Tulemused

03juuni21

Tallinna Neljapäevak

M10TR 6 KP 1,20km

1
Vadim TERVONEN
2009 SRD
SRD
00:20:27
2
00:28:59 +08:32

M12 10 KP 2,80km

1
Rasmus OLLI
2009 LSF PT
LSF PT
00:31:50
2
00:32:14 +00:24
3
Lukas LILLELAID
2011 Tammed
Tammed
00:32:49 +00:59
4
Vadim TERVONEN
2009 SRD
SRD
00:35:58 +04:08
5
Vunder
00:40:54 +09:04
6
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
00:43:13 +11:23
7
Artur VIILMA
2012 Kolga Kool
Kolga Kool
00:53:49 +21:59
8
00:55:10 +23:20
9
00:57:40 +25:50
10
01:07:24 +35:34

M14 13 KP 3,50km

1
Siim PELLO
2007 Mercury
Mercury
00:30:13
2
Robin OLLI
2007 LSF PT
LSF PT
00:30:53 +00:40
3
Hendrik LILLSOO
2007 Põrgupõh
Põrgupõh
00:31:59 +01:46
4
Vunder
00:37:32 +07:19
5
Kaspar Mathias KORROL
2007 Mercury
Mercury
00:38:00 +07:47
6
Kristo TIKERPUU
2006 Kuusalu keskkool
Kuusalu keskkool
00:43:30 +13:17
7
00:47:06 +16:53
8
Karl Hendrik KÕIVA
2007 Kose OK
Kose OK
00:52:31 +22:18
9
01:05:17 +35:04

M16 16 KP 4,70km

1
Tõnis USTAV
2004 HP Sport Team
HP Sport Team
00:40:11
2
00:47:13 +07:02
3
Mattias MEIMRE
2006 Tallinna Kuristiku Gümna
Tallinna Kuristiku Gümna
01:21:22 +41:11

M18 21 KP 5,00km

1
Kardo KUTTI
2008 Harju OK
Harju OK
00:42:35
2
01:01:26 +18:51

M21A 29 KP 8,00km

1
Heiti HALLIKMA
1970 Võru
Võru
00:47:52
2
Mehis MURU
1989 JOKA
JOKA
00:49:02 +01:10
3
00:54:14 +06:22
4
00:57:19 +09:27
5
Dag AINSOO
1977 LUS
LUS
00:57:26 +09:34
6
Anti ANTON
1970
00:58:50 +10:58
7
SRD
00:59:04 +11:12
8
Tanel MERIGAN
1989 ABC GRUPP
ABC GRUPP
01:00:53 +13:01
9
Marko P
1983
01:03:30 +15:38
10
01:03:32 +15:40
11
Taavi TAMKIVI
1981 TAOK
TAOK
01:04:20 +16:28
12
01:06:55 +19:03
13
Kaido KAARLI
1979 Eesti Energia
Eesti Energia
01:10:57 +23:05
14
Ülar AASA
1976
01:19:25 +31:33

M21AL 22 KP 6,10km

1
Andrei NIKITIN
1968 SRD
SRD
00:40:01
2
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:40:11 +00:10
3
Tõnu KITS
1973
00:40:48 +00:47
4
Aleksandr SHVED
1992 SRD
SRD
00:42:22 +02:21
5
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
00:42:59 +02:58
6
00:43:07 +03:06
7
Valdo HÄLVIN
1988 Milrem Robotics
Milrem Robotics
00:43:12 +03:11
8
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:43:15 +03:14
9
Kalev KÜLAASE
1981 Võru
Võru
00:44:42 +04:41
10
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:45:57 +05:56
11
Danilo PIHT
1972 Mercury
Mercury
00:46:02 +06:01
12
00:46:09 +06:08
13
Raivo ERIK
1968 Rae
Rae
00:47:35 +07:34
14
Karl PEHK
1988
00:47:49 +07:48
15
Martti PARVE
1961 Peko
Peko
00:48:37 +08:36
16
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
00:49:22 +09:21
17
00:51:39 +11:38
18
00:51:55 +11:54
19
00:55:33 +15:32
20
Kaupo JÕGI
1971 Unistar-Auto
Unistar-Auto
00:56:12 +16:11
21
Michael RAER
1983 SRD
SRD
00:56:16 +16:15
22
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
00:58:07 +18:06
23
Siim VANAHANS
1980 Kobras
Kobras
00:58:55 +18:54
24
Mait BRATKA
1989
01:00:17 +20:16
25
01:02:30 +22:29
26
Andrei ORLOV
1985 Neste Eesti AS
Neste Eesti AS
01:04:11 +24:10
27
Matti BETLEM
1960 JOKA
JOKA
01:06:05 +26:04
28
01:06:20 +26:19
29
Roman SHVED
1970 SRD
SRD
01:06:46 +26:45
30
Jaan METSA
1971 Swedbank SK
Swedbank SK
01:18:42 +38:41
31
Raivo MITT
1971
01:18:43 +38:42
32
01:27:05 +47:04
33
01:43:30 +03:29
34
Anton ROOLAID
1977 TAOK
TAOK
02:00:51 +20:50

