Tulemused

Päevak

Männiku Linnak

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: http://www.teisipaevakud.ee

Rajameister: Maris Roosipuu

319 osalejat

M12 5 KP 1,40km

3
00:32:37 +12:18
3
00:46:26 +26:07
3
Hendrik AVASTE
2012 Tammed
Tammed
00:22:13 +01:54
3
Karl Patrick JUHANI
2017 Tammed
Tammed
00:22:12 +01:53
3
Oskar SOOBERG
2015 TON
TON
00:21:16 +00:57
3
00:20:22 +00:03
3
00:20:19

M14 8 KP 2,00km

5
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
00:24:30 +04:21
5
Evan Villu PÕLDMÄE
2012 Kivimäe Põhikool
Kivimäe Põhikool
00:32:57 +12:48
5
Maikel Magnus VÄLJA
2011 Harju OK
Harju OK
00:20:09

M16 13 KP 4,10km

2
01:02:42 +37:46
2
00:58:09 +33:13
2
00:57:57 +33:01
2
00:37:59 +13:03
2
Oskar LOSSMANN
2009 Tammed
Tammed
00:25:13 +00:17
2
Guido MAISTE
2009 Tammed
Tammed
00:24:56

M16RO 7 KP 4,80km

2
Robert ARUND
2010 Tammed
Tammed
00:43:11

M19RO 8 KP 10,90km

2
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:44:55 +53:13
2
Aksel Markus HALLIK
2009 Tammed
Tammed
00:51:42

M21A 22 KP 7,80km

2
Ahti RABA
1986 LHV Pank
LHV Pank
00:53:46 +15:10
2
Viljar GRAUEN
1979 Metsapeatus
Metsapeatus
00:54:36 +16:00
2
Silver EENSAAR
1978 Kobras
Kobras
00:40:26 +01:50
2
Jürgen ARUND
1984 Tammed
Tammed
00:52:20 +13:44
2
01:01:27 +22:51
2
Siim DÜÜNA
1996 KL Rapla Malev
KL Rapla Malev
01:10:35 +31:59
2
Riho KIIMAN
1985 Norma
Norma
00:48:34 +09:58
2
Tauri VALK
1990 Logistikapataljon
Logistikapataljon
00:58:05 +19:29
2
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
00:43:28 +04:52
2
00:45:03 +06:27
2
Rain EENSAAR
1974 SKM
SKM
00:41:25 +02:49
2
Tarmo MAISTE
1975 Tammed
Tammed
00:41:08 +02:32
2
Tiit TÄHNAS
1980 JOKA
JOKA
00:40:50 +02:14
2
00:56:54 +18:18
2
00:49:10 +10:34
2
Kalev VIIDEMANN
1975 TON
TON
00:57:53 +19:17
2
Petri VÄÄNÄNEN
1975 SK100
SK100
00:50:34 +11:58
2
00:58:34 +19:58
2
00:50:52 +12:16
2
01:05:03 +26:27
2
Fred VIIDUL
1976 Microsoft
Microsoft
00:51:36 +13:00
2
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
01:46:20 +07:44
2
Raido MITT
1991 Kobras
Kobras
00:38:36

M21B 20 KP 6,00km

2
00:47:24 +14:29
2
Norma
00:36:03 +03:08
2
00:46:27 +13:32
2
Joosep PAATS
-0001
00:52:08 +19:13
2
00:56:22 +23:27
2
00:50:33 +17:38
2
00:51:40 +18:45
2
00:41:07 +08:12
2
00:41:09 +08:14
2
00:39:39 +06:44
2
Martin MURAKAS
1989 Rakv
Rakv
00:40:00 +07:05
2
Marti KALJUVE
1986 Mercury
Mercury
00:39:27 +06:32
2
Andres SEPPEL
1984 Scoutspataljon
Scoutspataljon
00:39:09 +06:14
2
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
00:38:19 +05:24
2
Andres TIKO
1984 KFV
KFV
00:49:24 +16:29
2
00:44:04 +11:09
2
Aaro KRISTJUHAN
1998 HTG
HTG
00:50:06 +17:11
2
00:45:04 +12:09
2
Allar SOO
1991 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:50:45 +17:50
2
00:45:47 +12:52
2
00:51:46 +18:51
2
00:45:59 +13:04
2
Mihkel NESTOR
1986 SEB Spordiklubi
SEB Spordiklubi
00:55:32 +22:37
2
Aimur LILLAK
1988 Lendavtaldrik
Lendavtaldrik
00:46:01 +13:06
2
01:09:34 +36:39
2
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:32:55

