Tulemused

Päevak

Meriküla-Muraste

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: https://teisipaevakud.ee/

Rajameister: Veikko Tamlak

267 osalejat

M12 6 KP 1,20km

1
Oskar SOOBERG
2015 TON
TON
00:13:25
2
Kristjan ALLIKSOO
2011 Tammed
Tammed
00:15:21 +01:56
3
Karl Patrick JUHANI
2017 Tammed
Tammed
00:17:03 +03:38
4
00:23:23 +09:58
5
Kaspar ALLIKSOO
2015 Tammed
Tammed
00:25:13 +11:48
6
Kert ALLIKSOO
2018 Tammed
Tammed
00:25:26 +12:01
7
00:35:41 +22:16
8
00:35:45 +22:20

M14 9 KP 2,30km

1
00:21:02
2
00:23:21 +02:19
3
Evan Villu PÕLDMÄE
2012 Kivimäe Põhikool
Kivimäe Põhikool
00:40:14 +19:12
4
Olle ORLOV
2018
00:41:33 +20:31
5
Kristjan TOMINGAS
2014 Mercury
Mercury
00:53:51 +32:49

M16 15 KP 4,10km

1
Oskar LOSSMANN
2009 Tammed
Tammed
00:35:44
2
01:03:01 +27:17
3
01:13:32 +37:48
4
01:13:49 +38:05

M16RO 9 KP 5,10km

1
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:29:35

M19RO 14 KP 8,40km

1
Aksel Markus HALLIK
2009 Tammed
Tammed
01:12:46

M21A 22 KP 8,60km

1
01:09:18
2
Alo SÄKK
1980
01:14:40 +05:22
3
Mattis ALLIKSOO
1979 Tammed
Tammed
01:17:17 +07:59
4
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
01:20:50 +11:32
5
01:20:51 +11:33
6
01:22:12 +12:54
7
Jürgen ARUND
1984 Tammed
Tammed
01:25:25 +16:07
8
01:26:06 +16:48
9
Mart NAEL
1984
01:27:51 +18:33
10
Ahti RABA
1986 LHV Pank
LHV Pank
01:34:09 +24:51
11
01:35:17 +25:59
12
Tauri VALK
1990 Logistikapataljon
Logistikapataljon
01:45:10 +35:52

M21B 17 KP 6,80km

1
Norma
00:56:05
2
00:58:20 +02:15
3
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
00:59:34 +03:29
4
Andres SEPPEL
1984 Scoutspataljon
Scoutspataljon
01:04:47 +08:42
5
01:05:10 +09:05
6
Aimur LILLAK
1988 Lendavtaldrik
Lendavtaldrik
01:11:59 +15:54
7
01:12:47 +16:42
8
Andres TIKO
1984 KFV
KFV
01:15:33 +19:28
9
01:17:22 +21:17
10
Joosep PAATS
-0001
01:22:40 +26:35
11
Mait BRATKA
1989
01:25:12 +29:07
12
01:31:31 +35:26
13
Tanel KAUS
1989
01:32:41 +36:36
14
01:36:33 +40:28
15
Karl KÜRSA
1991 Kobras
Kobras
01:37:25 +41:20
16
01:59:06 +03:01

M21BRO 14 KP 8,40km

1
Toomas RANDOJA
1983 XDream
XDream
01:06:59

M21C 15 KP 3,70km

1
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:33:22
2
Erkki LAUR
1969 Certex
Certex
00:33:47 +00:25
3
Sulev KOIDU
1968 Tammed
Tammed
00:37:00 +03:38
4
Uku TOMINGAS
2010 Mercury
Mercury
00:37:04 +03:42
5
00:37:16 +03:54
6
00:37:29 +04:07
7
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:39:09 +05:47
8
Villu ALLIKBERG
1975 Saue
Saue
00:40:03 +06:41
9
00:40:28 +07:06
10
Otto TAMKIVI
2007 SK100
SK100
00:43:10 +09:48
11
Arvi TÜVI
1964
00:49:21 +15:59
12
Urmas REIKOP
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
00:53:05 +19:43
13
Tarmo TUULE
1974 SK Loom / Nuti Grupp OÜ
SK Loom / Nuti Grupp OÜ
00:56:28 +23:06
14
Markus GRUBNIK
2002 Lehola
Lehola
01:03:06 +29:44
15
01:06:33 +33:11
16
Tiit KÄGU
1973
01:14:19 +40:57
17
01:18:25 +45:03
18
Anton ROOLAID
1977 TAOK
TAOK
01:21:13 +47:51