M21B 25 KP 7,20km

1
00:44:53
2
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:51:07 +06:14
3
00:52:33 +07:40
4
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:53:13 +08:20
5
00:55:48 +10:55
7
01:02:32 +17:39
8
Janar ARUMETS
1984 Kaitseväe Akadeemia
Kaitseväe Akadeemia
01:04:05 +19:12
9
Davor TAMM
1997 Nutiklaas OÜ
Nutiklaas OÜ
01:04:17 +19:24
10
Madis KIIS
1984 SK Aaspere/Staabi- ja Sid
SK Aaspere/Staabi- ja Sid
01:04:19 +19:26
11
Margus MÄLL
1985 Kõrvemaa
Kõrvemaa
01:05:39 +20:46
12
Joosep PAATS
-0001
01:12:32 +27:39
13
Jarmo NIKOLAI
1984 Põrgupõh
Põrgupõh
01:13:48 +28:55
14
01:19:19 +34:26
15
01:22:19 +37:26
16
01:25:13 +40:20

M21BL 16 KP 4,00km

1
Aleksei SPIRIDONOV
1972 Gaasiekspert
Gaasiekspert
00:30:44
2
Eero SÄDE
1978 Õhuvägi
Õhuvägi
00:31:19 +00:35
3
Aivar MEINDOK
1962 TON
TON
00:33:09 +02:25
4
Jaan OLVET
1969 Rakv
Rakv
00:33:38 +02:54
5
00:33:52 +03:08
6
Erkki LAUR
1969 Certex
Certex
00:33:53 +03:09
7
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:37:20 +06:36
8
00:38:40 +07:56
9
00:38:54 +08:10
10
00:40:16 +09:32
11
Terje URGARD
1982 Swedpank SK
Swedpank SK
00:40:37 +09:53
12
00:46:42 +15:58
13
00:48:02 +17:18
14
00:50:52 +20:08
15
Tarmo TIISLER
1969 Eesti Raadio
Eesti Raadio
00:52:08 +21:24
16
Margus LUHT
1968 Avita
Avita
00:54:12 +23:28
17
Mait TAMM
1991
00:54:14 +23:30
18
00:54:20 +23:36
19
Tõnu KARP
1957
00:57:22 +26:38
20
Mati KARP
1952 TEMPO spordiklubi
TEMPO spordiklubi
00:58:27 +27:43
21
01:02:02 +31:18
22
Urmas REIKOP
1965 Sinine ?etoon
Sinine ?etoon
01:12:06 +41:22
23
Rain PAJUR
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
01:15:11 +44:27

M35 29 KP 8,00km

1
Mati KORROL
1973 Mercury
Mercury
00:52:48
2
Martin KAUP
1975 LSF PT
LSF PT
00:54:13 +01:25
3
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:56:51 +04:03
4
Gert MÜÜRSEPP
1973 Tammed
Tammed
00:57:18 +04:30
5
Kirill KLENSKI
1978 CoxArt
CoxArt
00:57:42 +04:54
6
00:58:28 +05:40
7
Leonid MALIKOV
1979 CoxArt
CoxArt
00:58:39 +05:51
8
Marko KÜLAOTS
1978 Tammed
Tammed
01:00:30 +07:42
9
Enn JAAMA
1969 Peko
Peko
01:01:05 +08:17
10
Aivo KALJUMÄE
1972 Swedbank
Swedbank
01:05:20 +12:32
11
Ragnar LEIMANN
1981 JK Piraaja
JK Piraaja
01:07:52 +15:04
12
Alan VASK
1981 Töllerdised
Töllerdised
01:19:08 +26:20
13
01:33:59 +41:11