M21BRO 8 KP 10,90km

5
Toomas RANDOJA
1983 XDream
XDream
00:58:25

M21C 13 KP 3,50km

2
Raivo MITT
1971
01:09:39 +45:27
2
01:16:45 +52:33
2
00:55:07 +30:55
2
Udo MITT
2015
01:09:24 +45:12
2
00:46:50 +22:38
2
Tarmo TUULE
1974 SK Loom / Nuti Grupp OÜ
SK Loom / Nuti Grupp OÜ
00:49:51 +25:39
2
00:37:54 +13:42
2
Tambet POMERANTS
1992 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
00:41:10 +16:58
2
Tammed
00:31:34 +07:22
2
Uku TOMINGAS
2010 Mercury
Mercury
00:35:10 +10:58
2
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:30:48 +06:36
2
Aivar MEINDOK
1962 TON
TON
00:26:48 +02:36
2
Lukas LILLELAID
2011 Tammed
Tammed
00:25:58 +01:46
2
00:25:53 +01:41
2
00:24:12

M21RO 16 KP 17,40km

2
01:38:47 +39:20
2
Karin KRIIS
1985 A&T Sport
A&T Sport
01:22:26 +22:59
2
Tenno ALAMAA
1966 JOKA
JOKA
01:28:12 +28:45
2
01:18:29 +19:02
2
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
01:09:46 +10:19
2
Tanel MERIGAN
1989 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
01:09:25 +09:58
2
01:07:44 +08:17
2
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:59:27

M40 20 KP 6,00km

1
00:44:50 19

M40RO 16 KP 17,40km

3
01:35:35 +26:09
3
01:26:47 +17:21
3
Leila MALVA
1982 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
01:31:51 +22:25
3
Indrek KOORT
1970 Veepisar
Veepisar
01:25:38 +16:12
3
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
01:26:23 +16:57
3
Tarvo KLAASIMÄE
1981 Rakv
Rakv
01:13:42 +04:16
3
Tarmo TARLAP
1970 Porter Racing
Porter Racing
01:25:11 +15:45
3
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
01:21:13 +11:47
3
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
01:21:14 +11:48
3
Alan VASK
1981 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
01:19:30 +10:04
3
Erkki LUUK
1970 CFC
CFC
01:20:37 +11:11
3
01:17:15 +07:49
3
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
01:16:22 +06:56
3
Margus VENELAINE
1970 LSF PT
LSF PT
01:16:22 +06:56
3
Jan-Erik NÕMTAK
1981 25195
25195
01:40:01 +30:35
3
Margus NAEL
1982 SoftComply
SoftComply
01:22:13 +12:47
3
01:49:53 +40:27
3
Alvar SUISALU
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
01:09:26

M50 20 KP 6,00km

4
Kalle METSOJA
1974 Mercury
Mercury
00:42:10 +06:49
4
Tarmo LILLSOO
1974 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:42:55 +07:34
4
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
01:05:25 +30:04
4
Arthur RAICHMANN
1972 LSF PT
LSF PT
00:35:23 +00:02
4
Ivar LAI
1962
00:54:14 +18:53
4
Paavo HELDE
1968 Evotec AS
Evotec AS
01:03:58 +28:37
4
00:39:11 +03:50
4
Tarmo GEDE
1967
00:45:33 +10:12
4
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
00:38:00 +02:39
4
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
00:38:40 +03:19
4
SRD
00:36:30 +01:09
4
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:36:09 +00:48
4
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:35:56 +00:35
4
TON
00:43:21 +08:00
4
Peeter VÕRK
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
00:40:36 +05:15
4
Aivo TRAKS
1972 Orvand
Orvand
00:43:23 +08:02
4
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
00:40:53 +05:32
4
Tõnu KOPPEL
1969 Esvika
Esvika
00:51:42 +16:21
4
Margus KANDELIN
1971 Swedbank SK
Swedbank SK
00:41:01 +05:40
4
01:03:18 +27:57
4
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:41:15 +05:54
4
Riho LAANOJA
1963 Laomaailm
Laomaailm
01:04:54 +29:33
4
Vello SOLNA
1970 Peko
Peko
00:41:46 +06:25
4
August ALBERT
1964 JOKA
JOKA
01:08:28 +33:07
4
Raivo REIMAN
1969 West
West
00:35:21

