Tulemused

Päevak

Jõeveere talu

Tammeveski-Kapera

Ava kaart: 2010024

Korraldaja: Võru

Lisainfo: http://www.okvoru.ee

Rajameister: Timo Sild

125 osalejat

M10

1
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:26:25
2
Rudolf MÕTTUS
2014 Võru
Võru
00:41:40 +15:15
3
Stig VEESAAR
2016 Parksepa LA
Parksepa LA
00:52:11 +25:46
4
Hugo PARK
2014 Loosu
Loosu
00:58:08 +31:43
5
Rico HANIMÄGI
2012 Võru
Võru
01:10:13 +43:48

M12

1
Marten HANIMÄGI
2010 Võru
Võru
01:42:58
2
Sebastian VEESAAR
2011 Võru
Võru
01:50:40 +07:42
3
Ats OTS
2011 Võru
Võru
02:03:07 +20:09

M14

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
EP 38.24
00:37:04
2
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
EP 29.12
00:45:15 +08:11
3
Audun PALO
2008 Võru
Võru
EP 27.84
00:46:21 +09:17
4
Peko
EP 10.65
01:03:11 +26:07
5
Hugo RÜÜTLI
2008 Võru
Võru
EP 1.31
01:25:20 +48:16
6
Eke OTS
2009 Võru
Võru
EP 0.06
01:47:29 +01:10:25
7
Sander LEPP
2008 Võru
Võru
02:29:37 +01:52:33

M16

1
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
EP 47.43
00:51:35
2
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
EP 43.45
00:55:46 +04:11
3
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
EP 41.3
00:57:55 +06:20
4
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
EP 16.61
01:23:22 +31:47
5
Markel HANIMÄGI
2006 Võru
Võru
EP 0.04
02:35:23 +01:43:48

M18

1
Nansen PALO
2005 Võru
Võru
EP 58.07
01:00:16
2
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
EP 50.88
01:06:43 +06:27
3
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
EP 22.4
01:32:35 +32:19
4
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
EP 1.84
02:15:25 +01:15:09

M21

1
Reigo TEERVALT
1994 Peko
Peko
EP 60.28
00:58:10
2
Ilves
EP 52.84
01:05:00 +06:50
3
Andres SAETALU
1963 Tammed
Tammed
EP 51.72
01:05:59 +07:49
4
Alar KUME
1990 Võru
Võru
EP 50.02
01:07:28 +09:18
5
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
EP 45.89
01:11:01 +12:51
6
Raul REILJAN
1991 Võru
Võru
EP 40.07
01:16:00 +17:50
7
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
EP 35.52
01:19:58 +21:48

M35

1
Tanel MÕTTUS
1985 Võru
Võru
EP 40.13
01:15:57
2
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
EP 37.95
01:17:50 +01:53
3
Kaspar RUSSAK
1987 Võru
Võru
EP 33.11
01:22:07 +06:10
4
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
EP 27.04
01:27:49 +11:52
5
Raido VIKS
1986 Võru
Võru
EP 23.73
01:31:10 +15:13
6
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
EP 15.47
01:40:54 +24:57
7
Tiit MELTS
1983 Rõuge vald
Rõuge vald
EP 4.62
02:02:19 +46:22

M45

1
Kaupo JÄRVE
1974 LSF PT
LSF PT
EP 39.64
00:59:33
2
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
EP 35.71
01:03:22 +03:49
3
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
EP 31.49
01:07:26 +07:53
4
Raul KUDRE
1970 Peko
Peko
EP 26
01:12:53 +13:20
5
Sairos HÕRAK
1968 Võru
Võru
EP 25
01:13:54 +14:21
6
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
EP 24.51
01:14:25 +14:52
7
Lauri ALLMANN
1975 Võru
Võru
EP 17.41
01:22:22 +22:49
8
Ain NEMVALTS
1968 JOKA
JOKA
EP 12.06
01:29:39 +30:06
9
Eero MÕTTUS
1974 Võru
Võru
EP 11.41
01:30:40 +31:07
10
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
EP 7.57
01:37:40 +38:07
11
Sarmis ABOLINSH
Aluksne
Aluksne
01:41:59 +42:26
12
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
EP 3.41
01:49:20 +49:47

M60

1
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
EP 33.53
00:41:25
2
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
EP 25.65
00:48:14 +06:49
3
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
EP 8.77
01:05:46 +24:21
4
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
EP 7.25
01:08:08 +26:43
5
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
EP 4.43
01:13:44 +32:19
6
Uldis BERTUKS
Aluksne
Aluksne
01:21:06 +39:41
7
Rein LANI
1958 Võru
Võru
EP 1.99
01:21:36 +40:11
8
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
EP 1.04
01:27:15 +45:50
9
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
EP 0.87
01:28:43 +47:18
10
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
EP 0.52
01:32:43 +51:18

