Tulemused

24juuni21

Tallinna Neljapäevak

M10TR 6 KP 1,20km

1
00:14:44
2
00:40:44 +26:00

M12 5 KP 3,08km

1
Thomas KRUUSMAA
2010 Rakv
Rakv
00:24:54
2
Holger KRUUSMAA
2013 Rakv
Rakv
00:25:56 +01:02
3
00:30:39 +05:45
4
Vunder
00:32:41 +07:47
5
Oskar MALV
2011
00:36:21 +11:27
6
Maru KÜTT
2011
00:37:33 +12:39
7
00:38:56 +14:02
8
Emil RATAS
2009
00:40:51 +15:57
9
Ott KAUBI
2012
01:00:14 +35:20
10
01:01:27 +36:33

M14 9 KP 3,78km

1
Siim PELLO
2007 Mercury
Mercury
00:26:02
2
Uku TROLLA
2007
00:30:33 +04:31
3
00:36:38 +10:36
5
Vunder
00:37:10 +11:08
6
Romet KRIKS
2007 LSF PT
LSF PT
00:37:13 +11:11
7
Karl Hendrik KÕIVA
2007 Kose OK
Kose OK
00:41:32 +15:30
8
00:50:05 +24:03

M16 13 KP 4,92km

1
Sander SAARING
2005 Laagri Kool
Laagri Kool
00:44:34
2
Kristo TIKERPUU
2006 Kuusalu keskkool
Kuusalu keskkool
00:59:08 +14:34
3
01:09:24 +24:50
4
01:33:35 +49:01

M18 14 KP 5,26km

1
Kevin Markus KORROL
2004 Mercury
Mercury
00:49:02
2
x40
00:54:18 +05:16
3
01:07:35 +18:33
4
01:09:11 +20:09

M21A 18 KP 9,62km

1
Mehis MURU
1989 JOKA
JOKA
00:57:11
2
Raido LAIDLA
1986 SK100
SK100
01:03:51 +06:40
3
Oliver ANNUS
2003 Mercury
Mercury
01:05:29 +08:18
4
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
01:05:41 +08:30
5
01:07:51 +10:40
6
01:10:58 +13:47
7
SRD
01:12:39 +15:28
8
Tanel MERIGAN
1989 ABC GRUPP
ABC GRUPP
01:12:51 +15:40
9
Tanel HEINSOO
1996 Rakv
Rakv
01:16:52 +19:41
10
01:21:41 +24:30
11
01:31:58 +34:47
12
Marko P
1983
01:32:01 +34:50
13
Kristian PILBAS
1977 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
01:54:10 +56:59

M21AL 18 KP 6,94km

1
Andrei NIKITIN
1968 SRD
SRD
00:41:23
2
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:46:36 +05:13
3
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:47:15 +05:52
4
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
00:49:21 +07:58
5
Danilo PIHT
1972 Mercury
Mercury
00:55:58 +14:35
6
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
00:56:32 +15:09
7
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:56:59 +15:36
8
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
00:58:50 +17:27
9
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
00:58:52 +17:29
10
Igors BOGDANOVS
1969 SRD
SRD
01:00:54 +19:31
11
Allan TALVER
1985 Mercury
Mercury
01:03:35 +22:12
12
Marti RANNE
1969 G4S Spordiklubi
G4S Spordiklubi
01:05:07 +23:44
13
Indrek REITSAK
1977 Nõmme
Nõmme
01:08:13 +26:50
14
Alar ALAJAAN
1979 EKJ SK
EKJ SK
01:15:36 +34:13
15
01:28:38 +47:15
16
01:32:10 +50:47
17
01:35:03 +53:40
18
Peep PÄLL
1972
01:39:17 +57:54
19
Anton ROOLAID
1977 TAOK
TAOK
02:06:30 +25:07

M21B 16 KP 7,56km

1
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:53:36
2
00:57:20 +03:44
3
01:12:00 +18:24
4
01:13:06 +19:30
5
Theo EFROS
1989
01:18:18 +24:42
6
Toivo MURAKAS
1985 Rakv
Rakv
01:20:00 +26:24
7
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
01:22:47 +29:11
8
West
01:23:20 +29:44
9
Jaan TULP
-0001 Kirde KRK
Kirde KRK
01:30:37 +37:01
10
01:32:48 +39:12

