Tulemused

15sept.20

Põlva 24.Teisipäevak

KUKI

1
Elsa KRIISK
2017 Tännassilma
Tännassilma
00:29:24
2
Teele UIBOUPIN
2010 Tartu
Tartu
00:32:58 +03:34
3
Urmo VIDDER
00:37:21 +07:57
4
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:37:24 +08:00
5
Albert VIDDER
2014 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:37:26 +08:02
6
Ellen JAAKSOO
2017 Tartu
Tartu
00:44:37 +15:13
7
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:44:41 +15:17

M08

1
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:23:02
2
00:24:50 +01:48
3
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:27:35 +04:33

M10

1
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:18:51
2
Koit HALLIK
2010 Tartu
Tartu
00:29:13 +10:22
3
Joosep TALI
-0001
00:37:43 +18:52

M12

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:23:45
2
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:42:54 +19:09
3
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:42:58 +19:13
4
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:51:29 +27:44
5
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:32:31 +08:46

M14

1
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:32:50
2
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:38:54 +06:04
3
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:45:44 +12:54
4
Kaur HALLIK
2006 Tartu
Tartu
00:48:16 +15:26
5
Kaur KALA
2006 Kaitseliit
Kaitseliit
01:26:48 +53:58
6
01:26:53 +54:03

M16

1
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
00:38:12
2
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:39:26 +01:14
3
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:54:44 +16:32

M18

1
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:47:18
2
Karmo TISLER
2003 Võru
Võru
01:12:36 +25:18

M21A

1
Oliver JÕGEVA
1994 Kobras
Kobras
00:49:02
2
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
00:50:47 +01:45
3
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:52:47 +03:45
4
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
00:58:29 +09:27
5
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:00:25 +11:23
6
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:01:23 +12:21
7
Lehar LAURITS
1994 TTG
TTG
01:04:41 +15:39
9
Stanislav TOLMATSOV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:12:34 +23:32
10
Aaro KRISTJUHAN
1997 HTG
HTG
01:24:54 +35:52

M21B

1
Mihkel TAMMARU
1983 Harjumaa
Harjumaa
00:48:18
2
00:48:49 +00:31
3
Denis UKSOV
1984 Kape
Kape
00:49:04 +00:46
4
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:52:54 +04:36
5
Matis OTTAN
1997 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:00:44 +12:26
6
01:06:02 +17:44
7
Juhan SEDMAN
1958
01:16:01 +27:43
8
Erki ALAS
1984
01:43:25 +55:07

M21E

1
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:04:02
2
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:05:35 +01:33
3
01:05:47 +01:45
4
Tartu
01:05:51 +01:49
5
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:11:23 +07:21
6
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:12:58 +08:56
7
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:13:09 +09:07
8
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
01:15:04 +11:02
9
01:29:43 +25:41
10
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:41:36 +37:34
11
Kalev LIIV
1956
02:08:17 +04:15

M35

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:43:05
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:58:50 +15:45

M40

1
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:50:58
2
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
00:56:11 +05:13
3
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:01:55 +10:57
4
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:03:25 +12:27
5
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
01:03:35 +12:37
6
Janek RIIVES
1977
01:08:35 +17:37
7
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:11:14 +20:16
8
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:27:11 +36:13

M45

1
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:50:07
2
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
00:54:52 +04:45
3
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:55:08 +05:01
4
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:58:34 +08:27
5
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:04:07 +14:00
6
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:04:26 +14:19
7
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:05:14 +15:07
8
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
01:05:59 +15:52
9
Andres HUMMAL
1968 KUNDA OK
KUNDA OK
01:08:43 +18:36
10
Margus RAUD
1969 Suusahullud
Suusahullud
01:08:46 +18:39
11
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:11:37 +21:30
12
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:13:16 +23:09

