Tulemused

04okt.21

Linnaorienteerumine

ORANŽ

1
00:24:19
2
Ingmar DAUB
1993 Ilves
Ilves
00:24:31 +00:12
3
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
00:27:12 +02:53
4
Ats SÕNAJALG
1990 Harju OK
Harju OK
00:28:10 +03:51
5
Norma
00:29:34 +05:15
6
Karen LOORENS
2006 SK Saue Tammed
SK Saue Tammed
00:30:00 +05:41
7
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:32:30 +08:11
8
Aleksei SPIRIDONOV
1972 Gaasiekspert
Gaasiekspert
00:32:48 +08:29
9
Taivo DAUB
1969 Ilves
Ilves
00:32:49 +08:30
10
Birgit RUSSKA
1999 Kobras
Kobras
00:33:06 +08:47
11
Tanel SAUE
1974 Mercury
Mercury
00:33:34 +09:15
12
Aivaras NARBUTAITIS
1994 Klubi otsimine
Klubi otsimine
00:34:01 +09:42
13
00:36:15 +11:56
14
00:36:23 +12:04
15
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:38:14 +13:55
16
00:39:01 +14:42
17
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:39:24 +15:05
18
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:39:51 +15:32
19
00:40:04 +15:45
20
00:40:06 +15:47
21
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:40:45 +16:26
22
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
00:41:23 +17:04
23
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:41:25 +17:06
24
00:41:37 +17:18
25
00:41:42 +17:23
26
00:41:51 +17:32
27
Lisli PAK
1985 Rae
Rae
00:42:02 +17:43
28
00:42:16 +17:57
29
Airi KASK
1976
00:43:04 +18:45
30
00:43:16 +18:57
31
Reino RASS
1961 Novarc
Novarc
00:43:25 +19:06
32
Kristin DÜÜNA
2000 Rapla ÜG
Rapla ÜG
00:43:59 +19:40
33
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
00:44:04 +19:45
34
Teele TOHVER
00:44:14 +19:55
35
Hille TASA
1951 Tammed
Tammed
00:44:15 +19:56
37
00:44:16 +19:57
38
00:44:20 +20:01
39
Piret RAHE
1972
00:44:27 +20:08
40
SRD
00:44:32 +20:13
41
Sofia BOGATSOVA
2008 SRD
SRD
00:45:24 +21:05
42
Pille RASK
1963
00:45:42 +21:23
43
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:45:50 +21:31
44
00:47:14 +22:55
45
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:47:58 +23:39
46
00:48:12 +23:53
47
00:48:43 +24:24
48
Birgit AASMÄE
00:49:26 +25:07
49
Heli KAIN
-0001
00:49:28 +25:09
50
00:49:53 +25:34
51
Lembe LUTTERUS
1954 Tammed
Tammed
00:50:33 +26:14
52
Pavel KATLEROV
00:51:36 +27:17
53
00:51:43 +27:24
54
Niina KARNIT
1952 SRD
SRD
00:51:44 +27:25
55
00:51:51 +27:32
56
00:52:42 +28:23
57
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:53:27 +29:08
58
00:55:04 +30:45
59
Ülle PANI
1973
00:55:41 +31:22
60
00:56:52 +32:33
61
Anu ISBERG
1971
00:58:01 +33:42
62
00:58:15 +33:56
63
Katrin KRIISKA
1954 Jõhvikas
Jõhvikas
00:59:11 +34:52
64
00:59:20 +35:01
65
00:59:37 +35:18
66
01:01:42 +37:23
67
Kai NIINEPUU
1965 Jõhvikas
Jõhvikas
01:02:25 +38:06
68
Artem PRYKHODKO
2008 SRD
SRD
01:02:59 +38:40
69
01:07:44 +43:25
70
Liis SILD
1984
01:13:36 +49:17
71
Relika TOOME
1994 Tripassion Triatloniklubi
Tripassion Triatloniklubi
01:13:41 +49:22
72
01:16:51 +52:32
73
01:18:54 +54:35
74
01:28:13 +03:54
75
01:28:19 +04:00
76
01:28:20 +04:01