M21BL 10 KP 4,34km

1
Eero SÄDE
1978 Õhuvägi
Õhuvägi
00:28:37
2
Aivar MEINDOK
1962 TON
TON
00:33:43 +05:06
3
Aleksei SPIRIDONOV
1972 Gaasiekspert
Gaasiekspert
00:33:51 +05:14
4
Meelis KÜTT
1982 Viru Malev
Viru Malev
00:34:46 +06:09
5
00:36:01 +07:24
6
00:36:25 +07:48
7
Terje URGARD
1982 Swedpank SK
Swedpank SK
00:39:48 +11:11
8
Erkki LAUR
1969 Certex
Certex
00:40:24 +11:47
9
Kristjan LAUGESAAR
1998 Rakv
Rakv
00:42:33 +13:56
10
00:42:50 +14:13
11
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:46:39 +18:02
12
Tarmo TIISLER
1969 Eesti Raadio
Eesti Raadio
00:49:19 +20:42
13
00:50:48 +22:11
14
Tarmo TUULE
1974 SK Loom/Ajakirjade kirjas
SK Loom/Ajakirjade kirjas
01:04:30 +35:53
15
Alar HEINRAND
1977 Norma
Norma
01:06:02 +37:25

M35 18 KP 9,62km

1
Mati KORROL
1973 Mercury
Mercury
01:04:59
2
Ragnar LEIMANN
1981 TAOK
TAOK
01:08:27 +03:28
3
01:10:30 +05:31
4
Leonid MALIKOV
1979 CoxArt
CoxArt
01:20:24 +15:25
5
Gert MÜÜRSEPP
1973 Tammed
Tammed
01:21:10 +16:11
6
Jaak ROHTSALU
1960 Rakv
Rakv
01:37:00 +32:01

M40 16 KP 7,56km

1
Risto RANDMA
1977 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:46:27
2
Rain MURU
1980 Lennubaas
Lennubaas
00:50:52 +04:25
3
00:52:50 +06:23
4
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:52:57 +06:30
5
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:53:19 +06:52
6
Sven RINGVEE
1979 VaP
VaP
00:57:26 +10:59
7
Kaido GUTMANN
1964 Rae
Rae
01:03:29 +17:02
8
01:04:39 +18:12
9
Andres LAUBA
1977 TON
TON
01:06:23 +19:56
10
Tõnu OTS
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
01:10:09 +23:42
11
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
01:10:28 +24:01
12
Tauno MURAKAS
1980 Rakv
Rakv
01:26:32 +40:05
13
01:39:50 +53:23

M45 15 KP 7,15km

1
Indrek LILLSOO
1973 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:53:03
2
Kaupo JÄRVE
1974 LSF PT
LSF PT
00:53:46 +00:43
3
Margus KANDELIN
1971 Swedbank SK
Swedbank SK
00:53:56 +00:53
4
Arvo LAANEMETS
1972 TAOK
TAOK
00:55:19 +02:16
5
Aleksandr PETUHHOV
1974 CoxArt
CoxArt
00:55:48 +02:45
6
00:56:17 +03:14
7
Madis MALV
1976
01:01:19 +08:16
8
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
01:02:24 +09:21
9
Heiki SAVITSCH
1972 TON
TON
01:05:45 +12:42
10
Mati TIKERPUU
1974 Sõjakool
Sõjakool
01:05:53 +12:50
11
TON
01:06:19 +13:16
12
Raul VALGISTE
1973 OK Kuusalu
OK Kuusalu
01:08:30 +15:27
13
01:17:18 +24:15
14
Janno ROOPA
1976 Kuusalu JSK
Kuusalu JSK
01:17:28 +24:25
15
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
01:18:47 +25:44

M50 15 KP 7,15km

1
Priit ÖVERUS
1966 Mercury
Mercury
00:51:09
2
Rain LILLSOO
1970 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:51:10 +00:01
3
00:51:49 +00:40
4
SRD
00:51:50 +00:41
5
Viktor KASSATKIN
1971 SRD
SRD
00:52:10 +01:01
6
Veiko HINTSOV
1969 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:54:14 +03:05
7
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
00:54:36 +03:27
8
Andres TALVER
1960 Mercury
Mercury
00:58:19 +07:10
9
Ain PELLO
1969 Mercury
Mercury
00:59:33 +08:24
10
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:04:22 +13:13
11
Mart OSTRA
1969 Nõmme
Nõmme
01:07:58 +16:49
12
Ülo VIRU
1964 Orvand
Orvand
01:15:43 +24:34
13
Meelis ATONEN
1966 Lehola
Lehola
01:15:58 +24:49
14
Tarmo GEDE
-0001
01:28:15 +37:06
15
Rein HANSTEIN
1949 Okas
Okas
01:35:38 +44:29