M40 25 KP 7,20km

1
Tõnu LILLELAID
1980 Tammed
Tammed
00:39:50
2
00:41:43 +01:53
3
Risto RANDMA
1977 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:42:47 +02:57
4
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:47:47 +07:57
5
Rain MURU
1980 Lennubaas
Lennubaas
00:49:00 +09:10
6
00:51:13 +11:23
7
Kaido GUTMANN
1964 Rae
Rae
00:53:35 +13:45
8
00:53:52 +14:02
9
Andres LAUBA
1977 TON
TON
00:57:11 +17:21
10
00:59:14 +19:24
11
01:03:07 +23:17
12
01:03:31 +23:41
13
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
01:03:38 +23:48
14
Siim KOKK
1975
01:04:24 +24:34
15
Kristo PROOSVÄLI
1977 RoadWolf
RoadWolf
01:04:46 +24:56
16
01:05:40 +25:50
17
Aleksei ROOMET
1985 34874
34874
01:06:57 +27:07
18
01:08:52 +29:02
19
01:09:18 +29:28
20
Andres VESILIND
1977 SRD
SRD
01:10:32 +30:42
21
Tõnu OTS
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
01:11:55 +32:05
22
01:12:29 +32:39
23
Marti RANNE
1969 G4S Spordiklubi
G4S Spordiklubi
01:14:29 +34:39

M45 23 KP 6,50km

1
Kuno ROOBA
1972 Rakv
Rakv
00:43:17
2
Indrek LILLSOO
1973 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:43:44 +00:27
3
Arvo LAANEMETS
1972 TAOK
TAOK
00:45:15 +01:58
4
Kaupo JÄRVE
1974 LSF PT
LSF PT
00:46:05 +02:48
5
Jaanus JÕGIS
1976 Saku Õlletehase SK
Saku Õlletehase SK
00:46:50 +03:33
6
Lauri OLLI
1972 LSF PT
LSF PT
00:47:00 +03:43
7
00:47:12 +03:55
8
Aleksandr PETUHHOV
1974 CoxArt
CoxArt
00:48:26 +05:09
10
Taivo DAUB
1969 Ilves
Ilves
00:49:29 +06:12
11
Veiko HINTSOV
1969 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:49:51 +06:34
12
Mati TIKERPUU
1974 Sõjakool
Sõjakool
00:50:10 +06:53
13
00:52:19 +09:02
14
TON
00:54:38 +11:21
15
Heiki SAVITSCH
1972 TON
TON
00:56:14 +12:57
16
Raul VALGISTE
1973 OK Kuusalu
OK Kuusalu
01:06:11 +22:54
17
SRD
01:39:44 +56:27
18
01:39:50 +56:33

M50 23 KP 6,50km

1
Viktor KASSATKIN
1971 SRD
SRD
00:42:52
2
00:45:32 +02:40
3
Sven LUKS
1968 Põrgupõh
Põrgupõh
00:46:17 +03:25
4
SRD
00:48:19 +05:27
5
Ülo VIRU
1964 Orvand
Orvand
00:48:42 +05:50
6
Priit ÖVERUS
1966 Mercury
Mercury
00:48:56 +06:04
7
Rain LILLSOO
1970 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:49:18 +06:26
8
Andres TALVER
1960 Mercury
Mercury
00:49:21 +06:29
9
Vello SOLNA
1970 Peko
Peko
00:49:27 +06:35
10
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
00:51:39 +08:47
11
Ain PELLO
1969 Mercury
Mercury
00:52:12 +09:20
12
00:52:41 +09:49
14
Heigo OJASTE
1971 Koop
Koop
00:53:16 +10:24
15
Jaak VÄÄRSI
-0001 Rakv
Rakv
00:55:51 +12:59
16
01:01:39 +18:47
17
Herkki SUURMAN
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:02:09 +19:17
18
01:03:34 +20:42
19
Jaanus VILJAMAA
1963 TON
TON
01:04:07 +21:15
20
Tarmo GEDE
-0001
01:05:39 +22:47
21
Rein HANSTEIN
1949 Okas
Okas
01:18:19 +35:27
22
Paavo HELDE
1968 Evotec AS
Evotec AS
01:27:37 +44:45