PUNANE

1
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:31:30
2
Erik BENGTSSON
00:31:42 +00:12
3
00:31:59 +00:29
4
00:32:52 +01:22
5
Erko VIRGEPUU
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:33:17 +01:47
6
Reimo LIIV
1994 SK100
SK100
00:33:25 +01:55
7
Andrei NIKITIN
1968 SRD
SRD
00:34:19 +02:49
8
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:36:05 +04:35
9
Alan VASK
1981 Töllerdised
Töllerdised
00:36:34 +05:04
10
00:37:50 +06:20
11
Aleksandr PETUHHOV
1974 CoxArt
CoxArt
00:38:14 +06:44
12
Priit ÖVERUS
1966 Mercury
Mercury
00:38:26 +06:56
13
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:38:43 +07:13
14
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:39:04 +07:34
15
Kalle METSOJA
1974 Mercury
Mercury
00:39:20 +07:50
16
Karl PEHK
1988
00:39:21 +07:51
17
00:39:24 +07:54
18
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
00:39:38 +08:08
19
Kristo TOHVER
1981 korp! Sakala
korp! Sakala
00:39:59 +08:29
20
00:40:07 +08:37
21
00:40:22 +08:52
22
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
00:40:24 +08:54
23
Lauri LAHTMÄE
1968 Kape
Kape
00:40:27 +08:57
24
00:40:51 +09:21
26
Tõnis VAIKSAAR
1984 SK100
SK100
00:41:12 +09:42
27
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
00:42:19 +10:49
28
TON
00:43:07 +11:37
29
00:43:22 +11:52
30
Margus LEISBERG
1980 AT Sport
AT Sport
00:43:26 +11:56
32
00:43:33 +12:03
33
Rauno PÕLDSEPP
1994 Otepää
Otepää
00:43:47 +12:17
34
Aleksei ROOMET
1985 Loginet
Loginet
00:44:11 +12:41
35
Riho KIIMAN
1985 Norma
Norma
00:44:22 +12:52
36
Heleri KIRSS
1983 Koop
Koop
00:44:46 +13:16
37
Joonas VAABEL
1978 Padriku pedaalijad
Padriku pedaalijad
00:44:50 +13:20
38
Eerik LOSSMANN
1964 TTÜ SK
TTÜ SK
00:45:01 +13:31
39
Leonid MALIKOV
1979 CoxArt
CoxArt
00:45:36 +14:06
40
Kristo PROOSVÄLI
1977 RoadWolf
RoadWolf
00:45:46 +14:16
41
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:46:00 +14:30
42
Sass SAAT
1986 HOK
HOK
00:46:06 +14:36
43
00:46:10 +14:40
44
Tarmo GEDE
-0001
00:46:14 +14:44
45
Jürgen SMIDT
1999 TTÜ
TTÜ
00:46:32 +15:02
46
00:46:46 +15:16
47
Signe RAIDMETS
1969 TON
TON
00:46:51 +15:21
48
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
00:47:07 +15:37
49
Kristi HEILMAN
1973 HOK
HOK
00:47:09 +15:39
50
Tarmo PERTEL
1983 Nõmme
Nõmme
00:47:36 +16:06
51
Tanel LIPS
1990
00:47:40 +16:10
52
Nele JUNTSON
1990 SK100
SK100
00:48:04 +16:34
53
Monika TOMINGAS
1980 Mercury
Mercury
00:48:17 +16:47
54
00:50:07 +18:37
55
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:50:21 +18:51
56
00:51:51 +20:21
57
Mati KARU
1981 JOKA
JOKA
00:52:21 +20:51
58
Maie RAUD
1987
00:54:01 +22:31
59
Ivar TOOTS
1972
00:54:29 +22:59
60
00:55:00 +23:30
61
Tõnu VÄHI
-0001
00:57:11 +25:41
62
Argo MERE
1981
00:58:01 +26:31
63
Aleksander TALI
1992 Harju KEK
Harju KEK
01:00:30 +29:00
64
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
01:00:34 +29:04
65
Kätlin ATONEN
1975 Lehola
Lehola
01:04:39 +33:09
66
Igor ZURJARI
1959 SRD
SRD
01:04:44 +33:14
67
Ain KARTAU
1961 Orvand
Orvand
01:05:45 +34:15
68
01:12:09 +40:39
69
Elis PAAS
1983
01:12:29 +40:59
70
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:14:01 +42:31
71
Ene ORAV
x209
x209
01:22:01 +50:31
72
Kristiina KAARESTE
01:26:31 +55:01
73
Indrek SALIS
1962 Parila
Parila
01:29:19 +57:49
74
01:33:08 +01:38

RO-SPRINT

1
Indrek REITSAK
1977 Nõmme
Nõmme
00:34:03
2
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
00:40:59 +06:56

ROHELINE

1
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
00:26:59
2
Ketriin OLLI
2011 LSF PT
LSF PT
00:27:03 +00:04
3
00:28:24 +01:25
4
00:29:36 +02:37
5
00:30:38 +03:39
6
00:36:03 +09:04
7
Rasmus OLLI
2009 LSF PT
LSF PT
00:36:23 +09:24
8
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:37:17 +10:18
9
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:37:19 +10:20
10
00:37:23 +10:24
11
Siim AUL
x85
x85
00:38:08 +11:09
12
Kaire VAABEL
1976 Baltika AS
Baltika AS
00:40:48 +13:49
13
00:40:58 +13:59
15
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:42:19 +15:20
16
00:43:30 +16:31
17
Igor REMETS
00:45:50 +18:51
18
Denis KUDRIAVTSEV
00:45:54 +18:55
19
Lea KOREM
-0001
00:52:50 +25:51
20
Danila BYCHKOV
2008 SRD
SRD
00:55:02 +28:03
21
Diana STANISLAV
2009 SRD
SRD
00:55:04 +28:05
22
00:55:24 +28:25
23
01:03:09 +36:10
24
Sverre LAINESTE
2009 Koidu Suusaklubi
Koidu Suusaklubi
01:08:08 +41:09
25
Hillar NIKKARI
1963 SK RT
SK RT
01:08:21 +41:22
26
Eve MALSROOS
1960 Tammed
Tammed
01:10:15 +43:16
27
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:10:16 +43:17
28
Urvi SARV
1939 Orion
Orion
01:11:17 +44:18
29
Feliks KIPPER
1931 Orion
Orion
01:15:14 +48:15
30
Helin LUNG
1985
01:18:29 +51:30
31
01:33:08 +06:09
32
01:35:06 +08:07
33
Marten LEE
x295
x295
01:58:09 +31:10

SEIKLUS

1
Anti SULAVEE
1983 SK100
SK100
00:18:54
2
00:19:16 +00:22
3
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:22:20 +03:26
4
Heimar STEINPILM
1976 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
00:23:56 +05:02
5
00:24:04 +05:10
6
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
00:24:08 +05:14
7
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
00:26:02 +07:08
8
Joel RILLO
1985
00:28:25 +09:31
9
Matti BETLEM
1960 JOKA
JOKA
00:28:45 +09:51
10
Kalmer PIISKOP
1978 Postimees Online
Postimees Online
00:31:15 +12:21
11
00:33:41 +14:47
12
Rainer JÄÄR
1995 Rapla ÜG
Rapla ÜG
00:36:18 +17:24