M50

1
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:38:17
2
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:39:33 +01:16
3
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:42:30 +04:13
4
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:44:33 +06:16
5
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:47:45 +09:28
6
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:51:53 +13:36
7
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:54:20 +16:03
8
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:38:50 +00:33

M55

1
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:42:23
2
Vello UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
00:48:44 +06:21
3
Andrus SIPSAKA
1961 Harju OK
Harju OK
00:50:32 +08:09
4
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:50:51 +08:28
5
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:53:28 +11:05
6
Jaanus TEPPAN
-0001 Ilves
Ilves
00:55:36 +13:13
7
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
00:58:07 +15:44
8
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:02:00 +19:37
9
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:04:47 +22:24

M60

1
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:52:05
2
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
00:55:22 +03:17
3
Jaan AINELO
1958 Ilves
Ilves
00:57:41 +05:36
4
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:00:41 +08:36
5
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:03:15 +11:10
6
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:05:36 +13:31

M65

1
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:46:03
2
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:01:39 +15:36
3
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
01:07:11 +21:08

M70

1
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:49:42
2
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
00:57:30 +07:48
3
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:01:18 +11:36
4
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
01:02:33 +12:51
5
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:05:30 +15:48
6
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:08:57 +19:15
7
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:13:51 +24:09

M75

1
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:54:12
2
Ants TAMM
1943 TON
TON
00:56:59 +02:47

N10

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:15:12
2
Eleanor LUTSAR
2010 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:17:48 +02:36
3
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:20:48 +05:36
4
Mia SIMSO
KT
KT
00:48:03 +32:51
5
Salme Katarina VEIDNER
KT
KT
00:58:12 +43:00

N12

1
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
00:36:30
2
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:38:24 +01:54
3
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:49:32 +13:02

N16

1
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
00:43:35
2
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:44:59 +01:24

N21A

1
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
00:51:09
2
Katrin PIIRIMAA
2000 Kobras
Kobras
00:56:32 +05:23
3
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:58:11 +07:02
4
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:03:49 +12:40

N21E

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:51:32
2
Liisa VISTER
1991 Võru
Võru
00:56:57 +05:25
3
Kersti JÄÄGER
1982
00:57:53 +06:21
4
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:06:25 +14:53
5
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:12:22 +20:50

N35

1
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:41:08
2
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
00:51:03 +09:55
3
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:51:23 +10:15
4
Mari AROLD
1982
01:05:29 +24:21

N40

1
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:44:58
2
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:46:15 +01:17
3
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
00:47:18 +02:20
4
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:48:59 +04:01

N45

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:44:46
2
Jana KINK
1968 Kape
Kape
00:48:10 +03:24
3
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
00:49:15 +04:29
4
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:49:32 +04:46
5
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:55:30 +10:44
6
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
00:57:12 +12:26
7
Ehtel TAEVERE
1969 Kape
Kape
00:58:16 +13:30
8
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
00:58:43 +13:57
9
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
01:01:45 +16:59
10
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:03:32 +18:46
11
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:04:06 +19:20
12
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
01:17:29 +32:43

N50

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:49:08
2
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:54:46 +05:38
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:17:06 +27:58
4
Krista KÕLLI
1968 Võru
Võru
01:18:56 +29:48

N55

1
Virve EINPAUL
1961 Ilves
Ilves
00:51:19
2
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:51:29 +00:10
3
Maive TÕEMÄE
1964 Peko
Peko
00:58:24 +07:05
4
Juta AINELO
1962 Ilves
Ilves
01:08:25 +17:06
5
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:10:44 +19:25
6
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:13:55 +22:36

N60

1
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:02:02
2
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
01:17:03 +15:01
3
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:26:33 +24:31

N65

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:59:56
2
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:13:46 +13:50

