Tulemused

Päevak

Männiku Wakepark

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: https://www.teisipaevakud.ee

Rajameister: Rain Vellerind

320 osalejat

M12

1
00:11:06
2
00:27:09 +16:03
3
Mart LINDEBERG
2013 Saku Gümnaasium
Saku Gümnaasium
00:27:39 +16:33
4
00:27:44 +16:38
6
Uku KÕLU
2012
00:33:36 +22:30
7
Karl Patrick JUHANI
2017 Tammed
Tammed
00:35:04 +23:58
8
00:57:56 +46:50

M14

1
00:24:38
2
00:26:11 +01:33
3
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
00:41:31 +16:53
4
Lennart KUNINGAS
2012 Tammed
Tammed
00:42:00 +17:22
5
00:48:41 +24:03

M16

1
Rein JÕGISMAN
2006 Tammed
Tammed
00:40:17

M16RO

1
Björn Martin LINDEBERG
2009 Saku Gümnaasium
Saku Gümnaasium
00:48:39

M19RO

1
01:07:10

M21A

1
00:43:43
2
Mehis MURU
1989 JOKA
JOKA
00:45:07 +01:24
3
Tauri HUNT
1990 Maja
Maja
00:48:16 +04:33
4
Randy KORB
1971 Peko
Peko
00:49:04 +05:21
5
Lauri PÄHN
1998 Võru
Võru
00:49:20 +05:37
6
00:49:36 +05:53
7
Petri VÄÄNÄNEN
1975 SK100
SK100
00:52:22 +08:39
8
Mairo TUTK
1985 Ilves
Ilves
00:53:23 +09:40
9
Raiko TUTT
1979 Norma
Norma
00:54:11 +10:28
10
Mattis ALLIKSOO
1979 12,7 mm
12,7 mm
00:54:21 +10:38
11
00:55:16 +11:33
12
00:56:34 +12:51
13
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
00:56:36 +12:53
14
Tanel TOOM
1976
01:00:58 +17:15
15
01:24:53 +41:10

M21B

1
00:37:38
2
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:40:43 +03:05
3
Marti KALJUVE
1986 Mercury
Mercury
00:41:20 +03:42
4
Valdo HÄLVIN
1988 Milrem Robotics
Milrem Robotics
00:41:54 +04:16
5
Joonas KUUSKLA
1996 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:41:55 +04:17
6
Siim VALGEVÄLI
1980 Mercury
Mercury
00:44:02 +06:24
7
Karl PEHK
1988
00:44:06 +06:28
8
00:44:32 +06:54
9
00:44:41 +07:03
10
Gregor FUNK
2002 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:45:33 +07:55
11
00:47:59 +10:21
12
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
00:49:08 +11:30
13
00:49:26 +11:48
14
Margus MÄLL
1985 Kõrvemaa
Kõrvemaa
00:50:31 +12:53
15
Andrus LEPP
1983 OÜ Bauest
OÜ Bauest
00:51:23 +13:45
16
00:51:42 +14:04
17
00:52:18 +14:40
18
Joosep PAATS
-0001
00:56:03 +18:25
19
Kristian MOOR
1985 TON
TON
00:56:20 +18:42
20
00:58:04 +20:26
21
Urmo MÄEORG
1975 Puukool
Puukool
00:59:50 +22:12
22
Romet KRIKS
2007 LSF PT
LSF PT
01:00:35 +22:57
23
01:16:20 +38:42
24
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
01:16:21 +38:43
25
Taavi JÜRJEN
x121
x121
01:18:45 +41:07
26
01:18:48 +41:10
27
Viljar VALLIMÄE
1987 SK ProRunner
SK ProRunner
01:28:22 +50:44

M21BRO

1
00:58:26

M21C

1
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:34:58 13

M21RO

1
Tõnis ERM
1982 TAOK
TAOK
00:59:13
2
01:05:35 +06:22
3
Taaniel TOOMING
1992 Kobras
Kobras
01:06:57 +07:44
4
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
01:15:34 +16:21
5
01:27:58 +28:45
6
01:29:58 +30:45
7
Margus HALLIK
1978 LUS
LUS
01:33:02 +33:49
8
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
01:33:42 +34:29
9
Leila MALVA
1982 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
01:33:54 +34:41
10
Eero SÄDE
1978 Õhuvägi
Õhuvägi
01:38:11 +38:58
11
01:54:47 +55:34

