Tulemused

Päevak

Saustinõmme

Saustinõmme

Ava kaart: 2019007

Korraldaja: TON

Lisainfo: https://ton.ee/

Rajameister: Lauri Tarlap

448 osalejat

M10TR 5 KP 0,70km

1
00:09:57
2
Oskar SOOBERG
2015 TON
TON
00:12:42 +02:45
3
00:13:41 +03:44
4
00:14:53 +04:56
5
00:16:24 +06:27

M12 11 KP 2,57km

1
Hardi ARULEPP
2012 JOKA
JOKA
00:25:24
2
Oskar SOOBERG
2015 TON
TON
00:38:02 +12:38
3
Christofer VALANG
2012 JOKA
JOKA
00:38:40 +13:16
4
Markus SOLOVJOV
2013 SK100
SK100
01:04:11 +38:47
5
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:04:33 +39:09

M14 13 KP 3,83km

1
Marko UNT
2012 SK100
SK100
00:33:28
2
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
00:52:41 +19:13
3
Sten VESKIMÄGI
2011 SK100
SK100
00:55:49 +22:21
4
Maikel Magnus VÄLJA
2011 Aruküla Põhikool
Aruküla Põhikool
01:03:12 +29:44
5
Oliver AHMETOV
2010 Pikavere
Pikavere
01:27:32 +54:04

M16 15 KP 4,68km

1
Sander NÕMM
2008 Tammed
Tammed
00:32:01
2
Vunder
00:34:36 +02:35
3
Oskar LOSSMANN
2009 Tammed
Tammed
00:35:55 +03:54
4
Guido MAISTE
2009 Tammed
Tammed
00:38:57 +06:56
5
Raimond MESSING
2008 SK100
SK100
00:40:57 +08:56
6
Arti Tanel KIISLER
2009 SK100
SK100
00:41:19 +09:18
7
01:21:07 +49:06

M18 17 KP 5,00km

1
Siim PELLO
2007 Mercury
Mercury
00:42:10
2
Robin OLLI
2007 LSF PT
LSF PT
00:44:16 +02:06

M21A 20 KP 7,84km

1
Jonatan KARJUS
1991 Võru
Võru
00:50:20
2
Joonas KUUSKLA
1996 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:51:20 +01:00
3
Ats SÕNAJALG
1990 Tammed
Tammed
00:51:24 +01:04
4
Sander LINNUS
1991 Peko
Peko
00:51:42 +01:22
5
Tarmo MAISTE
1975 Tammed
Tammed
00:51:51 +01:31
6
00:54:08 +03:48
7
Maarius KOTSULIM
2005 JOKA
JOKA
00:55:26 +05:06
8
Norma
00:56:10 +05:50
9
Raido LAIDLA
1986 SK100
SK100
00:56:49 +06:29
10
Kurmet KUTTI
2005 Harju OK
Harju OK
00:56:50 +06:30
11
Petri VÄÄNÄNEN
1975 SK100
SK100
01:06:07 +15:47
12
01:06:27 +16:07
13
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
01:06:44 +16:24
14
Sven-Erik REBANE
1992 Orvand
Orvand
01:10:51 +20:31
15
Jaan VIRU
1990 Orvand
Orvand
01:11:05 +20:45
16
Kristian PILBAS
1977 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
01:11:16 +20:56
17
Kalev EENSAAR
1996 Tallinna Tehnikaülikool
Tallinna Tehnikaülikool
01:36:11 +45:51
18
01:47:07 +56:47
19
Imbi SOOME
1969
01:51:34 +01:14

M21AL 14 KP 6,57km

1
Ragnar KRUUSLA
1985 JOKA
JOKA
00:44:41
2
Siim VALGEVÄLI
1980 Mercury
Mercury
00:46:00 +01:19
3
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
00:46:34 +01:53
4
Dmitri SHVED
1970 SRD
SRD
00:46:54 +02:13
5
Andrei NIKITIN
1968 SRD
SRD
00:47:20 +02:39
6
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:47:39 +02:58
7
Tõnu KITS
1973
00:51:35 +06:54
8
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
00:52:01 +07:20
9
Neeme KALDA
1983 Okas
Okas
00:53:03 +08:22
10
Jaagup TOOME
1987 Hippok
Hippok
00:53:18 +08:37
11
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:53:45 +09:04
12
Marti RANNE
1969 G4S Spordiklubi
G4S Spordiklubi
00:55:26 +10:45
13
Rauno PÄRG
1989 Iceswim
Iceswim
00:55:56 +11:15
14
00:56:30 +11:49
15
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:57:01 +12:20
16
00:57:04 +12:23
17
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
00:57:23 +12:42
18
Mikhail RAER
1983 SRD
SRD
00:57:35 +12:54
19
Valdo HÄLVIN
1988 Milrem Robotics
Milrem Robotics
01:00:14 +15:33
20
Alari PREITOF
1986 MARU
MARU
01:02:31 +17:50
21
Tago TEETAMM
1975 Tammed
Tammed
01:03:49 +19:08
22
01:04:05 +19:24
23
01:04:22 +19:41
24
01:04:34 +19:53
25
Tarmo TARLAP
1970 Porter Racing
Porter Racing
01:05:48 +21:07
26
01:07:02 +22:21
27
01:08:26 +23:45
28
01:09:12 +24:31
29
01:10:58 +26:17
30
01:21:03 +36:22
31
02:02:12 +17:31

M21B 20 KP 7,47km

1
00:52:05
2
Ingmar DAUB
1993 Ilves
Ilves
00:56:07 +04:02
3
Marti KALJUVE
1986 Mercury
Mercury
00:59:02 +06:57
4
Kristjan PETERSON
1986 StSiP
StSiP
01:02:02 +09:57
5
01:02:10 +10:05
6
Sander SAARING
2005 Laagri Kool
Laagri Kool
01:02:32 +10:27
7
01:05:14 +13:09
8
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
01:05:30 +13:25
9
Andres TIKO
1984 KFV
KFV
01:12:54 +20:49
10
Siim DÜÜNA
1996 KL Rapla Malev
KL Rapla Malev
01:13:05 +21:00
11
01:13:42 +21:37
12
01:28:48 +36:43
13
01:34:22 +42:17
14
02:18:11 +26:06

M21BL 14 KP 4,74km

1
SRD
00:34:27
2
00:35:13 +00:46
3
00:37:25 +02:58
4
Viljar VAINOLA
1975 Mercury
Mercury
00:37:39 +03:12
5
00:37:53 +03:26
6
Johan ALENIUS
1967 IFK Lidingö
IFK Lidingö
00:38:03 +03:36
7
Jörgen VAIKJÄRV
1987 Vunder
Vunder
00:42:48 +08:21
8
Erkki LAUR
1969 Certex
Certex
00:42:59 +08:32
9
Ain PELLO
1969 Mercury
Mercury
00:44:31 +10:04
10
Janno JÕGISU
1979 TON
TON
00:44:44 +10:17
11
00:47:05 +12:38
12
Taivo KURG
1970 Maanteeamet
Maanteeamet
00:48:08 +13:41
13
00:49:19 +14:52
14
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:50:19 +15:52
15
00:50:31 +16:04
16
Tarmo TIISLER
1969 Eesti Raadio
Eesti Raadio
00:51:11 +16:44
17
Martin KONTUS
1986 Roofit.Solar
Roofit.Solar
00:52:53 +18:26
18
Kristo JÜRMANN
1981 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:54:09 +19:42
19
00:54:57 +20:30
20
Martin BORKMANN
1983 Norma
Norma
00:55:53 +21:26
21
00:57:42 +23:15
22
Maksim PROHHOROV
1980 x193
x193
01:17:48 +43:21
23
01:22:54 +48:27