M55 22 KP 5,60km

1
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:40:14
2
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
00:48:04 +07:50
3
Argo KAUGE
1964 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:48:44 +08:30
4
Tõnis HALDNA
1965 Rae
Rae
00:49:25 +09:11
5
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:51:46 +11:32
6
Eerik LOSSMANN
1964 TTÜ SK
TTÜ SK
00:52:25 +12:11
7
Toomas TELGMA
1965 Voller
Voller
00:54:16 +14:02
8
Urmas LAEV
1962 Mercury
Mercury
00:55:59 +15:45
9
Margus JAANUS
1962 Koop
Koop
01:01:29 +21:15
10
Ülo MADISSOON
1962 TON
TON
01:01:30 +21:16
11
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
01:09:13 +28:59
12
Rein TAMM
1961 Kose Vesi
Kose Vesi
01:11:05 +30:51
13
Jüri MELLIK
1953 AnalDesigni AS
AnalDesigni AS
01:12:55 +32:41
14
Riho ILVES
1962
02:05:28 +25:14

M60 22 KP 5,60km

1
Ando POST
1960 Koop
Koop
00:42:54
2
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
00:43:45 +00:51
3
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
00:46:05 +03:11
4
Mihkel NAHKUR
1959 Jõhvikas
Jõhvikas
00:47:01 +04:07
5
Vello POST
1958 Koop
Koop
00:47:46 +04:52
6
Endel KARP
1960 Norma
Norma
00:52:33 +09:39
7
Urmas LIPS
1960
00:52:40 +09:46
8
Jüri MÄRTMAA
1959 Tammed
Tammed
00:55:30 +12:36
9
Arvo RAJA
1961 TON
TON
00:55:33 +12:39
10
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
00:56:42 +13:48
11
Kalev RUBERG
1959 JOKA
JOKA
00:56:54 +14:00
12
Viesturs LUCANS
1960 Piepe
Piepe
00:58:42 +15:48
13
Reino RASS
1961 Novarc
Novarc
00:58:51 +15:57
14
Oskar VIIRMANN
1959 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:59:41 +16:47
15
Kalev KÕIVA
1958 Kose
Kose
01:02:13 +19:19
16
01:05:45 +22:51
17
Ivo TAMLA
1960
01:10:10 +27:16
18
Toivo LEISNER
-0001 Elioni SK
Elioni SK
01:11:04 +28:10
19
Andrus MÄRTMAA
1958 AS Teede Tehnokeskus
AS Teede Tehnokeskus
01:18:41 +35:47
20
Igor ZURJARI
1959 SRD
SRD
01:28:50 +45:56

M65 16 KP 4,70km

1
Jüri ROKKO
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:40:32
2
Tiit TATTER
1948 TON
TON
00:43:38 +03:06
3
Kai SAKSMAN
1950 TON
TON
00:45:54 +05:22
4
Arvo SOOSALU
1952 LUS
LUS
00:46:27 +05:55
5
Kai WILLADSEN
1952 TON
TON
00:49:27 +08:55
6
00:49:34 +09:02
7
Mati ROHTLA
-0001 Moigu
Moigu
00:49:40 +09:08
8
00:50:23 +09:51
9
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:50:31 +09:59
10
Kalju TOOMAS
1947 JOKA
JOKA
00:51:59 +11:27
11
00:53:00 +12:28
12
Raivo KUKK
1955
00:53:20 +12:48
13
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:58:33 +18:01
14
Peeter KAIN
-0001
01:16:55 +36:23
15
Vello LOORITS
1941 Orion
Orion
01:45:19 +04:47

M70 13 KP 3,50km

1
00:33:58
2
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
00:34:07 +00:09
3
Mihkel MÄLTER
1945 Harju OK
Harju OK
00:34:45 +00:47
4
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:41:38 +07:40
5
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
00:45:59 +12:01
6
Toomas NAELAPÄÄ
1950 Harju OK
Harju OK
00:46:45 +12:47
7
01:15:03 +41:05