M40

1
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:38:56
2
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
00:43:02 +04:06
3
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
00:43:17 +04:21
4
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
00:43:46 +04:50
5
Tõnu KITS
1973
00:45:26 +06:30
6
Andero ARAK
1981 Team Hydro
Team Hydro
00:45:51 +06:55
7
00:48:11 +09:15
8
Heimar STEINPILM
1976 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
00:48:45 +09:49
9
00:48:48 +09:52
10
Aleksei ROOMET
1985 Loginet
Loginet
00:48:51 +09:55
11
Paul LUMI
1973
00:49:31 +10:35
12
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:50:13 +11:17
13
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:50:49 +11:53
14
Elmar VAHER
1975 Rakv
Rakv
00:50:54 +11:58
15
00:52:51 +13:55
16
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:53:04 +14:08
17
00:53:14 +14:18
18
Pearu KUUSK
1974 Tartu
Tartu
00:53:52 +14:56
19
Madis KIPPER
1975 12998
12998
00:55:04 +16:08
20
00:55:06 +16:10
21
Madis MALV
1976
00:57:20 +18:24
22
TON
00:58:59 +20:03
23
Tõnu OTS
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:59:03 +20:07
24
01:06:06 +27:10
25
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
01:32:37 +53:41
26
-
01:39:16 +00:20
27
01:39:25 +00:29

M40RO

1
Erkki LUUK
1970 CFC
CFC
01:15:53
2
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
01:18:01 +02:08
3
Urmas SASSIAN
1975 Rae
Rae
01:18:33 +02:40
4
Erki PAJUNDI
1981 Bisontesolar OÜ
Bisontesolar OÜ
01:23:26 +07:33
5
Margus VENELAINE
1970 LSF PT
LSF PT
01:23:31 +07:38
6
Kristjan MAADE
1973 LSF PT
LSF PT
01:45:05 +29:12
7
Margus SASSIAN
1973 VTO
VTO
01:47:11 +31:18

M50

1
Andrei NIKITIN
1968 SRD
SRD
00:37:21
2
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:41:58 +04:37
3
Raivo REIMAN
1969 West
West
00:45:33 +08:12
4
Andres TALVER
1960 Mercury
Mercury
00:45:51 +08:30
5
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:46:50 +09:29
6
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
00:47:07 +09:46
7
Raivo PELLJA
1964 JOKA
JOKA
00:48:34 +11:13
8
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
00:51:31 +14:10
9
Olavi LOO
1971 West
West
00:51:36 +14:15
10
Tarmo GEDE
1967
00:52:28 +15:07
11
Tiit RIISALO
1967 EROK
EROK
00:54:04 +16:43
12
00:54:16 +16:55
13
Aivo TRAKS
1972 Orvand
Orvand
00:55:35 +18:14
14
Vello SOLNA
1970 Peko
Peko
00:56:18 +18:57
15
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
01:03:50 +26:29
16
Paavo HELDE
1968 Evotec AS
Evotec AS
01:05:49 +28:28
17
Tõnu KOPPEL
1969 Esvika
Esvika
01:19:34 +42:13

M60

1
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
00:42:40
2
Urmas LIPS
1960 Koop
Koop
00:44:20 +01:40
3
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
00:45:33 +02:53
4
Matti BETLEM
1960 JOKA
JOKA
00:46:26 +03:46
5
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
00:46:32 +03:52
6
Jüri MELLIK
1953 AnalDesigni AS
AnalDesigni AS
00:50:40 +08:00
7
Tiit TATTER
1948 TON
TON
00:51:17 +08:37
8
Sulev KUIV
1956 TAOK
TAOK
00:51:30 +08:50
9
Jüri ROKKO
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:51:45 +09:05
10
Tõnu VÄHI
-0001
00:51:59 +09:19
11
Heino REBANE
1954 Orvand
Orvand
00:57:16 +14:36
12
Toivo LEISNER
-0001 Elioni SK
Elioni SK
01:00:39 +17:59
13
01:01:12 +18:32
14
Igor ZURJARI
1959 SRD
SRD
01:01:25 +18:45
15
Peeter KAIN
-0001
01:19:30 +36:50
16
01:29:28 +46:48

M60RO

1
Jüri MÄRTMAA
1959 Tammed
Tammed
01:00:19

M70

1
00:41:26
2
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:42:04 +00:38
3
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:42:59 +01:33
4
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
00:48:12 +06:46
5
Tiit PLOOMPUU
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
00:49:15 +07:49
6
Jüri TÄHEMAA
1944 TON
TON
00:58:15 +16:49
7
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:58:54 +17:28
8
01:16:23 +34:57
9
01:18:34 +37:08
10
Vello LOORITS
1941 Orion
Orion
01:19:52 +38:26