M35 20 KP 7,84km

1
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
00:53:29
2
Martin MURAKAS
1989 Rakv
Rakv
00:55:47 +02:18
3
Leonid MALIKOV
1979 CoxArt
CoxArt
00:56:53 +03:24
4
Ragnar LEIMANN
1981 TAOK
TAOK
00:58:02 +04:33
5
Enn JAAMA
1969 Peko
Peko
00:59:17 +05:48
6
00:59:18 +05:49
7
Viljar GRAUEN
1979 Metsapeatus
Metsapeatus
01:01:47 +08:18
8
Kirill KLENSKI
1978 CoxArt
CoxArt
01:02:43 +09:14
9
Heiko MANDER
1987 SK100
SK100
01:05:34 +12:05
10
Ahti RABA
1986 LHV Pank
LHV Pank
01:09:24 +15:55
11
01:09:26 +15:57
12
Madis TAMM
1989
01:21:50 +28:21

M40 20 KP 7,47km

1
Tiit TÄHNAS
1980 JOKA
JOKA
00:44:59
2
Risto RANDMA
1977 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:49:01 +04:02
3
Meelis LAURIMAA
1983 TON
TON
00:49:09 +04:10
4
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:52:40 +07:41
5
Marek ZAHKNA
1980 RKAS
RKAS
01:00:55 +15:56
6
Alvin VANN
1978 Telia SK
Telia SK
01:01:45 +16:46
7
Andero ARAK
1981 SK100
SK100
01:02:14 +17:15
8
01:05:34 +20:35
9
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
01:07:34 +22:35
10
01:13:24 +28:25
11
Aleksei ROOMET
1985 Loginet
Loginet
01:13:47 +28:48
12
01:16:44 +31:45
13
01:16:51 +31:52

M45 17 KP 7,10km

1
Jaanus JÕGIS
1976 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:58:38
2
01:02:51 +04:13
3
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
01:04:54 +06:16
4
Taimo NELLIS
-0001
01:08:40 +10:02
5
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
01:16:28 +17:50
6
Ando LAVRITS
1979 KVA
KVA
01:17:46 +19:08
7
Kaupo KOHV
1978 x342
x342
01:20:47 +22:09

M50 17 KP 7,10km

1
Andre NÕMM
1974 Tammed
Tammed
00:45:28
2
Randy KORB
1971 Peko
Peko
00:47:32 +02:04
3
Toomas TIIVEL
1974 Mercury
Mercury
00:51:17 +05:49
4
00:55:13 +09:45
4
Margus KANDELIN
1971 Swedbank SK
Swedbank SK
00:55:13 +09:45
6
Tarmo LILLSOO
1974 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:55:23 +09:55
7
Rain LILLSOO
1970 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:56:29 +11:01
8
Eero MÕTTUS
1974 Võru
Võru
00:58:18 +12:50
9
Lauri OLLI
1972 LSF PT
LSF PT
00:58:53 +13:25
10
Viktor KASSATKIN
1971 SRD
SRD
00:58:58 +13:30
11
Arvo LAANEMETS
1972 TAOK
TAOK
00:59:48 +14:20
12
Aivo TRAKS
1972 Orvand
Orvand
01:04:43 +19:15
13
01:06:47 +21:19
14
Heiki SAVITSCH
1972 TON
TON
01:07:09 +21:41
15
Ülo MADISSOON
1962 TON
TON
01:08:02 +22:34
16
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
01:09:00 +23:32
17
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
01:10:04 +24:36
18
01:10:06 +24:38
19
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:11:17 +25:49
20
TON
01:11:32 +26:04
21
SRD
01:15:21 +29:53
22
SRD
01:25:23 +39:55
23
Raul VALGISTE
1973 OK Kuusalu
OK Kuusalu
01:35:49 +50:21

M55 16 KP 6,12km

1
Tarmo GEDE
1967
00:51:29
2
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:54:00 +02:31
3
Tiit RIISALO
1967 EROK
EROK
00:55:11 +03:42
4
Priit ÖVERUS
1966 Mercury
Mercury
00:56:20 +04:51
5
00:56:26 +04:57
6
Tõnis HALDNA
1965 Rae
Rae
00:58:12 +06:43
7
Taivo DAUB
1969 Ilves
Ilves
00:58:40 +07:11
8
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
01:01:34 +10:05
9
01:07:08 +15:39
10
Ülar MARK
1968
01:16:06 +24:37