M75 12 KP 2,80km

1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:25:52
2
Eimar JÕGISU
1942 TON
TON
00:31:02 +05:10
3
Jüri KAIV
1946 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:31:16 +05:24
4
Mati POOM
1944 TON
TON
00:35:41 +09:49
5
Jüri TÄHEMAA
1944 TON
TON
00:36:15 +10:23
6
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:36:37 +10:45
7
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:37:09 +11:17
8
Tõnis RAUDLA
1945 Tallinna Linnaehituse AS
Tallinna Linnaehituse AS
00:41:29 +15:37
9
Jaak VIHMAND
-0001
00:50:54 +25:02
10
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
00:54:12 +28:20
11
Enn NUUT
1946 Orion
Orion
00:58:46 +32:54
12
01:06:43 +40:51
13
01:22:50 +56:58

M80 11 KP 2,60km

1
Tõnu RAID
1939 Tammed
Tammed
00:34:22
2
Juhan HUNT
1937 Orion
Orion
00:40:27 +06:05
3
Konstantin KANGUR
1941 Tehnilise Järelevalve In
Tehnilise Järelevalve In
00:46:15 +11:53
4
Lembit PÕLDOJA
1941 KIWA
KIWA
00:47:41 +13:19
5
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:49:33 +15:11
6
Boris KIRT
1942
00:55:33 +21:11
7
00:55:40 +21:18
8
Jakob VINKEL
1941 Orion
Orion
00:57:25 +23:03
9
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
01:10:47 +36:25

M85 11 KP 2,60km

1
Edmund VESKI
-0001
00:59:06

M8NR 5 KP 1,80km

1
Mart LINDEBERG
2013 Saku Gümnaasium
Saku Gümnaasium
00:13:08
2
00:14:50 +01:42
3
00:17:14 +04:06
4
00:18:52 +05:44
5
00:20:42 +07:34
6
00:21:34 +08:26
7
Matvei SHVED
2015 SRD
SRD
00:24:11 +11:03
8
00:25:27 +12:19
9
00:25:37 +12:29
10
00:28:16 +15:08
11
Roy LAIDLA
2017 SK100
SK100
00:30:38 +17:30
12
00:32:18 +19:10
13
00:33:24 +20:16
14
00:34:17 +21:09
15
00:47:36 +34:28

M90 11 KP 2,60km

1
Feliks KIPPER
1931 Orion
Orion
01:35:03

MLIHTNE 15 KP 4,30km

1
00:33:58
2
00:35:12 +01:14
3
Juhan ERIK
1987
00:38:53 +04:55
4
Ago LUBERG
1983 TTÜ
TTÜ
00:41:20 +07:22
5
Marek MAURER
-0001 Põrgupõh
Põrgupõh
00:44:39 +10:41
6
Veiko KURG
1974
00:48:48 +14:50
7
00:49:28 +15:30
8
Arvi TÜVI
1964
00:49:41 +15:43
9
Tarmo TUULE
1974 SK Loom/Ajakirjade kirjas
SK Loom/Ajakirjade kirjas
00:52:44 +18:46
10
00:53:29 +19:31
11
Andres VAHER
1978 JOKA
JOKA
00:57:09 +23:11
12
01:01:10 +27:12

N10TR 6 KP 1,20km

1
Ketriin OLLI
2011 LSF PT
LSF PT
00:12:17
2
Hanna-Brit PIHT
2012 Mercury
Mercury
00:13:32 +01:15
3
00:17:57 +05:40
4
00:18:18 +06:01
5
00:57:43 +45:26

N12 10 KP 2,80km

1
Ketriin OLLI
2011 LSF PT
LSF PT
00:24:50
2
Liisa Laura VIRU
2009 TON
TON
00:28:19 +03:29
3
Lee LUHT
2009
00:42:49 +17:59
4
00:43:27 +18:37
5
Marta VIILMA
2010 Kolga Kool
Kolga Kool
00:53:44 +28:54
6
00:58:33 +33:43
7
01:16:04 +51:14
8
Anni MOLOK
2010 Harjumaa
Harjumaa
01:21:34 +56:44