M21RO 16 KP 14,80km

1
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:58:59
2
Tanel MERIGAN
1989 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
01:10:25 +11:26
3
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
01:12:54 +13:55
4
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
01:15:56 +16:57
5
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:23:47 +24:48
6
Tenno ALAMAA
1966 JOKA
JOKA
01:30:36 +31:37
7
Karin KRIIS
1985 A&T Sport
A&T Sport
01:35:46 +36:47
8
01:44:37 +45:38

M40 17 KP 6,80km

1
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:54:55
2
Alvin VANN
1978 Telia SK
Telia SK
00:55:17 +00:22
3
Siim VALGEVÄLI
1980 Mercury
Mercury
00:55:23 +00:28
4
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:58:23 +03:28
5
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
00:59:35 +04:40
6
00:59:45 +04:50
7
Timo SUPPI
1978 Orion
Orion
01:00:11 +05:16
8
01:03:56 +09:01
9
01:04:57 +10:02
10
01:05:54 +10:59
11
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
01:07:02 +12:07
12
01:17:44 +22:49
13
01:17:48 +22:53
14
Sergei MUIZNIEKS
1978 Saros Est
Saros Est
01:18:48 +23:53
15
01:28:02 +33:07
16
01:33:02 +38:07
17
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
01:44:16 +49:21
18
01:51:55 +57:00
19
Avo KUSLAP
1977
02:03:33 +08:38

M40RO 16 KP 14,80km

1
Kalle METSOJA
1974 Mercury
Mercury
01:07:18
2
Alvar SUISALU
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
01:14:07 +06:49
3
Erkki LUUK
1970 CFC
CFC
01:18:14 +10:56
4
Indrek KOORT
1970 Veepisar
Veepisar
01:18:26 +11:08
5
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
01:20:54 +13:36
6
Alan VASK
1981 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
01:22:13 +14:55
7
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
01:22:30 +15:12
8
Leila MALVA
1982 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
01:27:19 +20:01
9
Marko KÜLAOTS
1978 Tammed
Tammed
01:27:28 +20:10
10
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
01:28:40 +21:22
11
Margus NAEL
1982 SoftComply
SoftComply
01:28:56 +21:38
12
Siim KIBUS
1983
01:35:37 +28:19
13
Jan-Erik NÕMTAK
1981 25195
25195
01:36:06 +28:48
14
Kaido GUTMANN
1964 Rae
Rae
01:39:23 +32:05
15
Aldo METT
1974 Skype
Skype
01:44:19 +37:01

M50 17 KP 6,80km

1
Arthur RAICHMANN
1972 LSF PT
LSF PT
00:57:34
2
Tõnu KITS
1973
00:57:54 +00:20
3
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:05:25 +07:51
4
01:05:33 +07:59
5
Peeter VÕRK
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
01:06:35 +09:01
6
Eero RAUN
1974
01:07:14 +09:40
7
Heiki SAVITSCH
1972 TON
TON
01:07:16 +09:42
8
SRD
01:08:11 +10:37
9
01:10:43 +13:09
10
Aivo TRAKS
1972 Orvand
Orvand
01:13:43 +16:09
11
Jukko PIRN
1971
01:18:47 +21:13
12
01:25:28 +27:54
13
Paavo HELDE
1968 Evotec AS
Evotec AS
01:37:22 +39:48
14
Tõnu KOPPEL
1969 Esvika
Esvika
01:37:48 +40:14
15
01:57:41 +00:07

