Tulemused

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Siim Vanahans

Kooskora

260 osalejat

KUKI 5 KP 1,72km

1
Hendrik SIMPSON
2015 Rosma LA
Rosma LA
00:17:49
2
Taavet LIHTSA
Põlva
Põlva
00:17:53 +00:04
3
Kirkeliis RANNALA
2017 Põlva
Põlva
00:21:47 +03:58
4
00:23:47 +05:58
5
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:24:10 +06:21
6
Valter VEEROJA
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:25:12 +07:23
7
Sireli PARKSEPP
2019 Rosma LA
Rosma LA
00:27:54 +10:05
8
Helmi SIMPSON
2017 Rosma LA
Rosma LA
00:31:54 +14:05
9
Tuule LIHTSA
00:32:30 +14:41
10
Urmo VIDDER
2019 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:36:49 +19:00
11
00:39:41 +21:52
12
00:56:30 +38:41
13
Maru Raju Rahe LÕHMUS
Tartu
Tartu
01:19:54 +02:05

M08 5 KP 1,72km

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:18:48
2
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:24:30 +05:42
3
Rudolf MÕTTUS
2014 Võru
Võru
00:24:45 +05:57
4
Kristof KIVIL
2017 LSF PT
LSF PT
00:34:37 +15:49
5
Hugo ROOSE
2014 Tartu
Tartu
00:39:41 +20:53
6
01:25:28 +06:40

M10 5 KP 1,72km

1
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:13:46
2
Hendrik AVASTE
2012 Tammed
Tammed
00:23:39 +09:53

M12 8 KP 2,71km

1
Hugo Georg JÜRISON
2010 Serviti SK
Serviti SK
00:35:23
2
Ott KOLSAR
2012
00:36:22 +00:59
2
00:36:22 +00:59
4
Joosep TALI
2011 Harju OK
Harju OK
00:40:58 +05:35
5
Kuido PAJUMÄE
2011 Põlva
Põlva
00:44:39 +09:16
6
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:44:54 +09:31
7
Rico HANIMÄGI
2012 Võru
Võru
01:05:16 +29:53
8
Karl-Markkus REBANE
Räpina
Räpina
01:10:58 +35:35

M14 10 KP 3,81km

1
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
00:39:29
2
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:40:28 +00:59
3
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
00:49:32 +10:03
4
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:49:57 +10:28
5
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:51:22 +11:53
6
Eke OTS
2009 Võru
Võru
00:57:51 +18:22
7
Marten HANIMÄGI
2010 Võru
Võru
01:17:52 +38:23

M16 12 KP 5,05km

1
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
01:05:16
2
Markel HANIMÄGI
2006 Võru
Võru
01:39:06 +33:50

M18 17 KP 7,02km

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:49:42
2
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:11:50 +22:08

M21A 17 KP 7,02km

1
Martin MARGA
1988 Kobras
Kobras
00:47:17
2
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:49:59 +02:42
3
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:59:30 +12:13
4
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:00:18 +13:01
5
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:09:25 +22:08
6
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:31:25 +44:08
7
Madis KAASIK
1992 Tartu
Tartu
01:51:47 +04:30

M21B 12 KP 5,05km

1
Siim JÕESAAR
1992 Ilves
Ilves
00:39:23
2
Marios TAMMES
2001 Kobras
Kobras
00:45:23 +06:00
3
Ralf KIVIL
2005 LSF PT
LSF PT
00:49:48 +10:25
4
Oskar SOOP
1997
00:52:02 +12:39
4
Morten ULP
2004
00:52:02 +12:39
6
00:52:05 +12:42
6
Peep HELGAND
1983 Acino Eesti AS
Acino Eesti AS
00:52:05 +12:42
8
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:53:51 +14:28
9
Rauno KENK
1979 Tartu
Tartu
01:01:13 +21:50
10
01:15:54 +36:31
11
Juhan SEDMAN
1958
01:18:07 +38:44
12
Marko ALTMÄE
1973 Stihl-Team
Stihl-Team
01:30:03 +50:40
13
01:55:52 +16:29

M21E 22 KP 9,17km

1
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:56:31
2
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
01:03:03 +06:32
3
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:04:00 +07:29
4
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
01:04:12 +07:41
5
Kaur KASE
1987 Võru
Võru
01:04:49 +08:18
6
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:05:03 +08:32
7
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
01:05:13 +08:42
8
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:06:02 +09:31
9
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:08:37 +12:06
10
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:08:51 +12:20
11
Mihkel JÄRVEOJA
1986 Kobras
Kobras
01:13:17 +16:46
12
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
01:15:57 +19:26
13
Kaido LEPIK
1990 Ilves
Ilves
01:19:22 +22:51
14
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
01:19:48 +23:17
15
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:23:23 +26:52
16
Võru
01:25:18 +28:47
17
Tarmo NAPA
1990 Tartu
Tartu
01:26:11 +29:40
18
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:38:22 +41:51
19
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:42:03 +45:32
20
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
02:14:42 +18:11