N14 12 KP 2,80km

1
LSF PT
00:43:50
2
Tammed
00:49:56 +06:06
3
00:50:08 +06:18
4
00:50:46 +06:56
5
00:53:02 +09:12
6
01:14:48 +30:58

N16 13 KP 3,50km

1
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
00:43:17
2
SRD
00:47:12 +03:55
3
Sofia BOGATSOVA
2008 SRD
SRD
00:48:52 +05:35

N18 16 KP 4,00km

1
Kris Jette PIHT
2004 Mercury
Mercury
00:40:46
2
SRD
00:45:45 +04:59
3
00:57:09 +16:23

N21A 22 KP 6,10km

1
Maris TERNO
1982 Tammed
Tammed
00:41:04
2
Kirti REBANE
1973 Mercury
Mercury
00:41:22 +00:18
3
Teele TELGMA
2000 Tammed
Tammed
00:41:35 +00:31
4
Laura JOONAS
1994 Võru
Võru
00:45:30 +04:26
5
Maris PALOPÄÄL
1989 Kobras
Kobras
00:46:18 +05:14
6
Kairi TUULMÄGI
1984 Mercury
Mercury
00:47:31 +06:27
7
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
00:49:54 +08:50
8
Merili PALU
1988 SK100
SK100
00:51:29 +10:25
9
Raili MÄGI
1986 Võru
Võru
00:57:13 +16:09
10
Eva KAARLI
1978
00:58:12 +17:08
11
00:58:35 +17:31
12
00:58:59 +17:55
13
Britt JAASKA
1983 SK Serviti
SK Serviti
01:05:18 +24:14
14
Tiina KUUSIK
1991 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
01:42:47 +01:43

N21B 21 KP 5,00km

1
Jaana OLVET
1995 Rakv
Rakv
00:42:58
2
Kertu SAVITSCH
1996 SK100
SK100
00:46:52 +03:54
3
Grethe-Johanna PLOOMPUU
1995 Harju OK
Harju OK
00:47:22 +04:24
4
Erika KALDA
1988 Okas
Okas
00:47:55 +04:57
5
00:48:02 +05:04
6
Annabel TEETAMM
1999 Tammed
Tammed
00:48:32 +05:34
7
Brita PLOOMPUU
2003 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:48:46 +05:48
8
00:49:01 +06:03
9
Karmen Eveli KAUGE
2003 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:51:10 +08:12
10
Triin SOHA
1984
00:54:16 +11:18
11
Terje VANAHANS
1984 Kobras
Kobras
00:55:46 +12:48
12
Kaidi KÜLAOTS
1992 TÜ Fauna
TÜ Fauna
01:07:01 +24:03
13
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
01:13:00 +30:02
14
01:18:19 +35:21
15
01:18:20 +35:22
16
Reet OTSUS
1987
01:18:25 +35:27
17
01:18:39 +35:41
18
Gerda ARR
1980
01:29:08 +46:10
19
01:37:54 +54:56

N35 22 KP 5,60km

1
Riika PLOOMPUU
1970 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:52:10
2
Elina KUTTI
1982 Harju OK
Harju OK
00:57:49 +05:39
3
Tais VAKRÕÕM
1986 SRD
SRD
01:02:03 +09:53
4
01:10:20 +18:10
5
01:26:21 +34:11
6
Anu ILVES
1964 x199
x199
02:05:34 +13:24

N40 21 KP 5,00km

1
Ingrid PIHT
1976 Mercury
Mercury
00:39:06
2
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
00:42:15 +03:09
3
Merike MUMME
1975 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:48:52 +09:46
4
Karin KOPPEL
1977 Tammed
Tammed
00:53:56 +14:50
5
Airi KASK
1976
00:59:53 +20:47
6
01:00:52 +21:46
7
01:02:15 +23:09

N45 21 KP 5,00km

1
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
00:41:04
2
TON
00:44:15 +03:11
3
Liisi PIITS
1976 EKI
EKI
00:46:14 +05:10
4
Anneli PELLO
1973 Mercury
Mercury
00:46:22 +05:18
5
Liina JÕGISU
1976 Mercury
Mercury
00:46:52 +05:48
6
Maari IDNURM
1970 TON
TON
00:47:38 +06:34
7
Inga LIPS
1974
00:52:44 +11:40
8
Mai VIIRMANN
1966 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:52:54 +11:50
9
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:53:12 +12:08
10
Monica JAAGO
-0001
00:54:03 +12:59
11
Küllike JAAMA
1969 Peko
Peko
00:54:09 +13:05
12
00:57:12 +16:08
13
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
00:57:59 +16:55
14
Rita OJALA
1967 JOKA
JOKA
01:01:54 +20:50
15
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:05:09 +24:05
16
01:08:39 +27:35
17
Tiina KANGILASKI
1971 TON
TON
01:09:11 +28:07
18
Vaike MURUMETS
1972 TON
TON
01:13:27 +32:23
19
Maret LAAS
1972
01:20:31 +39:27

N50 16 KP 4,70km

1
Anneli AAS
1970 TON
TON
00:37:46
2
Kai TREIER
1969
00:39:14 +01:28
3
00:47:44 +09:58
4
00:59:47 +22:01
5
01:02:52 +25:06
6
Annika GREENWOOD
1971 Berkshire Orienteers
Berkshire Orienteers
01:03:13 +25:27

N55 16 KP 4,70km

1
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
00:39:15
2
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:42:54 +03:39
3
Riina LAEV
1963 Mercury
Mercury
00:45:18 +06:03
4
00:49:14 +09:59
5
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:49:27 +10:12
6
Inger JALAKAS
1965 Harju OK
Harju OK
00:51:05 +11:50
7
Anneli VELLERIND
1966 SP Transit
SP Transit
00:52:55 +13:40
8
00:58:16 +19:01
9
Tiina TAMLA
1964 Koop
Koop
01:00:30 +21:15
10
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
01:03:00 +23:45
11
Tiia LAUL
1963
01:12:21 +33:06
12
Meeli KEREM
1965 TON
TON
01:19:02 +39:47
13
Olga MALGINA
1962 Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed
01:25:29 +46:14
14
Galina PJASETSKAJA
1958 Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed
01:25:39 +46:24

N60 16 KP 4,00km

1
Ruth GUTMANN
1961 Rae
Rae
00:39:22
2
Lea TUSIS
1955 JOKA
JOKA
00:44:10 +04:48
3
Anne VAIKJÄRV
1957 Vunder
Vunder
00:49:21 +09:59
4
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
00:49:58 +10:36
5
Ülle RAUDSEPP
1960 Jõhvikas
Jõhvikas
00:52:54 +13:32
6
Merike MÄNDSOO
1960 TON
TON
00:55:06 +15:44
7
Helve LUHT
1959 Harju KEK
Harju KEK
01:05:26 +26:04
8
01:16:17 +36:55
9
Kai VOOLAINE
1958 TON
TON
01:38:24 +59:02

N65 16 KP 4,00km

1
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:48:59
2
Viktoria TRASANOV
-0001 JOKA
JOKA
00:49:24 +00:25
3
Hille TASA
1951 Tammed
Tammed
00:58:59 +10:00
4
01:08:27 +19:28
5
Eha ARB
1951
01:21:23 +32:24

N70 12 KP 2,80km

1
Liis LILLE
1947 Harju OK
Harju OK
00:39:09
2
Mare AIBAST
1949 Harju OK
Harju OK
00:43:15 +04:06
3
Maire RAID
1938 Tammed
Tammed
00:45:19 +06:10
4
00:54:05 +14:56
5
Juta VIRKEPUU
1948 Harju OK
Harju OK
00:54:19 +15:10

N75 11 KP 2,60km

1
Rutt KUKK
1945 Orion
Orion
00:52:24

N80 11 KP 2,60km

1
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:48:54
2
Malle KAROLIN
1941 Orion
Orion
01:00:49 +11:55
3
Ilse UUS
1938 TON
TON
01:01:45 +12:51
4
Maimu TORNBERG
1940 Koop
Koop
01:07:04 +18:10
5
TON
01:08:11 +19:17

N85 11 KP 2,60km

1
Maie SEPP
1936 TON
TON
01:08:17

N8NR 5 KP 1,80km

1
00:18:02
2
Vunder
00:18:20 +00:18
3
00:19:31 +01:29
4
00:22:33 +04:31
5
00:22:50 +04:48
6
00:23:01 +04:59
7
Kaisa Kadi VIRU
2016 TON
TON
00:24:18 +06:16
8
00:25:23 +07:21
9
00:25:37 +07:35
10
00:25:45 +07:43
11
00:26:22 +08:20
12
00:30:38 +12:36
13
00:30:48 +12:46
14
00:32:52 +14:50
15
00:32:54 +14:52
16
00:33:15 +15:13
17
00:38:04 +20:02
18
Marta ERIK
2019
00:56:12 +38:10

NLIHTNE 15 KP 4,30km

1
00:44:02
2
SRD
00:47:08 +03:06
3
Kristin DÜÜNA
2000 Rapla ÜG
Rapla ÜG
00:48:17 +04:15
4
Ingrid SOOBERG
2001 TON
TON
00:49:24 +05:22
5
Ene TÜVI
1965
00:49:25 +05:23
6
Kristi LUBERG
1982
00:49:28 +05:26
7
00:50:15 +06:13
8
Ethel MADALIK
1973 Tammed
Tammed
00:50:45 +06:43
9
Kristel TUISK
1979 SA
SA
00:54:40 +10:38
10
Merli REINMANN
1977 Harju OK
Harju OK
00:56:01 +11:59
11
Riina LAHERAND
1975 NKK
NKK
00:56:19 +12:17
12
Ave LEPIK
1984
00:58:08 +14:06
13
01:00:38 +16:36
14
Küllike REHE
-0001 Hansapank
Hansapank
01:04:28 +20:26
15
01:07:36 +23:34
16
Paula MERISALU
1992 ABC Grupp
ABC Grupp
01:09:05 +25:03
17
01:09:51 +25:49
18
01:17:01 +32:59
19
Anu PALLON
1955 JOKA
JOKA
01:30:19 +46:17
20
01:30:20 +46:18

V

1
Reet IDAVAIN
1969 Koop
Koop
00:17:29
2
Rasmus RANDMA
2007 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:23:15 +05:46
3
00:30:52 +13:23
4
Mare PARVE
1968 Peko
Peko
00:33:45 +16:16
5
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:37:37 +20:08
6
00:40:12 +22:43
7
00:40:30 +23:01
8
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:40:31 +23:02
9
00:41:00 +23:31
10
Neeme KALDA
1983 Okas
Okas
00:41:24 +23:55
11
Marti KALJUVE
1986 Mercury
Mercury
00:42:17 +24:48
12
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
00:45:11 +27:42
13
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
00:46:38 +29:09
14
00:47:02 +29:33
15
Sven RINGVEE
1979 VaP
VaP
00:51:26 +33:57
16
00:53:31 +36:02
17
Tanel KURS
1980
00:53:45 +36:16
18
Uku TROLLA
2007
00:53:53 +36:24
19
00:54:38 +37:09
20
00:58:00 +40:31
21
00:58:42 +41:13
22
Urve KAIN
1955 TON
TON
00:59:06 +41:37
23
Anu MALTS
1961 TON
TON
01:03:34 +46:05
24
Riin ANTON
1971
01:04:14 +46:45
25
Heldur VÄLJAMÄE
1948 Orvand
Orvand
01:06:22 +48:53
26
01:06:32 +49:03
27
Mare KITSNIK
1962 Saku OK
Saku OK
01:06:38 +49:09
28
01:07:24 +49:55
29
01:10:06 +52:37
30
Johannes TASA
1950 Tammed
Tammed
01:11:10 +53:41
31
Mihkel MÄLTER
1945 Harju OK
Harju OK
01:11:34 +54:05
32
01:11:52 +54:23
33
Kristian PILBAS
1977 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
01:11:53 +54:24
34
Nele JUNTSON
1990 SK100
SK100
01:14:44 +57:15
35
01:15:29 +58:00
36
Theo EFROS
1989
01:17:44 +00:15
37
01:19:36 +02:07
38
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:24:11 +06:42
39
01:26:43 +09:14
40
Anu ISBERG
1971
01:30:59 +13:30
41
01:32:03 +14:34
42
Epp SULG
1944
01:40:03 +22:34
43
01:44:22 +26:53
44
01:44:52 +27:23
45
01:57:52 +40:23

Päevak

Korraldaja: TON

Rajameister: Dmitri Šved

Sõitme

515 osalejat