M55 14 KP 5,80km

1
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:45:15
2
Ülo MADISSOON
1962 TON
TON
00:50:00 +04:45
3
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:51:42 +06:27
4
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
00:55:34 +10:19
5
01:07:49 +22:34

M60 14 KP 5,80km

1
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
00:42:10
2
Ando POST
1960 Koop
Koop
00:45:18 +03:08
3
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
00:47:04 +04:54
4
Kalev RUBERG
1959 JOKA
JOKA
00:50:00 +07:50
5
Urmas LIPS
1960
00:50:18 +08:08
6
00:51:19 +09:09
7
Kalev SIRGE
-0001 Rakv
Rakv
00:52:41 +10:31
8
Oskar VIIRMANN
1959 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:54:12 +12:02
9
Vello POST
1958 Koop
Koop
00:54:49 +12:39
10
Enn KUUSIK
1948 Rakv
Rakv
00:57:47 +15:37
11
Toivo LEISNER
-0001 Elioni SK
Elioni SK
01:00:28 +18:18
12
Aare LIMBERG
1953 Rakv
Rakv
01:01:50 +19:40
13
Kalev KÕIVA
1958 Kose
Kose
01:08:24 +26:14
14
Ivo TAMLA
1960
01:13:52 +31:42
15
Ain KARTAU
1961 Orvand
Orvand
01:16:40 +34:30
16
01:21:46 +39:36
17
Urmas HEINSOO
1956 Rakv
Rakv
01:27:41 +45:31
18
Igor ZURJARI
1959 SRD
SRD
01:28:36 +46:26
19
Üllar PRUAL
-0001
01:51:26 +09:16

M65 13 KP 4,92km

1
00:44:56
2
Rein KRIKS
1951 Rakv
Rakv
00:46:04 +01:08
3
Jüri ROKKO
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:48:11 +03:15
4
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:51:39 +06:43
5
Arne KOLK
1950 Jõhvikas
Jõhvikas
00:52:47 +07:51
6
Mati ROHTLA
-0001 Moigu
Moigu
00:53:29 +08:33
7
Tiit TATTER
1948 TON
TON
00:55:31 +10:35
8
00:58:17 +13:21
9
Aarne IDAVAIN
1952 SK Rada
SK Rada
01:00:26 +15:30
10
01:00:42 +15:46
11
Kalju TOOMAS
1947 JOKA
JOKA
01:02:32 +17:36
12
Juhan BACHMANN
1943 Jõhvikas
Jõhvikas
01:02:43 +17:47
13
Raivo KUKK
1955
01:19:04 +34:08
14
Tõnu KUUSIK
1956 LUS
LUS
01:19:14 +34:18
15
Jaan SUURSU
1948 Rakv
Rakv
01:41:13 +56:17

M70 9 KP 3,78km

1
00:34:09
2
Tõnu RAID
1939 Tammed
Tammed
00:39:51 +05:42
3
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
00:41:09 +07:00
4
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
00:43:10 +09:01
5
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:48:16 +14:07
6
00:52:25 +18:16
7
Heldur VÄLJAMÄE
1948 Orvand
Orvand
00:53:14 +19:05
8
00:54:40 +20:31
9
01:27:27 +53:18

M75 11 KP 2,73km

1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:29:12
2
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:31:54 +02:42
3
Jüri KAIV
1946 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:38:13 +09:01
4
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:39:46 +10:34
5
Jaak VIHMAND
-0001
00:46:01 +16:49
6
00:52:36 +23:24
7
Mati POOM
1944 TON
TON
00:53:50 +24:38
8
Jüri TÄHEMAA
1944 TON
TON
00:59:57 +30:45
9
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
01:02:06 +32:54

M80 7 KP 2,02km

1
Vello KROHN
1940 Tammed
Tammed
00:29:27
2
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:32:10 +02:43
3
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:32:21 +02:54
4
Lembit PÕLDOJA
1941 KIWA
KIWA
00:38:35 +09:08
5
Juhan HUNT
1937 Orion
Orion
00:40:45 +11:18
6
Riho KILP
1941 Tammed
Tammed
00:41:27 +12:00
7
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:46:30 +17:03
8
Konstantin KANGUR
1941 Tehnilise Järelevalve In
Tehnilise Järelevalve In
00:49:21 +19:54

