Tulemused

03aug.21

Põlva 18.Teisipäevak

KUKI 6 KP 1,50km

1
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:19:31
2
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:26:53 +07:22
3
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:33:01 +13:30
4
00:44:00 +24:29
5
Valter VEEROJA
2016 Krootuse LA
Krootuse LA
00:52:36 +33:05

M08 6 KP 1,50km

1
Rait AAVA
2015
00:19:28
2
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:26:58 +07:30
3
Armon ROOS
2015 Kambja LA
Kambja LA
00:45:11 +25:43

M10 6 KP 1,50km

1
Hendrik AVASTE
2012 Tammed
Tammed
00:15:25
2
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:18:45 +03:20
3
Sander KÜLVIK
2009 Katoliku
Katoliku
00:20:40 +05:15

M12 10 KP 2,20km

1
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:24:05
2
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:29:06 +05:01
3
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:29:49 +05:44
4
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
00:32:20 +08:15
5
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:32:23 +08:18
6
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
00:32:25 +08:20
7
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:32:27 +08:22
8
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
00:32:29 +08:24
9
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:32:30 +08:25

M14 13 KP 3,20km

1
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:31:46
2
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
00:32:45 +00:59
3
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
00:33:09 +01:23
4
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:34:02 +02:16
5
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:36:29 +04:43
6
Märt VIIDU
2007 Võru
Võru
00:41:47 +10:01
7
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:42:21 +10:35
8
Henri PRILLOP
2007 Tartu Kivilinna kool
Tartu Kivilinna kool
00:52:07 +20:21

M16 17 KP 4,80km

1
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
00:36:01
2
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
00:39:21 +03:20
3
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:40:59 +04:58
4
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:41:37 +05:36
5
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:51:26 +15:25
6
Paul PIIRIMÄE
2006 Kobras
Kobras
00:52:35 +16:34
7
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:53:29 +17:28
8
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:59:13 +23:12
9
Jakob KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
01:02:11 +26:10
10
Erik PETERSEN
2006 Katoliku
Katoliku
01:16:38 +40:37
11
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
01:36:50 +00:49

M18 20 KP 6,70km

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:54:35
2
Chris Marcus KRAHV
2005 Katoliku
Katoliku
00:57:19 +02:44
3
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
01:01:20 +06:45
4
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
01:02:37 +08:02
5
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
01:07:54 +13:19
6
Uku VIISPERT
2004 Ants Piibu Brid?iklubi
Ants Piibu Brid?iklubi
02:14:54 +20:19

M21A 20 KP 6,70km

1
Ilves
00:43:58
2
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
00:51:45 +07:47
3
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
00:57:03 +13:05
4
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
00:59:17 +15:19
5
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:03:41 +19:43
6
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:13:19 +29:21
7
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:13:41 +29:43

M21B 17 KP 4,80km

1
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:47:36
2
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:47:46 +00:10
3
Renee PRAKS
1973 Valgamaa
Valgamaa
00:49:45 +02:09
4
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:52:44 +05:08
5
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
00:53:56 +06:20
6
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:54:01 +06:25
7
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
00:56:44 +09:08
8
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
00:56:57 +09:21
9
01:02:48 +15:12
10
01:14:20 +26:44
11
Hillar PETERSEN
1982 Katoliku
Katoliku
01:16:32 +28:56
12
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
01:16:51 +29:15

M21E 24 KP 7,60km

1
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
00:54:27
2
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:54:45 +00:18
3
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
00:55:37 +01:10
4
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:55:54 +01:27
5
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
00:57:18 +02:51
6
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:01:11 +06:44
7
Tartu
01:02:47 +08:20
8
Kaido LEPIK
1990 Ilves
Ilves
01:05:57 +11:30
9
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
01:09:30 +15:03
10
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:10:36 +16:09
11
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:12:15 +17:48
12
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:13:12 +18:45
13
Paavo RÕIGAS
1969 Peko
Peko
01:15:29 +21:02
14
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
01:16:25 +21:58
15
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:35:34 +41:07
16
Kalev LIIV
1956
01:49:13 +54:46

M35 20 KP 6,70km

1
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:59:19
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:59:33 +00:14
3
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:59:47 +00:28
4
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:24:13 +24:54

M40 20 KP 6,70km

1
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
00:42:31
2
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
00:43:12 +00:41
3
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:45:41 +03:10
4
Indrek ROOS
1978 Tartu
Tartu
00:49:59 +07:28
5
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:55:47 +13:16
6
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:00:49 +18:18
7
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:04:02 +21:31
8
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:07:56 +25:25
9
Kaarel PIIRIMÄE
1979 Kobras
Kobras
01:11:23 +28:52
10
Janek RIIVES
1977
01:18:14 +35:43

