Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Treenerikutse, treenerid, treeningrühmad

Kutsega orienteerumistreenerid

      EKR 7

  • Nikolai Järveoja      Põlvamaa           22.01.2017
  • Tiit Tali                Tartu                22.01.2017
    EKR 6
  • Kaarel Kallas         Järvamaa            29.03.2019
  • Valeri Kozlov         Kohtla-Järve       24.10.2018
  • Raul Kudre            Põlvamaa           17.01.2018
  • Kalle Ojasoo         Põlvamaa            20.05.2018
  • Paul Poopuu         Järvamaa            15.10.2017
  • Kuno Rooba          Lääne-Virumaa    22.03.2017
  • Raili Rooba           Lääne-Virumaa     24.10.2018
  • Sarmite Sild          Võrumaa            10.06.2016
  • Vallo Vaher          Tartu                 19.05.2017 
    EKR5
  • Alar Assor            Põlvamaa            10.06.2016
  • Kristo Heinmann    Tartu                 15.12.2017
  • Anniki Inno           Tartu                 10.06.2016
  • Reimo Kaasiku       Järvamaa            24.10.2018
  • Ingrit Kala            Põlvamaa            10.06.2016
  • Piret Niglas          Ida-Virumaa         10.06.2016
  • Elo Saue             Tartu                  22.03.2017
  • Inga Siegert         Võrumaa             22.03.2017
  • Rein zaitsev         Põlvamaa            10.06.2016
  • Ella Šved             Tallinn                10.06.2016
    EKR4
  • Mati Kallemets      Läänemaa           10.06.2016
  • Ilme Palu             Pärnumaa            20.05.2018
  • Liivi Tafenau        Valgamaa            20.05.2018 
    EKR3
  • Kristi Heilman        Hiiumaa              10.06.2016
  • Kristjan Linnus      Põlvamaa            10.06.2016
  • Maarja Palu-Teearu Pärnumaa          29.03.2019
  • Tanel Papp           Võrumaa             20.05.2018
  • Janek Piirisild        Võrumaa             20.05.2018
  • Rene Post            Põlvamaa            15.12.2017
  • Aleksander Pritsik  Lääne-Virumaa     10.06.2016
  • Triinu Rooni          Raplamaa            15.12.2017
  • Andres Saal          Valgama             15.12.2017
  • Heidi Sild              Tallinn               10.06.2016

Orienteerumise treeningrühmad

Kutsekomisjoni protokollid

Materjalid

Orienteerumistreener I tase õppekava 

Orienteerumistreener II ja III tase õppekavad

Europassi kutsetunnistuse lisa  treener I ; treener II ; treener III ; treener IV ; treener V        

Europass certificate supplement orienteering  coach I coach II ; coach III ; coach IVcoach V 

Kutse andmise kord_treener

Treenerite kutseandmise alusdokumendid

 

Taotlus

  • Taotlejale esitatavad nõuded (lisa)
  • Dokumentide loetelu:
    1. vormikohane avaldus (lisa 1)
    2. isikut tõendava dokumendi koopia (pass, ID kaart, juhiluba)
    3. haridust ja varem omistatud kvalifikatsiooni tõendava dokumendi koopia(d)
    4. täiendkoolituse läbimist tõendava dokumendi koopia(d)
    5. vormikohane tööalase tegevuse kirjeldus (CV) (lisa 2 ), millele võidakselisaks nõuda täiendavaid dokumente(tööandja hinnang, väljavõte tööraamatust, tööandja tõend töökogemuse kohta, jms)
    6. kutseomistamistasu maksmist tõendav dokument või selle koopi 

 

 

 


www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind