Tulemused

10aug.21

Tallinna 15. Teisipäevak

M12

1
Lukas LILLELAID
2011 Tammed
Tammed
00:20:04
2
Guido MAISTE
-0001
00:20:42 +00:38
3
Oskar MALV
2011
00:39:26 +19:22
4
00:45:41 +25:37
5
01:01:27 +41:23

M14

1
00:25:01
2
00:35:27 +10:26
3
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
00:59:46 +34:45
4
01:15:43 +50:42

M21A

1
Rain EENSAAR
1974 SKM
SKM
00:55:28
2
Jonatan KARJUS
1991 Võru
Võru
00:58:35 +03:07
3
Meelis MERENÄKK
1974 Rae
Rae
01:04:33 +09:05
4
Ats SÕNAJALG
1990 Harju OK
Harju OK
01:04:56 +09:28
5
01:06:11 +10:43
6
01:06:18 +10:50
7
Mairolt KAKKO
1968 TON
TON
01:09:34 +14:06
8
01:10:30 +15:02
9
Andres BAUVALD
1975 Elioni SK
Elioni SK
01:11:01 +15:33
10
Marek ZAHKNA
1980 RKAS
RKAS
01:11:10 +15:42
11
01:11:57 +16:29
12
Alan VASK
1981 Töllerdised
Töllerdised
01:16:05 +20:37
13
Ivo MILLER
1977 Koop
Koop
01:18:36 +23:08
15
01:18:57 +23:29
16
Marko P
1983
01:18:58 +23:30
17
Priit EVARDI
1973 JOKA
JOKA
01:19:53 +24:25
18
01:20:13 +24:45
19
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
01:20:41 +25:13
20
Mattis ALLIKSOO
1979 12,7 mm
12,7 mm
01:21:31 +26:03
21
Marti RANNE
1969 G4S Spordiklubi
G4S Spordiklubi
01:27:44 +32:16
22
01:42:47 +47:19
23
Ella Miina KOGER
x291
x291
02:59:33 +04:05

M21B

1
00:49:20
2
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:49:28 +00:08
3
00:54:11 +04:51
4
Andrus LEPP
1983 OÜ Bauest
OÜ Bauest
00:54:47 +05:27
5
Jaanus JÕGIS
1976 Saku Õlletehase SK
Saku Õlletehase SK
00:55:35 +06:15
6
Andres SEPPEL
1984 Scoutspataljon
Scoutspataljon
00:57:43 +08:23
7
00:59:21 +10:01
8
01:01:25 +12:05
9
Karl PEHK
1988
01:02:20 +13:00
10
01:04:25 +15:05
11
Evert PADARI
1998 Tallinna Tehnikaülikool
Tallinna Tehnikaülikool
01:07:40 +18:20
12
01:07:46 +18:26
13
01:10:42 +21:22
14
01:11:22 +22:02
15
Urmo MÄEORG
1975 Puukool
Puukool
01:13:27 +24:07
16
Martin LAUR
1986 Kuljus
Kuljus
01:14:48 +25:28
17
01:18:07 +28:47
18
01:18:19 +28:59
19
Mati KIISLER
2001 SRD
SRD
01:19:57 +30:37
20
Heiki Rein KIISLER
1995 Harju KEK
Harju KEK
01:20:04 +30:44
21
Sergei ZELENIN
1991 VaP
VaP
01:20:23 +31:03
22
01:20:54 +31:34
23
Ilja OLLÕKAINEN
1986 ÜSP
ÜSP
01:22:32 +33:12
24
01:27:10 +37:50
25
01:45:12 +55:52