SININE

1
Pärt OTSASON
2014 Kelmiküla Lasteaed
Kelmiküla Lasteaed
00:13:49
2
00:19:23 +05:34
3
Anna-Rebecca ROSEN
2011 Tallinna Reaalkool
Tallinna Reaalkool
00:21:09 +07:20
4
Rebeka UUEMAA
2011 Audentese Spordiklubi
Audentese Spordiklubi
00:23:59 +10:10
5
Sandra MÄNNIK
2010 Audentese Spordiklubi
Audentese Spordiklubi
00:24:01 +10:12
6
00:24:04 +10:15
7
00:24:05 +10:16
8
Katariina KÄVER
2016 SK100
SK100
00:27:47 +13:58
9
Ellen HERMANN
2018 x223
x223
00:31:16 +17:27
10
Nora Lee LEISALU
2013 Audentese Spordiklubi
Audentese Spordiklubi
00:32:42 +18:53
11
Marta MÄLBERG
2011 Peko
Peko
00:34:01 +20:12
12
Kauri PILV
2010 Audentese Spordiklubi
Audentese Spordiklubi
00:34:05 +20:16
13
Ell KIVI
2017
00:38:42 +24:53
14
00:43:56 +30:07

VALIK

1
00:23:46
2
00:30:26 +06:40
3
Jan-Erik NÕMTAK
1981 25195
25195
00:30:33 +06:47
4
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:35:49 +12:03
5
Trevor KARRO
2006 Sparta
Sparta
00:35:49 +12:03
6
Georg KALME
00:35:49 +12:03
7
Mairolt KAKKO
1968 TON
TON
00:37:17 +13:31
8
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:37:53 +14:07
9
00:40:54 +17:08
10
Marti LUNG
1982
00:42:10 +18:24
11
00:42:13 +18:27
12
00:42:20 +18:34
13
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:44:08 +20:22
14
00:44:15 +20:29
15
Tarmo KÖÖP
1973 korp. Vironia/Rest Projek
korp. Vironia/Rest Projek
00:45:13 +21:27
16
Maksim HOMENKOV
2008 SRD
SRD
00:47:20 +23:34
17
00:48:15 +24:29
18
Mait BALITSKI
1971 B4SK
B4SK
00:48:31 +24:45
19
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:49:06 +25:20
20
Merike MÄNDSOO
1960 TON
TON
00:51:14 +27:28
21
Johannes TASA
1950 Tammed
Tammed
00:51:16 +27:30
22
Ilse UUS
1938 TON
TON
00:51:35 +27:49
23
Kirke Maria LEPIK
1999 Ilves
Ilves
00:52:14 +28:28
24
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
00:53:34 +29:48
25
00:55:57 +32:11
26
00:56:30 +32:44
27
Anni KOOV
2004
00:56:33 +32:47
28
Katariina VEERPALU
00:56:34 +32:48
29
Kärt TOMINGAS
2019 Mercury
Mercury
00:57:02 +33:16
30
00:57:02 +33:16
31
Jaan VEHLMANN
1945 JK Hermes
JK Hermes
00:57:06 +33:20
32
Andres LAINESTE
1971 Kraanatehas
Kraanatehas
00:57:20 +33:34
33
Lorene LAINESTE
2011 Koidu Suusaklubi
Koidu Suusaklubi
00:57:25 +33:39
34
Tiiu MÄGI
1959 Kape
Kape
00:59:05 +35:19
35
01:01:46 +38:00
36
Ivan RUBANAU
x332
x332
01:01:52 +38:06
37
Mari MADAR
1979
01:02:29 +38:43
38
Sigrid JOOSTI
2009 Sparta
Sparta
01:06:50 +43:04
39
Sigrid JOOSTI
2009 x199
x199
01:06:50 +43:04
40
01:06:51 +43:05
41
Grete PAAS
x202
x202
01:06:52 +43:06
42
Tuuliki OJALA
x173
x173
01:12:12 +48:26
43
Tarmo LÕO
1955
01:17:31 +53:45
44
01:20:38 +56:52
45
Virgi PUUSEPP
1973 SA
SA
01:20:39 +56:53
46
01:30:36 +06:50
47
01:30:37 +06:51
48
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:33:29 +09:43
49
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
01:38:26 +14:40
50
Konstantin KANGUR
1941 Tehnilise Järelevalve In
Tehnilise Järelevalve In
01:39:22 +15:36
51
01:40:39 +16:53

Päevak

Korraldaja: SK100

Rajameister:

Rahumäe

262 osalejat