Tulemused

Päevak

Lajavangu

Korraldaja: Kobras

Lisainfo:

Rajameister: Tarmo Zernant

230 osalejat

KUKI 5 KP 1,08km

1
Kirkeliis RANNALA
2017 Põlva
Põlva
00:15:48
2
Elsa KRIISK
2017 Tännassilma
Tännassilma
00:19:44 +03:56
3
Greta KELVISTE
2014 Tartu
Tartu
00:20:41 +04:53
4
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:21:05 +05:17
5
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:21:09 +05:21
6
00:21:59 +06:11
7
00:22:08 +06:20
8
00:23:31 +07:43
9
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:24:15 +08:27
10
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:24:46 +08:58

M08 5 KP 1,08km

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:19:12

M10 5 KP 1,08km

1
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:14:52
2
Hendrik AVASTE
2012 Tammed
Tammed
00:20:08 +05:16

M12 9 KP 2,88km

1
Kristof KIVIL
2017 LSF PT
LSF PT
00:48:17
2
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:55:35 +07:18
3
Kuido PAJUMÄE
2011 Põlva
Põlva
01:16:46 +28:29

M14 12 KP 3,33km

1
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:43:30
2
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:52:32 +09:02
3
Albert VIDDER
2014 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:16:54 +33:24
4
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:19:06 +35:36

M16 19 KP 4,74km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:45:56
2
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:46:07 +00:11
3
Peko
00:49:59 +04:03
4
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:52:18 +06:22
5
Paul PIIRIMÄE
2006 Kobras
Kobras
00:56:20 +10:24
6
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
01:16:07 +30:11
7
Mairo KÕOMÄGI
2007 Tilsi PK
Tilsi PK
01:27:28 +41:32

M18 23 KP 6,49km

1
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:58:14
2
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
01:06:30 +08:16
3
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:09:01 +10:47
4
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
01:10:49 +12:35

M21A 23 KP 6,49km

1
Raiko MARRANDI
2001 JOKA
JOKA
00:48:00
2
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:55:56 +07:56
3
Martin MARGA
1988 Kobras
Kobras
01:00:04 +12:04
4
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:15:40 +27:40
5
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
01:47:08 +59:08

M21B 19 KP 4,74km

1
Villu SERV
1999 Kobras
Kobras
00:45:08
2
Ralf KIVIL
2005 LSF PT
LSF PT
00:46:07 +00:59
3
Mikk MEDIJAINEN
1984 Tartu
Tartu
00:54:02 +08:54
4
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:55:19 +10:11
5
Peep HELGAND
1983 Acino Eesti AS
Acino Eesti AS
00:58:25 +13:17
6
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:59:03 +13:55
6
00:59:03 +13:55
8
Marios TAMMES
2001 Kobras
Kobras
01:06:18 +21:10
9
Kristjan VASSIL
1977
01:07:37 +22:29
9
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:07:37 +22:29
11
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
01:15:13 +30:05
12
01:28:06 +42:58

M21E 24 KP 7,44km

1
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
00:58:20
2
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:02:27 +04:07
3
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:02:59 +04:39
4
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:04:11 +05:51
5
Taaniel TOOMING
1992 Kobras
Kobras
01:04:59 +06:39
6
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:05:17 +06:57
7
Märt ROOSAARE
1987 Ilves
Ilves
01:07:04 +08:44
8
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:09:05 +10:45
9
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:12:18 +13:58
10
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
01:12:34 +14:14
11
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
01:21:03 +22:43
12
Kaarel PIIRIMÄE
1979 Kobras
Kobras
01:25:45 +27:25
13
Jaagup KÜMMEL
1995 Tartu
Tartu
01:26:47 +28:27
14
Mikk PUUSTUSMAA
1989
01:27:17 +28:57
15
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:31:42 +33:22
16
Priit PIKK
1983 TTÜ
TTÜ
01:34:50 +36:30
17
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:47:48 +49:28
18
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
02:21:33 +23:13

M35 23 KP 6,49km

1
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
00:50:31
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
01:04:33 +14:02
3
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:08:48 +18:17
4
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:11:13 +20:42
5
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:12:12 +21:41