M80

1
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:27:07
2
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:27:20 +00:13
3
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
00:29:39 +02:32
4
Jakob VINKEL
1941 Orion
Orion
00:37:21 +10:14
5
Tõnu RAID
1939 Tammed
Tammed
00:42:18 +15:11
6
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
00:52:30 +25:23

N12

1
Hanna ROOSIPUU
2011 TON
TON
00:17:46
2
00:30:19 +12:33
3
Lauren BAUMAN
2013 Saku Gümnaasium
Saku Gümnaasium
00:31:27 +13:41
4
00:34:11 +16:25
5
00:35:41 +17:55

N14

1
Mariel KRIKS
2011 LSF PT
LSF PT
00:27:12
2
Kirke REIMAN
2008 West
West
00:41:36 +14:24
3
Karola KALMUS
2010 x150
x150
00:45:07 +17:55
4
00:48:46 +21:34

N16

1
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
00:37:32
2
Tammed
00:52:20 +14:48

N21A

1
01:14:45
2
01:21:42 +06:57
3
Maret TAAL
x272
x272
01:28:24 +13:39
4
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
01:32:35 +17:50

N21B

1
Anni SILD
1987 Jakob Westholmi Gümnaasi
Jakob Westholmi Gümnaasi
00:33:35
2
Liina PEHK
1988
00:34:55 +01:20
3
00:34:56 +01:21
4
00:35:13 +01:38
5
00:39:20 +05:45
6
Siiri TALTS
2002 HOK
HOK
00:39:46 +06:11
7
Anu KÄVER
1980 SK100
SK100
00:41:33 +07:58
8
00:44:12 +10:37
9
Ene TÜVI
1965
00:45:46 +12:11
10
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
00:47:00 +13:25
11
Ele TOOM
1987
00:47:21 +13:46
12
00:47:52 +14:17
13
00:47:59 +14:24
14
Maarja KIPPER
1981 Äripäev
Äripäev
00:53:02 +19:27
15
Piret RAHE
1972
00:55:03 +21:28
16
00:57:06 +23:31
17
Nikole BUKREJEVA
1995 37228
37228
00:58:38 +25:03
18
01:00:05 +26:30
19
01:02:56 +29:21
20
01:06:04 +32:29
21
Krista PALDER
1990 AS Tallinna Vesi
AS Tallinna Vesi
01:06:53 +33:18
22
01:07:07 +33:32
23
01:07:34 +33:59
24
Küllike REHE
-0001 Hansapank
Hansapank
01:20:40 +47:05
25
Triin METS
1985
01:22:06 +48:31
26
01:39:08 +05:33

N21RO

1
Andra PUUSEPP
1973 Täppsportlased
Täppsportlased
01:21:19
2
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
01:22:05 +00:46

N40

1
00:44:23
2
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
00:45:52 +01:29
3
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:47:38 +03:15
4
Maari IDNURM
1970 TON
TON
00:50:13 +05:50
5
Monica JAAGO
-0001
00:52:57 +08:34
6
00:53:22 +08:59
7
00:54:08 +09:45
8
00:55:26 +11:03
9
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:56:24 +12:01
10
Airi KASK
1976
00:57:38 +13:15
11
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:00:02 +15:39
12
Siret MATTEUS
1974 Sidepataljon
Sidepataljon
01:58:14 +13:51

N40RO

1
Anu ISBERG
1971
00:56:48

N50

1
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:41:15
2
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:42:47 +01:32
3
00:53:45 +12:30
4
00:54:54 +13:39
5
Ülle PELLJA
1966 JOKA
JOKA
00:57:53 +16:38
6
01:04:05 +22:50
7
01:04:07 +22:52

N60

1
Kersti EHALA
1961 JOKA
JOKA
00:38:54
2
Hille TASA
1951 Tammed
Tammed
00:46:47 +07:53
3
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:47:11 +08:17
4
Viktoria TRASANOV
-0001 JOKA
JOKA
00:49:16 +10:22
5
01:03:09 +24:15
6
Lembe LUTTERUS
1954 Tammed
Tammed
01:04:52 +25:58
7
Kai VALGE
1956
01:14:13 +35:19
8
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
01:20:41 +41:47
9
Heli KAIN
-0001
01:21:04 +42:10
10
01:21:36 +42:42