M60 18 KP 4,70km

2
Toivo LEISNER
-0001 Elioni SK
Elioni SK
00:58:05 +25:40
2
Tõnu KARP
1957
00:59:16 +26:51
2
00:45:19 +12:54
2
Ahto KARU
1955 JOKA
JOKA
00:47:07 +14:42
2
Tiit TATTER
1948 TON
TON
00:42:05 +09:40
2
00:44:08 +11:43
2
Endel KARP
1960 Norma
Norma
00:39:39 +07:14
2
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
00:33:01 +00:36
2
Matti BETLEM
1960 JOKA
JOKA
00:38:44 +06:19
2
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
00:38:50 +06:25
2
Eerik LOSSMANN
1964 Tammed
Tammed
00:38:34 +06:09
2
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
00:33:49 +01:24
2
Urmas LIPS
1960 Koop
Koop
00:33:33 +01:08
2
Peeter KAIN
-0001
01:01:48 +29:23
2
Sulev KUIV
1956 TAOK
TAOK
00:41:43 +09:18
2
01:06:14 +33:49
2
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
00:32:25

M60RO 8 KP 10,90km

3
Kalev RAADLA
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
01:25:20 +35:28
3
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
01:02:10 +12:18
3
Andres TALVER
1960 Mercury
Mercury
00:53:38 +03:46
3
Vallo VARJO
1961 Koop
Koop
01:00:34 +10:42
3
Jüri MÄRTMAA
1959 Tammed
Tammed
00:49:52

M70 13 KP 3,50km

3
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:46:43 +15:23
3
01:11:32 +40:12
3
Tõnu RAID
1939 Tammed
Tammed
00:44:45 +13:25
3
Toomas KOPPEL
1953 Saku
Saku
00:42:39 +11:19
3
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:32:52 +01:32
3
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:32:21 +01:01
3
00:31:20

M80 8 KP 2,00km

3
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
00:45:04 +22:50
3
Mati POOM
1944 TON
TON
00:32:00 +09:46
3
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:25:38 +03:24
3
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:28:00 +05:46
3
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:22:14

N12 5 KP 1,40km

2
00:18:33 +05:08
2
00:46:29 +33:04
2
00:13:25

N14 8 KP 2,00km

4
00:35:31 +16:02
4
Olle ORLOV
2018
00:23:27 +03:58
4
Hanna ROOSIPUU
2011 TON
TON
00:24:46 +05:17
4
Helena ERM
2014 Võru
Võru
00:19:29

N21A 20 KP 6,00km

5
Jaanika PARTS
1976 Elisa Spordiklubi
Elisa Spordiklubi
00:59:50 +22:27
5
Pauliine NETTAN
1991 Kaitseväe Akadeemia
Kaitseväe Akadeemia
00:51:52 +14:29
5
Mirja VIRVE
1977 Kobras
Kobras
00:37:27 +00:04
5
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:39:41 +02:18
5
Maris PALOPÄÄL
1989 Kobras
Kobras
00:37:23

N21B 13 KP 3,50km

5
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
01:20:40 +56:02
5
01:04:09 +39:31
5
Egle SANDER
1996 Tartu Veeriku Kool
Tartu Veeriku Kool
01:06:22 +41:44
5
Riina GUTMANN
1977 Harju malev
Harju malev
00:50:46 +26:08
5
Mare BEILMANN
1949 LUS
LUS
00:57:17 +32:39
5
00:41:09 +16:31
5
Küllike REHE
-0001 Hansapank
Hansapank
00:45:15 +20:37
5
00:36:50 +12:12
5
Riin AGUR
1988
00:37:15 +12:37
5
00:36:00 +11:22
5
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
00:36:49 +12:11
5
00:34:21 +09:43
5
Tammed
00:33:38 +09:00
5
Maarja KIPPER
1981 Äripäev
Äripäev
00:31:56 +07:18
5
00:26:51 +02:13
5
00:24:38

N21RO 8 KP 10,90km

4
Marge SARGMA
1975 Tammed
Tammed
01:21:30

N40 18 KP 4,70km

3
Monica JAAGO
-0001
00:49:52 +12:23
3
00:46:32 +09:03
3
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:46:35 +09:06
3
Inger JALAKAS
1965 Harju OK
Harju OK
00:45:46 +08:17
3
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:45:58 +08:29
3
Kristiina KINDEL
1975 TAOK
TAOK
01:06:12 +28:43
3
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:37:49 +00:20
3
Airi KASK
1976
00:41:38 +04:09
3
00:42:31 +05:02
3
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:39:51 +02:22
3
Terje OTS
1982 Swedbank SK
Swedbank SK
00:41:16 +03:47
3
00:39:35 +02:06
3
Tuuli ERM
1982 Võru
Võru
00:38:30 +01:01
3
Anu POOPUU
1978 Tammed
Tammed
00:37:56 +00:27
3
Ülle KADAK
1956 Lehola
Lehola
00:51:48 +14:19
3
Liina JÕGISU
1976 Mercury
Mercury
00:43:45 +06:16
3
Kirsi PÄÄRSOO
1984 Norma
Norma
01:01:57 +24:28
3
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
00:45:14 +07:45
3
01:21:09 +43:40
3
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
00:37:29