M85 7 KP 2,02km

1
Edmund VESKI
-0001
01:10:20

M8NR 5 KP 1,80km

1
Mart LINDEBERG
2013 Saku Gümnaasium
Saku Gümnaasium
00:15:12
2
00:20:56 +05:44
3
00:21:01 +05:49
4
Erik LEHTLA
2016 MTÜ Saku Maraton
MTÜ Saku Maraton
00:21:27 +06:15
5
Egert OTS
2012
00:21:48 +06:36
6
Holger OTS
2016
00:23:35 +08:23
7
00:27:43 +12:31

M90 7 KP 2,02km

1
Feliks KIPPER
1931 Orion
Orion
01:17:22

MLIHTNE 8 KP 4,01km

1
00:21:56
2
00:25:30 +03:34
3
Juhan ERIK
1987
00:26:36 +04:40
4
Ago LUBERG
1983 TTÜ
TTÜ
00:30:05 +08:09
5
Marek MAURER
-0001 Põrgupõh
Põrgupõh
00:35:25 +13:29
6
Arvi TÜVI
1964
00:42:36 +20:40
7
00:45:12 +23:16
8
00:45:29 +23:33
9
00:52:27 +30:31

N10TR 6 KP 1,20km

1
Hanna-Brit PIHT
2012 Mercury
Mercury
00:12:10
2
00:34:50 +22:40

N12 5 KP 3,08km

1
Liisa Laura VIRU
2009 TON
TON
00:27:40
2
Kaisa KARJA
2010 Katoliku
Katoliku
00:29:07 +01:27
3
Mirell TAMM
2010 Rakv
Rakv
00:29:24 +01:44
4
00:31:31 +03:51
5
Gertrud KAUBI
2010 Rakv
Rakv
00:32:30 +04:50
6
Mariel KRIKS
2011 LSF PT
LSF PT
00:34:08 +06:28
7
00:35:19 +07:39
8
00:37:33 +09:53
9
00:38:46 +11:06

N14 11 KP 2,73km

1
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
00:32:08
2
LSF PT
00:32:47 +00:39
3
00:37:45 +05:37
4
00:45:23 +13:15
5
00:45:25 +13:17
6
Jane SUMRE
2008
00:53:43 +21:35
7
Lisandra MURAKAS
2007 Rakv
Rakv
00:58:05 +25:57
8
Tuuli SEIDELBERG
2008 Rakv
Rakv
01:16:34 +44:26

N16 9 KP 3,78km

1
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
00:46:02
2
SRD
00:52:48 +06:46
3
Sofia BOGATSOVA
2008 SRD
SRD
00:54:41 +08:39
4
01:04:07 +18:05
5
Kärt KIIVER
2006 x286
x286
01:04:28 +18:26
6
01:12:33 +26:31
7
Stellah SAAR
2003 x219
x219
01:12:38 +26:36
8
Anni- Marleen SAAR
2008 Rakv
Rakv
01:12:45 +26:43

N18 10 KP 4,34km

1
Liis-Marii KASO
2004 Rakv
Rakv
00:40:43
2
SRD
00:46:48 +06:05

N21A 18 KP 6,94km

1
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
01:02:08
2
Britt JAASKA
1983 SK Serviti
SK Serviti
01:08:32 +06:24
3
Varvara GULJAJEVA
1984 Tallinn
Tallinn
01:13:32 +11:24
4
Kertu SAVITSCH
1996 SK100
SK100
01:18:24 +16:16
5
01:21:08 +19:00
6
Aino VAHER
1974 Rakv
Rakv
01:34:29 +32:21

N21B 14 KP 5,26km

1
Erika KALDA
1988 Okas
Okas
00:44:48
2
Kris Jette PIHT
2004 Mercury
Mercury
00:47:24 +02:36
3
Brita PLOOMPUU
2003 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:54:19 +09:31
4
Egle PRIVOI
2001 x274
x274
00:58:41 +13:53
5
00:59:16 +14:28
6
Grethe-Johanna PLOOMPUU
1995 Harju OK
Harju OK
01:01:13 +16:25
7
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
01:10:51 +26:03