M60 16 KP 6,12km

1
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
00:52:56
2
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
00:57:59 +05:03
3
Ando POST
1960 Koop
Koop
00:58:20 +05:24
4
Urmas LIPS
1960 Koop
Koop
00:58:56 +06:00
5
Eerik LOSSMANN
1964 Tammed
Tammed
01:00:11 +07:15
6
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
01:02:40 +09:44
7
Argo KAUGE
1964 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:03:49 +10:53
8
Margus JAANUS
1962 Koop
Koop
01:03:50 +10:54
9
Jaanus VILJAMAA
1963 TON
TON
01:05:27 +12:31
10
Rein TAMM
1961 Kose Vesi
Kose Vesi
01:14:38 +21:42
11
Endel KARP
1960 Norma
Norma
01:15:02 +22:06
12
Reino RASS
1961 Novarc
Novarc
01:17:46 +24:50
13
01:19:58 +27:02
14
Ivo TAMLA
1960
01:32:23 +39:27

M65 15 KP 4,68km

1
Mihkel NAHKUR
1959 Jõhvikas
Jõhvikas
00:39:01
2
Kalev RUBERG
1959 JOKA
JOKA
00:41:37 +02:36
3
Jüri MÄRTMAA
1959 Tammed
Tammed
00:42:50 +03:49
4
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:45:28 +06:27
5
Kalmer KEEVEND
1957 JOKA
JOKA
00:45:47 +06:46
6
Tiit TATTER
1948 TON
TON
00:46:08 +07:07
7
Vello POST
1958 Koop
Koop
00:46:15 +07:14
8
Ahto KARU
1955 JOKA
JOKA
00:47:16 +08:15
9
Rein HANSTEIN
1949 Okas
Okas
00:48:06 +09:05
10
Raivo KUKK
1955
00:56:59 +17:58
11
01:05:17 +26:16
12
Peeter KAIN
-0001
01:10:31 +31:30

M70 13 KP 3,83km

1
Jüri ROKKO
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:33:45
2
00:43:24 +09:39
3
00:43:42 +09:57
4
Heino REBANE
1954 Orvand
Orvand
00:46:54 +13:09
5
Toomas KOPPEL
1953 Saku
Saku
00:46:55 +13:10
6
Arvo SOOSALU
1952 TON
TON
00:47:25 +13:40
7
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
00:48:58 +15:13
8
Tõnu TAAL
1954 JOKA
JOKA
00:56:51 +23:06
9
Tiit PLOOMPUU
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
00:57:38 +23:53
10
Mati KARP
1952 TEMPO spordiklubi
TEMPO spordiklubi
01:10:17 +36:32
11
Jaan TIITS
1950 AS Elero
AS Elero
01:13:24 +39:39
12
01:19:43 +45:58

M75 11 KP 3,40km

1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:31:51
2
00:47:54 +16:03
3
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:51:33 +19:42
4
00:53:30 +21:39
5
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:03:06 +31:15
6
Valdo JAANIK
1946 Orion
Orion
01:08:53 +37:02
7
Jaak VIHMAND
-0001
01:09:06 +37:15
8
Jaan VEHLMANN
1945 JK Hermes
JK Hermes
01:09:59 +38:08

M80 9 KP 2,50km

1
Eimar JÕGISU
1942 TON
TON
00:30:02
2
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:34:55 +04:53
3
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:36:05 +06:03
4
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:37:57 +07:55
5
Mati POOM
1944 TON
TON
00:39:41 +09:39
6
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:39:45 +09:43
7
Jakob VINKEL
1941 Orion
Orion
00:41:16 +11:14
8
Lembit PÕLDOJA
1941 KIWA
KIWA
00:42:57 +12:55
9
Konstantin KANGUR
1941 Tehnilise Järelevalve In
Tehnilise Järelevalve In
00:43:04 +13:02
10
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
00:45:18 +15:16
11
Boris KIRT
1942
01:01:37 +31:35
12
01:01:40 +31:38
13
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
01:06:09 +36:07
14
01:46:09 +16:07