N40RO 7 KP 4,80km

3
Anu ISBERG
1971
00:43:01

N50 13 KP 4,10km

3
01:13:52 +38:03
3
Piret GROSSTHAL
1969 Sunorek
Sunorek
00:51:19 +15:30
3
00:57:33 +21:44
3
00:49:07 +13:18
3
00:49:12 +13:23
3
Ethel MADALIK
1973 Tammed
Tammed
00:44:31 +08:42
3
00:46:55 +11:06
3
Veste KIVIPALU
1973 LSF PT
LSF PT
00:43:17 +07:28
3
00:41:22 +05:33
3
00:40:57 +05:08
3
Age VALGEPEA
1968 Swedbank SK
Swedbank SK
00:40:20 +04:31
3
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
00:35:49

N60 13 KP 4,10km

4
Eda MEIBAUM
1961 ÜSP
ÜSP
01:43:47 +07:24
4
Heli KAIN
-0001
00:51:53 +15:30
4
01:00:35 +24:12
4
Hille TASA
1951 Tammed
Tammed
00:49:43 +13:20
4
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:51:42 +15:19
4
00:45:30 +09:07
4
TON
00:45:42 +09:19
4
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
00:44:28 +08:05
4
00:42:18 +05:55
4
Kirsti KADAKAS
1958 Tammed
Tammed
00:41:48 +05:25
4
Pille RASK
1963
00:38:03 +01:40
4
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
00:36:23

N70 8 KP 2,00km

2
Rutt KUKK
1945 Orion
Orion
00:43:59 +24:16
2
Epp SULG
1944
00:52:48 +33:05
2
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:38:18 +18:35
2
Maire RAID
1938 Tammed
Tammed
00:34:30 +14:47
2
Anne RAADLA
1948 Jõhvikas
Jõhvikas
00:30:39 +10:56
2
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:23:46 +04:03
2
00:19:43

RADA3 18 KP 4,70km

1
Mart TIMUSKA
1997 Rae
Rae
00:48:07 +03:03
1
00:45:04

RADA4 13 KP 4,10km

1
00:51:13 +10:59
1
01:01:00 +20:46
1
Tõnu SELLIN
1961 Udde-Tooling
Udde-Tooling
00:40:14

RADA6 8 KP 2,00km

1
Sirli TÄNAV
1898 x192
x192
00:51:43

TILLU 5 KP 0,00km

1
00:07:23 +04:51
1
Elli ORLOV
2020
00:07:54 +05:22
1
Virginia TAMBUR
2023 Nõmme
Nõmme
00:06:55 +04:23
1
00:07:09 +04:37
1
00:02:48 +00:16
1
00:05:24 +02:52
1
00:04:48 +02:16
1
Loore TAMMIST
2022 Võru
Võru
00:12:27 +09:55
1
00:03:33 +01:01
1
Astrid AVASTE
2018 Tammed
Tammed
00:03:36 +01:04
1
00:03:14 +00:42
1
00:03:12 +00:40
1
Elli LILLELAID
2019 Tammed
Tammed
00:03:07 +00:35
1
00:09:00 +06:28
1
00:04:48 +02:16
1
00:11:35 +09:03
1
Hannele ERM
2019 TAOK/Nõmme Põhikool
TAOK/Nõmme Põhikool
00:04:55 +02:23
1
00:15:01 +12:29
1
00:02:32

VALIK

1
Tiiu MÄGI
1959 Kape
Kape
01:23:56 33
2
01:36:48 32
3
01:42:25 32
4
01:46:16 31
5
00:49:14 25
6
Johannes TASA
1950 Tammed
Tammed
02:44:01 24
7
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
01:05:48 22
8
Eha ARB
1951
01:12:48 22
9
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:36:00 19
10
Sven REA
1969 TON
TON
00:43:50 19
11
01:03:04 19
12
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:53:04 18
13
Madis LANGE
1898 x210
x210
01:21:26 16
14
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:07:02 14
15
Ekaterina KOURU
1898 x211
x211
01:21:25 14
16
Katre KUUSIK
1978 Tammed
Tammed
00:35:43 13
17
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:36:54 13
18
Maret LAAS
1972 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
00:40:17 13
19
00:58:06 10
20
01:07:57 10