N70

1
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:54:48

N75

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:00:23

VALIK

1
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:27:35
2
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:29:26 +01:51
3
Janno SIMSO
1975 KL juht
KL juht
00:30:45 +03:10
4
Relvo VÄRTON
1953 Kobras
Kobras
00:32:27 +04:52
5
Joosep LOOST
1983
00:37:18 +09:43
6
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:51:15 +23:40
7
Kersti ROHT
2004 Kanepi Gümnaasium
Kanepi Gümnaasium
00:53:49 +26:14
8
Elisabet MARANIK
KT
KT
00:53:54 +26:19
9
Helena RAJATAMM
KT
KT
00:53:59 +26:24
10
00:56:09 +28:34
11
Reti REBANE
2013 KT
KT
00:56:43 +29:08
12
Mariane SAAR
KT
KT
00:56:54 +29:19
13
Evely OSTROV
2003 Kobras
Kobras
01:00:37 +33:02
14
Julia POLIKARPUS
1981 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:02:50 +35:15
15
Lauri HASS
Tartumaa
Tartumaa
01:04:41 +37:06
16
01:12:06 +44:31
17
01:13:59 +46:24
18
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:15:52 +48:17
19
01:16:19 +48:44
20
01:16:25 +48:50
21
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:16:48 +49:13
22
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:30:27 +02:52
23
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:32:45 +05:10
24
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:36:03 +08:28
25
Lisete ZVIRBLIS
NKK
NKK
01:38:27 +10:52
26
Aile VALS
1969 NKK
NKK
01:38:30 +10:55
27
02:41:50 +14:15
28
03:48:11 +20:36

VIPL

1
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:28:44
2
00:32:59 +04:15
3
Oliver LÄTT
2005 Serviti SK
Serviti SK
00:34:07 +05:23
4
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:35:31 +06:47
5
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:35:43 +06:59
6
00:36:49 +08:05
7
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:37:58 +09:14
8
00:39:16 +10:32
9
00:44:20 +15:36
10
00:44:38 +15:54
11
Tanel KINGSEPP
1988 Põlva
Põlva
00:47:09 +18:25
12
Peeter VOOVERE
Tartu
Tartu
00:48:46 +20:02
13
Anu AINSAAR
1993
00:49:20 +20:36
14
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:49:26 +20:42
15
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:01:22 +32:38
16
Kersti KÕRGE
1966 Põlva
Põlva
01:01:53 +33:09
17
Ülar KÕRGE
1962 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:01:56 +33:12
18
Dagmar KODRES
1952 OKH
OKH
01:02:03 +33:19
19
Terje LIHTSA
1968 Kanepi vald
Kanepi vald
01:02:19 +33:35

VIPP

1
Ats UIBOUPIN
1985 Võru
Võru
00:51:10
2
00:53:21 +02:11
3
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
00:53:39 +02:29
4
00:58:12 +07:02
5
Rauno KENK
1979 Tartu
Tartu
01:02:23 +11:13
6
01:08:41 +17:31
7
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
01:08:43 +17:33
8
Eliisa VILLAKO
2007 Serviti SK
Serviti SK
01:19:38 +28:28
9
Ian Markus UNTERA
01:20:14 +29:04
10
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:27:43 +36:33
11
Gerttu KUPP
Tallinn
Tallinn
01:37:22 +46:12

VIPT

1
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:39:38
2
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:41:14 +01:36
3
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:43:13 +03:35
4
Arne TILK
1969 SK Serviti
SK Serviti
00:45:50 +06:12
6
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
00:46:21 +06:43
7
Ardi KALJUVEE
1983 Kobras
Kobras
00:47:50 +08:12
8
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:49:20 +09:42
9
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:50:34 +10:56
10
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:52:26 +12:48
11
00:54:59 +15:21
12
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
01:01:55 +22:17
13
Toomas HEERING
1967 Räpina
Räpina
01:06:53 +27:15
14
Laura KODRES
1987 OKH
OKH
01:12:47 +33:09
15
01:13:27 +33:49

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Kalle Ojasoo

Kadaja-Puntaru

245 osalejat