M45 20 KP 6,70km

1
Raivo REIMAN
1969 West
West
00:49:55
2
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:53:39 +03:44
3
Arno RUUSALEPP
1973 Ilves
Ilves
00:56:44 +06:49
4
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:59:06 +09:11
5
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
00:59:09 +09:14
6
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:59:13 +09:18
7
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:01:46 +11:51
8
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
01:02:00 +12:05
9
Magnar ALEV
1972 Otepää
Otepää
01:06:06 +16:11
10
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:06:57 +17:02
11
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
01:08:10 +18:15
12
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
01:08:42 +18:47
13
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:11:23 +21:28
14
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:11:58 +22:03
15
Veljo VASK
1974 West
West
01:26:34 +36:39
16
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:37:20 +47:25
17
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:45:40 +55:45
18
Ando VIISPERT
1976 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
01:50:05 +00:10

M50 17 KP 4,80km

1
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
00:34:43
2
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:43:07 +08:24
3
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:44:42 +09:59
4
Margus KIROTAR
1971 Peko
Peko
00:45:54 +11:11
5
Ülar LEHISTE
1970 Valgamaa
Valgamaa
00:49:42 +14:59
6
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:55:55 +21:12
7
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
00:57:07 +22:24

M55 17 KP 4,80km

1
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:50:54
2
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:04:38 +13:44
3
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:05:16 +14:22
4
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:10:44 +19:50

M60 17 KP 4,80km

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:58:33
2
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:04:16 +05:43
3
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
01:09:00 +10:27
4
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:11:07 +12:34

M65 16 KP 3,70km

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:43:58
2
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:06:58 +23:00

M70 16 KP 3,70km

1
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:46:25
2
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:48:47 +02:22
3
Madis ORAS
1950 Ilves
Ilves
00:50:54 +04:29
4
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:02:23 +15:58
5
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
01:03:14 +16:49
6
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:06:51 +20:26
7
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:11:28 +25:03
8
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:19:25 +33:00

M75 13 KP 3,20km

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:42:27
2
Ants TAMM
1943 TON
TON
00:58:52 +16:25
3
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:07:14 +24:47
4
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:17:47 +35:20

N08 6 KP 1,50km

1
Ingrid AASARU
2014 Tartu
Tartu
00:18:36
2
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:25:24 +06:48
3
Alondra ROOS
Tartumaa
Tartumaa
00:45:20 +26:44

N10 6 KP 1,50km

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:14:25
2
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:14:39 +00:14

N12 10 KP 2,20km

1
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
00:28:45
2
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:30:51 +02:06
3
00:30:52 +02:07
4
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:31:32 +02:47
5
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:59:11 +30:26
6
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:59:20 +30:35

N14 13 KP 3,20km

1
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:43:08
2
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:48:15 +05:07
3
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:55:28 +12:20
4
Jette-Ly ASSOR
2009 Kobras
Kobras
00:55:29 +12:21
5
Kerttu HALLIST
2008 Võru
Võru
01:10:09 +27:01

N16 16 KP 3,70km

1
Mariann ZERNANT
2007 Ilves
Ilves
00:49:21
2
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
00:49:32 +00:11
3
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:51:47 +02:26
4
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:53:18 +03:57
5
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
00:53:34 +04:13
6
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
00:54:17 +04:56

N18 17 KP 4,80km

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:43:24
2
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
00:53:09 +09:45
3
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
00:55:08 +11:44
4
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
00:56:14 +12:50
5
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:58:02 +14:38

N21A 17 KP 4,80km

1
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:37:19
2
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
00:39:47 +02:28
3
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:40:06 +02:47
4
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
00:50:11 +12:52
5
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:00:29 +23:10
6
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:05:15 +27:56
7
Kairiin MÄRTSON
2001 Kobras
Kobras
01:16:18 +38:59

N21E 20 KP 6,70km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:50:35
2
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:51:40 +01:05
3
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:03:51 +13:16
4
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:07:26 +16:51
5
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:12:22 +21:47
6
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:25:41 +35:06

N35 17 KP 4,80km

1
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
00:50:35
2
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
00:50:51 +00:16
3
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:00:13 +09:38
4
Kristel LOPSIK
1985 Tartumaa
Tartumaa
01:13:43 +23:08

N40 17 KP 4,80km

1
Monika PIIRIMÄE
1978 Kobras
Kobras
00:47:24
2
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:48:52 +01:28
3
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:56:52 +09:28
4
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:01:58 +14:34
5
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:17:07 +29:43

N45 17 KP 4,80km

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:51:35
2
Ehtel TAEVERE
1969 Kape
Kape
00:51:55 +00:20
3
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:59:19 +07:44
4
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:01:18 +09:43
5
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:02:50 +11:15
6
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:05:40 +14:05
7
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:06:02 +14:27
8
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:11:28 +19:53
9
Kati VÕRK
1974
01:17:09 +25:34
10
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:20:23 +28:48