M60 15 KP 4,80km

1
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
00:46:07
2
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
00:51:54 +05:47
3
Eerik LOSSMANN
1964 Tammed
Tammed
00:55:43 +09:36
4
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
00:56:16 +10:09
5
Jaanus VILJAMAA
1963 TON
TON
00:59:28 +13:21
6
Toivo LEISNER
-0001 Elioni SK
Elioni SK
01:05:00 +18:53
7
Sulev KUIV
1956 TAOK
TAOK
01:07:29 +21:22
8
01:17:14 +31:07
9
01:22:31 +36:24
10
Peeter KAIN
-0001
01:30:16 +44:09

M60RO 14 KP 8,40km

1
Andres TALVER
1960 Mercury
Mercury
01:07:17
2
Vallo VARJO
1961 Koop
Koop
01:19:11 +11:54
3
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
01:22:24 +15:07

M70 15 KP 3,70km

1
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:44:29
2
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:44:31 +00:02
3
00:45:40 +01:11
4
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
01:02:26 +17:57
5
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:14:44 +30:15
6
01:15:52 +31:23
7
01:24:34 +40:05

M80 9 KP 2,30km

1
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:34:04
2
Mati POOM
1944 TON
TON
00:42:57 +08:53
3
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:50:19 +16:15

N12 6 KP 1,20km

1
00:12:24
2
00:23:34 +11:10
3
00:33:05 +20:41

N14 9 KP 2,30km

1
Hanna ROOSIPUU
2011 TON
TON
00:23:10
2
00:29:53 +06:43
3
00:41:49 +18:39
4
Elli ORLOV
2020
00:42:00 +18:50
5
Kertu TRUU
1898 x162
x162
00:55:17 +32:07

N16 15 KP 3,70km

1
01:04:53

N21A 17 KP 6,80km

1
Maris PALOPÄÄL
1989 Kobras
Kobras
00:58:43
2
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
01:07:44 +09:01
3
Kertu SAVITSCH
1996 SK100
SK100
01:18:48 +20:05

N21B 15 KP 3,70km

1
00:32:27
2
00:32:57 +00:30
3
Raili KALA
1985
00:38:34 +06:07
4
00:40:23 +07:56
5
00:45:02 +12:35
6
Ene TÜVI
1965
00:50:16 +17:49
7
TLÜ
00:52:09 +19:42
8
Küllike REHE
-0001 Hansapank
Hansapank
01:03:48 +31:21
9
01:03:51 +31:24
10
01:04:38 +32:11
11
Kaisa Karola KAMPUS
2004 Nõmme
Nõmme
01:08:46 +36:19
12
01:14:12 +41:45
13
Maarja KIPPER
1981 Äripäev
Äripäev
01:19:09 +46:42
14
01:19:13 +46:46
15
Grete USIN
1981
01:24:49 +52:22
16
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
01:39:55 +07:28
17
Keiko MASUDA
1981 Orvand
Orvand
01:41:36 +09:09

N21RO 14 KP 8,40km

1
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
01:11:25
2
Marge SARGMA
1975 Tammed
Tammed
01:28:15 +16:50
3
Rita OJALA
1967 JOKA
JOKA
01:29:36 +18:11

N40 15 KP 4,80km

1
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:50:19
2
Tammed
00:53:17 +02:58
3
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
00:53:37 +03:18
4
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:53:45 +03:26
5
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:58:11 +07:52
6
Airi KASK
1976
01:01:15 +10:56
7
01:01:22 +11:03
8
01:01:33 +11:14
9
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:03:28 +13:09
10
01:05:27 +15:08
11
Monica JAAGO
-0001
01:06:24 +16:05
12
01:07:08 +16:49
13
01:07:27 +17:08
14
01:13:35 +23:16
15
Olga KOMISSAROVA
1976 31544
31544
01:13:54 +23:35
16
Maret LAAS
1972 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
01:17:24 +27:05
17
Mari SUKK
1974
01:20:03 +29:44
18
Krista SUPPI
1976
01:23:17 +32:58