M40 23 KP 6,49km

1
Aares FJODOROV
1980 Otepää
Otepää
00:56:58
2
Indrek ROOS
1978 Tartu
Tartu
01:01:05 +04:07
3
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:08:48 +11:50
4
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:13:49 +16:51
5
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
01:18:25 +21:27

M45 23 KP 6,49km

1
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:57:02
2
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:00:31 +03:29
3
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:06:05 +09:03
4
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
01:07:19 +10:17
5
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:08:57 +11:55
6
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:10:43 +13:41
7
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:26:50 +29:48
8
Eero MÕTTUS
1974 Võru
Võru
01:32:26 +35:24
9
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:43:37 +46:35

M50 19 KP 4,74km

1
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
00:41:46
2
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:48:04 +06:18
3
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
01:09:47 +28:01
4
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:28:06 +46:20

M55 19 KP 4,74km

1
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:48:53
2
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:49:08 +00:15
3
Einar RAUDKEPP
1965 Peko
Peko
00:57:08 +08:15
4
Eerik LOSSMANN
1964 TTÜ SK
TTÜ SK
00:59:58 +11:05
5
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:08:08 +19:15
6
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:12:50 +23:57

M60 19 KP 4,74km

1
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:09:08
2
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:12:28 +03:20
3
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:12:39 +03:31
4
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:25:09 +16:01
5
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
01:28:48 +19:40

M65 14 KP 4,04km

1
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
01:04:30
2
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
01:08:37 +04:07
3
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
01:17:06 +12:36
4
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:24:53 +20:23

M70 14 KP 4,04km

1
Jüri LUHA
1950 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:55:07
2
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:56:45 +01:38
3
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:04:49 +09:42
4
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
01:14:28 +19:21
5
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:55:02 +59:55

M75 12 KP 3,33km

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:19:57
2
Ants TAMM
1943 TON
TON
02:14:48 +54:51

M80 12 KP 3,33km

1
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:10:33
2
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:12:04 +01:31
3
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:40:16 +29:43

N08 5 KP 1,08km

1
Marit VAHER
2015 Tartu
Tartu
00:18:22

N10 5 KP 1,08km

1
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:23:01

N12 9 KP 2,88km

1
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:57:03
2
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
01:25:54 +28:51

N14 12 KP 3,33km

1
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:46:08
2
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:47:06 +00:58
3
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:54:32 +08:24
4
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:56:27 +10:19
5
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:06:26 +20:18

N16 14 KP 4,04km

1
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:59:14
3
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:03:57 +04:43
4
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:05:25 +06:11
5
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
01:12:14 +13:00

N21A 19 KP 4,74km

1
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:41:14
2
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
00:55:38 +14:24
3
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:59:24 +18:10
4
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:08:15 +27:01
5
01:22:21 +41:07

N21E 23 KP 6,49km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:56:18
2
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
01:09:44 +13:26
3
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:11:57 +15:39
4
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:15:49 +19:31
5
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
01:17:55 +21:37
6
Kristiina HIMMA
1998 Võru
Võru
01:18:54 +22:36
7
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:22:12 +25:54

N35 19 KP 4,74km

1
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
00:56:27
2
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:18:00 +21:33

N40 19 KP 4,74km

1
Monika PIIRIMÄE
1978 Kobras
Kobras
00:53:45
2
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:02:11 +08:26
3
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:07:36 +13:51
4
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
01:10:50 +17:05
5
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
01:13:30 +19:45
6
Piret TINT
1981 Põlva
Põlva
01:18:11 +24:26

N45 19 KP 4,74km

1
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:06:30
2
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:13:14 +06:44
3
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:13:43 +07:13
4
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:19:23 +12:53
5
Pilvi-Heli VETTIK
1964 JOKA
JOKA
01:20:22 +13:52
6
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:25:13 +18:43

N50 14 KP 4,04km

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:50:03
2
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:10:27 +20:24
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:22:23 +32:20
4
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:29:23 +39:20