N35 14 KP 5,80km

1
00:51:46
2
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:53:38 +01:52
3
Riika PLOOMPUU
1970 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:01:30 +09:44
4
01:07:03 +15:17
5
Tais VAKRÕÕM
1986 SRD
SRD
01:07:33 +15:47
6
Kaie KRUUSMAA
1982 Rakv
Rakv
01:07:51 +16:05
7
01:21:49 +30:03

N40 14 KP 5,26km

1
Merike MUMME
1975 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:47:52
2
Marje VIIRMANN
1960 Harju OK
Harju OK
00:48:32 +00:40
3
01:02:46 +14:54
4
Anu KÕNNUSAAR
1979 TON
TON
01:08:54 +21:02
5
Kristina VAIN
1978 Swedbank SK
Swedbank SK
01:28:31 +40:39

N45 14 KP 5,26km

1
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
00:41:44
2
Mai VIIRMANN
1966 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:46:44 +05:00
3
Maari IDNURM
1970 TON
TON
00:48:11 +06:27
4
TON
00:48:12 +06:28
5
00:49:05 +07:21
6
Anneli PELLO
1973 Mercury
Mercury
00:50:07 +08:23
7
Inga LIPS
1974
00:54:05 +12:21
8
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:56:09 +14:25
9
Heidi PRITS
1974 Mercury
Mercury
00:57:14 +15:30
10
Vaike MURUMETS
1972 TON
TON
01:20:24 +38:40
11
Kätlin ATONEN
1975 Lehola
Lehola
01:20:47 +39:03
12
Hiie LAUGESAAR
1972 Rakv
Rakv
01:34:14 +52:30

N50 13 KP 4,92km

1
Anneli AAS
1970 TON
TON
00:45:01
2
Reet IDAVAIN
1969 Koop
Koop
01:00:03 +15:02
3
Kai TREIER
1969 TON
TON
01:00:16 +15:15
4
Ella SHVED
1970 SRD
SRD
01:09:01 +24:00
5
01:12:03 +27:02
6
Jaana SHVED
1969 SRD
SRD
01:18:41 +33:40

N55 13 KP 4,92km

1
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
00:46:35
2
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
00:47:36 +01:01
3
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:47:58 +01:23
4
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:48:21 +01:46
5
00:51:51 +05:16
6
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:55:13 +08:38
7
Maire LIMBERG
1953 Rakv
Rakv
00:55:34 +08:59
8
Anneli VELLERIND
1966 SP Transit
SP Transit
00:58:58 +12:23
9
Eha KRIKS
1951 Rakv
Rakv
01:07:01 +20:26
10
Ene EHRENPREIS
1950 Rakv
Rakv
01:07:07 +20:32
11
01:07:17 +20:42
12
Tiina TAMLA
1964 Koop
Koop
01:18:57 +32:22
13
Olga MALGINA
1962 Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed
01:29:52 +43:17
14
Galina PJASETSKAJA
1958 Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed
01:30:15 +43:40
15
Riina KINK
1964 Koop
Koop
01:39:14 +52:39

N60 10 KP 4,34km

1
Ruth GUTMANN
1961 Rae
Rae
00:42:34
2
Ülle RAUDSEPP
1960 Jõhvikas
Jõhvikas
00:51:52 +09:18
3
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
00:52:01 +09:27
4
Anne VAIKJÄRV
1957 Vunder
Vunder
01:02:27 +19:53
5
Kai VOOLAINE
1958 TON
TON
01:28:25 +45:51
6
01:40:49 +58:15

N65 10 KP 4,34km

1
Hille TASA
1951 Tammed
Tammed
00:47:14
2
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:47:36 +00:22
3
Viktoria TRASANOV
-0001 JOKA
JOKA
00:51:06 +03:52
4
Eha ARB
1951
01:01:40 +14:26

N70 11 KP 2,73km

1
00:43:54
2
Mare AIBAST
1949 Harju OK
Harju OK
00:46:48 +02:54
3
Maire RAID
1938 Tammed
Tammed
00:47:36 +03:42
4
Liis LILLE
1947 Harju OK
Harju OK
01:03:00 +19:06
5
Juta VIRKEPUU
1948 Harju OK
Harju OK
01:06:36 +22:42
6
Epp SULG
1944
01:24:51 +40:57

N80 7 KP 2,02km

1
Ilse UUS
1938 TON
TON
00:40:40
2
Malle KAROLIN
1941 Orion
Orion
00:52:14 +11:34
3
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
01:00:36 +19:56
4
TON
01:07:46 +27:06