M21BRO

1
Toomas RANDOJA
1983 XDream
XDream
00:44:51
2
Urmo ORUJÕE
1981 Majapood OÜ
Majapood OÜ
00:53:59 +09:08

M21C

1
00:30:03
2
Aleksei SPIRIDONOV
1972 Gaasiekspert
Gaasiekspert
00:30:51 +00:48
3
00:31:44 +01:41
4
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:33:11 +03:08
5
00:35:14 +05:11
6
Risto SERG
1973 TTÜ
TTÜ
00:38:25 +08:22
7
Erkki LAUR
1969 Certex
Certex
00:38:44 +08:41
8
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:39:16 +09:13
9
00:39:54 +09:51
10
00:39:56 +09:53
11
Arvi TÜVI
1964
00:47:05 +17:02
12
00:51:13 +21:10
13
00:54:18 +24:15
14
00:55:38 +25:35
15
Tarmo TIISLER
1969 Eesti Raadio
Eesti Raadio
01:00:18 +30:15
16
Indrek SALIS
1962 Parila
Parila
01:14:06 +44:03

M21RO

1
Tõnis ERM
1982 TAOK
TAOK
00:57:45
2
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:59:39 +01:54
3
Marek KARM
1990 SK100
SK100
01:02:38 +04:53
4
01:07:29 +09:44
5
01:11:36 +13:51
6
Tanel MERIGAN
1989 ABC GRUPP
ABC GRUPP
01:16:56 +19:11
7
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
01:18:22 +20:37
8
01:20:49 +23:04
9
01:29:43 +31:58
10
01:37:43 +39:58
11
Marje VENELAINE
1975 Tammed
Tammed
01:46:12 +48:27

M40

1
Tõnu LILLELAID
1980 Tammed
Tammed
00:45:01
2
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:52:15 +07:14
3
Sven RINGVEE
1979 VaP
VaP
00:52:56 +07:55
4
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
00:54:09 +09:08
5
00:54:54 +09:53
6
Pearu KUUSK
1974 Tartu
Tartu
00:56:54 +11:53
7
Tammo ESTA
1974 HOK
HOK
00:58:49 +13:48
8
Madis MALV
1976
00:59:21 +14:20
9
Tõnu KITS
1973
01:00:44 +15:43
10
Konstantin ROOMET
1978 Loginet
Loginet
01:00:57 +15:56
11
01:02:33 +17:32
12
01:03:37 +18:36
13
01:04:32 +19:31
14
01:07:02 +22:01
15
01:08:06 +23:05
16
01:08:26 +23:25
17
TON
01:09:48 +24:47
18
Lauri ALLMANN
1975 Võru
Võru
01:12:15 +27:14
19
01:13:42 +28:41
20
01:26:21 +41:20
21
Aleksei ROOMET
1985 Loginet
Loginet
01:30:58 +45:57
22
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
01:38:43 +53:42

M40RO

1
Kalle METSOJA
1974 Mercury
Mercury
01:08:32
2
01:10:12 +01:40
3
Indrek REITSAK
1977 Nõmme
Nõmme
01:12:48 +04:16
4
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
01:12:49 +04:17
5
Margus VENELAINE
1970 LSF PT
LSF PT
01:14:08 +05:36
6
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
01:14:12 +05:40
7
Tarmo TARLAP
1970 Porter Racing
Porter Racing
01:18:02 +09:30
8
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
01:19:32 +11:00
9
Indrek KOORT
1970 Veepisar
Veepisar
01:19:37 +11:05
10
Marko KÜLAOTS
1978 Tammed
Tammed
01:19:49 +11:17
11
Mati MÄGI
1978 HOK
HOK
01:22:03 +13:31
12
Erkki LUUK
1970
01:22:27 +13:55
13
01:22:35 +14:03
14
Herkki SUURMAN
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:25:06 +16:34
15
Kristjan MAADE
1973 LSF PT
LSF PT
01:31:43 +23:11
16
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
01:34:22 +25:50
17
Kaido GUTMANN
1964 Rae
Rae
01:38:27 +29:55
18
Margus SASSIAN
1973 VTO
VTO
01:54:03 +45:31