N10

1
Sirli TASSO
2011 Väimela lasteaed
Väimela lasteaed
00:43:23

N12

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
EP 27.36
00:41:05
2
Iiris TIMMA
2010 Peko
Peko
EP 19.67
00:49:31 +08:26
3
Loore Liisa SAMUEL
2010 Peko
Peko
EP 1.13
01:25:22 +44:17

N14

1
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
EP 19.23
00:50:00
2
Käti KUDRE
2009 Peko
Peko
EP 17.99
00:51:23 +01:23
3
Kirke KEEM
2009 Peko
Peko
EP 13.83
00:56:16 +06:16
4
Kerttu HALLIST
2008 Võru
Võru
EP 2.15
01:19:26 +29:26
5
Miina RAUDOJA
2009 Peko
Peko
EP 0.42
01:33:25 +43:25

N16

1
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
EP 8.49
01:43:55

N21

1
Annika RIHMA
1984 Kobras
Kobras
EP 61.2
01:05:19
2
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
EP 58.25
01:08:24 +03:05
3
Emily RAUDKEPP
1998 Peko
Peko
EP 56.45
01:10:13 +04:54
4
Triin JÄÄDMAA
1992 Võru
Võru
EP 53.89
01:12:45 +07:26

N35

1
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
EP 52.33
01:14:16
2
Inga SIEGERT
1983 Võru
Võru
EP 51.81
01:14:46 +00:30
3
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
EP 45.19
01:21:04 +06:48
4
Katre PALO
1978 Võru
Võru
EP 42.25
01:23:51 +09:35
5
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
EP 41.46
01:24:36 +10:20
6
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
EP 28.61
01:37:22 +23:06
7
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
EP 7.5
02:08:52 +54:36

N45

1
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
EP 48.66
00:55:43
2
Sanita VILCINA
Aluksne
Aluksne
00:55:54 +00:11
3
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
EP 46.28
00:58:23 +02:40
4
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
EP 43.96
01:00:53 +05:10
5
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
EP 42.19
01:02:45 +07:02
6
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
EP 35.05
01:10:03 +14:20
7
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
EP 27.19
01:18:10 +22:27
8
Inge JOONAS
1971 Võru
Võru
EP 25.23
01:20:17 +24:34
9
Esta TAMM
1964 Võru
Võru
EP 18.23
01:28:30 +32:47
10
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
EP 10.68
01:39:42 +43:59

N60

1
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
EP 30.51
00:37:23
2
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
EP 20.12
00:49:01 +11:38
3
Arija BERTUKA
Aluksne
Aluksne
00:51:39 +14:16
4
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
EP 14.44
00:55:31 +18:08
5
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
EP 9.03
01:02:53 +25:30
6
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
EP 2.48
01:18:03 +40:40
7
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
EP 1.44
01:23:11 +45:48
8
Inge EIT
1960 Võru ISK
Võru ISK
EP 0.06
01:46:23 +01:09:00

NR

1
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:02:46
2
Levar LAND
2013 Võru linn
Võru linn
00:02:55 +00:09
3
Hemeli LAND
2015 Võru
Võru
00:05:36 +02:50
4
Kiara Arabella SAAREPUU
2018 Võru vald
Võru vald
00:06:18 +03:32
4
Laureen KUUS
Võru
Võru
00:06:18 +03:32
6
Heti PARK
2017 Võru
Võru
00:06:24 +03:38
7
Dolores RUSSAK
2018 Võru
Võru
00:06:47 +04:01
8
Lisette KUUS
Võru
Võru
00:09:32 +06:46
9
Hettel PARK
2012 Võru
Võru
00:09:33 +06:47
10
Arles SIEGERT
2019 Vastseliina SK
Vastseliina SK
00:12:53 +10:07
11
Eedel SILD
2020 Võru
Võru
00:13:48 +11:02
12
Ruuben RUSSAK
Võru
Võru
00:14:59 +12:13
13
Nils PALO
2020 Rõuge vald
Rõuge vald
00:19:00 +16:14

RADA2

1
01:24:05
2
Martin BETLEM
1992 Tallinna Heleni Kool
Tallinna Heleni Kool
01:25:01 +00:56
3
Matti BETLEM
1960 JOKA
JOKA
01:35:50 +11:45

RADA3

1
Ilvi VARE
1970 West
West
01:21:49

VABA

0
Alla TASSO
1979 Võru vald
Võru vald
02:22:34 +02:22:34
0
Svea SAAR
1995
02:36:47 +02:36:47
0
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:18:55 +01:18:55
0
Tõnis JÄÄDMAA
2002 Võru
Võru
01:28:07 +01:28:07
0
01:12:14 +01:12:14
0
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
01:10:09 +01:10:09
0
Henri RÜÜTLI
2012 Haanja PK
Haanja PK
00:43:44 +43:44
0
Rein ZAITSEV
1969 Peko
Peko
00:39:13 +39:13
0
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:38:49 +38:49