M35 17 KP 7,02km

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:45:18
2
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
00:52:13 +06:55
3
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:03:59 +18:41
4
Priit PIKK
1983 TTÜ
TTÜ
01:04:49 +19:31
5
Janno PALLOTEDDER
1984 Suusahullud
Suusahullud
01:07:16 +21:58
6
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:09:12 +23:54
7
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:17:38 +32:20
8
Aleksander ALTMÄE
1987 Tartu
Tartu
01:46:59 +01:41

M40 17 KP 7,02km

1
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:46:28
2
Aares FJODOROV
1980 Otepää
Otepää
00:47:43 +01:15
3
Kaarel PIIRIMÄE
1979 Kobras
Kobras
00:53:02 +06:34
4
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:56:17 +09:49
5
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:03:21 +16:53
6
01:09:18 +22:50
7
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
01:09:22 +22:54

M45 17 KP 7,02km

1
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
00:52:12
2
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:52:57 +00:45
3
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:59:59 +07:47
4
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
01:02:23 +10:11
5
Priit NARUSK
1977 Võru
Võru
01:04:28 +12:16
6
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:05:28 +13:16
7
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
01:07:35 +15:23
8
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:08:01 +15:49
9
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:12:49 +20:37
10
Mati TIKERPUU
1974 Kaitsevägi
Kaitsevägi
01:13:34 +21:22
11
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
01:20:15 +28:03
12
Kristjan VASSIL
1977
01:31:47 +39:35
13
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
01:35:02 +42:50

M50 12 KP 5,05km

1
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
00:38:09
2
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:40:10 +02:01
3
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:44:08 +05:59
4
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:45:21 +07:12
5
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:48:02 +09:53

M55 12 KP 5,05km

1
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:43:45
2
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:46:09 +02:24
3
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:52:02 +08:17
4
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:53:06 +09:21
5
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:53:30 +09:45
6
Raivo PANKER
1965 Mercury
Mercury
00:54:16 +10:31
7
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
00:56:56 +13:11

M60 12 KP 5,05km

1
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:56:56
2
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:58:05 +01:09

M65 11 KP 3,59km

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:38:08
2
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
00:38:52 +00:44
3
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
00:51:23 +13:15
4
Arvi TÜVI
1964
00:53:29 +15:21

M70 11 KP 3,59km

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:36:08
2
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:42:42 +06:34
3
Jüri LUHA
1950 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:44:54 +08:46
4
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
00:50:14 +14:06
5
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:14:21 +38:13
6
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:31:46 +55:38

M80 10 KP 3,81km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:48:41
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:49:57 +01:16

N08 5 KP 1,72km

1
Emma SALF
00:23:17
2
Ingrid AASARU
2014 Tartu
Tartu
00:28:28 +05:11
3
Tuule PAI
2014
00:31:30 +08:13
4
00:31:48 +08:31
5
00:56:08 +32:51

N10 5 KP 1,72km

1
Nele-Marii SAAR
Räpina
Räpina
00:35:19

N12 8 KP 2,71km

1
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:44:26
2
01:07:12 +22:46

N14 10 KP 3,81km

1
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:38:05
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:38:26 +00:21
3
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:42:55 +04:50
4
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:46:15 +08:10
5
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:11:58 +33:53

N16 11 KP 3,59km

1
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:34:22
2
Gerda KIVIL
2007 LSF PT
LSF PT
00:39:18 +04:56
3
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:43:34 +09:12
4
Kerttu HALLIST
2008 Võru
Võru
01:17:05 +42:43

N18 12 KP 5,05km

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:41:39
2
Frida KÄRNER-GROSS
Allerod
Allerod
00:53:24 +11:45
3
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:05:56 +24:17

N21A 12 KP 5,05km

1
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:52:28
2
Britta PANKER
1991 Ilves
Ilves
00:53:07 +00:39
3
01:00:22 +07:54

N21E 17 KP 7,02km

1
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:01:44
2
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:03:23 +01:39
3
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:05:50 +04:06
4
Triin JAANISTE
1970 Ilves
Ilves
01:13:00 +11:16
5
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
01:15:52 +14:08
6
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:17:17 +15:33
7
01:28:00 +26:16
8
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:44:53 +43:09
9
Triin PAABO
1992 Tartu
Tartu
01:51:47 +50:03

N35 12 KP 5,05km

1
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
00:54:37
2
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
00:57:00 +02:23
3
00:58:34 +03:57

N40 12 KP 5,05km

1
Monika PIIRIMÄE
1978 Kobras
Kobras
00:46:42
2
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:52:09 +05:27
3
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
00:52:45 +06:03
4
Katrin LEMSALU
1978 Katoliku
Katoliku
00:57:30 +10:48
5
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:59:05 +12:23
6
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
01:02:11 +15:29

N45 12 KP 5,05km

1
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
00:51:30
2
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:55:47 +04:17
3
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
00:56:38 +05:08
4
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
00:57:22 +05:52
5
Kati VÕRK
1974
01:03:48 +12:18
6
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:12:30 +21:00
7
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:16:02 +24:32
8
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:18:49 +27:19