M85 9 KP 2,50km

1
Juhan HUNT
1937 Orion
Orion
00:36:59
2
Tõnu RAID
1939 Tammed
Tammed
00:37:19 +00:20

M8NR 5 KP 1,20km

1
00:05:53
2
Karl Patrick JUHANI
2017 Tammed
Tammed
00:07:06 +01:13
3
00:10:43 +04:50
4
Joosep MANDER
2019 SK100
SK100
00:10:45 +04:52
5
Robert LIGI
2020 Oru lasteaed Mesimumm
Oru lasteaed Mesimumm
00:13:02 +07:09
6
00:14:44 +08:51
7
00:16:58 +11:05
8
00:18:45 +12:52
9
00:19:24 +13:31
10
00:29:29 +23:36
11
00:36:35 +30:42
12
00:47:42 +41:49
13
02:09:49 +03:56

MLIHTNE 17 KP 4,41km

1
00:35:01
2
00:38:53 +03:52
3
Marek MAURER
-0001 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:52:21 +17:20
4
Tore LASN
1967
00:52:41 +17:40
5
Martin BOLLVERK
1974 x79
x79
00:56:23 +21:22
6
Tõnu KARP
1957
01:07:41 +32:40
7
Indrek UIK
1970
01:13:22 +38:21
8
01:16:36 +41:35
9
01:16:44 +41:43
10
01:19:38 +44:37
11
01:43:25 +08:24
12
Koit LUUS
1967
01:45:31 +10:30

N10TR 5 KP 0,70km

1
00:12:15
2
00:12:55 +00:40
3
00:24:52 +12:37
4
00:25:02 +12:47
5
00:42:59 +30:44

N12 11 KP 2,57km

1
Hanna-Brit PIHT
2012 Mercury
Mercury
00:21:45
2
Mia Helin ESNAR
2012 x244
x244
00:39:25 +17:40
3
Jasmiin KULBIN
2013 x362
x362
00:52:09 +30:24
4
00:52:11 +30:26

N14 11 KP 3,40km

1
Mariel KRIKS
2011 LSF PT
LSF PT
00:26:42
2
Maarja Mirali RIGA
2010 SK100
SK100
00:39:09 +12:27
3
00:43:32 +16:50
4
Marta MÄLBERG
2011 Peko
Peko
00:46:09 +19:27
5
00:46:11 +19:29

N16 13 KP 3,83km

1
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
00:33:23
2
Miriam PAESÜLD
2010 Tammed
Tammed
00:42:31 +09:08
3
Grete Liis KELDER
2009 SK100
SK100
00:50:08 +16:45
4
Lisette KUUSMAA
2008 SK100
SK100
01:11:08 +37:45

N18 14 KP 4,74km

1
Tammed
00:42:18
2
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
00:45:59 +03:41

N21A 14 KP 6,57km

1
Kadri KADAKAS
1988 Tammed
Tammed
00:43:54
2
Kirti REBANE
1973 Mercury
Mercury
00:50:42 +06:48
3
Maris TERNO
1982 Tammed
Tammed
00:52:10 +08:16
4
Marika MANDER
1988 SK100
SK100
00:55:32 +11:38
5
Britt JAASKA
1983 SK Serviti
SK Serviti
00:59:19 +15:25
6
Merili PALU
1988 SK100
SK100
01:02:21 +18:27
7
Helen JÜRJO
1978 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:02:47 +18:53
8
Annabel TEETAMM
1999 Tammed
Tammed
01:07:42 +23:48
9
Signe RAIDMETS
1969 TON
TON
01:08:33 +24:39
10
Kertu SAVITSCH
1996 SK100
SK100
01:31:11 +47:17

N21B 17 KP 5,00km

1
00:46:47
2
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
00:47:04 +00:17
3
00:50:49 +04:02
4
Brita PLOOMPUU
2003 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:55:57 +09:10
5
00:59:05 +12:18
6
Elina RANT
1982
01:04:14 +17:27
7
Maret TAAL
1991 Team Kaitsevägi
Team Kaitsevägi
01:14:00 +27:13
8
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
01:16:37 +29:50