N50 15 KP 4,10km

1
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:49:31
2
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:51:06 +01:35
3
Age VALGEPEA
1968 Swedbank SK
Swedbank SK
00:54:52 +05:21
4
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:57:02 +07:31
5
00:58:01 +08:30
6
Meeli KEREM
1965 TON
TON
01:02:26 +12:55
7
01:05:01 +15:30
8
01:05:20 +15:49
9
Piret GROSSTHAL
1969 Sunorek
Sunorek
01:08:07 +18:36
10
Ethel MADALIK
1973 Tammed
Tammed
01:08:48 +19:17
11
01:09:33 +20:02
12
Piret RAHE
1972
01:34:36 +45:05

N60 15 KP 4,10km

1
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:48:12
2
Pille RASK
1963
01:01:28 +13:16
3
01:02:28 +14:16
4
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
01:16:08 +27:56
5
Heli KAIN
-0001
01:16:20 +28:08
6
01:21:00 +32:48

N70 9 KP 2,30km

1
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:27:17
2
Anne RAADLA
1948 Jõhvikas
Jõhvikas
00:34:52 +07:35
3
Maire RAID
1938 Tammed
Tammed
00:36:38 +09:21
4
Rutt KUKK
1945 Orion
Orion
00:47:59 +20:42
5
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
01:00:13 +32:56
6
Epp SULG
1944
01:15:52 +48:35

RADA3 15 KP 4,80km

1
Mart TIMUSKA
1997 Rae
Rae
01:01:35
2
Erich VAIN
1998
01:03:48 +02:13
3
01:10:00 +08:25
4
Renee MÕTTUS
1973 Lehola
Lehola
01:17:41 +16:06

RADA4 15 KP 4,10km

1
Tõnis PRANGLI
1984 Võru
Võru
01:14:47

TILLU 5 KP 0,00km

1
00:03:07
2
00:03:24 +00:17
3
00:03:34 +00:27
4
Olle ORLOV
2018
00:03:52 +00:45
5
Kert ALLIKSOO
2018 Tammed
Tammed
00:03:53 +00:46
6
Karl Patrick JUHANI
2017 Tammed
Tammed
00:03:57 +00:50
7
00:05:30 +02:23
8
Elli ORLOV
2020
00:06:22 +03:15
9
Markus ALLIKBERG
1898 x22
x22
00:07:29 +04:22
10
00:08:15 +05:08
11
Virginia TAMBUR
2023 Nõmme
Nõmme
00:08:57 +05:50
12
00:09:08 +06:01

VALIK

1
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
01:27:31 25
2
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
02:13:17 25
3
Kirsti KADAKAS
1958 Tammed
Tammed
02:37:34 24
4
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
01:28:02 21
5
Tiiu MÄGI
1959 Kape
Kape
01:18:30 20
6
Andres ZIMMERMANN
1981 TA OK
TA OK
00:58:03 19
7
01:10:20 18
8
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:07:58 17
9
Taavi TAMKIVI
1981 TAOK
TAOK
01:22:24 17
10
Valdo HÄLVIN
1988 Milrem Robotics
Milrem Robotics
01:02:16 16
11
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
01:45:45 15
12
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
00:46:44 14
13
Tarmo TIISLER
1969 Eesti Raadio
Eesti Raadio
00:51:18 14
14
01:07:18 14
15
Egle SANDER
1996 Tartu Veeriku Kool
Tartu Veeriku Kool
01:18:28 14
16
01:19:19 14
17
01:03:40 13
18
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
00:45:11 11
19
01:26:27 11
20
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
01:08:05 9
21
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
01:22:26 8
22
Tõnu RAID
1939 Tammed
Tammed
00:15:02 6
23
00:06:21 4
24
Kalev RAADLA
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
00:59:11 4
25
00:08:49 3
26
00:14:43 3
27
01:17:48 3
28
00:03:54 2
29
Mirle-Mai TAMM
2016 Montessori kool
Montessori kool
01:17:52 2
30
01:17:53 2