukool
00:47:19 +13:29
21
Alar TERAS
1974 Rakv
Rakv
00:48:09 +14:19
22
West
00:48:15 +14:25
23
00:48:53 +15:03
24
00:49:12 +15:22
25
00:49:31 +15:41
26
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
00:49:43 +15:53
27
Varvara GULJAJEVA
1984 Tallinn
Tallinn
00:51:44 +17:54
28
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:53:02 +19:12
29
00:53:13 +19:23
30
Ethel EENSAAR
1974 Võru
Võru
00:53:21 +19:31
31
00:53:32 +19:42
32
Mikk TALI
1988
00:53:38 +19:48
33
Heleri KIRSS
1983 SOK
SOK
00:54:04 +20:14
34
00:54:05 +20:15
35
Erki KUKK
1980
00:54:46 +20:56
36
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:55:29 +21:39
37
Indrek VOLENS
1973 TV3
TV3
00:55:31 +21:41
38
Indrek LILLO
1977 www.advokaat.ee
www.advokaat.ee
00:56:22 +22:32
39
Meelis ATONEN
1966 Lehola
Lehola
00:58:38 +24:48
39
00:58:38 +24:48
41
Karl Andreas NURME
2006 Sparta
Sparta
01:00:48 +26:58
42
Laura KIVI
1992
01:01:33 +27:43
43
01:02:29 +28:39
44
Kätlin ATONEN
1975 Lehola
Lehola
01:02:46 +28:56
45
01:03:16 +29:26
46
August ALBERT
1964 JOKA
JOKA
01:03:53 +30:03
46
Jane KALNAPENKIS
1992 x267
x267
01:03:53 +30:03
48
01:04:34 +30:44
49
01:07:23 +33:33
50
01:07:25 +33:35
51
01:07:30 +33:40
52
Riho LAANOJA
1963 Laomaailm
Laomaailm
01:08:03 +34:13
53
Age VALGEPEA
1968 Swedbank SK
Swedbank SK
01:08:33 +34:43
54
01:13:33 +39:43
55
Tarmo KOOR
1981
01:20:21 +46:31
56
Avo KUSLAP
1977
01:25:11 +51:21

ROHELINE 17 KP 2,90km

1
Janno KASE
1978
00:32:28
2
00:38:13 +05:45
3
Inessa UUS
1898
00:38:23 +05:55
4
Nadezda KATLEROVA
1898
00:42:09 +09:41
5
00:43:40 +11:12
6
00:44:36 +12:08
7
Herta ELLAM
2018 Sparta
Sparta
00:46:37 +14:09
8
Griff ELLAM
2018 Sparta
Sparta
00:46:42 +14:14
9
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:47:50 +15:22
10
Triin METS
1985
00:48:58 +16:30
11
00:49:04 +16:36
12
00:49:25 +16:57
13
Mare KITSNIK
1962 Saku OK
Saku OK
00:50:43 +18:15
14
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:51:51 +19:23
15
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
00:56:42 +24:14
16
01:00:15 +27:47
17
Jette KAARMA
1898 x85
x85
01:01:10 +28:42
18
Mariliis HÄÄLME
1995 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
01:01:15 +28:47
19
Nora KAARMA
1898 x87
x87
01:01:18 +28:50
20
Oliver LAASPERE
1898 x65
x65
01:04:41 +32:13
21
Norma
01:06:28 +34:00
22
Karmen KALJULA
1994 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
01:06:30 +34:02
23
Maie TAMM
1965
01:06:32 +34:04
24
Katriin JOLLER
2003 Tammed
Tammed
01:06:43 +34:15
25
Anna-Mariin KOPPEL
2015 Tammed
Tammed
01:08:16 +35:48
26
Andres PÕDER
2011 x45
x45
01:15:38 +43:10
27
01:17:58 +45:30
28
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
01:44:06 +11:38
29
01:48:28 +16:00

SEIKLUS 22 KP 4,60km

1
Timmo TAMMEMÄE
1984 SK100
SK100
00:25:01
2
Lauri TAMMEMÄE
1988 SK100
SK100
00:31:05 +06:04
3
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:31:39 +06:38
4
Tarmo MAISTE
1975 Tammed
Tammed
00:32:52 +07:51
5
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:33:09 +08:08
6
Leonid MALIKOV
1979 CoxArt
CoxArt
00:34:26 +09:25
7
Kaupo JÄRVE
1974 LSF PT
LSF PT
00:35:23 +10:22
8
00:38:31 +13:30
9
00:38:57 +13:56
10
Heimar STEINPILM
1976 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
00:39:06 +14:05
11
Siim DÜÜNA
1996 KL Rapla Malev
KL Rapla Malev
00:41:04 +16:03
12
00:41:26 +16:25
13
Ülo REISNER
1971 TON
TON
00:42:58 +17:57
14
00:43:10 +18:09
15
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
00:45:58 +20:57
16
00:46:49 +21:48
17
Maari IDNURM
1970 TON
TON
00:51:49 +26:48
18
Joel RILLO
1985
01:04:35 +39:34
19
Arti Tanel KIISLER
2009 SK100
SK100
01:13:38 +48:37

SININE 7 KP 1,70km

1
Ruth SEVERT
1970 SK100
SK100
00:19:33
2
Karel KULJUS
2016 Järveküla kool
Järveküla kool
00:26:12 +06:39
3
00:29:46 +10:13
4
00:30:45 +11:12
5
00:32:49 +13:16
6
Boris KIRT
1942
00:33:12 +13:39
7
00:33:21 +13:48
8
00:44:47 +25:14
9
00:46:46 +27:13
10
Robert HANNI
1898 x203
x203
00:46:51 +27:18
11
00:48:16 +28:43
12
Sören TAMMEMÄE
2018 SK100
SK100
00:54:10 +34:37
13
Devon TAMMEMÄE
2020 SK100
SK100
00:56:25 +36:52
14
Lorely TAMMEMÄE
2017 SK100
SK100
00:56:32 +36:59
15
01:05:25 +45:52

VALIK

1
Urmas LAEV
1962 Mercury
Mercury
00:41:30 32
2
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:47:30 32
3
Uku TOMINGAS
2010 Mercury
Mercury
00:57:59 32
4
00:59:38 32
5
Jaan VEHLMANN
1945 JK Hermes
JK Hermes
01:25:56 32
6
Kadri KADAK
1981 Sparta
Sparta
01:43:04 32
7
00:51:39 31
8
00:53:04 31
9
Mait BALITSKI
1971 B4SK
B4SK
00:54:44 31
10
Kirsti KADAKAS
1958 Tammed
Tammed
01:15:14 31
11
Sirje VAINU
1979 NKK
NKK
01:05:10 30
12
01:03:11 28
13
Kaido LEPIK
1990 Ilves
Ilves
01:05:36 28
14
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:32:14 27
15
Tiit PLOOMPUU
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
00:49:23 27
16
01:02:37 26
17
Taavi KAINEL
-0001
01:17:32 24
18
00:43:08 22
19
00:49:58 22
20
Kristjan PÕDER
2014 Sparta
Sparta
01:15:37 21
21
Tarmo LÕO
1955
01:25:23 21
22
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
00:37:12 17
23
00:46:54 17
24
Anu ISBERG
1971
01:01:02 10
25
00:51:48 9
26
Maia KUKK
1898 x208
x208
00:43:53 7
27
00:46:39 6
28
Pärt TAMMEMÄE
2019 SK100
SK100
00:53:28 6
29
00:39:13 2