N70

1
Ilse UUS
1938 TON
TON
00:43:12
2
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:47:09 +03:57
3
Rutt KUKK
1945 Orion
Orion
00:49:00 +05:48
4
Juta VIRKEPUU
1948 Harju OK
Harju OK
00:52:07 +08:55

RADA3

1
00:43:32
2
Marvin ÜÜRIKE
1992 Norma
Norma
00:45:55 +02:23
3
Renee MÕTTUS
1973 Lehola
Lehola
00:54:46 +11:14
4
01:12:19 +28:47
5
Eva Lotta ELMANOVITS
01:51:46 +08:14

RADA4

1
Marko KARM
1996 Norma
Norma
00:53:37
2
00:55:17 +01:40
3
Anu JÄRVE
1974 Swedbank SK
Swedbank SK
01:10:55 +17:18
4
Juhan MURU
1977 Norma
Norma
01:14:59 +21:22
5
Kristel MÖLS
1989 Norma
Norma
01:15:04 +21:27
6
Kristina RUDENKO
1993 Norma
Norma
01:15:09 +21:32
7
Maria GNIDENKO
1990 Norma
Norma
01:15:11 +21:34
8
Edit KANNEL
1976 Norma
Norma
01:15:19 +21:42
9
Triinu TUVI
1981 Tartu
Tartu
01:16:38 +23:01

RADA6

1
Mati POOM
1944 TON
TON
00:32:30

TILLU

1
Isabel Marii VÄNDRIK
2015 Mercury
Mercury
00:01:23
2
00:01:59 +00:36
2
Johanna Mia VÄNDRIK
2017 Mercury
Mercury
00:01:59 +00:36
4
00:02:09 +00:46
5
Eimi TOOME
2016
00:02:12 +00:49
7
00:02:30 +01:07
9
00:03:19 +01:56
11
Katariina KÄVER
2016 SK100
SK100
00:04:10 +02:47
13
Käre PEHK
2018
00:04:20 +02:57
14
Elli LILLELAID
2019 Saue Tammed
Saue Tammed
00:04:27 +03:04
15
Ragnar REBEL
2012 x180
x180
00:05:43 +04:20
16
00:06:22 +04:59
17
Timo VÄHI
2016
00:07:39 +06:16
18
Mikk VÄHI
2020
00:08:37 +07:14
20
Paul VÄHI
2020
00:08:47 +07:24

VALIK

1
00:54:45 27
2
Rain MURU
1980 Lennubaas
Lennubaas
00:56:28 27
3
00:56:29 27
4
01:06:59 27
5
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
01:07:11 27
6
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
01:15:51 27
7
Ave LEPIK
1984
01:19:04 27
8
Kristi PARTS
1979 Kiili SK
Kiili SK
02:13:20 27
9
Johannes TASA
1950 Tammed
Tammed
00:58:32 26
10
Edith MADALIK
1975 Peko
Peko
01:08:29 26
11
00:40:13 20
12
Andres SEPPEL
1984 Scoutspataljon
Scoutspataljon
00:43:10 20
13
Kristjan PETERSON
1986 StSiP
StSiP
00:45:51 20
14
Mart OSTRA
1969 Nõmme
Nõmme
00:57:13 20
15
Marge ANIJÄRV
1973 Mercury
Mercury
00:58:26 20
16
01:16:23 20
17
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
01:25:37 17
18
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:49:51 16
19
00:50:13 16
20
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
01:03:44 16
21
Heldur VÄLJAMÄE
1948 Orvand
Orvand
01:47:37 16
22
Inger JALAKAS
1965 Harju OK
Harju OK
00:51:58 15
23
01:06:36 15
24
00:49:20 13
25
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:39:57 13
26
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:49:54 13
27
00:51:40 12
28
Tanel KANNEL
1973 Rae
Rae
00:21:28 10
29
00:42:17 10
30
00:42:20 10
31
Helge VALDEK
1955 Harju KEK
Harju KEK
00:42:41 10
32
Liis LILLE
1947 Harju OK
Harju OK
01:12:31 10
33
Tanel VANAVESKI
1991 Võru
Võru
00:22:39 8
34
Egle SASKA
1974 x235
x235
00:57:53 7
35
Oskar MALV
2011
00:18:46 6
36
00:43:09 3
37
Elias MAANLAHT
x58
x58
00:43:13 3