N50 16 KP 3,70km

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:37:46
2
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:08:15 +30:29
3
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:20:11 +42:25
4
Kristi KIRJANEN
1972 Tartu
Tartu
01:31:26 +53:40

N55 16 KP 3,70km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:43:41
2
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:54:13 +10:32
3
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
00:57:55 +14:14
4
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:07:05 +23:24
5
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
01:16:02 +32:21
6
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:18:22 +34:41
7
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:20:23 +36:42

N60 16 KP 3,70km

1
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:03:13
2
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:05:33 +02:20

N65 16 KP 3,70km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:00:54
2
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:16:23 +15:29
3
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
01:16:30 +15:36

N70 13 KP 3,20km

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:11:52

VALIK

2
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
00:15:50
3
Berit NOORMETS
2009 Pikajärve
Pikajärve
00:20:56 +05:06
4
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
00:21:09 +05:19
5
Triinu KIVISELG
1980 Tartu
Tartu
00:29:39 +13:49
6
Matis MÄNDMETS
2010 Otepää
Otepää
00:29:55 +14:05
7
Mihkel LIIVAGO
2003 Kobras
Kobras
00:32:58 +17:08
8
Sander LAINE
1996 Serviti SK
Serviti SK
00:33:24 +17:34
9
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
00:44:10 +28:20
10
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:45:24 +29:34
11
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:47:02 +31:12
12
Oliver LÄTT
2005 Serviti SK
Serviti SK
00:47:50 +32:00
13
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:48:48 +32:58
14
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
00:50:46 +34:56
15
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:52:32 +36:42
16
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:54:19 +38:29
17
Avo VEERMÄE
1950 Ilves
Ilves
00:54:45 +38:55
18
Stephan William PETERSEN
2012 Tartu Katoliku Hariduskes
Tartu Katoliku Hariduskes
00:57:30 +41:40
19
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
00:58:42 +42:52
20
Joosep LOOST
1983
01:01:47 +45:57
21
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
01:01:53 +46:03
22
Kaur KIRJANEN
1972
01:02:07 +46:17
23
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
01:04:32 +48:42
24
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:09:35 +53:45
25
Anete SEPPO
2019 Põlva
Põlva
01:10:30 +54:40
26
Sarmite SILD
1962 Võru
Võru
01:12:33 +56:43
27
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
01:13:49 +57:59
28
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:21:29 +05:39
29
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
01:23:41 +07:51
30
Emil MÄEORG
01:39:10 +23:20

VIPL 13 KP 3,20km

1
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
00:35:38
2
Kaivar KÕOMÄGI
1991 Tartu
Tartu
00:37:26 +01:48
3
Hugo Gregor KIKERPILL
2002 Tartu Katoliku kool
Tartu Katoliku kool
00:38:42 +03:04
4
00:38:55 +03:17
5
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:39:27 +03:49
6
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:40:22 +04:44
7
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:40:35 +04:57
8
00:47:35 +11:57
9
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:54:33 +18:55
10
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:56:23 +20:45
11
Anne SERV
1994 Põlva linn
Põlva linn
01:10:30 +34:52
12
Ruth MAADLA
1987 Naiskodukaitse
Naiskodukaitse
01:35:45 +00:07

VIPP 18 KP 5,60km

1
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
00:45:40
2
Kurmet KUTTI
2005 Harju OK
Harju OK
00:46:11 +00:31
3
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
00:52:39 +06:59
4
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru
Võru
00:56:03 +10:23
5
00:58:00 +12:20
6
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:59:49 +14:09
7
Karel KURAGIN
2001 Võru
Võru
01:00:14 +14:34
8
Erkki MÄEORG
1978 Maaülikool
Maaülikool
01:06:13 +20:33
9
01:16:28 +30:48
10
Alo RULL
1970 SA Tartu Ülikooli Kliini
SA Tartu Ülikooli Kliini
01:18:29 +32:49
11
Kristiina RULL
1972 SA TÜ Naistekliinik
SA TÜ Naistekliinik
01:18:30 +32:50
12
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
01:27:25 +41:45

VIPT 16 KP 3,70km

1
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
00:41:50
2
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:43:20 +01:30
3
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
00:48:28 +06:38
4
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:50:38 +08:48
5
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
00:51:35 +09:45
6
Kaur KENK
2006 Kobras
Kobras
00:52:26 +10:36
7
Tauri VIJAR
2004 Kobras
Kobras
00:52:35 +10:45
8
00:52:37 +10:47
9
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
00:52:38 +10:48
10
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:53:30 +11:40
11
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
00:55:15 +13:25
12
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
00:56:11 +14:21
13
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
01:09:37 +27:47
14
01:09:59 +28:09

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Tarmo Zernant

Lajavangu lääs

284 osalejat