N50 11 KP 3,59km

1
Inge JOONAS
1971 Võru
Võru
00:39:33
2
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:47:50 +08:17
3
Minija PÄÄSLANE
1969 Ilves
Ilves
00:50:29 +10:56
4
Aira LÕHMUS
1972 Tartu TKK
Tartu TKK
00:51:51 +12:18
5
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:56:26 +16:53
6
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:11:36 +32:03

N55 11 KP 3,59km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:42:27
2
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:52:46 +10:19
3
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:52:56 +10:29
4
Ene TÜVI
1965
00:53:18 +10:51
5
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:06:21 +23:54

N60 11 KP 3,59km

1
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
00:50:21
2
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:59:12 +08:51

N65 11 KP 3,59km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:44:30
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:47:36 +03:06

N70 10 KP 3,81km

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:44:11
2
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
00:46:59 +02:48
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:49:08 +04:57
4
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:06:21 +22:10

N75 10 KP 3,81km

1
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
00:58:03

N80 10 KP 3,81km

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:05:59

VALIK

1
Klaudia KIVISELG
2010 SASS
SASS
00:01:43
2
Helena LIIV
1989 Kobras
Kobras
00:21:47 +20:04
3
Linda ERLEMANN
Võrumaa
Võrumaa
00:26:29 +24:46
4
Niklas KIVISELG
2016 Tartu
Tartu
00:30:28 +28:45
5
Brita PÄÄSLANE
2018 Kõrveküla LA
Kõrveküla LA
00:31:35 +29:52
6
Johann KIVISELG
2016 Tartu
Tartu
00:31:58 +30:15
7
Klarika KOPÕTIN
1986 Põlva
Põlva
00:34:59 +33:16
8
Mariane-Liis SAAR
räpina
räpina
00:35:20 +33:37
9
00:36:22 +34:39
10
Kersti KÄRNER
Taani
Taani
00:43:45 +42:02
11
Allar KIVIL
1976 LSF PT
LSF PT
00:47:44 +46:01
12
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:54:35 +52:52
13
Laura SEDMAN
00:55:25 +53:42
14
Tiina SEDMAN
1959
00:56:03 +54:20
15
Kaur KOLA
Räpina
Räpina
00:57:50 +56:07
16
Reti-Karlota REBANE
Räpina
Räpina
00:57:56 +56:13
17
Silvia SAARNIIT
1955 Põlva linn
Põlva linn
00:59:33 +57:50
18
Ats OTS
2011 Võru
Võru
01:00:18 +58:35
19
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
01:00:22 +58:39
20
Sarmite SILD
1962 Võru
Võru
01:05:27 +03:44
21
Marju KELVISTE
1980 SA TÜK
SA TÜK
01:07:14 +05:31
22
Ramon JANSON
01:07:25 +05:42
23
Kristina KALININA
Räpina
Räpina
01:11:39 +09:56
24
Kaire HAKK
1972 Põlva
Põlva
01:14:11 +12:28
25
Tim Hendrik KUUSK
2002 Võru
Võru
01:27:09 +25:26
26
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:28:28 +26:45
27
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
01:30:05 +28:22
27
Külli SAMUEL
1960 Tartu
Tartu
01:30:05 +28:22
29
Marika MEOS
Mooste
Mooste
02:07:29 +05:46
30
Emil MÄEORG
2019 Tartu
Tartu
02:24:35 +22:52

VIPL 10 KP 3,81km

1
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
00:27:24
2
Sander LAINE
1996 Serviti SK
Serviti SK
00:28:58 +01:34
3
Ülo VÄLI
1974 EMÜ
EMÜ
00:30:18 +02:54
4
Kaivar KÕOMÄGI
1991 Tartu
Tartu
00:43:14 +15:50
5
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:47:48 +20:24
6
Ene LAHT
1967 Tartu
Tartu
00:51:22 +23:58
7
Annegrete PALU
1991 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:16:27 +49:03
8
Ahti SAMUEL
Partsusmaa
Partsusmaa
01:23:19 +55:55

VIPP 20 KP 6,95km

1
Arno BACHAUS
1978 Team 30+
Team 30+
01:00:25
2
01:03:21 +02:56
3
Karl-Martin VOOVERE
2000 31129
31129
01:06:23 +05:58
4
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:08:19 +07:54
5
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:13:29 +13:04
6
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
01:20:12 +19:47
7
Taimo KOLSAR
1971
01:35:32 +35:07
8
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:58:52 +58:27

VIPT 11 KP 3,59km

1
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:36:23
2
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:37:43 +01:20
3
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:38:39 +02:16
4
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:38:40 +02:17
5
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:38:55 +02:32
6
Andre SALUMETS
1984 Põlva
Põlva
00:41:19 +04:56
7
Stefan KIVIL
2009 LSF PT
LSF PT
00:45:17 +08:54
8
Tõnis SAAG
1978 Tartu
Tartu
00:48:18 +11:55
9
Veera SIRK
1994 Tartumaa
Tartumaa
01:07:11 +30:48
10
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:22:39 +46:16