M50

1
00:57:10
2
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:57:40 +00:30
3
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:57:53 +00:43
4
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
01:03:59 +06:49
5
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
01:04:26 +07:16
6
Tiit RIISALO
1967 EROK
EROK
01:09:30 +12:20
7
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:11:10 +14:00
8
Tarmo GEDE
-0001
01:11:15 +14:05
9
Toomas TELGMA
1965 Voller
Voller
01:13:09 +15:59
10
Eerik LOSSMANN
1964 TTÜ SK
TTÜ SK
01:13:47 +16:37
11
Indrek NEIVELT
1967 Pocopay
Pocopay
01:20:52 +23:42
12
Tõnu KOPPEL
1969 Esvika
Esvika
01:25:25 +28:15
13
Paavo HELDE
1968 Evotec AS
Evotec AS
01:28:32 +31:22
14
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
01:35:56 +38:46
15
01:41:38 +44:28
16
01:57:11 +00:01

M50RO

1
Toomas KREEK
1962 Nõmme
Nõmme
00:42:32

M60

1
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
00:37:16
2
Urmas LIPS
1960
00:38:32 +01:16
3
00:43:16 +06:00
4
Sulev KUIV
1956 TAOK
TAOK
00:47:35 +10:19
5
Endel KARP
1960 Norma
Norma
00:47:57 +10:41
6
Tõnu SELLIN
1961 Udde-Tooling
Udde-Tooling
00:49:33 +12:17
7
Tõnu VÄHI
-0001
00:49:55 +12:39
8
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:54:04 +16:48
9
Heino REBANE
1954 Orvand
Orvand
00:54:31 +17:15
10
Toivo LEISNER
-0001 Elioni SK
Elioni SK
00:58:20 +21:04
11
Heldur VÄLJAMÄE
1948 Orvand
Orvand
01:35:41 +58:25

M60RO

1
Jüri MÄRTMAA
1959 Tammed
Tammed
00:44:39
2
Mati KARP
1952 TEMPO spordiklubi
TEMPO spordiklubi
01:18:32 +33:53

M70

1
00:36:51
2
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:43:31 +06:40
3
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:43:51 +07:00
4
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:46:59 +10:08
5
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
00:56:15 +19:24
6
01:02:40 +25:49
7
01:13:28 +36:37
8
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
01:16:08 +39:17

M80

1
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:36:19
2
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:37:23 +01:04

N12

1
Helena ERM
2014 Võru
Võru
00:28:26
2
00:48:54 +20:28

N14

1
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
00:25:22
2
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
00:29:34 +04:12
3
00:58:03 +32:41
4
01:02:35 +37:13
5
Luisa VAHI
2012
01:13:10 +47:48

N16

1
Liise LILLELAID
2007 Tammed
Tammed
00:29:45
2
00:45:22 +15:37
3
00:47:06 +17:21

N21A

1
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
01:04:07
2
01:09:34 +05:27
3
01:28:48 +24:41

N21B

1
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:25:59
2
00:30:44 +04:45
3
Raili KALA
1985
00:37:03 +11:04
4
Helen ALLIKSOO
1982 12,7 mm
12,7 mm
00:39:32 +13:33
5
00:45:12 +19:13
6
Ene TÜVI
1965
00:46:50 +20:51
7
Küllike REHE
-0001 Hansapank
Hansapank
00:49:38 +23:39
8
00:52:03 +26:04
9
00:53:38 +27:39
10
00:54:14 +28:15
11
Gerda ARR
1980
00:55:28 +29:29
12
Piret RAHE
1972
00:56:05 +30:06
13
00:58:24 +32:25
14
00:58:45 +32:46
15
Ave LEPIK
1984
01:00:11 +34:12
16
Aive UUS
1982
01:03:58 +37:59
17
01:04:36 +38:37
18
Tiina RAHE
1984
01:07:33 +41:34
19
01:15:19 +49:20
20
01:28:18 +02:19
21
Ene EHTMAA
1976
01:57:05 +31:06

