Tulemused

Päevak

Apuparra Kõrvemaa

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: https://www.teisipaevakud.ee

Rajameister: Sergei Rjabõškin

224 osalejat

M12 6 KP 1,90km

3
00:38:04 +00:13
3
Karl Patrick JUHANI
2017 Tammed
Tammed
00:39:36 +01:45
3
00:37:51

M14 8 KP 2,60km

5
Oskar SOOBERG
2015 TON
TON
00:50:10

M16 13 KP 4,20km

2
Guido MAISTE
2009 Tammed
Tammed
00:56:44

M16RO 8 KP 2,50km

2
00:30:39 +10:12
2
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:20:27

M19RO 10 KP 6,70km

2
Mark RANNE
2008
01:15:42

M21A 22 KP 7,20km

2
02:03:31 +09:34
2
Ülar AASA
1976
01:22:54 +28:57
2
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
01:31:00 +37:03
2
Ahti RABA
1986 LHV Pank
LHV Pank
01:19:37 +25:40
2
01:19:49 +25:52
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
01:10:17 +16:20
2
Enn JAAMA
1969 Peko
Peko
01:10:18 +16:21
2
Taavi TAMKIVI
1981 TAOK
TAOK
01:09:17 +15:20
2
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
01:09:36 +15:39
2
Meelis LAURIMAA
1983 TON
TON
01:07:48 +13:51
2
01:06:39 +12:42
2
Lauri PÄHN
1998 Võru
Võru
00:59:40 +05:43
2
Tarmo MAISTE
1975 Tammed
Tammed
00:58:34 +04:37
2
Tõnu LILLELAID
1980 Tammed
Tammed
00:53:57

M21B 18 KP 5,70km

2
Marti TELLAS
1986 ARTECH OÜ
ARTECH OÜ
01:55:27 +04:17
2
01:41:22 +50:12
2
01:42:39 +51:29
2
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
01:13:54 +22:44
2
Joel RILLO
1985
01:27:36 +36:26
2
Janno VEEORG
1994 8481
8481
01:06:27 +15:17
2
Mikk KALAMEES
1993 Tammed
Tammed
01:07:07 +15:57
2
Andres SEPPEL
1984 Scoutspataljon
Scoutspataljon
01:01:41 +10:31
2
Siim PELLO
2007 Mercury
Mercury
01:01:06 +09:56
2
Valdo HÄLVIN
1988 Milrem Robotics
Milrem Robotics
01:00:46 +09:36
2
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
00:56:13 +05:03
2
Siim VALGEVÄLI
1980 Mercury
Mercury
00:51:10

M21C 14 KP 3,80km

2
Riho KADAJA
1985 Saku
Saku
01:34:00 +56:58
2
Arvi TÜVI
1964
00:59:22 +22:20
2
01:04:53 +27:51
2
00:57:34 +20:32
2
00:57:49 +20:47
2
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:48:29 +11:27
2
Tammed
00:51:42 +14:40
2
00:44:25 +07:23
2
00:44:00 +06:58
2
Viljar VAINOLA
1975 Mercury
Mercury
00:40:54 +03:52
2
Erkki LAUR
1969 Certex
Certex
00:40:48 +03:46
2
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:37:02

M21RO 15 KP 12,60km

2
01:39:07 +41:44
2
Tenno ALAMAA
1966 JOKA
JOKA
01:13:05 +15:42
2
Karin KRIIS
1985 MTÜ Tervise Valem
MTÜ Tervise Valem
01:18:24 +21:01
2
Kaspar ANNUS
2006 Mercury
Mercury
01:08:40 +11:17
2
Jarmo NIKOLAI
1984 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:09:57 +12:34
2
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:08:01 +10:38
2
Tanel MERIGAN
1989 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
01:04:16 +06:53
2
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
01:01:42 +04:19
2
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:58:07 +00:44
2
00:57:23