N35 16 KP 6,12km

1
01:11:02
2
01:20:49 +09:47
3
Kairi VOSS
1985
01:58:37 +47:35

N40 17 KP 5,00km

1
Monika TOMINGAS
1980 Mercury
Mercury
00:42:18
2
Terje OTS
1982 Swedbank SK
Swedbank SK
00:51:18 +09:00
3
Kristi LUBERG
1982
00:52:36 +10:18
4
01:00:47 +18:29
5
Heleri KIRSS
1983 Koop
Koop
01:00:57 +18:39
6
Elina KUTTI
1982 Harju OK
Harju OK
01:04:52 +22:34
7
01:08:17 +25:59
8
01:25:44 +43:26

N45 17 KP 5,00km

1
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
00:44:29
2
Ingrid PIHT
1976 Mercury
Mercury
00:45:01 +00:32
3
Kirsten NIGUL
1975 Kape
Kape
00:46:42 +02:13
4
Merike MUMME
1975 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:47:08 +02:39
5
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:47:22 +02:53
6
00:48:07 +03:38
7
Maari IDNURM
1970 TON
TON
00:50:09 +05:40
8
Liina JÕGISU
1976 Mercury
Mercury
00:51:29 +07:00
9
Anneli PELLO
1973 Mercury
Mercury
00:51:56 +07:27
10
00:53:55 +09:26
11
Liisi PIITS
1976 EKI
EKI
00:56:30 +12:01
12
Airi KASK
1976
01:00:00 +15:31
13
01:02:14 +17:45
14
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:06:44 +22:15
15
01:14:50 +30:21
16
01:25:44 +41:15
17
01:29:12 +44:43

N50 15 KP 4,68km

1
Anneli AAS
1970 TON
TON
00:40:33
2
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
00:45:54 +05:21
3
Kaire HELDRING
1974 TON
TON
00:53:57 +13:24
4
Age VALGEPEA
1968 Swedbank SK
Swedbank SK
00:55:57 +15:24
5
Ella SHVED
1970 SRD
SRD
00:56:08 +15:35
6
01:04:00 +23:27
7
Vaike MURUMETS
1972 TON
TON
01:12:58 +32:25

N55 15 KP 4,68km

1
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:41:46
2
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:42:11 +00:25
3
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:43:24 +01:38
4
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:44:39 +02:53
5
Inger JALAKAS
1965 Harju OK
Harju OK
00:46:40 +04:54
6
Rita OJALA
1967 JOKA
JOKA
00:50:16 +08:30
7
Ivi ÕUNAPUU
1965 Okas
Okas
00:54:07 +12:21
8
Meeli KEREM
1965 TON
TON
00:59:10 +17:24
9
Ülle KADAK
1956 Lehola
Lehola
01:02:40 +20:54

N60 14 KP 4,74km

1
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:45:20
2
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
00:48:34 +03:14
3
00:50:38 +05:18
4
Ülle RAUDSEPP
1960 Jõhvikas
Jõhvikas
01:01:12 +15:52
5
01:05:32 +20:12
6
Olga MALGINA
1962 Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed
01:16:31 +31:11
7
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
01:37:35 +52:15

N65 14 KP 4,74km

1
Siiri POOPUU
1957 JOKA
JOKA
00:44:33
2
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
00:51:06 +06:33
3
Lea TUSIS
1955 JOKA
JOKA
00:58:23 +13:50
4
01:02:55 +18:22
5
Helge VALDEK
1955 Harju KEK
Harju KEK
01:05:18 +20:45
6
TON
01:07:34 +23:01
7
01:10:52 +26:19
8
Anu PALLON
1955 JOKA
JOKA
01:12:17 +27:44
9
Galina PJASETSKAJA
1958 Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed
01:16:45 +32:12
10
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
01:24:59 +40:26
11
Heli KAIN
-0001
01:37:27 +52:54
12
Kai VOOLAINE
1958 TON
TON
01:46:00 +01:27

N70 11 KP 3,40km

1
Hille TASA
1951 Tammed
Tammed
00:40:34
2
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:46:33 +05:59
3
Katrin KRIISKA
1954 Jõhvikas
Jõhvikas
00:51:07 +10:33
4
00:58:17 +17:43
5
01:11:08 +30:34

N75 9 KP 2,50km

1
Mare BEILMANN
1949 LUS
LUS
00:39:30
2
00:45:15 +05:45
3
Juta VIRKEPUU
1948 Harju OK
Harju OK
00:47:03 +07:33
4
Epp SULG
1944
01:15:57 +36:27