N55 14 KP 4,04km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:01:39
2
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:06:05 +04:26
3
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:35:56 +34:17
4
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:36:10 +34:31
5
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:51:31 +49:52

N60 14 KP 4,04km

1
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:12:33
2
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:22:54 +10:21

N65 14 KP 4,04km

1
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:01:51
2
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
01:10:05 +08:14
3
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:24:54 +23:03

N70 12 KP 3,33km

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:57:30
2
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:12:06 +14:36
3
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
02:03:24 +05:54

N75 12 KP 3,33km

1
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:17:22

N80 12 KP 3,33km

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:52:04

VALIK

2
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:16:59 +01:11
3
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:19:50 +04:02
4
Marju KELVISTE
1980 SA TÜK
SA TÜK
00:22:08 +06:20
5
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:24:07 +08:19
6
Lauri LIIDER
2009 Rosma kool
Rosma kool
00:29:20 +13:32
7
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:36:27 +20:39
8
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
00:40:29 +24:41
9
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
00:40:31 +24:43
10
Vallo VAHER
1976 Katoliku
Katoliku
00:41:22 +25:34
11
Juta VALLI
1969 Võru
Võru
00:45:26 +29:38
12
Hugo Georg JÜRISON
2010 Serviti SK
Serviti SK
00:47:19 +31:31
13
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
00:52:39 +36:51
14
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:54:18 +38:30
15
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
00:54:36 +38:48
16
Teele TŠOBA
2000 Tammed
Tammed
00:55:14 +39:26
17
00:57:00 +41:12
18
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:58:11 +42:23
19
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:59:09 +43:21
20
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:05:31 +49:43
21
Esta TAMM
1964 Võru
Võru
01:08:22 +52:34
22
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:09:11 +53:23
23
Lauri SÕÕRO
1978 Kondimootor
Kondimootor
01:09:31 +53:43
24
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
01:15:47 +59:59
25
Liisa PREI
2013 Põlva linn
Põlva linn
01:27:04 +11:16
26
Peko
01:30:47 +14:59
27
Janno PALLOTEDDER
1984 Suusahullud
Suusahullud
01:39:24 +23:36
28
Kaido KIVILO
1971 Võru
Võru
02:01:44 +45:56
29
Helena LIIV
1989 Kobras
Kobras
00:15:48

VIPL 12 KP 3,33km

1
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
00:46:00
2
Ülo VÄLI
1974 EMÜ
EMÜ
00:46:40 +00:40
3
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
00:55:00 +09:00
4
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:55:11 +09:11
5
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:55:27 +09:27
6
Henri PRILLOP
2007 Tartu Kivilinna kool
Tartu Kivilinna kool
01:01:56 +15:56
7
Sander LAINE
1996 Serviti SK
Serviti SK
01:03:09 +17:09
8
Kadri ISAKAR
1982 LSF PT
LSF PT
01:19:12 +33:12
9
Aira LÕHMUS
1972 Tartu TKK
Tartu TKK
01:22:27 +36:27
10
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
01:24:37 +38:37
11
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:26:50 +40:50

VIPP 13 KP 5,52km

1
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:02:42
2
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:06:11 +03:29
3
01:08:29 +05:47
3
Kristine TAMM
1980 Põlva
Põlva
01:08:29 +05:47
5
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:11:50 +09:08
6
Andre SALUMETS
1984 Põlva
Põlva
01:21:12 +18:30
7
Tarmo TASUJA
1973 Tartu
Tartu
01:27:17 +24:35
8
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
01:29:19 +26:37

VIPT 14 KP 4,04km

1
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
00:49:53
2
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:53:00 +03:07
3
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:57:15 +07:22
4
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
01:02:42 +12:49
5
Jarmo MALMRE
Viljandi
Viljandi
01:03:10 +13:17
6
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
01:06:12 +16:19
7
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
01:08:13 +18:20
8
Maive TÕEMÄE
1964 Peko
Peko
01:09:18 +19:25
9
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
01:11:17 +21:24
10
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:19:31 +29:38
11
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:32:27 +42:34