M40 18 KP 5,70km

3
TON
01:26:02 +34:47
3
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
01:32:13 +40:58
3
Tõnu OTS
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
01:19:05 +27:50
3
01:21:54 +30:39
3
01:16:07 +24:52
3
01:18:56 +27:41
3
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
01:10:42 +19:27
3
00:54:04 +02:49
3
Taimo NELLIS
-0001
01:07:47 +16:32
3
01:08:47 +17:32
3
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
01:05:51 +14:36
3
Alvin VANN
1978 PV SKK
PV SKK
01:04:08 +12:53
3
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
00:56:52 +05:37
3
Andrius PAKASTE
1980 Vironia
Vironia
01:34:38 +43:23
3
01:12:11 +20:56
3
01:35:58 +44:43
3
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:51:15

M40RO 15 KP 12,60km

3
Margus SASSIAN
1973 VTO
VTO
01:39:08 +36:19
3
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
01:21:38 +18:49
3
Kaido GUTMANN
1964 Rae
Rae
01:27:52 +25:03
3
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
01:17:48 +14:59
3
Indrek KOORT
1970 Veepisar
Veepisar
01:19:47 +16:58
3
01:14:30 +11:41
3
Erkki LUUK
1970 CFC
CFC
01:15:24 +12:35
3
Margus VENELAINE
1970 LSF PT
LSF PT
01:14:07 +11:18
3
Leila MALVA
1982 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
01:14:23 +11:34
3
Tarmo TARLAP
1970 Porter Racing
Porter Racing
01:09:33 +06:44
3
Erik AIBAST
1973 Tammed
Tammed
01:08:27 +05:38
3
Indrek LILLSOO
1973 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:08:15 +05:26
3
Alan VASK
1981 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
01:07:26 +04:37
3
Kalle METSOJA
1974 Mercury
Mercury
01:02:49

M50 18 KP 5,70km

4
Tarmo GEDE
1967
01:17:43 +30:45
4
Rünno SULG
1973 LSF PT
LSF PT
01:16:22 +29:24
4
01:17:39 +30:41
4
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:51:31 +04:33
4
Viktor KASSATKIN
1971 SRD
SRD
01:15:55 +28:57
4
Raivo PELLJA
1964 JOKA
JOKA
01:29:40 +42:42
4
Paavo HELDE
1968 Evotec AS
Evotec AS
01:35:47 +48:49
4
01:05:06 +18:08
4
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:07:11 +20:13
4
Olavi LOO
1971 West
West
01:02:49 +15:51
4
SRD
01:04:08 +17:10
4
01:02:35 +15:37
4
Rain LILLSOO
1970 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:59:56 +12:58
4
Sven LUKS
1968 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:53:23 +06:25
4
Peeter VÕRK
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
01:19:56 +32:58
4
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:12:36 +25:38
4
Aivo TRAKS
1972 Orvand
Orvand
01:24:42 +37:44
4
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
01:12:38 +25:40
4
Tõnu KOPPEL
1969 Esvika
Esvika
01:32:42 +45:44
4
Marti RANNE
1969 G4S Spordiklubi
G4S Spordiklubi
01:13:27 +26:29
4
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
01:43:55 +56:57
4
Andrei NIKITIN
1968 SRD
SRD
00:46:58

M60 17 KP 5,00km

2
Endel KARP
1960 Norma
Norma
01:36:15 +40:11
2
Kalmer KEEVEND
1957 JOKA
JOKA
01:24:19 +28:15
2
Toivo LEISNER
-0001 Elioni SK
Elioni SK
01:28:14 +32:10
2
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
01:16:44 +20:40
2
01:22:48 +26:44
2
01:15:31 +19:27
2
Ahto KARU
1955 JOKA
JOKA
01:10:56 +14:52
2
Urmas LIPS
1960 Koop
Koop
01:08:11 +12:07
2
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
00:56:12 +00:08
2
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
00:56:04

M60RO 10 KP 6,70km

3
Tõnu KARP
1957
01:33:19 +40:21
3
Mati KARP
1952 TEMPO spordiklubi
TEMPO spordiklubi
01:32:18 +39:20
3
01:14:20 +21:22
3
Vallo VARJO
1961 Koop
Koop
01:25:04 +32:06
3
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
00:52:58