N80 9 KP 2,50km

1
Maimu TORNBERG
1940 Koop
Koop
00:42:18
2
Maire RAID
1938 Tammed
Tammed
00:44:31 +02:13
3
Malle KAROLIN
1941 Orion
Orion
01:08:54 +26:36

N85 9 KP 2,50km

1
Ilse UUS
1938 TON
TON
00:45:54
2
TON
01:15:02 +29:08

N8NR 5 KP 1,20km

1
00:07:03
2
Vunder
00:07:52 +00:49
3
Eimi TOOME
2016
00:08:53 +01:50
4
00:09:05 +02:02
5
00:09:09 +02:06
6
00:09:45 +02:42
7
00:10:34 +03:31
8
00:11:42 +04:39
9
Arabella MANDER
2017 SK100
SK100
00:11:55 +04:52
10
Johanna Mia VÄNDRIK
2017 Mercury
Mercury
00:12:48 +05:45
11
Katariina KÄVER
2016 SK100
SK100
00:15:58 +08:55
12
00:16:51 +09:48
13
00:19:55 +12:52
14
00:22:59 +15:56
15
00:25:15 +18:12
16
Virginia TAMBUR
2023 Nõmme
Nõmme
00:29:05 +22:02
17
Marie MÄLBERG
2015 Peko
Peko
00:41:28 +34:25
18
00:47:48 +40:45

NLIHTNE 17 KP 4,41km

1
00:41:10
2
Karmen Eveli KAUGE
2003 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:42:47 +01:37
3
Ingrid SOOBERG
2001 TON
TON
00:43:01 +01:51
4
00:45:10 +04:00
5
Juno RABA
1976
00:52:40 +11:30
5
Pille RASK
1963
00:52:40 +11:30
7
01:02:49 +21:39
8
Jaana SHVED
1969 SRD
SRD
01:05:58 +24:48
9
Katriin JOLLER
2003 Tammed
Tammed
01:10:36 +29:26
10
01:18:09 +36:59
11
01:20:51 +39:41
12
Eve MALSROOS
1960 Tammed
Tammed
01:22:06 +40:56
13
Marika STOKKEBY
1972 Orion
Orion
01:24:02 +42:52
14
01:25:21 +44:11
15
01:29:54 +48:44

V

1
Armo HIIE
1968 Kape
Kape
01:15:19 42
2
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
01:22:20 42
3
Tiiu MÄGI
1959 Kape
Kape
01:42:47 38
4
01:18:20 37
5
01:18:39 35
6
01:50:44 35
7
Johannes TASA
1950 Tammed
Tammed
01:05:21 34
8
Andres ZIMMERMANN
1981 TA OK
TA OK
00:55:18 31
9
Ave LEPIK
1984 Relax Gaming
Relax Gaming
01:01:16 23
10
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
01:12:52 22
11
Allar SOO
1991 x371
x371
01:38:24 20
12
01:04:05 19
13
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:41:15 16
14
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
01:12:19 16
15
Jaanus REHA
1959 Koop
Koop
00:37:16 15
16
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
01:00:18 15
17
Reimo NEUMANN
2008 Audentes
Audentes
01:04:54 15
18
Andrus SIPSAKA
1961 Harju OK
Harju OK
01:09:43 15
19
01:21:13 15
20
02:16:31 15
21
01:48:28 14
22
Anete BOLLVERK
2003 x313
x313
01:57:18 14
23
00:41:24 13
24
00:58:18 13
25
Anu KÄVER
1980 SK100
SK100
01:11:06 13
26
Vunder
00:41:49 12
27
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:51:30 12
28
Ralf KUUSMAA
2010 SK100
SK100
00:54:55 10
29
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:59:07 10
30
00:59:03 9
31
00:34:05 8
32
Anton ROOLAID
1977 TAOK
TAOK
00:35:43 8
33
01:36:08 8
34
01:02:53 6
35
Urvi SARV
1939 Orion
Orion
01:57:52 6
36
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
00:05:43 5
37
00:49:44 4