N21RO

1
Ruth GUTMANN
1961 Rae
Rae
00:48:41
2
Andra PUUSEPP
1973 Täppsportlased
Täppsportlased
00:53:45 +05:04
3
01:01:56 +13:15
4
Annika SILDE
1982 Mercury
Mercury
01:07:24 +18:43
5
01:30:43 +42:02

N40

1
Inga LIPS
1974
00:43:13
2
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:43:36 +00:23
3
00:45:31 +02:18
4
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:46:32 +03:19
5
00:50:55 +07:42
6
Airi KASK
1976
00:51:22 +08:09
7
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:53:17 +10:04
8
00:54:01 +10:48
9
00:56:34 +13:21
10
Kaia SAAR
1972
00:57:59 +14:46
11
Maret LAAS
1972
00:58:03 +14:50
12
00:58:49 +15:36
13
01:14:47 +31:34
14
Anu ISBERG
1971
01:17:42 +34:29
15
01:24:04 +40:51

N50

1
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:41:12
2
00:41:42 +00:30
3
Age VALGEPEA
1968 Swedbank SK
Swedbank SK
00:57:23 +16:11
4
01:00:46 +19:34

N60

1
Lembe LUTTERUS
1954 Tammed
Tammed
01:01:53
2
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
01:07:52 +05:59
3
01:18:07 +16:14
4
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
01:26:55 +25:02
5
Mare AIBAST
1949 Harju OK
Harju OK
01:27:41 +25:48
6
Juta VIRKEPUU
1948 Harju OK
Harju OK
01:33:04 +31:11

N70

1
Rutt KUKK
1945 Orion
Orion
00:48:02
2
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:51:00 +02:58
3
Epp SULG
1944
01:22:04 +34:02

RADA3

1
Rauno PUHKE
1989 Ambla SK
Ambla SK
00:50:33
2
Taimo AASMA
1975 KKM ITK
KKM ITK
00:58:55 +08:22

RADA4

1
00:43:35
2
x295
01:01:28 +17:53
3
Jubov TOLMATSJOVA
x296
x296
01:01:29 +17:54

RADA6

1
Siret MATTEUS
1974 Sidepataljon
Sidepataljon
01:09:43

RADA7

1
Tuuli ERM
1982 Võru
Võru
00:28:26

TILLU

1
00:03:16
2
00:03:20 +00:04
3
00:03:29 +00:13
5
00:04:06 +00:50
6
00:04:20 +01:04
12
00:05:04 +01:48
15
00:05:31 +02:15
18
00:06:55 +03:39
19
00:07:04 +03:48
20
00:07:28 +04:12
21
00:07:45 +04:29
22
00:07:51 +04:35
24
00:08:23 +05:07
25
00:14:26 +11:10

VALIK

1
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:19:21
2
00:33:15 +13:54
3
00:48:41 +29:20
4
Katrin TÕNUPÄRT
1980 G4S spordiklubi
G4S spordiklubi
01:01:19 +41:58
5
Edith MADALIK
1975 Peko
Peko
01:07:00 +47:39
6
Kristo PROOSVÄLI
1977 RoadWolf
RoadWolf
01:08:25 +49:04
7
Kairi HUNT
1982
01:12:32 +53:11
8
Indrek LILLO
1977 www.advokaat.ee
www.advokaat.ee
01:15:11 +55:50
9
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:15:50 +56:29
10
Jane AAVIK
1981
01:25:02 +05:41
11
01:29:06 +09:45
12
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
01:32:15 +12:54
13
Jana SAHVA
1984
01:32:51 +13:30
14
01:37:40 +18:19
15
Erki KUKK
1980
01:45:14 +25:53
16
Märten MÕTTUS
1981 Vatson OÜ
Vatson OÜ
01:49:59 +30:38
17
01:54:11 +34:50

Päevak

Korraldaja: NOMME7

Rajameister: Kaido Nurja

Pääsküla

272 osalejat