N85 7 KP 2,02km

1
Maie SEPP
1936 TON
TON
01:12:25

N8NR 5 KP 1,80km

1
Mia MALV
2014
00:13:08
2
00:14:09 +01:01
3
00:18:22 +05:14
4
Kaisa Kadi VIRU
2016 TON
TON
00:19:07 +05:59
5
00:21:51 +08:43
6
00:22:01 +08:53
7
00:22:08 +09:00
8
Vunder
00:22:38 +09:30
9
00:25:12 +12:04
10
00:27:04 +13:56
11
00:27:26 +14:18
12
00:27:53 +14:45
13
00:28:05 +14:57
14
00:28:31 +15:23
15
00:31:43 +18:35
16
00:40:29 +27:21
17
00:43:51 +30:43

NLIHTNE 8 KP 4,01km

1
00:27:54
2
Triine VIIRMANN
1995 Harju KEK
Harju KEK
00:29:06 +01:12
3
Nele JUNTSON
1990 SK100
SK100
00:31:17 +03:23
4
00:34:40 +06:46
5
Kristi LUBERG
1982
00:37:36 +09:42
6
00:39:16 +11:22
7
00:39:50 +11:56
8
Ene TÜVI
1965
00:42:42 +14:48
9
00:44:43 +16:49
10
00:52:25 +24:31
11
Mare KITSNIK
1962 Saku OK
Saku OK
00:52:43 +24:49
12
Terje VILLEMI
1963 TAOK
TAOK
00:53:06 +25:12
13
01:09:23 +41:29
14
01:10:13 +42:19

V

1
Rasmus RANDMA
2007 Põrgupõh
Põrgupõh
00:27:47
2
Jaan VIIRMANN
2002 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:31:21 +03:34
3
Jaan OLVET
1969 Rakv
Rakv
00:34:55 +07:08
4
00:35:08 +07:21
5
Dmitri SHVED
1970 SRD
SRD
00:43:32 +15:45
6
Jaanus REHA
1959 Koop
Koop
00:46:47 +19:00
7
Marco MURAKAS
2006 Rakv
Rakv
00:49:28 +21:41
8
00:53:42 +25:55
9
Marta OLVET
1992 Rakv
Rakv
00:56:34 +28:47
10
Neeme KALDA
1983 Okas
Okas
00:57:11 +29:24
11
Taavi TAMKIVI
1981 TAOK
TAOK
00:58:10 +30:23
12
SRD
01:03:20 +35:33
13
Ingrid PIHT
1976 Mercury
Mercury
01:04:59 +37:12
14
Toomas NAELAPÄÄ
1950 Harju OK
Harju OK
01:05:37 +37:50
15
x54
01:07:28 +39:41
16
01:08:19 +40:32
17
01:10:33 +42:46
18
Raivo MEIER
1946 Hermes
Hermes
01:10:47 +43:00
19
Signe RAIDMETS
1969 TON
TON
01:10:48 +43:01
20
Riina GUTMANN
1977 Harju malev
Harju malev
01:12:01 +44:14
21
01:13:30 +45:43
23
01:13:34 +45:47
24
Taimo LIPP
1974 Rakvere OK
Rakvere OK
01:15:23 +47:36
25
01:17:12 +49:25
26
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:19:26 +51:39
27
01:21:24 +53:37
28
01:30:11 +02:24
29
Armo HIIE
1968 Kape
Kape
01:30:43 +02:56
30
Heli KAIN
-0001
01:30:49 +03:02
31
Anu ISBERG
1971
01:36:01 +08:14
32
01:36:03 +08:16
33
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:37:21 +09:34
34
Johannes TASA
1950 Tammed
Tammed
01:39:11 +11:24
35
Tõnu KARP
1957
01:41:10 +13:23
36
Margus KLEMENTSOV
1972 Mercury
Mercury
01:41:14 +13:27
38
Mati KARP
1952 TEMPO spordiklubi
TEMPO spordiklubi
01:41:17 +13:30
39
01:42:03 +14:16
40
Anu MALTS
1961 TON
TON
01:43:10 +15:23
41
02:02:19 +34:32
42
Mihkel REIMAA
1978 seiklusporr
seiklusporr
02:04:15 +36:28

Päevak

Korraldaja: TON

Rajameister: Kuno Rooba

Valgejõe-Suru

399 osalejat