M70 14 KP 3,80km

1
Kai SAKSMAN
1950 TON
TON
00:49:42 13

M80 8 KP 2,60km

3
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
00:55:32 +16:50
3
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:40:42 +02:00
3
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
00:42:02 +03:20
3
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:38:42

N12 6 KP 1,90km

2
00:20:57

N16 14 KP 3,80km

4
Sandra VALGEVÄLI
2008 Mercury
Mercury
01:20:47 +17:13
4
Tammed
01:03:34

N21A 18 KP 5,70km

5
01:56:18 +56:39
5
Katerina MAASIK
1990 Küberväejuhatus
Küberväejuhatus
01:41:18 +41:39
5
01:35:02 +35:23
5
Grethe-Johanna PLOOMPUU
1995 Harju OK
Harju OK
01:16:40 +17:01
5
Signe RAIDMETS
1969 TON
TON
01:14:57 +15:18
5
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
00:59:39

N21B 14 KP 3,80km

1
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
01:40:52 13

N21RO 10 KP 6,70km

1
SK100
01:16:45 9
2
Marge SARGMA
1975 Tammed
Tammed
01:30:16 9

N40 17 KP 5,00km

3
01:49:39 +50:20
3
Anne AIDMA
1978
01:34:33 +35:14
3
01:48:18 +48:59
3
Inga LIPS
1974 Koop
Koop
01:23:27 +24:08
3
Airi KASK
1976
01:26:02 +26:43
3
Monica JAAGO
-0001
01:20:15 +20:56
3
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:21:38 +22:19
3
01:08:29 +09:10
3
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
01:15:46 +16:27
3
01:07:54 +08:35
3
Maari IDNURM
1970 TON
TON
01:04:48 +05:29
3
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
01:04:14 +04:55
3
Kai TREIER
1969 TON
TON
01:01:41 +02:22
3
Tammed
00:59:19

N50 13 KP 4,20km

1
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
01:05:44 13

N60 13 KP 4,20km

4
Leelo MURU
1963 Linnaehitus AS
Linnaehitus AS
02:00:06 +56:45
4
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
01:37:33 +34:12
4
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
01:36:33 +33:12
4
Anu PALLON
1955 JOKA
JOKA
01:35:24 +32:03
4
Viktoria TRASANOV
-0001 TON
TON
01:15:39 +12:18
4
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
01:03:21

N70 8 KP 2,60km

2
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:59:34

RADA3 17 KP 5,00km

1
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
00:59:32 17

RADA4 13 KP 4,20km

1
Katrin PETERSON
1976 COOP Pank
COOP Pank
01:29:19 +33:25
1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:55:54

RADA6 8 KP 2,60km

1
Mati POOM
1944 TON
TON
00:43:37

TILLU 5 KP 0,00km

1
03:42:00 +38:23
1
00:05:27 +01:50
1
00:04:26 +00:49
1
00:04:23 +00:46
1
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:03:45 +00:08
1
00:03:37

VALIK

1
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
01:42:32 25
2
Inger JALAKAS
1965 Harju OK
Harju OK
01:19:48 24
3
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
01:37:50 23
4
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
01:26:36 17
5
Maria JÄRVIS
1979 36661
36661
02:00:55 17
6
Liis LILLE
1947 Harju OK
Harju OK
01:34:07 16
7
Helge VALDEK
1955 Harju KEK
Harju KEK
01:34:18 16
8
01:01:37 14
9
Joosep PAATS
-0001
01:16:24 14
10
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
01:06:41 13
11
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
01:05:07 12
12
Anu MALTS
1961 TON
TON
01:11:51 11
13
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
01:04:56 9
14
Heldur VÄLJAMÄE
1948 Orvand
Orvand
01:43:52 9
15
01:07:47 8
16
01:14:18 8
17
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:17:47 7
18
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:13:54 5